December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
6. jan 2009

danii, jasne beha iba okolo neho, do kosika by mu nahadzala vsetky hracky 🤐 by ho vyobimala, povyhladkavala a vsetko podobne, v autosedacek ho hojdala a nevedela sa od neho cely vecer odtrhnut 😀 😀 😀
a ked plakal tak bola chuda taka prekvapena ze preco place a ked som ho dojila tak tiez tak udivene hladela 😀

danii
6. jan 2009

zlataaaaaa! 🙂 no proste velka sestra! 🙂

danii
6. jan 2009

tak ja sa lucim 🙂 nabrat sily, zajtra sa ideme sankovat 😵

aktak
6. jan 2009

zuz vidim ze si uz fit 😀 aspon mozes sediet 5 dni po porode nie ako my co nas zasivali 😀
hanke drzime palce nech sa s bracekom super znasaju 😉

aktak
6. jan 2009

pozeram ze aj Alex ma na cielku ten fliacik, co mal aj moj Adamko 😵 zlaty je, taky macko 🙂

vavka33
7. jan 2009

Zuz,gratulujem k narodeniu synceka a prajem vam vela zdravicka.
a vybrali ste krasne meno.aj ja som chcela Alexa,no je s toho Lea 😀

lucxy
7. jan 2009

zuz aka bola noc? 🙂

zuz11
7. jan 2009

kati, aj nasa Hanka mala taky fliacik 😀
dik Vavka 😉 😉
lucxy, noc sa dala deti spali uz o pol deviatej, Alex sa zobudil o pol noci a do pol tretej sme menili strany a polohy dojcenia, potom zaspal do 4 kedy sme si iba ovlazili peri cca sasi 10 min a spali cela rodina az do deviatej 😀 takze som spala viac ako v porodnici a poobede sme tiez zaspali cela rodina o druhej a Alex taha az do teraz 😀 len auuu moje prsia... idem si dat oxitocin..... 🤐

aktak
7. jan 2009

zuz "dat" oxitocin? to po cisarskom ci preco?
na Hanke si ho nepametam, asi jej rychlo zmyzol nie? lebo Adamkovi ho este trosku vidno, mal taky vyraznejsi
boli ma hlava, v noci som aj vracala, zajtra mam obhajobu tak asi aj preto z unavy, drzte palce

som zvedava kedy sa otepli...zuz kedy pojdes s drobcom von ak budu taketo teploty?

k.a.t.k.a.
7. jan 2009

jeeej tak aj ja gratulujem Zuz aj Masinke k detičkám 😵

My sme sa včera vrátili z Kremnice, sme sa boli posánkovať trošku 😀 a malu sme 1x postavili na lyže, ste mali videť ten hysterický záchvat chúďatko moje 😖

aktak
7. jan 2009

kati aj moj muz by chcel Adamka na ne skusit dat, ale podla mna buduci rok kludne staci 🤐

k.a.t.k.a.
7. jan 2009

jasne že stačí, len dostala od svokrovcov lyže aj s lyžiarkami tak sme ju s nimi zoznámili 😅 😀

zuz11
7. jan 2009

kati, kvapkam si oxitocin do nosa na uvolnenie mliecka obcas ked mi nenormalne navru a stvrdnu prsia 😀 pomaha to 😀

jaj a na prvu rodinnu prechadzku ideme zajtra do nemocnice ja na vyber stehov konecne a Alex na uzv kedze mu ho nestihli urobit v porodnici, a ja odmietam nasadnut do auta s timito stichmi ak ideme pesi...
inak mam ich 18 tak asi zajtra sa nemocnica 18 krat zatrasie 😀 😀 😀 kedze asi tieto budu musiet neako vycvakavat kedze su titanove alebo aky das....... sa spytam co mi to dali lebo pri porode bola lepsia tema ma nenapadlo ma to spytat ale pri tretom budem mudrejsia 😀 😀 😀

elise
9. jan 2009

dobré ránko, tak nás ťahám z druhej strany 😀 😀

my sme zatial lyže neskúšali ale ked tento rok pred vianocami napadne sneh tak sa pôjdeme sánkovať teraz frčíme na snehuliakoch a robenie stôp a otlačkov do snehu 😀

aktak
9. jan 2009

ze -10 rano o 9tej 🤐

elise
9. jan 2009

riadne mrzne teraz manžel prišiel z nočnej a drkotal od zimy a to šiel autom pozerai sme na teplomer a minus 24 o 6.15. my sme trošku pirkúrili doma máme všetko na elektriku aj kúrenie. ale máme nizkoenergetický dom tak v obývačke kurime teraz na trojke a zapli sme aj radiátor v kuchyni. dúfam že sa bude aspon oteplovať na nulu 😅
my spinkáme týžden bez dudlíka všetky spánky tak sa teším 😵 a odnaúčame od plienok dnes sa lukasko vykakal do slipíkov ale súbežne ukazoval že kakať na nočníček ale nevadí dôležité že sa pýta aj ked to dosť často skončí v slipíkoch. ale dávam ho často na nočníček a niekedy sa zadarí. vtedy sa lukasko teší. uvidíme hádam ked sa oteplí bude to lepšie.

k.a.t.k.a.
9. jan 2009

my ked sme doma tak cikame už do šerblika len, ani som vysvetlovať nemusela, proste jedneho dňa si sadla a odvtedy tam ciká a ale kakať to nie, možno si myslí že to je len na cikanie tak skusim dať dva šerble vedla seba 😀 separuje baba 😀

dava tu už niekto krabicove mlieko? ja už by som aj, len mi je stale pohodlnejšie UM 😅 ako den čo den prevarať mlieko 😝

elise
9. jan 2009

katka my dávame plnotučné rajo z krabice iba ho trochu prihrejeme ked ho vytiahneme z chladničky 😉
už mi to aj decká odporučila aj napriek tomu že ešte kojíme 😉

k.a.t.k.a.
9. jan 2009

a to netreba prevariť? 😕

elise
9. jan 2009

my ho neprevárame iba ho zohrejeme neviem kolko je to stupnov ale nevrie to 😉

adaa
9. jan 2009

Ja uz davam krabicove velmi dlho, UM nechcela.. a sice ani krabicove. Ale varila som z neho kase a mava obdobia kedy jej chuti kakao a to pije. Neprevaram ho. Ani som nikdy neprevarala, doktorka povedala ze sak onono je uz pasterizovane. Neni ako rovno cerstve od kravy 😀 Ale je to na kazdej mamicke samozrejme. Vela mamiciek kupuje malim detom ako su nase aj take to ochutene mlieko so slamkou ako dzus a piju to bez prevarenia.

k.a.t.k.a.
9. jan 2009

jéééj tak sa teším že nemusím prevárať 😀 tak skusim zajtra na ranajky už krabicové 😎

aktak
9. jan 2009

u nas jedine mlieko co sa vypije je MilkyWay 😠

nathalie111
autor
9. jan 2009

Elise,a ako si Lukaska odnaucila od dudlika??U nas to asi bude tazke... 😠 zavislacka.... 🤐
Ale zato od plienky sa nam to podarilo,uz pred vyse mesiacom,na noc jej este,preistotu,davam...
Mlieko pijeme France lait,ale iba obcas...Frcime na Monte a Kinder cokoladkach...A v tych je v kazdej plny pohar mieka... 😀 😀 😀 takze ho v podstate vypije az az... 😉

elise
9. jan 2009

nathali my sme slávnostne zahodili dudk pre vtáčiky do záhrady (samozrejme že sme to zobrali a schovali 😀 keby niečo) a večer ako išiel spinkať tak si pýtal dudku stále sme mu opakovali že duku si zobral vtáčik pre svoje bábetko že lukasko je veľký chlapček a dudku nepotrebuje ale vtáčikové bábetko ano. že je lukasko dobručký že dal dudku vtáčikom. stále dookola sa to pýtal a potom povedal že kupime dudku na to sme mu povedali že možno anoo ale aj tak je veľký.....a to iste o vtáčikoch. prvý večer bez dudky tvalo skoro 2 hodiny a týžden zaspávame bez dudky včera večer zaspinkal za 15 minút a dnes doobeda tiež 😵 😵 samozrejme aj plakal že chce dudku. večer pri nom ležím kým zaspinká musím ho držať za ruku 😀

olianko
9. jan 2009

ahojky
Tak my uz tiez dlho pijeme krabicoe mlieko.Saska ho zo zaciatku odmietala ale nakoniec si zvykla a teraz by sa mi zisla jedna krava.Saska vypije denne aj liter mlieka takze my sledujeme lenakcie na mlieko 😀
nathalie u nas bude tiez velky problem odnaucit sa od dudla.Zatial somto ale neriesila

masinka
9. jan 2009

ahojte
tak sme doma
dali jej nausnicky, tak bola trosku nervozna a od tretej len cuckala alebo som cakala ci si odgrgne, ale konecne zalomila...

ked stihnem, dam par fotiek 😀

aktak
9. jan 2009

ahoj masinka 🙂 gratulujeme este raz k Dianke 😉 rozpravaj a prehanaj 😀

nathalie111
autor
9. jan 2009

este mozno vecer by bez neho zaspala,ale ked v noci precitne a chce dudu,tak spusti hystericky rev,ze duduuuu...a ked ju nahodou potme neviem nahnmatat,tak amentma...sa jeduje,ze duduuuuuuuuuuuuu.... 😠 ☹ 😖 Kym ju nedostane,nestichne...a to nehovorim,ze pri zaspavani ma drzi za prso....a aj v noci ked sa zobudi 😖 od toho ju ako odnaucim????ked sme prestali s kojenim,stacilo jej chytit sa a drzat a bolo dobre,a ja som bola happy,ze nepyta mlieko..ale cim jej to drzanie nahradit teraz? 😕 😕 😕 😕 😕

sveva
9. jan 2009

Ahojte, tak my už tiež dllllllllllllllho pijeme krabicové mlieko, iba ho zohrejeme a teiž sledujeme akcie.

Dudu Eliška zahodila sama cca pred 10 mesiacmi. Takže s tým problém nemáme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre