December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
18. júl 2008

vcera vecer som pisala prispevok a vobec tu nie je, uz sa mi to stalo asi 5 krat 😖

zuz11
18. júl 2008

lucxy, hej lustila a zaspala 😀 tak vies sudoku vobec nie je lahke, sedela nad nim asi viac ako hodku 😀 😀 😀

lucxy
18. júl 2008

no to moju kebyze takto necham tak vresti vresti 🙂

lucxy
18. júl 2008

ozaj zuz kde je foto s bruskom? 🙂

adetka
18. júl 2008

ahojte 😀 ... Mirka vcera zacala pouzivat dakujem a posim... ale miesa ich spolu s paci, ako sa jej zaraci... a pred par dnami povedala doby den... ale povedala to babke, ked sme od nej odchadzali 😀 ... inak same ahoj, cau, cauko, papa... a slovicka nam idu jedna radost... kazdy den nieco nove... uz to nestiham registrovat... 😅 .. ale jeme ako vrabeeeec... tri lyzicky jogurtu, alebo par cestovinovych vrtuliek, par zemiackov, kusok syra... som rada ak spapa tretinu tanierika, alebo jogurtiku... a krmit sa nechce vobec... ☹ ... energiu mame asi s cajika... ale z coho kaka?... to vazne neviem 😖

lucxy
18. júl 2008

adetka aj moja mala je taka najradsej by len cely den pila caj....ked papame tak ju musim zabavat, sedi minutu a uz mi povie bezkat 🙂

zuz11
18. júl 2008

lucxy, ja mam zatial take obezitkovske brusko este nie tehu tak sa nim nechvalim 😀 😀 😀
a ako zaspava Laura? 😀

lucxy
18. júl 2008

boze mna z toho porazi, napisala som prispevok a prispevok sa nedal odoslat jaj 😠

mala zaspava tak, ze ked prideme z vonku tak nieco spapa potom ju ulozim do postielky s trochou caju a spi 🙂
ale nikdy mi nezaspala pri hrani alebo pri dakej cinnosti.... 😉

zuz11
18. júl 2008

aj u nas sa spi vacsinou ze lahne si a spi ale teraz ked som zahlasila ze sa ide spat, zobrala pero a sudoku.... som myslela ze jej ho vezmem ale zacala robit cirkus tak som nemala na vyber 😔 sedela tam s nim asi hodinu a mozno aj viac pokial zaspala co nikdy nemavame 🤐

adetka
18. júl 2008

mne Mirka obcas zaspi pekne v posielke... ale vacsinou v kociku... niekedy musim doslova ist s nou von len preto, aby spala 😅 ... nastastie v jaslickach, kam slecna v septembri nastupi su dost prisposobivi... ak dieta spinka v kociku, davaju ho spat do kocika 😀

zuz11
18. júl 2008

nasu Hanku asi od aprila ked pojde zaradia hned do skolky 😀 tak som zvedava 😀

lucxy
18. júl 2008

no mne mala nespava v kociku od 5,5 mesiaca 🙂 ako zacala sediet 🙂
zuz este ti je zle?

lucxy
18. júl 2008

Laura chce byt velmi medzi detmi, tak uvidime ako to bude....poobede sa ideme bikovat 🙂

zuz11
18. júl 2008

uz az tak nie ale leniva som stale 😀 😀 😀 😀 idem ugrilovat masko k hrachovej kasi 😀 😉

lucxy
18. júl 2008

ja som spravila malej rezance s tvarohom tak som zvedava ci ich zje...minule som robila hrach. kasu a sa mi na nu vykaslala vymysladlo male 🙂 my s muzom sme mali lasagne a neviem co idem zajtra varit.... 🙂 😀

zuz11
18. júl 2008

ja malej davam lasagne s nami 😀 a zajtra ideme na oslavu takze nevarim 😀

lucxy
18. júl 2008

vcera ich nechcela....takze asi tak.... 😲 dala by som si taky gulasik,,,,, 🙂

zuz11
18. júl 2008

ved si uvar, co Ti brani? 😀 😀 😀 a co take jedava? u nas ide najviac zemlovka, tu by jedla aj cely tyzden 😀 😀 😀

adetka
18. júl 2008

dnes jedla slecna s nami v restike.. dala si dva zemiacky, kusok lokse a par fazuliek z polievky... a doma ma este rizoto... ale som rada, ze idem na tyzden k nasim... nebudem musiet varit 😀

zuz11
18. júl 2008

jej adet, zas budes v Ba 😉 dobehni na strkovec 😉 ja sa chystam az ten dalsi tyzden ist k nasim, buduci vikend oslavujeme Hankine meniny 😀

adetka
18. júl 2008

zuz... velmi rada pridem... vsak brnknem.. mozno aj akatku vytiahneme na chvilku von... ale asi az cez tyzden... pondelok, utorok?

adetka
18. júl 2008

dieta sa mi zobdilo... idem sa jej venovat a balit...

lucxy
18. júl 2008

zuz tak napriklad vcera zjedla na ranajky jednu detsku parku trosicku rozka,,,,asi tri hrozna....z vajickovej polievky fakt minimum a vecer sme isli ku svokrovcom tak cestou tam som jej davala chlebik ale stale vymyslala lebo chcela silou mocou lentilky tak som ju vydierala ze jej dam az ked spapa...potvorka mala 😀

zuz11
18. júl 2008

no ja zatial nemam program , jedine vo stvrtok sa ideme ockovat a v piatok pridu asi nasi.. takze dovtedy hocikedy, vsak cinkni dohodneme sa a aj danielu zavolam 😉

lucxy
18. júl 2008

zuz ja som drzala 90dnovu dietku tak este mam v pamati zaryte ze zemiaky a masko sa nesmu 😠

zuz11
18. júl 2008

lucxy, prosim ta nebodaj sa toho chces drzat cely zivot a nedat si dobry gulas? naloz si na tanier bud iba zemiaky potom alebo iba masko 😀 😀 😀

adetka
18. júl 2008

zuz.. jasneeeee...

lucy... dlena strava?... ja scem schudnut bez dietyyyyy 😢

lucxy
18. júl 2008

ale ved ja viem, len som si na to zvykla..... 😀 skoda, ze nebyvate niekde blizko mna aj ja by som dosla na stretko
uz ste niekedy dake robili? 😀

lucxy
18. júl 2008

adetka, ale mne to inak dolu neslo a toto jedine mi pomohlo a da sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre