Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
7. feb 2010

Takže sme na tom približne rovnako s chodením a podobne aj so zubkami. Ty si kde bola v porodnici?

danaja
7. feb 2010

v Nitre, aj teraz pojdem, kedze v maji ma to zase caka

lucia375
8. feb 2010

Takže si asi bola spokojná s Nitrou. Ako to zvládaš s bruškom aj s malým dieťaťom?

danaja
8. feb 2010

v pohode, ja som nemala v tehotenstve ziadne komplikacie, ani nemam, nebyvalo mi zle a tak, takze v pohode, ja som sa toho bala, ako to budem zvladat, ale clovek si asi dokaze zvyknut na vsetko, este uvidim, ako to bude, ked budem mat 2 take male deticky naraz. To bude ako s dvojickami.
A ty si kde rodila?

cimika222
autor
8. feb 2010

Ahojte, ktoré chodievate s detičkami plávať zmenila sa inštruktorka a teraz je tam druháá, no ja som s nou není velmi spokojná a ako vy?

fiona8
9. feb 2010

ahoj cimi
my chodievame.....myslíš tú Henu? a preco?

cimika222
autor
9. feb 2010

no ja neviem presne ako sa vola....stale pozerala len na hodiny rýchlo odsievavala pesničky no mne sa to velmi nepači

lucia375
9. feb 2010

Danaja ja som bola teraz druhy krat v Leviciach a bolo tam dobre ale v poslednej dobe tam maju tiez nejake problemy s fungovanim nemocnice. Snad sa to tam zlepsi lebo keby to tam nahodou zavreli tak neviem ci by Nitra zvladla taky nával. ☹

veronikazm
9. feb 2010

Babyzne a vy ste boli na tej zumbe? teda okrem zuzky lebo tá bola

veronikazm
9. feb 2010

Oprava babizne, bože a to som neni v škole ani nie rok 😝

cimika222
autor
9. feb 2010

veronika ja som bola na zumbe a páčilo sa mi tam

lucia375
10. feb 2010

Veronika odkedy chces dať Paťka do skôlky?

danaja
11. feb 2010

lucia357, uz si kupovala malej nejake topanocky?

fiona8
11. feb 2010

cimika
ked s nami mala hodinu, tak bola v pohode.....mozno sa prave vteda iba niekam ponahlala.....bohvie...ale ved ked sda tak bude spravat castejsie, treba to povedat Dominike, alebo tej majitelke.....oni nam vraveli,ze ak s nou nebudeme spokojni,tak im to treba hovorit... a kedy chodievate plavat? my ideme teraz v stredu o 15nastej

veronikazm
11. feb 2010

cimika aj mne sa tam páči, je to tam super, len škoda že tento týžden nebolo, ani zajtra nebude ☹ až v utorok zase. ale nevadí.
lucka malého chcem dat do školky hned od apríla ak mi ho zoberú...ked nie bude doma a potom od septembra.
no ja som sa práve dobalila, zajtra ideme k našim do zm, bo chceme ist von sa zabavit trochu, tak dufam že bude veselo, vy aké plány na víkend?

cimika222
autor
11. feb 2010

vero mi ideme v sobotu na oslavu 60tky a večer mame fasiangovu zábavu tak sa trosku zabavíme aj my 🙂

lucia375
14. feb 2010

danaja Barborka nosi topanocky uz dost dlho asi 2 mesiace, topanocky som nekupovala, dostala som od svokry, pekné aj ked vyzeraju farebne skôr pre chlapca ale vyzeraju ze su kvalitne a este mam dvoje po Matovi zachované. Matejovi som kupovala topanocky u tokára na topolcianskej ulici.

Veronika mne Mateja chceli zobrat este v septembri 2009 ked mal len 2,5 roka lebo tu maju malo deti ale som ho este nedala, nahlasila som ho teraz od marca ale este ho nedam az od septembra.

fiona8
16. feb 2010

babeny poradte...ku ktorej kozmeticke chodite? potrebujem obocko....urobit....chodila som do vrabel,ale to mi je teraz daleko...

veronikazm
16. feb 2010

fion ja som bola raz u takého chalana v kaderníctve na robotníckej, tam robia také baby a ten chalan tam chodí asi iba občas ako malovat a podobné veci a bola som spokojná.
a ešte som bola na toplčianskej ulici v astra salone u kozmetičky a tiež to bolo ok... tak si vyber 😀

cimika222
autor
16. feb 2010

fion ten chalan na robotníckej je fakt šikovný
Ja chodievam ako je na namestí lekaren tak tam dozadu tam je aj Dr.Zhorelova vola sa Eva Košutova mne sa páči a som s nou spokojná ona mi vytra a zafarbi a platim4€ a vydrzí mi to dva aj pol týždna

fiona8
17. feb 2010

jeej baby dakujem🙂
u toho chalana som bola aj ja....maloval ma aj so sestrami na svadbu a stretavku...bolo to úúúúúúúžasnééééééééé 😵 😵 asi teda pojdem do toho astra salono...dakujem🙂

cimika222
autor
18. feb 2010

ahojte žienky
čo máte nove?
no ja som chora, a aj malý začína trosku pokasliavať, tato noc bola otrasna kazdu chvilku mrnčal katastrfa som ako mača nevyspata
Baby ako ste odstavili svoje dieta od kojenia??? Ja chcem isť ku gynošovi nech mi da tabletky na zastavenie mlieka,bo malý to má ako zábavku namiesto dudla...

zuzka1.
18. feb 2010

ahojte kocky,

cimi mne dr etse v tehu hovoril, nech nevymyslam s tabletkami na zastavneie laktacie, pretozr sice ti to zastavi, ale mlieko zostava v mliekovodoch, potom sa tvoria hrcky, zapaly a podobne. viem , ze existuju aj nejake homeo na zastavneie laktacie. kamoska ich mala, kedze jej dr tiez odporucila radsej to, ako tabletky alebo injekciu.

Moj maly ma nadchu, kycha jak besny, snad to zazenieme.

Co mate nove??? ja si obocko robim sama, astru salon nemam rada, od mojej prvej a poslednej navstevy so msi nevedela dat plet dokopy takmer rok.

KOsutka je dobra, aj v adeve kadernictve je kozmeticka mlada, tiez robi dobre aj farbenie aj trhanie. sikula.

veronikazm
18. feb 2010

dobrý deň prajem, zuzanka ty že sa tu aj ukážeš? my sme už boli chorí, už sa len liečime, prvý malý, ale naštastie bez horúčky, potom ja a manžela to naštastie obišlo...mali sme len kašel a sople, a malý samozrejme grcal, za den tak 5 krát. Ale už je to za nami, ešte sa ja trochu doliečima bude dobre.
cimi ja som nijako nezastavovala, ked mal malý 10 - 11 meisacov samo zmizlo, postupne. Takže fajn. Ešte počkaj snád zmizne aj tebe a ked nie, ja by som tiež radšej tie homeo vyskúšala.

zuzka1.
18. feb 2010

Nika ides v paiotk zumbovat???ja mam anglinu v pitok, ak dovoli hend napisat skusku, tak ostasnem, ak nie idem zumbovat.

Unas to bolo tak, ze som zacala dokrmovat sunarom, maly si odvykol od prsa, uz nechcel aj ked som mlika mala dost a postupne zmizlo. trvalo to pokail zmizlo asi 2 mesiace.

veronikazm
18. feb 2010

zuzka ak už nebudem soplavá pojdem, uvidím ešte, ale príde k nám zajtra ja lucia s tomášom večer tak neviem či budem stíhat

lucia375
19. feb 2010

Ahojte chcem sa pochvalit ze Barborka má uz 4. zubok a dokonca hore a to som pred tyzdnom panikarila ze jej hore nerastu zuby. Vsetko chce svoj cas. 🙂

monikapd1
19. feb 2010

ahojte babule, tak my sme dnes boli uz kocik zajednat a kupili sme aj baldachyn na postielku, tak sa vytesujem trosku 🙂 😀 😵

danaja
20. feb 2010

lucia 375,

nasej Natalke vysiel 3. zubok, dva má dole a treti hore, lenze ocny, bude ako upir, vsak aj ostatne dorastu...

lucia375
21. feb 2010

Danaja. Vseliako rastu tie zubky. 🙂 Koľko mlieka vypije Natálka za den? Ake pouzivas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre