December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
18. júl 2008

zuz no pekne fotky...spoznala som tam akurat tak aktak, ze? ta tretia baba je kto?

zuz11
18. júl 2008

je tam adetka, akatka a danii 😀 ja som za fotoaparatom 😀

lucxy
18. júl 2008

zuz no ved teba nikde nevidno, hm 😀 jaj ja som taka blba isla som si zobrat nesku a zakopla som do orbitreku a narazila som si nohu, jau ma to boli 😠

lucxy
18. júl 2008

adetka a ako bolo v besenovej? 🙂

adetka
18. júl 2008

lucy.. skvelo... slecne sa tam pacilo... a nam tiez... do detskeho bazena mali dospeli bohuzial vstup zakazany... a tak sme boli v kludovom bazene... super tam varia (aj ked sme mali iba salaty), teplucka vodicka, ihrisko,ja som si trosku aj zaplavala... a maju tam aj bazen s prudovou vodou... co v nom chodis a prud ta pohana... zaplatili sme 350 korun za osobu (okrem Mirky) na tri hodiny...
ale ked sme boli potom vo westernovom mestecku... tak som aj zavahala, ze aj tatralandi je zaujimava... mozes sa chvilku kupat... navstevovat westernove mestecko... a ist sa aj prejst pomedzi chatky do zadu... kde maju zvieratka...

slecna opat zaspala... chcela iba cajicek... ale ja uz fakt musim utekat balit... otec pride okolo piatej... majte sa tu pekne... a zuuuuz.. brnknem (alebo napisem SMS)

aktak
18. júl 2008

adetka radi by sme vas s mirkou videli, keby ste naozaj prisli na strkovec tak sa ozvi, by som sa dogulala 😉

rybecka
18. júl 2008

Ahojte 🙂
vidim ze aj vase deticky jedia ako mysky my sme na tom podobne nic len cajik a zo vsetkeho len kustik.
ale tiez ma energie aj za troch.A stale hovori mnam mnam a to ma namysli nieco sladke ked mu davam polievku tak taky rev ze az normalny vystup 😠 krici reve ze on chce mnam mnam a nie tu hlupu polievku ach jaj 😝 deti deti ake boli zlate ked boli malinke 😀 😀
Aj mne sa treba ist balit tiez ideme na vikend ku svokrovcom do Gelnice.
tak v pondelok pekny vikend prajem aj ked hlasia hnusne pocasie. 😉

adaa
18. júl 2008

ahojte my sme dnes boli aj Avion aj Aupark, mala som oci otvorene ale nikoho z vas sme nezbadali ako je to mozne?????? 😀 😀 Kupila som si svadobne topky tak sa tesim. 🙂

adaa
18. júl 2008

co si myslite o tomto ja som ostala SOKOVANA:
http://www.astro-tabu.sk/vitalita34.html

adaa
18. júl 2008

clovek uz fakt nevie kde je pravda a co som sa docitala o vakcine krcka maternice no dovi neprosim. Uz zomrelo oficialne 1700zien po zaockovani. Vyskum trval iba 3.5r a na zvieratach a pichaju to 12roc.dievcatkam

adaa
18. júl 2008

akoze nam ten pan astroog co robi tieto citlive studie spravil pred 4rokmi horoskopy aj mne aj Radkovi a aj nas partnersky horoskop a TOTAL presne to sedi. Su tam dokonca take veci co o sebe vie len clovek v najtajnejsiom vnutri.Su tam veci okolo karmy(ovsem na to treba verit) a vypocitane krizove roky a tak. Aj to mi presne sadlo, uz som 2prezila. Mame z toho nikolkostranovu knizku a cumela som jak puk a to mna osobne nikdy predtym nevidel. Je to muzov znami. Dnes sme unho boli a dal mi instrukcie co vsetko potrebuje vediet ked nam ma vypocitat syna. Tak musim zapisovat 😀

k.a.t.k.a.
18. júl 2008

adaa cele poobedie sme boli v auparku, teda vonku na preliezkach 🙂

adaa
18. júl 2008

a tam sme sa nekukli 😠 aaale chceli sme 😉

aktak
18. júl 2008

my sme avion velmi rychlo preleteli, lebo mlady pan odpadaval od unavy 🙂
taaak ma tlaci brusko ze az tlacit sa mi nekedy chce, vtedy si rychlo lahnem aby to povolilo 😅 a uz som pribrala dalsie kilo, mam uz 56 kg 😵

zuz11
18. júl 2008

my sme boli v auparku hlavne pri schodoch a potom v draciku a v dm 😉 😀

lucxy
19. júl 2008

dobre ranko vsetkym,,,adaa citala som vcera ten clanok ale nie vsetko ten pribeh bol smutny....
aktak ze 56 kg si fakt riadne chuducka... 😉
idem do obchodu s malou kupit maso, ideme na peso lebo chce nakupovat s detskym vozikom a potom mi don vsetko hadze 😀

adaa
19. júl 2008

no je to take diskutabilne ten clanok. Kto vie ako to je. Clovek nevie ci ma byt naivny a verit doktorom, alebo to je uplne inac. Ja tiez neviem comu mam verit. Ale viem ze vo vedlajsom vchode mame 13roc.chlapca ktory je mentalne postihnuty, nerozprava a chodi len s pomocou a velmi tazko.. stalo sa mu to po beznom zaockovani v prvom roku zivota ☹

adkaw
19. júl 2008

ahojte 🙂 tak môj miško má najoblúbenejšie slovo auto a tato a ináč rozpráva ako IT z Adamsovcov 🙂 zaspáva s maminkou na velkej posteli, je to velký mazlík 🙂 minulý týždeň som mu kúpila tie schodíky na WC a normálne ho to začalo baviť lebo môže splachovať ale zatial len cikať, kakať zásadne pod stolom do plienky 😀 ak bude pekné počko tak by som na štrkáč mohla dobehnúť aj ja ale v útorok a štvrtok som v robote ☹

aktak
19. júl 2008

este aspon 2 kila chcem kvoli kojeniu, dufam ze mala bude taky papkac ako Adamko 🙂
prave ideme na nakupy, potrebujem podprdu na kojenie a este par veci, uvidime co zozenieme

co tak buduci tyzden dat stretavku v auparku alebo u nas na strkovci? to by bolo super keby sa drobci vyblaznili 😵 ak sa nemylim mohli by
zuz
adkaw
adetka
k.a.t.k.a.
aktak
hm?

k.a.t.k.a.
19. júl 2008

jo jo 😀

lucxy
19. júl 2008

ahojte zienky, co robkate? mne mala spi, tak upratujem 🙂

aktak
19. júl 2008

v pondelok a utorok ma byt nejake blbe pocko 😕 komu by vyhovovala streda? 🙂

adkaw
19. júl 2008

streda je super

aktak
19. júl 2008

podla shmu ma byt skaredo hlavne v pondelok, v utorok ma byt lepsie a v stredu zas horsie 😕 zajtra sa pozriem ako sa predpoved zmeni a dohodneme sa blizsie, aj adetka mi uz pisala ze co a ako 🙂

adaa
19. júl 2008

ja mozem pravdepodobne tiez 😀

zuz11
19. júl 2008

no ja som od rana od á soferovala, najskor kondicna, potom som rodinku odviezla do a z billy 😀 a este som ich odviezla a priviezla s oslavy u svagrovcov 😀 netusim preco ale aj Hanka vyfasovala dost vela hraciek, 3 plysakov a taku super farmu s ktorou sa hned chcela aj okupat 😀 😀 😀 no len cez den vobec nespala ( 17 ludi je 17 ludi 😀 🤐 ) takze bola po kupani hroooozne zla ale uz spinka 😀
ja asi iba na strkovec do auparku nemam ako, urcite ma manzel nepusti samu autom po dnesku 😀 😀 😀 aj ked podl amna to bolo super, ani mz to neskapala a ani po mne nik netrubil 😀 😀 😀

lucxy
20. júl 2008

ahojte baby, zuz takze si si riadne pojazdila po cestach, nic si z toho nerob /myslim z muza/ja nerada chodim s mojim na aute ked mam soferovat lebo mam z neho nervy/je instr. v autoskole a vies si to predstavit/, najlepsie sa mi ide samej 🙂
boli sme sa doobeda byciklovat a poobede chceme ist do bojnic tak uvidime ake bude pocasie 🙂 😀

lucxy
20. júl 2008

pridala som dake foto do albumu 🙂 co ste dnes robili?

aktak
20. júl 2008

co zajtrajsia stretavka? 😕 to je pocko co? 😀 🤐

adkaw
20. júl 2008

ja by som mohla aj zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre