• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

22. januára 2017 
@nanulik jasne :grinning: no tak som zvedava, kedy do seba narazime najbližšie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... kde byvate, ak sa smiem spytat? :wink:
9. nov 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiana oproti dolnému kostolu v tom nízkom. vy asi niekde nižšie lebo sem tam vidím z okna ako idete ešte dalej od centra
a chodíš aj ty do centra?
9. nov 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanulik my sme ked som bola mala byvali presne oproti kostolu, co je hned prvy vchod :slight_smile: . Teraz byvame hned vedla danoveho co je činžak, hned pri hlavnej. Do centra nechodievam, nemam s kym, tak ma to tam dajako nelaka :grinning: , ale mame približne rovnako starych drobcov, tak možno budu kamoši :grinning: :wink:
9. nov 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiana my sme chodili do centra lebo som chcela aby si malý zvykal na deti. lebo čo sa týka dospelých on je taký že sa usmievať áno ale chytať ani za toho oného. a chcela by som si nejakú robotu nájsť tak aby si zvykal aj na druhých ludí
9. nov 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanulik neboj, on si zvykne, ako bude rast, moj Tomaško bol taky a ako rastol pomaličky sa menil :wink:
9. nov 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiana no to dúfam lebo len na moju mamu, ktorú vidí asi tak 2-3 krát do týždna si len nedávno zvykol, k otcovi ešte stále nechce ísť ale aspon sa s ním už hrá. ale zase že by bol stále pri mne to nie, pusu ked mu chcem dať tak reve ako keby som ho rezala.

no nič idem dať kura piecť
9. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanulik nuz je to osobnosť, ten Vas drobec :slight_smile: . Aj ja padam, zachvilku do skoly po druheho beťara a potom povinna prechadzka :grinning:
9. nov 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sú tu nejaké osôbky, ktoré by mali záujem o prácu, tak píšte do IP :wink:
29. nov 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia375 jeej Luci ahoj, čo aj Ty budeš mať mimi ? Ešteže tu máš foto, inak by som Ťa nespoznala. Ja mam termín 26.1 a Ty?Už začínam byť v strese. Ako sa máš? Zuzana zo Žikavy:D
6. dec 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik270 Zuzi a ty si to nevedela? No veru rozrastáme sa. Mam sa fajn, dnes som bola na tych cukrovkárskych testoch tak to mam aspon za sebou len dufam ze to dobre dopadne. Komu chodís ženskému? A kde budes rodit?
6. dec 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj je tu nikto kto ma termin na jul 2012 zo zm alebo okolia?
14. dec 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa pripajam k vam .. so tiez zo ZM ... rada sa zoznamim z niekym novym . pochadzam z Detvy a se som sa vydadala...
12. jan 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. jan 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tento vikend sa stahujeme do ZM, kde som predtym v zivote nebola haha, a oproti tomu,kde som zila posledne roky bude to obrovska zmena...ak ma niekto chut spoznat novu kamosku,len sa ozvite...este mam chvilu cas na potulovanie sa pred prichodom drobceka...:slight_smile:
inak termin mam na zaciatku aprila, tak mozno sa najde niekto podobny na neskorsie spolocne travenie casu s nasimi pokladikmi...;)
13. jan 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susi201 ahoj, ako dlho uz byvas v ZM? tiez hladam nove tvare...;) s terminom ta ale trosku predbehnem hehe
ako je stare tvoje prve dietatko? ako si si zvykla v zm?
13. jan 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapika Ahoj. Ja mám termín v marci takže celkom blízko tvojho. Ty budeš mať prvé bábatko? Zvládaš sťahovanie? Ja som už dosť unavená 2 mesiace pred termínom. Kde si bývala doteraz?
14. jan 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susi201 ahoj, vitaj Detivanka:grinning: najskor som myslela, ze si jedna znama, z Hrinovej, tiez tu bola vydata, dievcatko ma, momentalne je naspat doma v Hrinovej, ja ten kraj milujem. sme tam boli aj pred cca tyzdnom na chate a lyzovat .

@kapika ahoj, z kadeze sa to stahujes, ked ZM bude velka zmena???ak mozem vediet a vitaj
15. jan 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka1. Ahoj .... byvala som v Detve aj som sa tam narodila ale nasla som si muza tu v zm takze som sa sem aj pristahovala ... ja tam chodim velmi malo ale mas pravdu je tam velmi pekne . to prostredie same kopce ....
16. jan 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapika Ahoj ... v ZM uz byvam asi tak 4 roky .... mame dcerku vola sa Viki a ma tri roky ... . V ZM som si celkom zvykla . len keby tu bolo kam chodit . nic tu dokopi neni . a kedy mas termin ? ak smem vediet ?
16. jan 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapika a ty si priamo zo zm?
16. jan 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fiona8 ahoj ja som zo zm rada by som spoznala nejake nove tvare . si oriamo zo zm?
19. jan 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fiona8 ja byvam tiez vadsinou doma sama manzel jevadsinu casu v praci.. tiez by som chcela ist rodit do b.stiavnice a tiez sa toho obavam ako to bude keduz na to pride . to naozaj sa tam trebe tyzden pred porodom ubytovat?
19. jan 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapika ahoj ja bysom tiez rada spoznala novych ludi . tiez somsa sem pristahovala . sice tu byvam uz skoro 4 roky ale nemam tu nejako ziadne kamosky ... tak ak by si mala zaujemja by som sa rada zoznamila ...
19. jan 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiana ahoj si zo zm ?
19. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susi201 jasne, myslim, ze sa z videnia isto pozname :sweat_smile: , ja sa skor poznam s Tvojou svokrou :wink: :grinning:
19. jan 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky, prosim odporucte mi dobreho pediatra zo Zlatych Moraviec
19. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj a niesi ty nahodou mojej svokry priatela Miroslava svagrina?
19. jan 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susi201 jasné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damiana takzeuz viem kto si?
20. jan 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia375 ahoj, ano , moje prve babatko, byvala som tak vselijak...od minuleho februara tak na striedacku v Trnave a v Topolcanoch a predtym viac ako 5 rokov v londyne...vratile sme sa na SK sa usadit a zalozit si rodinku...:slight_smile: a super to vyslo...:slight_smile: kedy mas termin? ty uz cakas tretie?
26. jan 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok