Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

jojina11
27. okt 2010

@cimika222 a odkiaľ si?presne

cimika222
autor
27. okt 2010

ja som z Velčíc

jojina11
27. okt 2010

@cimika222 a ako to tam funguje?

cimika222
autor
27. okt 2010

myslíš na tom plávaní v Chyzerovciach?

jojina11
27. okt 2010
cimika222
autor
27. okt 2010

ked chceš isť plávať, musíš sa vždy telefonicky objednať cena jedného stupu je 9€ je to 45minut.
VO vode sa s detičkami pláva, spievame si pesničky a postupne sa oblieva s pohárikom a postupne sa ponára pod vodu najskôr po ústa, noc po obočie a potom ide dieta cele pod vodu.Ked je už naučené na signal tak aj skaču do vody, zo sedu..........a tak, je tam aj šuchala a super inštrukotrka, ja som veľmi spokojná.
My máme aj fotky spod vody.Tobi sa vôbec nebojí vody práve naopak sa teší z nej.
AK sa chceš niečo ešte opýtať, rada odpoviem a mám aj číslo ak by si potrebovala

jojina11
28. okt 2010

@cimika222 chem sa len spýtať, čo tam potrebuješ mať, pre dieťatko, plienky a tak?
niečo špeciálne?

cimika222
autor
28. okt 2010

do vody potrebuješ pre bábo plienočky do vody, inak nič.

jojina11
2. nov 2010

@cimika222 a ty teraz chodíš? ja sa toho trochu bojím, malá je stále soplíková

cimika222
autor
2. nov 2010

no mo mentálne nechodíme, ale asi začneme, teda mám to na pláne. Inak je tam aj sauna, ja som tam bola s malym ked mal soplíky a pomohlo.

jojina11
3. nov 2010

@cimika222 neviem čo je na tom pravdy, ale ja som počula, že hneď keď sa skončí kúpanie, tak sa musí odtiaľ odísť, ale ja si to neviem predstaviť, ísť s takým bábätkom do studeného auta v zime, naše totiž začína kúriť až po niekoľkých kilometroch, tak to ma aj odrádza
inak sauna by bola fajn

jojina11
3. nov 2010

@lucia375 ahoj, dnes som išla cez Lovce, som ti blikala, ale asi si ma nespoznala

dara2583
3. nov 2010

@jojina11 my sme boli na plávaní len raz, ale našej malej sa tam absolútne nepáčilo, doslova hystericky plakala, tak sme to vzdali. A to nie je pravda, že z tade musíš hneď odísť, majú tam špeciálne miestnosť plnú hračiek a na papieroch čo tam visia je všade napísané, že tam máš po kúpaní pobudnúť aspoň 15 minút, aby sa dieťa aklimatizovalo, lebo pri bazéne je veľmi vykúrené.

jojina11
3. nov 2010

@dara2583 dík za info,toto som počula a nevedela som si to predstaviť

lucia375
4. nov 2010

@jojina11 Ja som si ta nevsimla, ked idem s detmi tak ich musim sledovat ako oko v hlave. Ale daco sa mi marí ze na mna niekto kýval, nabuduce budem vsimavejsia. 🙂

jojina11
4. nov 2010

@lucia375 to nevadí, išla si s kočíkom, jasné, že nemôžeš sledovať všetko

cimika222
autor
5. nov 2010

to je teda pravda, že je tam ešte jedna miestnosť, kde je plno hračiek.Aj môj maly prvý krat plakal ale to preto lebo sme boli v bazene sami, druhý krat nas bolo viacej a ani vonka z vody nechcel isť, tak sa mu tam páčilo

elka74
10. nov 2010

ahojte. tiež som z okolia ZM. ani som nevedela že niečo také v Moravciach funguje. som prekvapená.. od akého veku chodia bábatká plávať?

jojina11
11. nov 2010

@elka74 ahoj a vitaj

elka74
11. nov 2010

ahoj. dík za pekné privítanie..

jojina11
11. nov 2010

@elka74 len také stručné, lebo nejako nestíham, malá stále plače, pýta sa na ruky, a ja len čakám kedy zaspí, aby som čo to urobila

elka74
11. nov 2010

aj u nás je to dnes podobné. boli sme vonku, tam spala a teraz mrnčí a chce sa pestovať na rukách

nanulik
12. nov 2010

ahojte @elka74 @jojina11 ako tak čítam tak nie som jediná kto len čaká aby drobec zaspal, ten náš je ešte len chvílku na svete a už vie že lepšie mu je na rukách sa nosiť ako ležať v postielke 😀 malé prefíkané

elka74
12. nov 2010

aj Vaneska sa rada nosí na rukách a najradšej na ocinových.. ale aj starší súrodenci popestujú.. tak mne sa až tak vela neujde.. takže aj volný čas mi občas zostane.. ak samozrejme nevarím a tak.. 🙂

elka74
12. nov 2010

@nanulik aj Vaneska sa rada nosí na rukách a najradšej na ocinových.. ale aj starší súrodenci popestujú.. tak mne sa až tak vela neujde.. takže aj volný čas mi občas zostane.. ak samozrejme nevarím a tak.. 🙂

jojina11
12. nov 2010

@nanulik pred chvílou sa mi zobudila, skôr tak prebrala,dnes bol ťažký deň, stačila jej vôňa mojej ruky a zasa spí a to sa muž snažil ju uspať a nič

elka74
12. nov 2010

@jojina11 mama je len mama.. vidím ťa aj na facebooku, tak ťa vítam zasa ja tam.. VITAAAJ..

jojina11
12. nov 2010

@elka74 ahoj a ďakujem som si až minule všimla koľko máš detí, som si myslela, že len jedno, neviem prečo

elka74
12. nov 2010

@jojina11 jedno? to je len pre strach.. ja som zo 6 detí, tak aj ja som chcela vekú rodinu..

lucia375
17. nov 2010

@elka74 Ahoj, ja som tiez volakedy snivala ze budem mat 3-4 deti ale teraz si uz velmi netrufam, navyse 2. tehotenstvo som mala dost komplikovane ale zase nikdy nehovor nikdy. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre