Budeme mamičkami v októbri 2012

marianka0101
25. jan 2012

Cela nedockava zakladam tuto skupinu,zatial neviem ci sem patrim, ale velmi by ma to potesilo. Menzes ocakavam-vlastne neocakavam 2.2.2012. Kto je na tom podobne? 😉

oceanka
26. jan 2012

Ahojky tak dufam ze to nedostanes a ze na teste najdes dve // 🙂 Mne to uz meska ale test vysiel negativny tak neviem co z toho bude. Ale ak by bolo tak termin by bol asi 1.oktober. 🙂 pockam este par dni a spravim dalsi test ak to dovtedy nedostanem.

marianka0101
autor
26. jan 2012

No ja som pri prvom tehu mala pozitívny test až keď mi menzes meškal týždeň a to som mala tiež iba slabunkú čiarku, tak držím palce aj ja tebe. A aký máš pocit? Lebo ja mám bolesti v podbrušku, ale neviem, možno si to iba nahováram, pri prvom som nemala žiadne pocity, jedine čo bolo zvláštne že som mala chuť na alkohol bolo to okolo vianoc a silvestra, kde som prišla tak mi ponúkali a mne to veľmi chutilo. Bolo to dosť zvláštne, keďže ja si tak 2x v roku na nejakej oslave pripijem a to je asi tak všetko 🙂 no vtedy ma vôbec nenapadlo že by to mohlo súvisieť s tým že som tehotná 🙂 Ale teraz sa nič zvláštne nedeje, no aj tak dúfam, že sa to podarilo.

jarula25
26. jan 2012

Ahoj tak ja som si dnes ked nedorazila mrcha nasla dve ciarocky na teste 🙂 takze sa vytesujeme a pondelok volam dokine ze co a ako 😉 podla kalkulacky termin vychadza na 4 oktobra 🙂

marianka0101
autor
26. jan 2012

@jarula25 tak to blahozelam a drzim palceky, nech pekne babeno rastie. Vidim ze sa ti prvy syncek narodil 16.9., aj nas sa tak narodil,ale az v roku 2009 🙂 a kolko ti meskalo,ked si si robila test?

anzelik
26. jan 2012

@marianka0101 blahozelam ku dvom ciarockam aj ja vo februari ,,neocakavam´´ vobec mrchu 😀 😀 😀 dufam,ze budem oktobrovka 😉 😉 😉 mam cudne pocity ,ale nechame sa prekvapit ,alebo neprekvapit 😠 rada by som bola mamina s dvomi ciarockami 🙂 🙂 🙂 🙂 vsetkym vam drzim palceky ,aby sa to podarilo 😉

tun1ska
26. jan 2012

Jéééj, už aj oktobrovky 2012? 😕 Ja som z oktobroviek 2011, nakoniec som bola septembrovka 😉 Silno držím palčeky, aby ste si celé tehu užili a prajem vám, aby leto 2012 nebolo také horúce ako 2011 😀 😀 😀

katarina_st
26. jan 2012

Ahojte dievcata, aj ja by som sa rada pridala do tejto skupiny 🙂. Nasla som pred par dnami 2 ciarky na teste 🙂, tak sa vytesujem. Termin mi vychadza na 2.oktobra. Vsetkym vam prajem krasne a bezproblemove tehotenstvo a tym, ktore este nenasli 2 ciarky, tak nech ich coskoro na teste najdu 🙂.

2mimi2
26. jan 2012

Ahojte kocky🙂 ja sa tiez rada pridavam pred dvoma dnamisom si nasla // 🙂 velmi sa tesime, zatial som objednana k dr.8.2. dufam ze dovtedy bude nieco vidiet neviem sa dockat hlavne dufam ze to bude ok🙂 termin mi zatial vychadza na cca 2.10. 🙂

2mimi2
26. jan 2012

@jarula25
@katarina_st
no a ako mate uz nejake priznaky?? mne pobolieva troska brusko prsia sem tam ale boli mazaludok stale nieje mi na zvracane ale boli ma :(

katarina_st
26. jan 2012

@2mimi2 tusim mame 2.10. rovnaky termin 🙂. No mna 2 dni pred "neocakavanou" mrskou zacalo pobolievat brucho ako keby som mala dostat, tak som bola z toho smutna, ze tento mesiac opat nic. Ale pobolievalo ma bruchu este tak dva dni a mrska nikde. Tak som iba tak skusila spravit ovu test, lebo som citala, ze niektorym zenam v skorom stadiu tehotenstva ukaze dve ciarky skor ako tehotensky test. A na ovu teste som mala dve silne ciarky. Tak som si spravila aj tehotensky test a tam bola tiez dve ciarky 🙂. Obcas ma este pobolieva brucho, ale inak nemam ziadne priznaky. Keby som si nerobila test, tak asi ani neviem, ze som tehotna.

jarula25
26. jan 2012

@marianka0101 Dakujem 😉 mne mala mrcha prist dnes ale nedosla 😀 ,aj ked som uz vedela ze som tehotna lebo som si uz 22.1 robila jeden test ked som sa rano zobudila po peknom sne ze som tehotna a ked som si rano ten test spravila boly tam uz dve ciarky aj ked take slabsie,ale cakala som radsej do dna mrchy a hned rano som spravila dalsi testik a uz je to uplne ze jasneeee 🙂 🙂
@2mimi2 mna bolieva troska brucho inac zatial ziadne ine priznaky 😉
kedy mate na plane ist dokine???

katarina_st
26. jan 2012

@jarula25 ja prave neviem, kedy by som mala ist k lekarke. Pri prvom tehotenstve som bola v 5. tyzdni a vtedy mi povedala, ze mam prist na kontrolu az o dva tyzdne, lebo na ultrazvuku este srdiecko neuvidi. Tak teraz pojdem asi az v 6. tyzdni. A Ty sa kedy chystas?

jarula25
26. jan 2012

@katarina_st ja som pri prvom bola uz v 4tt a tiez vravela ze je to skoro ale mam problemy s krvou takze ja som aj preto isla skor.
A teraz rozmyslala som ze jej zavolam v pondelok nech ma objedna ale zavolam jej uz zajtra lebo ja robim na tri smeny a akurat buduci tyzden mam nocnu a to by som uz ako tehotna nemala robit ,lenze moj zamestnavatel potrebuje potvrdenie o tom ze som tehotna a ja chcem ist aj tak aspon do toho 12 tt na pn takze jej zajtra urcite zavolam nech ma aspon objedna 🙂

2mimi2
26. jan 2012

@katarina_st no veru vychadza nam rovnaky ale som zvedava aky mi da dr. bo aj pri prvom malom som podla ms mala termin 25.9. a podla utz 12.10 a narodil sa 11.10 🙂 teraz podla poslednej ms mi to vychadza na 29.9. ale viem ze ovulku som mala neskor takze najskor mi to vychadza na 2.10. 🙂 sama som zvedava
@jarula25
ja som objednana 8.2. k dr tak dufam ze to bude dovtedy ok a ze bude mimi uz vidiet🙂
a kedy sa chystate vy kocky??

silvia0201
26. jan 2012

Jééééééééééj. Október 2012!!! Ja som veľmi chcela patriť medzi októbrovky 2011, ale nepodarilo sa. Držím všetkým babenkám, nech majú všetky zdravé uzlíčky v októbri 😀

katarina_st
26. jan 2012

@jarula25
@2mimi2 no ja som mala pri prvom dietati termin podla lekarky 31.12. a maly sa narodil 23.12. ako vianocny darcek 🙂. Tak aj teraz to beriem tak, ze tyzden hore dole. Ale hlavne nech je vsetko v poriadku. Uz sa velmi tesim na prvy ultrazvuk, ale zaroven sa aj bojim. Snad bude vsetko OK, ci uz u mna ako aj u vas 🙂

katarina_st
26. jan 2012

@silvia0201 dakujem 🙂

pa_mi
26. jan 2012

Ahojte baby, ja som tu nová a ešte pred pár mesiacmi by mi ani nenapadlo, že budem písať na takúto stránku. Ale potom sa asi moje hormóny zbláznili a tak teraz z celej sily dúfam, že sa k Vám pridám 🙂)

2mimi2
27. jan 2012

@katarina_st no tak tiez si to mala tak ale tebe sa aspon narodil skor ale mne o skoro 3t neskor 🙂 tiez sa velmi tesim ale zaroven sa bojim ze hadam bude vsetko oki🙂 a kedy ides k dr?
vidim ze aj ty mas stuplika si s nim este na md?? ja uz pracujem rok maly bdue mat presne 4roky ked sa nam miminko narodi som zvedava ako bude reagovat a tak teraz sme mu uz povedali ze ma maminka v brusku babatko tak ma stale hladka a pusinkuje na brusko🙂 som zvedava ako bdue ziarlit ked sa narodi xi 😀

katarina_st
27. jan 2012

@2mimi2 ahoj 🙂. Pokial nebudu ziadne komplikacie (bolesti, spinenie, krvacanie,...), tak by som chcela ist asi az za dva tyzdne k lekarovi. Tak snad bude vsetko v poriadku.
No maleho davam do skolky v septembri (este som na md), tak ked vsetko dobre dopadne, tak akurat vtedy by som mala nastupovat na matersku s druhym 🙂. Som si to tak vypocitala 🙂. Ale nie, len to tak vyslo. Uz sme sa snazili dlhsie.
Moj syncek ma iba 2 rocky, sice rozumie, ked mu hovorim, ze mam v brusku babo, ale len sa tak pousmeje, ale este to asi tak nevnima. A nechcem mu to ani vela hovorit, lebo okrem manzela o tom nikto nevie. A maly by to mohol prezradit 🙂. A rodicom, kamaratom, znamym,... to chcem povedat az ked budem mat tehotensku knizku.
Aj ja som zvedava, ci bude ziarlit 🙂. Ale tak bude urcite dobry bracek.

barcelonka
27. jan 2012

ahojte baby ja neocakavam mrchu zajtra, tak som zvedava co bude, necitim zatial ze by som mala dostat, brusko neboli. Vy, ktore to mate iste blahozelam nech vsetko dobre dopadne a mate pekne fazulky, ostatnym prajem zo srdca 2// 😉

katarina_st
27. jan 2012

@barcelonka ahoj 🙂, tak drzim palce, aby mrska najblizsich 9 mesiacov neprisla 🙂 a aby si zajtra nasla dve ciarky 🙂. A dakujem za blahozelanie a prianie vsetkeho dobreho. A mas uz nejake priznaky? No ja som mala take priznaky, ze ma bolelo brucho ako keby som mala dostat, ale uz som nedostala 🙂. Pri prvom tehotenstve som nemala bolesti brucha, ale tak kazde tehotenstvo je ine...

barcelonka
27. jan 2012

@katarina_st dakujem 😉 ja akurat citim prsia ale tie citim vzdy aj tyzden pred mrchou ale akurat vcera som manzelikovi hovorila ze ma bolia tak nejak inak, ale mozno si to len namyslam. Na zaciatku decembra som mala aj pozitivny test aj priznaky a nakoniec za 2dni po teste prisla mrcha.

katarina_st
27. jan 2012

@barcelonka tak drzim palceky, aby to teraz vyslo 🙂. Aj ja som pred 4 mesiacmi mala pozit. test a potom prisla mrcha, tak som sa zlakla co sa stalo. Ale snad teraz uz nepride ani mne, ani Tebe, ani dalsim dievcatam 🙂. A zajtra budes testovat? Tak daj potom vediet ako si dopadla.

barcelonka
27. jan 2012

@katarina_st ak dnes mrcha nedorazi tak budem zajtra testovat a dam vediet, uz teraz som nedockava. A ty by si mala byt v ktorom tyzdni? A ako sa volá tvoj pokladik ak sa mozem opytat? 🙂

marianka0101
autor
27. jan 2012

Ahojte, tak ja som naozaj nedočkavá, kúpila som si test, ktorý ukáže už po 5-7 dňoch, no zatiaľ, je negatívny ☹ mám dostať až budúci týždeň štvrtok-piatok,nemala som asi testovať, ešte je skoro, viem, ale nedalo sa odolať, tak teraz stále dúfam, že nedostanem. Ktoré ste si už našli // gratulujem a nám ostatným čakateľkám držím silno palčeky aby sme čoskoro tiež našli.

katarina_st
27. jan 2012

@barcelonka ja by som mala byt v utorok v 5tt podla poslednej mrsky. Moj syncek sa vola Samko. Viem, ze si nedockava, aj ja som bola 🙂. Ale snad budu 2 // 🙂.

katarina_st
27. jan 2012

@marianka0101 to je este asi skoro testovat. Ale pocula som od par dievcat, ze ovulacne testy ukazu skor 2 // ako tehotensky, ked si tehotna. Aj ja som najprv testovala ovu a mala som tam silne 2 //. Ale tak mozno to nemusi vzdy fungovat... Ale drzim palce, aby si aj ty nasla coskoro 2 // 🙂

barcelonka
27. jan 2012

@marianka0101 ahoj drzim palce aby ti to vyslo, ja testujem zajtra tak uvidim. Je to strasne s tou nasou nedockavostou 😀

barcelonka
27. jan 2012

@katarina_st pekne meno, hadam poslucha a bude dobrym bracekom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre