• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

wow zucha, gratulujeeeeem!!! TAk sa vam to konecne podarilo, super! A klobuk dole pred tebou, vazne ta obdivujem.. Ja mam teraz totalne dost aj s dvomi detmi, tretie si dovolim povedat, ze by som uz asi nezvladla...
24. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha gratulujeme aj my :wink:
konecne sa to tu zacina rozbiehat :slight_smile:
25. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no ešte chýba s tehu centík, luculka a lucia a je to kompletné...
či som na niekoho zabudla??

ja keď som otehotnela, keď mal marko rok, tak som mala vyhliadnuté tandemové kočíky, ktoré teraz trošku vylepšili... /potratila som.../

http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojcata/Jane-Powertwin-Pro-tandemovy-kocarek-2010

http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojcata/ABC-Design-Zoom-2010

príjemné tehuľkovanie dievčatá..
25. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas takych beha hodne, jedna mala tiez ani nie po roku druhe dieta, a dalsie dve maju dvojicky, takze takch to dovjickovych alebo tandeomovych som tu uz videla dost modelov
25. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinaj a ako zvladala Veronika prichod surodenca? Tie reakcie uz musia byt uplne ine, ako ked prisiel novy clen k nam pre rokom :sweat_smile:
25. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha celkom fajn :slight_smile: ona sa z neho velmi tesi, ale nas neposlucha....... :rolling_eyes:
8. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha mna napadlo. Ako spava kati? uz vo svojej posteli, s anou v izbe? Alebo ako to riesite?
8. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenka, Kati je uz s Anou v izbe. Dala som ju tam, ked mala asi 9 mesiacov. Je to fajn mat spalnu zas na chvilu len pre dospelych :grinning:
9. mar 2010 o 02:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha, ty na com ficis?
9. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha a ako ste to docielili? Kati uz prespavala?
9. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie, este nepresti noc. Len posledne tri noci prespala. Ale ked som ju adala k Ani, tak aspon zacala pit menej krat v noci. V priemere tak 1x za noc.
9. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucha a ako kocky kontrolujes aby nevyvadzali ked su uz osamotene?
9. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zucha ja ťa fakt obdivujem
škoda že my nemôžme dať Sendy do vlastnej izby :cry: no čo už budem musieť najprv začať pracovať tak to ešte potrvá
9. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zrzulka, ved tam same len spia. Su naucene zaspavat same. Samozrejme Aňa niekedy vystraja a robi Kati srandicky a to uz len pocujem z izbicky smiechoty. A kedze Kati este nevie chodit, stale je v postielke s mriezkami. Tym padom je trosku aj chranena pred pripadnym utokom Ani.
9. mar 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha a ana nevlezie ku kati? lebo nas vlezie do positelky malej... tak sa bojim ako to neskor, este jes nami v spalni, ale uz uvazujem kedy dam malu do detskej
10. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki aj nasa Hanka vlezie malemu do postielky len taky fukot. Zucha aj ja by som uz chcelaaa mat obe deti v izbe,len sa bojim, ze by maly budil Hanku. Co je dost pravdepodobne, kedze o prespatych nociach zatial len snivam. A to uz v noci ani neje ani nepije, mam pocit, ze je to tym prekliatym dudlom... aaaach boze
10. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, co by som ja dala za dudel :frowning2: Ja tiez mozem o volnej spalni len snivat, u nas dokonca mala spi v postielke, len kym sa prvykrat zobudi, co je asi o desiatej. Potom ju uz nechavam v posteli, lebo aspon tak sa nezobudi pri prekladani. Keby sa tak casto nebudila, tak by som ju skusila dat do vlastnej izby, ale zatial o tom mozem len snivat.
11. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny a mozno by to pomohlo. Nam to pri Hanke vtedy strasne pomohlo. Skus to len na par dni a uvidis. My mame ten problem, ze mame len trojizbovy byt a teda len jednu detsku:(
11. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka minule som skusila, ze som si vecer nesla lahnut do spalne, lebo mala sa vzdy zacne mrvit, aj ked vojdem ako myska a do 20 minut je hore...tak som sla do inej izby, ale aj tak sa vo svojom case zobudila. Ale ked dam Mata k mame na par dni, tak ju skusim nechat samu. Teraz moc hlasno place, tak to nejde.
11. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenka, o vlastnej izbe pre kazde dieta mozem tiez len snivat:(. Kde bude spat tretie, to fakt netusim. Teda zatial bude s nami, ale potom.........neviem. Muz sa smeje, ze ked budem rodit tymto tempom, tak si bude musiet spravit vodicak na autobus a kupit vojenske trojposchodove postele a to potom v pohode natlacime do jednej izby aj 9 deti. No co na to mam povedat? :confused:
12. mar 2010 o 01:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha a toto tretie bábo bolo tiež plánované? :slight_smile:
12. mar 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zucha má všetky detičky plánované, že?..chcela to stihnúť do 35 a to možno stihne aj štyri a potom si budú musieť kúpiť 7-miestne auto..takže ak sa ešte jedno pritrafí, tak to bude iba bonus..

zucha ako sa máte?? :slight_smile:
12. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si aj myslela že všetko je plánované :slight_smile:
12. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz zucha, ved aj my sme boli traja a tiez sme mali len jednu izbu a sme tu:slight_smile: LEn teraz je to nepohodlne, keby sme mali aj druhu detsku tak maly je uz 100% tam... co uz..
inak ta obdivujem, ale vazne, ja si dovolim povedat, ze tretie by som uz nezvladla - ani fyzicky ani psychicky.
12. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ja som na tom podobne ja už teraz niekedy meliem z posledného a to teda musím uznať že sú aj podstatne horšie deti ako tie moje (myslím urevanejšie, nespavejšie, nervnejšie a podobne)
12. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani aj ja... ale ked si trosku poreves bude ti lepsie.. hovorim z vlastnej skusenosti:slight_smile:
12. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janka, ako vravi Boc, vsetky mame planovane a museli sme na nich tvrdo pracovat :grinning: Vazne si dali na seba pockat. Sice az ked som teraz otehotnela, som si uvedomila, ze Ani nebude mat este ani tri roky, ked sa narodi tretie. To je fakt sila :sweat_smile: Ale moc sa tesim. Az za nejake 2 tyzdne mem ist na sono, tak dufam, ze je vsetko v poriadku. Zaciatky tehu su take cudne, lebo kym aspon necitit pohyby, tak clovek netusi, ci je dieta v poriadku.
12. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha uz ste spat na slovensku? ja idem v utorok na meranie NT a potom az po velkej noci
12. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: veď som to minule písala, že zucha
je rekordmanka
tri deti do 3 rokov..
tak to teda sila je.... :slight_smile: :slight_smile:
ja som už týmto štýlom mohla mať 5 detí, v podstate, by som bola na tom ako zucha,ked mal marko rok, tak som otehotnela... a to mal matej tri roky..
a potom zase,
takže ja som už mohla mať vlastne päť detí
ale je to ok tak ako to je.
:slight_smile: :slight_smile:
a teším sa, že sú zatiaľ zdravé..aj keď sa trolinku skôr narodili
ozaj zucha dokedy ste?...nepridáš fotočky..?
12. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Silvi, ono to vyzera, ze som v inom tt, alo je uvedend na konovi. Zrejme asi o tyzden, ci dva menej. Ale vsetko ukaze ten ultrazvuk.
12. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok