December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

rybecka
18. apr 2009

Ahojte,
idem vas zasa pozdravit.
nejak sa ucim zit s dvomi detickami naraz aj ked je to chvilkami tazke.
Lebo Matejko sa tiez teraz oducil od plienky a stale ked kojim tak pride za mnou ze chce cikat a ja sa citim bezbranna lebo nemozem odtrhnut Ondrejka od cicky a on chudatko sa pocika lebo to nevydrzi 😅 neviem si stym dat rady. ale verim ze sa to upravi. alebo on vybehne na dvor bez topanok a vyuziva to ze nemozem ist za nim lebo kojim 😠 taky je vybity a pride dnu uplne spinavy achh no co vam budem hovorit niekedy sa zasmejem a niekedy mi je do placu 😖 a o nociach sa nevyjadrujem 😕 ale vsetko raz prejde aj deticky vyrastu a bude dobre no nie 😉 😎

adaa
19. apr 2009

ahojky
Rybecka neboj ono sa casom vsetko upravi. A Matejko si nevie sam stiahnut telacky ist na serblik? Moja to uz tiez obcas tak riesi ked nestihame. Opatrujte sa.
Cakame toho chlapceka 🙂 vsetko je v poriadku inak.

aktak
19. apr 2009

adaa 😵
my cikame do zachoda naprikald a tam ho musim zdvihnut, tiez ho to casto chyti ked kojim, rybecka je to urcite narocne v niektorychchvilach ale bude ich stale menej a bude stale viac tych krasnych ked sa mali budu spolu hrat 😉

zuz11
19. apr 2009

cafte,
kiwus, Hanka uz spi 😀 musime sa castejsie stretavat nna ihrisku 😀 😀 😀
inak ti poviem ze ten kusanec ma dobre velky a hlavne az v mase 🤐 ale ona to zvlada uzastne, vobec sa nan nestazuje aj sme jej ho striekali detolom a ani slovka nevidala 😀 a muz ma strasil ze musim raz a poriadne streknut lebo uz viac sa neda a ona este este kricala 😀 😀 jaj a som si spomenula ja v stredu odchadzam k nasim, idu nam robit jednu spinavsiu robotu takze iba zajtra alebo pozajtra co sa tyka tochto tyzdna a potom az v nedelu zasa 😀

kiwuska
19. apr 2009

zuzi, akurat som ti chcela pisat ze ma to mrzi... chuda moje male.... no asi kupim mojim nahubky a dam ich zaockovat proti besnote🙂🙂🙂 no ja mam este pon, ut , streda skolu ale potom som free sice sa budem ucit na statnice ale urcite sa vidime, kuk IP poslem ti moje cislo a dohodneme sa🙂 nasi zaspavaju s muzom ale este pocut z detskej spev🙂 ja idem pisat diplomku....

aktak
19. apr 2009

tak sme sa dnes vykakali do zachoda 1.krat 😀 sam sa vypytal 🙂 jediny problem bol ze akurat dnes som potrebovala zobrat vzorku stolice 😅 😀

zuz11
19. apr 2009

foto zmazana
mne sa dnes konecne podarilo odfotit deti spolu aj ked klasika aspon jedno sa musi jedovat 😀

kiwuska
19. apr 2009

zuuuuz:( to co sem davas sak sa s nami uz nikto z kona nebude chcet stretnut:(

aktak
19. apr 2009

zuz zdalo sa mi ze ma hanka slzy v ociach 😅
kiwuska to robi vela deti, inak ako to riesis? jedna znama to vyriesila tak ze maleho kusla naspet a odvtedy s tym prestal 😅 ale on to robil stale a kazdemu, aj ja som sa ho bala 😅

adetka
20. apr 2009

ahojte... mna Mirka nekuse... skusa buchat... ci uz palickou, rukou a podobne... a pozera, ako na to budem reagovat, niekedy aj s usmevom... vacsinou odidem, a poviem, ze sa to nema... alebo jej palicku zoberiem... alebo zameriam jej pozornost inym smerom... skusa ma, co si moze dovolit...

adaa
20. apr 2009

nase zvieratka 😀 No aj nasa skusala kusat mna a tatina. Skor zo srandy, ale teda sranda to nebola 😉
Toto mi vyrazilo dych, uuuuuuuplne UZASNE!! To nandala vsetkym krasavcom. Talent WOW!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk
kiwuska
20. apr 2009

ja sa snazim vsetko vysvetlovat ze co sa nesmie a ako sa citi ten druhy a pod. ale asi su este mali na to...., aj im capnem po zadku alebo po ustach ale ked sme takto na ihriskach som v rozpakoch co robit predssa len nasa pohnuta legislativa.....🙂 u nas je problem ten ze doma tym ze su dvaja sa casto biju a pod. kvoli hrackam a pod. do coho sa snazim nezasahovat az ked je moc zle no a oni si myslia ze takto mozu fungovat aj v kolektive ze "ich zakony" platia aj mimi domu no neviem co s tym robit.... bit ci nebit? ked na vysvetlovanie su este mali...

k.a.t.k.a.
20. apr 2009

ja občas tiež šupnem 😅 vysvetlovať jej teraz je tiež u nas zbytočné zatial, dokonca ked na nu zvresknem tak ma milosť pani ignoruje, akože ma nepočuje 😠 uz x-krat si mohla tak ubliziť, lebo ona doslova vyhladava nebezpečenstvo, tak musím občas capnúť po prdeli takú výchovnú 😅

olianko
20. apr 2009

Ahojky 🙂
Adaa takze Sasky budu mat bracekov 🙂
Nsej Saske vysvetlujeme ale tiez nas niekedy totalne ignoruje takze obcas dostane po zadku.
Ostatne deti na ihrisku nastastie nebije
Dnes sme boli u ocnej, objednala nas na stvrtok a mozno jej budu rozkvapkavat oci 😝
...a uz by som chcela rodit bo nevladzem za Saskou na ihrisku behat a hlavne sa za nou vsade stverat 😅 🙂

aktak
20. apr 2009

ja davam rovno bez diskusie (po 1 varovani) na zadok alebo po ruke ked kohokolvek buchne, vysvetlovacky su vraj vhodne od cca 3 rokov(kazde dieta je ine), ako pise adaa su to take male zvieratka 😵 btw poslucha ma na slovo lebo vie co moze cakat, ked poviem nie alebo nesmies tak to vecsinou vzda hned
kiwuska, neviem co by som robila, ale urcite to vedia pochopit, ved ked si vedia zapnut telku a dostat sa k cokolade tak tottiez zvladnu lavou zadnou 😉

adaa
20. apr 2009

Aj u nas sa baci. Ked nieco spravi rukou. Napriklad hodi hracku, piesok atd.. dostava po rucicke. Ak neposlucha, alebo ja neviem uteka tak po zadku. Ale samozrejme len vychovne. Zato tatino jej dal mozno 2krat v zivote a tak to obcas aj vyzera. Nanho si dovoli viac. Tak mozno to ma nieco do seba. Musi mat resekt pred vacsim jedincom.. tak ako aj v zvieracej risi 😀 😀

kiwuska
20. apr 2009

u nas plati 3krat a dost teda sup po zadku po ruke a pod. lenze tym ze su dvaja maju na seba vacsi vplyv ako ja na nich🙂 napr. poviem jednemu nesmies nemozes, atd a druhy na to tomu prvemu ze neboj sa!!!!🙂 a je po mojej autorite.... no ale zasa na druhej strane kopec srandy s nimi dvoma je....🙂

lucxy
21. apr 2009

no kiwuska to musis mat fakt srandu,,,, 🙂 nasa si vsetko vydupuje revom neskutocnym a za vsetko jaj 😠

lucxy
21. apr 2009

dneska rano vstala a vravi maminka chcem kakat a zatym svihaj 🙂

adetka
21. apr 2009

Mirka tiez rada diriguje... "mamicka sadnut", ked nahodou lezim na gauci a ona sa chce mojkat... "tatino hodit", ked chce aby sa s nou hral s loptou... "babka kakauko", "juro pocitac" (so svagrom sa rada hra na pocitaci), ... a podobne... a ak nechceme posluchnut, tak dupe a place... ale my sa nedaaameeee 😀 ... jedina vnucka a neter siroko daleko... bude riadne rozmaznanaaaa 😅

lucxy
23. apr 2009

kde ste vsetky zmizli? 😕

adetka
24. apr 2009

ja som tu.. akurat takmer stale pracujem na svojom prispevku na konferenciu... Mirka je u babky... a takmer cele dni su vonku...

adaa
24. apr 2009

my sme tiez tu, akurat ze tiez sme dost vonku.. Dnes mi ale mala sla spat uz o 11.30 neviem co to do nej zase voslo. Uz duhy den len mrnci a mrnci 😠 A vysli nam dve 5ky 🙂

lucxy
24. apr 2009

adaa ako to rychlo leti uz mas polovicku tehu za sebou 🙂

adetka
26. apr 2009

vidim, ze krasne vikendujete... my sme boli dnes cely den vonku... aj ked fukal neznesitelny vietor... vcera bola slecna s mojimi ropdicmi... a ja som pisala a pisala... v stredu idem na konferenciu... tak finisujem s prispevkom... prajem pekny tyzden... 😉

olianko
27. apr 2009

Ahojky 🙂
tak my sme trosku nachladeni - teda hlavne ja.Sasku to drzalo jeden den a koniec.Za to mne to preslo na priedusky 😠
Chceli sme ist vcera aj do mesta kuknut , povozit sa starou elektrickou ale nakoniec sme boli doma.
Dnes mam poradnu tak som zvedava ako drobcek podrastol 🙂
Zatial prajem pekny den + tyzden 🙂
adetka uspesnu konferenciu prajem 😉

aktak
27. apr 2009

adetka budes hviezda 😉
tehulkam drzim palce, je to super ako vam to odsypa 😵
my sa mame naj sam super, nestiham diplomovku a dnes som dostala antibiotika, lebo mam anginu a laringitidu naraz 🤐 myslite ze Adelka ma v mliecku protilatky ze to nemoze uz dostat?

sveva
27. apr 2009

Ahojte. Ako sa máte? My sme zvyčajne vonku, no a keď sme doma, tak sa nezastavím, lebo šárka sa postaví a potom začne plakať, lebo si nevie sadnúť. Už začala aj chodiť okolo nábytku.

Ja tiež dám malej po zadku, alebo po ruke ak ma nepočúvne. Zvyčajne je to po treťom upozornení. No a u nás už začalo naťahovanie sa o hračky, ale vedia sa už aj spolu trošku pohrať. Najviac sa im páči spoločné večerné kúpanie. Vtedy je z kúpelne počuť len smiech. 😀 A poviem Vám je to nákazlivé. 😀

adaa
28. apr 2009

Veru, veru.. ja mam polku za sebou 🙂 Ted ide ta horsia faza.. aspon u mna.
Prosim vas davate deckam uz zuvacku? Ja som bola zasadne proti, lenze moja svokra jej dala a odvtedy si pyta. Vie ju super zut, vobec neprehltne.. ale 😒
Olianko, aktak opatrujte sa
Adetka drz saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aktak
28. apr 2009

adaa ja davam, namiesto cokolady, ta sa mi zda horsia aj ked zuvacka ma tiez cukor a zuva ju dlhsie ale apson mu zavrie usta nekedy 😅 😀 nosim ju a ked je nervozny u dr alebo je zly ked sme v kostole alebo ked je mrzuty a hcory a podobne tak vytiahnem ruzove orbitky a hned je ticho a kludny 😎
adaa rychlo ti to ubehne a Adamko bude zachvilu na svete, Saska sa z neho potentuje uvidis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre