• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

no to ja mám ešte času dosť ale z tej zmeny sa už teraz obávam
24. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ja som dnes bola posledny krat v poradni u svojej doktorky, uz mam ist o dva tyzdne do poradne v nemocnici - normalne tomu nemozem uverit... Tiny ty chodis normalne do poradne v ruzinove, alebo len ku tej svojej doktorke? Ako to tam funguje, dlho sa vraj caka....
24. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ja som bola teraz za nou na oddeleni, ked mala sluzbu, ale nabuduce idem uz do ambulancue, ked ma poradnu. Ona mava v pondelok, ale ostatne poradne su tusim iba vo stvrtky, len neviem presne v ktory cas. na stranke nemocnice by to ale malo byt napisane. Ak nemas nikoho dohodnuteho a je ti jedno ku komu budes chodit, tak by si mala ist vo stvrtok, ale ak chces niekoho konkretneho, mozno by bolo dobre, keby si mu zavolala a dohodla sa na termine kedy mozes prist.
No a nminule som pocula sestricku ako jednej mamicke vysvetlovala, ze ma prist vo stvrtok a na recepcii si ma zobrat ciselko a oni potom podla toho volaju.
24. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ďalšia záhada prezradená kto bude nasledovať ohľadne odhaľovania pohlavia :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka pekne meno mate vybrate!!! :wink:
Preco davate dve? Mne sa to paci len MM by asi nesuhlasil :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme dali pri malej tak aj teraz aby nemali rozdiel a ako sme k tomu došli to neviem dodnes ja som totiž išla do nemocky s tým že bude Alexandra a potom keď sme ju videli tak nás napadlo aj druhé proste jej to tak pristalo neviem to ináč opísať no a druhú slečnu nechceme ukracovať
a drahý tiež najprv nechcel ale uznal že jej to proste tak pristane a aj teraz mal tiež reči že načo a tak no keď som mu povedala že potom na otázku prečo ona nemá dve mená jej bude on odpovedať tak zrazu bolo povolené :sweat_smile:
27. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ste rozhodli fakt!!!
pacia sa mi tie vase kombinacie :wink:

U nas budeme tazko vysvetlovat ze preco nebola druha baba na svadobnych fotkach :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa asi preto ešte nevzali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie vážne nám to teraz finančne nevychádza

a ďakujeme
27. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to uz nerobila, su to fakt zbytovcne vyhodene prachy takze nemas co lutovat :wink:
27. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ale my nechceme takp tradičnp svadbu len ten náš nápad stojí trošku dosť my sme chceli svadbu na zámku kôli fotkám žiadna oslava a párty a tak lenže kaštieš v ktorom sme chceli chce 332eur len za povolenie ďalších 165 eur za oddávanie a plus obrúčky a šaty a samozrejme fotograf tiež minimálne 165 eru a balík peňazí je na svete
27. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani krane meno ste vybrali?
Lilus a vy ake mate vybrate, ak sa smiem spytat :confused:
Janka papier je aj tak len na okrasu, dolezite je , ze sa lubitea rozumiete si :dizzy_face:
27. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja by som si svadobny den s radostou este aj zopakovala :slight_smile: Samozrejme zenicha by som nemenila :slight_smile: Viem ze svadba stoji peniaze, ale ved da sa urobit aj v jednoduchej forme, ktora tolko nestoji. :wink:
27. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej tiny dá sa to ale my sme si to takto stále snívali že ak raz no nejako nás to druhé bábo zaskočilo a nechce ňme nejako ustúpiť
27. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ďakujem za pochvalu ani som si nemyslela že bude mať to meno taký úspech :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilus gratulujem k bambulke,,jani pekne meno,,, :wink: :slight_smile:
28. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme luculka
28. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani wau vy budete mat isto aj druhu slecnu taku peknucku, ze im tie mena ale nacisto seknu :wink: to ty vyberas tie mena? lebo vazne ze paradne vyberas
28. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, fakt tie mena pasuju k sebe :wink: som zvedava, ake vyberie Liluska :dizzy_face:
28. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Liluske k dievcatku :slight_smile:))

takze uz pomaly kazda vie co caka???? ziadne prekvapko sa nekona??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky už ma prestante chváliť lebo sa budem červenať
no viac menej ja ich vyberám ale konzultujem s drahým a niekedy musím aj presviedčať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nakoniec sa zhodneme
28. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ivka zatiaľ žiadne prekvapká
ešte martinaj nevie ale tam je ešte času dosť a myslím že po nej nám ešte niekto pribudol ale to je ešte tiež skoro aby vedeli
28. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja si este pockam :grinning: ale tajne dufam, ze to bude dievcatko :grinning:
29. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? ty chceš dievčatko
to len ja som chcela mať párik alebo čo
29. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, vyzera to tak, ze ano :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jani asi len ty :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ja som asi fakt iná ako tak čítam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pohoda prežijem to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani neboj, nie si ina. Ja som chcela vzdy aspon tri baby, ale teraz mi uz hlavou vrta predstava, ze dalsi by mohol byt chalanisko :wink:
30. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Zuzi, tak good luck !

ja sa obavam, ci najdem odvahu sa na tretie vobec dat...asi mi postacia dvaja chalani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zucha ja som preto chcela chlapčeka lebo tretie neplánujem ani náhodou tak bude doma babinec no čo už narobím
30. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, myslim, ze ani druhe si moc neplanovala :grinning: :grinning: :grinning: Ved uvidite baby. Ja to tak citim, ze tri chcem urcite. Predtym som hovorila o styroch, ale teraz mam pocit, ze s troma uz budeme kompletna rodina.
31. júl 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok