Budeme mamičkami v októbri 2012

marianka0101
25. jan 2012

Cela nedockava zakladam tuto skupinu,zatial neviem ci sem patrim, ale velmi by ma to potesilo. Menzes ocakavam-vlastne neocakavam 2.2.2012. Kto je na tom podobne? 😉

silvuska47
29. jan 2012

@jarula25 no krásne..a ja sa bojím testovať...ale rano idem na to..už ho mam nachystaný takže už len vydržať do ránka... 😠

aduska_ba
29. jan 2012

@lu2112 posli mi prosim ta a ja kuk 🙂

zdenka270921
29. jan 2012

@jarula25 veru aj ja som ešte ráno pre potešenie testovala už štvrtý testík (no už nenechám posledný len tak sa povaľovať🙂 a brucho ťa bolieva tak ako na menzes? lebo mne toto furt len nejde do hlavy, každú chvíľu bežím na wc, či som náhodou nedostala ms, lebo mám taký akokeby výtok, ale to len taká vodička či čo.. ale veru aj mňa aj v noci bolieva..alebo keď prudko vstanem, tak vtedy.. to tak býva? (pýtam sa, keď vidím, že už jedno bambulo máš🙂

maminka86
29. jan 2012

@katarina_st Dakujem,dufam,ze vsetko pojde spravnou cestou 🙂 Prvu mam dcerku a bude mat o tri tyzdne 3 roky

cantharis
29. jan 2012

@zdenka270921 to tak byva, mozes byt kludna 🙂 to sa ti maternica roztahuje a meni... Ja som tiez pri prvom myslela, ze uz kazdu chvilu dostanem menzes. Teraz ma to prave ukludnuje, lebo mi to pripomina, ze cakame mimi 🙂

jarula25
29. jan 2012

@silvuska47 testovat sa neboj ked to tam ma bit tak to tam BUDE 😉

@zdenka270921 Ja uz mam tiez za sebou aspon 4 testy 🙂 presne tak ako pise @cantharis roztahuje sa maternica,len ja si vobec taketo pocity nepamätam pri malom,...
dievcata aj beriete nejake vitaminy???? ja len kys.listovu

silvuska47
29. jan 2012

@jarula25 jasné že jem vitamíny od dokiho asi tri roky naordinoval kyselinu listovu lebo že moje telo ju nevie vyrobiť či čo..podla testou to zistil tak užívam kyselinku listovu... 😉

silvuska47
29. jan 2012

@jarula25 radšej počkám do rana..budem kludnejšia...a inak bolí ma nejako žaludok cítim taku ťažobu..a dnes ma nenapínalo ale neskutočne smädilo...a teraz mi je nejako divno..

2mimi2
29. jan 2012

@katarina_st ja som teraz objednana na cas mne sa nechce v cakarni cakat 2hodiny a viac kym ma vezme inak sa tam nemusis objednavat na cas ale ja sa vzdy objednavam za tych 7€ inak aj sestricka je tam vemi mila a este sa mi paci aj to ze sestricka ma oddelenu miestnost od dr cize ti nepozera aj ona cely cas medzi nohy xi 🙂skus sa tam ist pozriet a uvidis inak maju stranku femmesro.sk skus mrknut tam...

VITAM VSETKY NOVE TEHULKY A KTO IDE ZAJTRA K DR???

jarula25
29. jan 2012

myslim ze zajtra ide dokine @cantharis alebo sa mýlim??? ja az v utorok rano o 9.00 😉
dievcata neviete ci mozu tehotne uzivat Nasivin Sinus v Tabletkach??? lebo v pribalovom letaku som nic nenasla napisane 😖 a mam strasne upchate dutiny ani dychat neviem 😒

zdenka270921
29. jan 2012

@jarula25 ja tiež beriem,ale femibion.. ten mi naordinoval v decembri,ked som mu,ze planujeme babo..ale velmi rozmyslam, ci ho budem brat aj nadalej.. neviem, nie som velky zastanca tychto tabletkovych doplnkov, aj ked zas.. byt potom v strese, ze som nieco zanedbala..och, zapasim v duchu,ze co..

zdenka270921
29. jan 2012

@cantharis krasne si to.. no ved aspon ma upokojuje, ked si tu citam, ze sa vsetky tak tesite, lebo uz mate skusenost z predosleho.. ja zatial len spoznavam tieto nove pocity...zavraty, bolesti brucha, vytok..aj srdce mi obcas tak bije akokeby viac 😲 🙂

cantharis
29. jan 2012

@jarula25 Neviem, mozno sa aj ja mylim 🙂 ale mna aj predosle tehotenstvo aj toto pobolieva podbrusko, ako keby som mala dostat kramy.. Nie cely den ale par krat do dna. A ked som na to pri prvom tehu pytala gynekologicky tak mi povedala, ze je to ok a uplne bezne, ze to sa roztahuje maternica... Ale po par tyzdnoch to preslo. Mozno to ma nieco spolocne aj so zvysenym prekrvenim... Tak neviem. Skusim to niekde najst, ze co o tom pisu

katarina_st
29. jan 2012

Ahojte dievcata. Blahozelam vsetkym novym tehulkam 🙂. Ja tiez beriem vitaminy. Najprv som brala iba kys.listovu, ale teraz som si kupila babyplan. To som uzivala aj v prvom tehotenstve a potom po prvom trimestri som uzivala tusim Calibrum mami. Sice sa snazim jest aj prirodne vitaminy, ktoru su obsiahnute v ovoci a zelenine. Ale tak v tych tabletkach mam taku vnutornu istotu 🙂.

katarina_st
29. jan 2012

@2mimi2 dakujem pekne za info, si zlata. Skusim sa tam ist pozriet. Uz som si pozerala aj ich stranku.

cantharis
29. jan 2012

ja beriem len kyselinu listovu.. Pri malej som brals babyplan ci ako sa to vola ale v 5. Mes som prestala lebo sa sirili reci o tom, ze su z toho velke deti. Tak neviem 🙂

katarina_st
29. jan 2012

@cantharis tak ja to risknem a skusim to brat nadalej, potom dam vediet kolko vazilo babo 🙂. Prvy syncek vazil 3850g pri uzivani babyplanu 🙂.

cantharis
29. jan 2012

🙂 🙂 kludne to mozu byt aj nepravdive famy.. Nasa mala 3650, viac by som uz asi nevytlacila :D

katarina_st
29. jan 2012

@cantharis a ozaj vsimla som si, ze aj tvoja dcerka ma 2 roky a 1 mesiac ako moj syn. Kedy sa mala narodila? Moj syncek sa narodil 23.12. ako viancony darcek 🙂. Tvoja mala asi tak podobne?

cantharis
29. jan 2012

29. sa narodila ale termin som mala 22. Ake boli vianoce v porodnici? Nebolo ti smutno? Ja som sa trochu bala aby som nebola na sviatky v nemocnici...

katarina_st
29. jan 2012

@cantharis ja som mala termin 31. a narodil sa 23. No tak viem si predstavit aj na lepsom mieste stravene Vianoce 🙂, ale vtedy som bola rada, ze maleho som uz porodila, ze uz je po vsetkom. Bolo mi smutno, kazdy den som aj muzovi plakala do telefonu, ze uz chcem ist domov 🙂. Ale to asi kazda zena chce ist co najskor domov, ci su Vianoce alebo nie. A este asi aj kvoli tomu mi bolo trosku lepsie, kedze maly sa narodil o tyzden skor, tak na Silvestra som uz bola doma, co som mala povodny termin. Takze vsetko zle je na nieco dobre.

2mimi2
29. jan 2012

@jarula25 tak nam hned daj info v utorok 🙂

@katarina_st
@cantharis
no baby moj maly mal 3900 rovnyyych takze dufam ze u nas nebude moc platit pravidlo ze druhe vacsie bo ma porazi 🙂 aj ked mne dost hrozi cisarak koly prasknutym platnickam ale velmi chcem ist prirodzene uvidim co budu vraviet dr, bo v oktobri som lezala v nemocnici co som sa nevedela hybat a vtedy mi povedala neurologicka ze ak dieta tak cisarak..tak toho sa troska bojim... ale to je este daleko... 😅

katarina_st
29. jan 2012

@2mimi2 no to aj ja dufam, ze druhe babo nebude vacsie 🙂. Sice ked sa syncek narodil, tak sa mi nezdal az taky velky 🙂. Tak snad sa tomu cisarskemu vyhnes. A ked nie, tak aspon to musis brat z toho lepsieho hladiska, ze nebudes mat snad kontrakcie. Lebo to Ta asi objednaju na urcity termin a to tyzden pred planovanym porodom. Aspon tak som pocula, ze ked zena uz dopredu vie, ze musi mat cisarsky, tak ju objednavaju o tyzden skor, aby nahodou nezacala rodit prirodzene.

jarula25
30. jan 2012

takze ja ziadne vitaminy nebudem brat ,doberiem len listovku co mam nacatu a koncim,pri malom som nebrala vobec nic a mal 4000g a 54 cm...ja väcsie dieta necchem😀 😀

vjejka
30. jan 2012

Tak sa pridávam k vám, môžem byť asi v 3 týždni, zatial žiadne príznaky, ani žalúdočné problémy, len nech to tak ostane🙂

aduska_ba
30. jan 2012

ahojte babulky 🙂.. mam neskutocne bolesti v krizoch a vadia mi vsetky vone a najma ,ked varim.Vcera som cely den prelezala so zvisenou teplotou v posteli.Ktora z Vas ma taky isty problem ? ☹

aduska_ba
30. jan 2012

je tu nejaka tehulka z BA??

delfinik855
30. jan 2012

ahojte, tak ja asi tiez budem patrit k vam, v sobotu som mala dostat ms, ale nic, tak v nedelu som sa testovala a vysli 2// , ale ta druha este velmi slabucka, no zatial sa este bojim tesit, pretoze v oktorbri 2011 som v 6tt potratila ☹ mna bolia krize, niekedy aj brucho ako ked ma prist ms a teraz ma aj viac pobolieva hlava, ma to este niektora z vas?

aduska_ba
30. jan 2012

@delfinik855 ja som mala tie iste priznaky 🙂...kuk moje foto 🙂

2mimi2
30. jan 2012

@katarina_st no hej svagrinka bola cisarakom jej ho naplanovali 10dni pred tak toto je jednina vyhoda inak radsej by som si pretrpela kontrakcie..pre mna neboli az take hrozne jak cele to tlacenie a sitie uf 😒
@jarula25 xi tak tiez valibuk....
inak mne tiez nepripadal velky len ked vedla zasatala mamicka co mala dvojicky a vazili 25,5 kg tak to bol mega rozdiel 😀
@vjejka
@delfinik855 vitajte kocky a prajem bezproblemove tehu...mna tiez pobolievaju krize a aj podbrusko ja mavam strasnu tazobu na zaludku..
@aduska_ba ja som z BA 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre