Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

monikapd1
20. mar 2010

lucka, ved hej este je casu na to, aby sa otocila a hej celkom sa to da takto ponovom 🙂

zuzka1.
20. mar 2010

ahojte kocky,

etse sa ti otoci aj 3x , ked bude chciet 😉

nova verzia??ako pises, chce to zvyk a bude to ok myslim

monikapd1
21. mar 2010

a tak ja tiez myslim, ze sa otoci este 🙂

lucia375
23. mar 2010

Ale bude to teda riadny kotrmelec. 🙂

lusinka33
24. mar 2010

Ahojky. Zdravím všetky a teším sa,že sú tu Zlaté Moravce a okolie. Ja tiež čakám prvé bábo a veľmi sa s manželom tešíme 🙂

monikapd1
24. mar 2010

lusinka vitaj 🙂

xi ked tak pozeram tak nasa mala bude mat veela rovesnicok v okoli 😀

lusinka33
24. mar 2010

Ďakujem,jasné,to je super 🙂

monikapd1
24. mar 2010

to veru je, ako pozeram tak si z velcic, tam byva cimika a aj ja mam odtial korene 🙂

lusinka33
25. mar 2010

áno,som a aj sa poznáme,má zlatého malého

monikapd1
25. mar 2010

veru ma 🙂, ved uz ho chodim pozerat od nasej svadby, len nam vzdy do toho nieco pride 😠

lucia375
25. mar 2010

Dnes som bola s Barborkou na rocne ockovanie a prehliadku. Dostala do obidvoch noziciek chudatko tak plakala. 😢
Vo svojom 1 roku ma 10,35 kg a 77 cm. To je celkom v pohode. Myslela som ze ma viac lebo je taka baculka ale je to v norme. Teraz ma 2 dni zakazane chodit aby ju nozicky neboleli tak sa bude len vozit alebo natriasat na rukach. Ked ju tak dlhsie drzim tak mam pocit ze ma aj 20 kg. Moje ruky. 🙂

cimika222
autor
25. mar 2010

lucia375
nás maly ma vyše 12kg ale on sa aj narodil 4,5kg. No na tu ročnu to je asi povinne že? To ockuju po roku lebo mi ideme 6.5 ku doktorke. a maly ma7.5.rok tak som zvedava ako nam to naplanuje. No ja ked držím maleho viac ako pol hodku na rukách tak ma uz bolia. Ešte velmi nechce chodiť ale niekedy sa mu podarí spraviť par krokov

zuzka1.
26. mar 2010

Ahojte kocky,
uzivate si aj vy krasne pocko???skoda, ze zajtra sa pokazi 😝

Cimi tvoj maly je dobry valibuk, ale este nebeha, ked zacne, aj vaha pojde dolu, kedze ude mat viac pohybu.

Lucka vasa Barborka ma take miery ako nas Saminko , ked mal rok. Akurat, ani vela, ani malo, dokonca tabulky splnate 😉

Co porabate v taketo slnecne dni??My sme dali do poriadku zahradu, zamkovu dlazbu, uz len posadit, nove zelenove dekoracie vymysliet a bude dobre. Uz len grilovat a grilovat. dnes mozno aj budeme ak bude pekne.

lusinka vitaj 😉

monikapd1
26. mar 2010

ahoj zuzi, veru uzivame si pocasie, je nadhernucke, dnes sme boli este na baburence, ale uy su porozkvitane, ked sme boli cca 2 tyzdne dozadu, skoro ziadne neboli a teraz je uz po nich ☹ 😠 , ale tak dake sme este narezali 😉 veru pokazi sa, kamoska na inom fore pisala, ze u nich v nemecku uz prsi, tak co chvila je to aj tu :(( akurat ked ideme ku svagrine na vikendik bo ma narodky v pondelok. no co uz.

jaj idem za manzelom na trening futbalistov, bo som taka rozculena 😠 , ze az mi je do placu 😢 manzelovo krsna, je tak strasne drze, ze ja si to teraz nemozem dovolit k rodicom, ci starsim a on bez problemov a to bude mat este len 10, by mu taku flingla, ze az, ale to uz by boli zalovacky svokrovcom a to by bolo zas pocuvania 😠 🙄 tak sa idem radsej prejst. drzkajte sa mi a prajem vam vsetkym krasny dnik 😀

monikapd1
30. mar 2010

baby co uz sa tolko chystate na velku noc 🙂)

lucia375
30. mar 2010

Monika ešte ani nie. Akurat zajtra chcem ist do mesta nakupit dobroty na velku noc. Potom daco upecieme a tak. Mato uz ma taku detsku vonavku oblievačku tak pojde trochu po rodine a susedkách pre vyslužku. 🙂

monikapd1
30. mar 2010

luci, ja si tak pomaly postupne upratujem, dnes som si umyla okno a paapety a zajtra zvysok, ma to straaasne vycerpava a to bohvie co nenarobim, dnes som si aj od maminy nejake recepty na zakusky co mam rada vypytala a este by som chcela syrovu roladu a velkonocnu babu spravit a hadam by to aj stacilo 🙂

lucia375
30. mar 2010

No ja upratujem v kuse a furt mam neporiadok. 🙂 Neprehanaj to. Viem si predstavit upratovanie s takym bruskom. A ešte okno. Radsej sa setri a oddychuj. Upratuj len nevyhnutne. Ešte sa naupratujes až až. 🙂
Čo je to veľkonočna baba? Je mi to zname ale neviem si teraz predstavit čo to je.

monikapd1
30. mar 2010

no to mas rozky abo zemle nakrajane s udenym maskom, a vajicka a nejake koreniny este k tomu a sa to upecie, je to ako taka plnka

lucia375
30. mar 2010

Tak to nerobíme ale určite je to dobré. Ja len take jednoduche veci ako chlebičky, obložené misy a hlavne zakusky. Ešte síce neviem co budem piect ale asi tak troje. A musim zajtra kupiť čokoladove vajička a zajačikov. Keby prišli nejaky Barborkiny polievači tak aby dostali vyslužku. 🙂

monikapd1
30. mar 2010

ja som si uz zjacikov a aj vajicka kupila a ja budem piect len stolverkove rezy a tvarohove rezy a svokraviem ze bude piect orechove kosicky a neviem este co

lucia375
30. mar 2010

Ze štolverkové rezy. Monika ty poznas take recepty co ja ani netusim. To je z čoho?

monikapd1
30. mar 2010

no to je z pudingu to sa prekladaju tri platy cesta pudingom cokoladovym

lucia375
30. mar 2010

Mnam, ja strasne milujem zakusky. Teraz sa pokusam schudnut, nejem sladkosti ale zakusky su moja smrt. Na to nemam pevnu vôlu. A tie sviatky....no neprisli mi vhod. 🙂

monikapd1
30. mar 2010

no aj ja by som uz chcela schudnut, som dllho neprivňberala, ale uz mam na sebe 9kg 😒

lucia375
30. mar 2010

To nie je veľa. Ja som pri prvom pribrala 17 a pri druhom 14 kg a stale som sa ich nezbavila. O mesiac ideme na svadbu tak tam chcem vyzerat k svetu. Veru idem si este zacvicit par brušakov. Dobru noc.

monikapd1
30. mar 2010

a beriete aj drobcov na svadbu?? hm a dobru noc aj tebe luci 🙂
ja dufam, ze mne nebudu robit cisarsky, aby som co najskor po porode mohla cvicit 😒

zuzka1.
30. mar 2010

ahojte kocky,
my robime na sviatky len taku klasiku, nieco s anapecie, klaiska misy, za to moja mamka, ta chysta vsetko od vymyslu sveta, aj napecene, navarene, vsetko. jaaaaj sa tam tesim.

ja som pribrala v tehu 23 tak monika, ty si mamenkyna oproti mne.
teraz mam na sebe este 4 kila, ktore nie a nie pustit, ale pracuje sa na tom.nezerem, zumbujem, brusakujem, mam na to stroj uz dva dni, tak uvidim co to spravi. minly rok som dala dole 10 kilov, tak sa to snad pohne zase.

monikapd1
30. mar 2010

zuzka, ale tak ja som mala uz dost vysoku vahu pred tehu 😠 a teraz chcem dat dolu uz aj tu a vratit sa na mojich krasnych 57 kil co som mala kedysi ☹

zuzka1.
30. mar 2010

neboj sa, kojenim sa dobre chudne, ja som vtedy chudla, z porodnie mi z 23 kilov ostali len 3, to osm sa vazila v den prichodu z porodnice.
ale zima ma zabila, nekojila som uz, klobaskova sezona zacala a ja krava som pripbrala 12 kil 😠 😠 😠 pazrana 😠 😀

ale sak nieco islo, nieco ostalo, rovno tych 5 kil asi , co 3 z tehu a este 2 zo zrania 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre