December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

k.a.t.k.a.
1. feb 2011

jeeej masinka tak vy sa snazite o tretie? 😅 😎 Mne zatim staci 😅

k.a.t.k.a.
28. feb 2011

@masinka gratulujem 🙂 som sem dosla len kuknut co a ako, a vam sa celkom rychlo zadarilo 😎

masinka
28. feb 2011

@k.a.t.k.a. dik 😀

aktak
2. mar 2011

@masinka jeeeej tak nech ste zdravi a nech vsetko prebehne v poriadku 😵 gratulujeme 😉

elise
3. mar 2011

@masinka gratulácia aj od nás super, nech je všetko v poriadku a užívaj si tehulkovanie🙂

kristinagregorova
8. mar 2011

ahojte rada by som sa kvam pridala..pisem aj s mamickami oktober 2010-mam synceka oktobroveho.no aj dcerku narodenu 31.12.2006..tak ako aj vy vase deturence narodene v decembri.. 🙂

masinka
26. mar 2011

@kristinagregorova no vitaj u nas , len tato tema tu nejako zamrzla, vsetko sa to presunulo na FB

masinka
26. mar 2011

@elise
@aktak

dakujem baby 😀

kristinagregorova
27. mar 2011

@masinka jeej..dakujem ti..hej vsimla som si ze tu nikto nieje...skoda ☹

adetka
30. mar 2011

@masinka ... jeeeeej... gratulujeeeem 🙂 ... nech ti tehotenstvo prebieha co najpokojnejsie 😉

masinka
30. mar 2011

@adetka diky, no na zaciatku sme si uzili nejake komplikacie, ale uz to hadam bude OK. ked doleti bocian, tak ho drapnem za krk a nepustim ho, kym mi neslubi ze s dalsim ditkom poleti rovno k vam 😉

elise
3. apr 2011

@adetka gratulujem nech je všetko ok 😉

k.a.t.k.a.
4. apr 2011

@adetka gratulujem 😎 😎 a opät december 😉 tak nech vsetko prebehne OK 🙂

adetka
4. apr 2011

@masinka, @elise, @k.a.t.k.a. .. dakujem... snad sa podari uspesne donosit... bo pocity mam rozne 🙂

masinka
4. apr 2011

@adetka aj my gratulujeme 🙂

sveva
6. apr 2011

@masinka @adetka gratulujem baby a prajem bezproblémové tehotenstvo 😉

aktak
19. apr 2011

@adetka jeeeeeej super gratulujeme, bocian sa tusim zlakol ze ho @masinka fakt chyti pod ten krk 😀 drzte sa, nech je vsetko ok prajem obom 😉

adaa
21. apr 2011

gratulujeme masinke 🙂 🙂 🙂 a aj adetke?? woooooow 🙂

olianko
13. máj 2011

Ahojky 🙂
Masinka, Adetka gratulujem 🙂 A hlavne myslite pozitivne 🙂
My sme zostali pri dvoch a viac uz neplanujeme.Ja si teraz popestujem uz len svagrove 🙂

aktak
1. jún 2011

MDD oslavene, Alenkine prve narodeniny tiez 😀

elise
15. aug 2011

ahojte babulky tu je ticho🙂 všetky ste sa presunuli asi na facebook 🙂 my sme v juli prišli o bábenko (prestalo sa vyvýjať) ale chystáme sa od jesene na to 🙂 malý má svoju izbičku aj postielku teší sa z nej🙂 ako to strašne rýchlo beží.....

adaa
21. sep 2011

elise to ma mrzi.. Moc drzime paste aby bolo tento krat vsetko v poriadku.
Masinka, Adetka ako ako?

sisinka76
15. okt 2011

kocenyyyyyyyyy, @masinka uz porodila 😵 GRATULUJEM a zelam Julinke aj maminke vela vela zdravicka, vela mliecka a neustalu radost z celej rodinky 😉
inak, Monika,myslela som na Teba,ked som videla,ze muz vodi baby do skolky,tusila som,ze je Tvoj cas

olianko
16. okt 2011

@masinka gratulujeme :o) a zelame vela zdravicka, vela mliecka a ved vies....vsak to uz poznas 😀 😀 😀

masinka
16. okt 2011

@olianko
@sisinka76
dakujem za gratulacie 🙂
mliecka mame dost, Julka krasne pribera, buduci tyzden hadam zacneme aj s prechadzkami 😀

k.a.t.k.a.
17. okt 2011

@masinka pripajam sa a gratulujem 🙂 mate pekny babinec doma 😉 manzelovi syn nechyba? a tak snad 4te uz bude syn 😀 😉

k.a.t.k.a.
17. okt 2011

@nathalie111 aj tebe gratulacia, vidim ze mas 2. prirastok 😉 sa ani nepochvalis 🙂 ... pekne to tu viazne dievcata 😒

aktak
21. okt 2011

elise vela sil a zdravia, nech to dalsi krat ovela lepsie dopadne 😉

ochvilu budu mat tie nase decembrove babeka 5 rokov 😀

olianko
5. nov 2011

Ahojky!
Kocky co kupujete detom na narodky a zaroven aj na Vianoce? Kupite im to co si same vybrali aj ked je to nejaka blbost?

olianko
5. nov 2011

aha...kamoska kupila malej na vianoce tablet.Ale nie je to velmi skoro pre take male deti?
Ja skor este tie hracky by som kupila, knizky a pod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre