• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

22. januára 2017 
denisa a a vies ze nato som zvedava aj ja, kedy sa vy k tomu odpracujete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis co to brzdi??????
19. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
zuzka 1 no ved aj ja ta poznam z videnia. A tie šaty boli strašne ťažke ale musela som vydžať už by som ich na seba nechcela dať
19. aug 2009 o 23:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aký je ten svet maly pznáme sa
Baby rozmýšlam čo kupiť malemu pod stromček bude mat vtedy 7 mesiacov
zuzka1 pozerala som v tvojom albume že tvoj maly ma stolicku značky Fabia tu ste kupovali v Polsku? a ste s nou spokony?
19. aug 2009 o 23:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
ja som ju objednavala z netu a sme spokojni. je super, mame ju skoro rok a vydrzala vsetko, maly z ej uz zliezaa a vylieza sam, ked je v tej najnizsej polohe. odporucam.

My sme na Vianoce kupovali oblecko a ako hracky(mal vtedy 6 mesiacov) dostal hovoriaci hrniec, telefony, notebook, s tym sa zacal hrat nedavno. takze je zbytocne nejak velmi kupovat hracky. S takymi normlanymi pre drbocov sa hraval, ale s tymito velmi nie.
Ale najviac sa mu acilo v autcku z dracika, takom disney, mam ho aj v albume ymlsim, to ma najradsej doteraz, moze to byt ako choditko, ale my sme to tak nepouzivali.
20. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja neviem čo to brzdí :unamused: nejako sa nevime k tomu dopracovat ale hádam za nejake 2 roky sa dopracujeme :grinning:
20. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy už tu preberáte vienoce ??? nejako skoro :fearful:
20. aug 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
No to aj ja pozeram, že tu sa už riesia vianoce :astonished: , ale myslim, že sa ani nenazdame a budeme si tu priat vela darcekov pod stromcek :grinning: ...
Cimika, no takemu 7mes.pod stromcek, myslim, že toho už zaujima všelico možne, len nech to može dobre preskumat a okoštovat :grinning: . A v podstate mu je jedno, či to je hracka za 100 alebo tisc korun, zahra sa s nimi rovnako...
Ja este racej vianoce neriesim, až tak okolo oktobra :grinning:
20. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
som tu teraz malo, stale sme na byte...dnes by u nas mali byt murari naposledy :wink: :wink: jupi jupi.........
takze dnes vymalujeme a pomalicky mozme zacat rozkladat vecicky pre babatko :slight_smile:
20. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiona nebojíš sa porodu ?? a kam ideš rodit ?? lebo ja sa už začínam báát :confounded: :fearful: jáj nech už to mám za sebou

a vy baby aké mate skúsenosti povecte aby som vedela čo ma čaká........ ..ale viem že ked zbadám malinku tak na všetko zabudnem :grinning: a všetko to prebolí stým sa uspokojujem :sweat_smile:
20. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranco,

jasne, ze rpeboli , ak vobec boliet bude, ja porod 16 hodin, ale dalo sa to vsetko krasne predychat. nic sa neboj, treba sa hybat , porod bude lahsi(ja tomu verim).

idem dnes na stretko s 2 mamickami, od nas zo zm.
kocky ked porodite mohli by sme dat vsetky stretko, hm???
fion, denis, matka, cimika, to bude zostava
21. aug 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denda, Zuzka ma pravdu, da sa to vydržať...predichat, rozchodit :wink: Vobec sa tym nestresuj!! A teš sa, že budeš mat zachvilku malinku pri sebe !!! Si predstav, čo to musi byt pre babo sa pretlacit cez tak malu dierku :sweat_smile: ...

Zuzi s tym stretkom suhlasim, som za !!! Pojdeme zatrsať niekde na Stefansku disko :grinning: :sweat_smile: :grinning: ...
21. aug 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a aby sme nezabudli na Lucku :wink: :grinning: ....
21. aug 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím zo strertkom :grinning: kludne kedy kolvek a možme ešte aj pred moji porodom :wink:
21. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja sa pripajam tiez, takže súhlasím aj ja so stretkom
21. aug 2009 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kocky, kedy a kde vam to vyhovuje, dame disko alebo na rozbeh, na 1x kafe v meste aj s deckami?
21. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedze ja kojim ja si musim maleho zobrat zo sebou
22. aug 2009 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja určite len posediet :grinning: a kedy mne je to jedno to sa dohodnite vy čo už mate detúrence aký mate denní režim aby vám to vyhovovalo každej a mi ešte bezdetné sa prisposobíme :wink:
22. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Cimika teba ja poznam z videnia, kedysi si byvala v Hostovciach a tvoja mamina robila u nas na obecnom urade, dokonca mi Iveta hovorila ze sa ti narodilo bábo. Tusim mal nejak vyse 4 kg vsak? Riadny chlap. Kde si bola rodit? A co porod s takým valibukom?

Dievky ja by som sa aj stretla, nech volakto navrhne termín, zariadim si to s detmi.
22. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky moze byt v bowlingu??? je tam nefajciarske, keby prsi, mame kde sediet s deckami, ked bude pekne tak vonku, maju koepc hraciek.

termin a cas si povedzte, cimika a lucka vy amte najmensie deti, povedzte si vy, ako vam bude najlepsie
22. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak zachvilu sa kvam prdam aj ja ,byvam v okrese zlate moravce.zuka.1, tie saty boli nadherne.
22. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucia375 no ved aj ja ta poznam. Bola som rodiť v TO bola som spokojna s prístupom doktorov a sesteričiek maly ked sa narodil mal 4500g a 52cm tak to som neratala ze bude az taky macko z neho A pôrod? no dalo sa to zvadnuť o 03:15hod mi začala odtekať plodová voda a maly sa narodil 11:05hod ja som si dala pichnuť aj epiduralku ale druha davka mi bohvie ako nezabrala.....a zvladli sme to a som spokojná. Ak raz budem mať aj druhé bábo tak určite si vyberiem TO s Nitrou som není vôbec spokojná už som tam ležela raz po ženskej stránke a nula bodov

a s tým stretkom bowling mi vyyhovuje
22. aug 2009 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka ahoj, dkaujem

kde v okrese zm byvas????mas paradnych chlapov! :wink:

ja by som chcela ist ak bude druhe do LV najskor asi, do NR urcite nie, ale stae dufam, ze nam tie moravce otovria, to bola radost rodit.
22. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super................... tak baby povecte ked a kedy ??????? :wink:
22. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sa vymacknie, ja v pondelok nemozem, mam jedno stretko s mamickami s MC.

mozte stredu???doobeda? bowling??
alebo kedy vam to vyhovuje?
22. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka byvam v beladiciach
22. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este neviem, my sme teraz totiz cela rodina marodi, najskôr Mato - kasel, nadcha, horucka, vcera vecer uz aj Barborka dostala nadchu, muz dnes celý den spí co na neho tiez lezie chripka, a ja uz tiez chytam nadchu. Keby ste ma videli, celý den len cajiky varím, odsavam nosy, beham s liekami. Stale v jednom kuse.

Ale na mna neberte ohlad lebo ja neviem dokedy takto budeme.
22. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tak 1.septembra :grinning: :grinning: :grinning: to je utorok
22. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moooze byt,
22. aug 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predbezne by som to brala dufam ze mi do toho nic nepride.
22. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok