December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

olianko
22. mar 2009

Ahojky!
Akatka gratulujeme k vycikaniu do zachoda 🙂 My randime akurat ked potrebujeme daco vybavit alebo kupit a chceme sa v klude popozerat.Vtedy to vzdy spojime aj s nejakou dobrou restauraciou a rande mame za sebou 🙂
adetka ani ja sa necitim stara, no neviem co bude o 10rokov a nechcela by som mat 10rocne dieta ked budem mat 50tku.Takze asi tak 😉

sveva
22. mar 2009

Aj ja randím s Eliškou od piatku. No a s manželom randíme tak ako olianko, ale bez reštiky. 😅

sveva
22. mar 2009

katka tak skúsim ten sirup. Dúfam, že pomôže.

adetka
22. mar 2009

my dnes ideme randit... mam narodky... tak chcem ist s manzelom do kina... Mirka ide k babke... opat soplikuje... a to nebola v jaslickach ani nepamatam... 😅

ked vsetko vyjde ako chcem budem mat v 50-ke 14- (13-) a 17-rocne deti... a nemam pocit, ze by to bolo proti zdravemu rozumu, alebo prirode... nastastie pocet prvorodiciek po tridsiatke a druhorodiciek po 36-ke narasta... takze si nebudem pripadat ako z marsu... 😉

sveva
22. mar 2009

adetka tak prajeme všetko naj naj naj k narodeninám. Nech sa ti všetko čo si želáš vyplní. 😉

aktak
22. mar 2009

adetka pekne narodeniny 😉

sisinka76
22. mar 2009

adetka, vsetko najlepsie k narodeninkam a pekne si ich uzi 🙂

aktak, aj nam sa dari s nocnikom, uz asi 3 tyzdne sa pyta cikat, ale co je momentalne pre mna stresujuce, ze sa budi kazde rano o 6hod a " mamika, idem cikat". a tak sa musim postavit a dat ho na nocnik. a potom tie nevolnosti, co pridu, uz aby bolo po nich. a keby Samko si chcel po vycikani lazkat spät, to by bolo supeeer, ale nie, on chce hned ist pozerat rozpravky a hrat sa. takze co ine mi ostava, musim ist s nim. a ja by som taaaaak spala, som fakt ako zaspata princezna 😖

aky ste mali vikend? bolo celkom pekne, tak sa dalo, vsak? 😉

olianko
22. mar 2009

Adetka krasne narodeniny 🙂
..a nikdy som nepovedala , ze je to proti zdravemu rozumu ci prirode.Momentalne to jak tak citim a uz to nechajme tak 😉
Sisinka u nas je to podobne, Saska vstane ale az o 7mej , ze chce piskat a potom spat uz ani za svet.Ale ona sa pyta aj okolo pol noci na zachod ale potom nastastie hned zaspi.Takze my sme uz aj v noci bez plienky a som zvedava kedy sa pocika 😅 🙂
A tie nevolnosti budu o chvilku prec.Mne to trvalo do toho 12tt a potom bol klud ale spinkat sa mi chce stale 😵
Ked bude pekne pojdete aj na ihrisko alebo az chodite len okolo domu?

k.a.t.k.a.
22. mar 2009

vsetko najlepsie k narodeninam adetka 😉

ja vylezem von až buducu nedelu ma byt 14st lebo uz mam zimy plne zuby 😝

aktak
22. mar 2009

kati ja som na tom podobne 😀 a ze ten dalsi utorok 18 °C 😀 😀 😀 😎

gogos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adetka
23. mar 2009

aj ja sa tesim na teplo... 😀 ... ale mohlo by ist trosku postupnejsie... nie tak skokom... aby uz koncom aprila boli 30-stupnove teploty 😕 😅

olianko... v poriadku... len ma momentalne vytaca aj svokra... ta svojej coskoro 32-rocnej dcere hovori, ze ak okamzite neotehotnie, tak sa uz o to nema pokusat, lebo to dieta bude urcite postihnute 😠 ... ale nedavno som stretla jednu babu... dceru mala ako 21-rocna... a rada by dalsie dieta v 40-ke (ma 32 rokov a rozvadza sa, take s dalsim muzom 😀 )... ked som jej povedala, ze nech si teda pocka na vnuca, ze sa v tom veku uz mozno stane babkou... tak sa zacala rehotat...
ja sa nastastie babkou stanem najskor (ak bude moja dcera po mne) v 60-ke 😵

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

malo tu už nejake dieta kiahne? ma tak napadlo, ze vlastne Miska stale nic a ja by som ich uz u nej rada prekonala hned aj teraz, cez leto nieeee a že cim neskor ich dieta ma tym horsie to znasa 😖 Alebo dali ste niektora ockovat proti kiahnam? uz som rozmyslala aj nad touto alternativou ale radsej by som bola keby si to odskakala hned dnes 😅 😝

aktak
23. mar 2009

kjed budu moje deti po mne tak budem mat vnuca v 44 😅 😀
kati nad tym som este nerozmyslala, ale je pravda ze v detstve je to najlepsie.....mame znamych co ich prave maju chces kontakt? 😀

adetka
23. mar 2009

akati... neboooj... aj keby sa tak stalo (ty tym padom este nebudes na dochodku 😉 )... tvojim detom este budu zit prababky a pradedkovia... a ti sa postaraju... 🙂 ... u nas bude velke stastie ak sa doziju pravnucat 😅 ... (vsetci by boli po 80-ke, 90-ke)

kati... my sme ich este nemali... a ani nepoznam nikoho kto ich mal, alebo ma 😅 ...
ja som este z deti, ktorym bola v babatkovskom veku zaockovavana prava kiahna (mala som 42 stupnove teploty)... na ovcie si nepamatam...
ako ich vobec ma dieta ziskat?.... mam s nou behat po lukach za ovcami... 😀

masinka
23. mar 2009

Adetka, vsetko naj, naj, naj aj od nas 😀

moj bracho sa narodil ked mala mama 40 rokov a je zdravy. Teraz si mama uziva dochodok, vnucky a pubertaka 😀 Bol medzi nami 12 rocny rozdiel, takze som sa aspon nieco naucila o detoch a mne do puberty nikto nekafral, kedze mala mama dost roboty s krpcom

ja by som chcela tretie dieta stihnut do 35-ky. v lete budem mat 30.

katka, tiez som rozmyslala ze necham Nelku nachytat kiahne skor ako budem mat druhe mimi. ked som Au-pairkovala, mali to vsetci krpci naraz (2,4 a 6 rocny ) a bola to brutalita.

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

no ja si pockam kym niektore z vasich nebude mat a potom rada prijmem pozvanie na kiahne 😀 ale fakt, len poprosim mimo leta 😀

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

inak ja chcem tiež skor stihnut druhe, nie kvoli zdr.tazkostiam, toho sa vobec nebojim len sa desim predstavy že mam cez 50 a doma pubertiaka 😝 😀 to už by som ja rada mala klud a uživala si s dochodcami niekde na vyletnych lodiach 😀 vo všetkej pocestnosti samozrejme 😀

olianko
23. mar 2009

my smekiahne tiez este nemali a pocitam s tym, ze ich nachytame ked bude Saska v skolke.Ak by sme ich dostali skor tak ste samozrejme vsetky vitane 😀
katka to sa potom snad na tej vyletnej lodi stretneme a budeme hrat bingo 😵

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

jojo olianko tak som to myslela 🙂 bingo a black jack 😀
to aby som už začala makať, tiež my 30tka klope na dvere ☹

adaa
23. mar 2009

Mali sme teplotkove noci, stazovala si na uska. Tak sme boli u Dr. a sak nic tam takmer nema 😅 Uz jej je lepsie, zato ja sa citim pod psa. Sme vykupili lekaren. Ma boli hrdlo a tak.
Noooo a sak som konecne ostrihala Sasulu. Ma to az nad ramena, ale sak oni dorastu 😵 Mi bolo luto, ona mala hadam uz aj po pas ked boli mokre. A kucierky uz tiez nie su ☹ Neva kocka je to aj tak 🙂
Adet vsetko naj naj naj 🙂
Ja ak by som sa rozhodla s 3dietatom tak tiez chcem stihnut do 30ciatky, pak by som uz stresovala ci bude vse ok ja sa poznam. No, najprv budem chciet ist po druhej materskej do prace sak by ma svihlo, rovno sup na Cajlu so mnou 😅 Ale pochybujem, to by sa nam muselo super financne darit aby som sla do tretieho. Inak by to mohla byt len nahoda.. co sa u nas moze velmi lahko stat 😀

nathalie111
autor
23. mar 2009

Katka,my sme kiahne mali zhruba takto pred rokom..
Nebolo to bohvieco...Ale prezili sme a mame pokoj...Som sa smiala,ze ked bude v skolke epidemia,ze nasa Clarinka bude asi jedina,co tam ostane.... 😀 Ved malokto prekonal kiahne pred rokom a pol.... 😒

lucxy
23. mar 2009

ahojte,,,ja sa kiahni bojim ,,,moj mm ich nemal takze to bude dost hrozne ked ich mala dostane,,,ale radsej nato nemyslim,,,aj som si citala diskusie co dali baby zaockovat deti,,,,pytala som sa doktorky tak mi povedala ze preco sa az tak toho obavam,,,ale ze zatial nikoho nato neockovala ale ze ak chcem tak mi objedna vakcinu,,,,viem ze ked sa da dieta zaockovat tak by to malo mat ovela lepsi priebeh bolo pisane ze len okolo 5tych pupiakov,,,a bez teploty
nathalie a ako to mala zvladala? 🙂

aktak
23. mar 2009

konecne dovod urobit stretko - KIAHNE 😀 - ucast bude ako vidim vysoka 😎
ani moj muz ich este nemal 🤐

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

ktore sa budete nudit cez vikend tak v avione bude program pre decka http://www.zosvedskapredecka.sk/rodinny-vikend 😉

lucxy
23. mar 2009

hm no ja sa skor obavam muza ako malej,,,lebo u muzov to ma dost zly priebeh

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

no len u muzov je aká taká nadej že bude mat rozum a nebude si to skrabat 😀 ale u detí 😖 nerada by som aby jej ostali skarede jazvyčky

olianko
23. mar 2009

ked ma muz kiahne v dospelosti tak to ma zly vplyv na jeho plodnost nie?
Tak Saska uz spinka tak som zvedava kedy sa rano zobudi 😅 😝

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

to skor mums ma vplyv na plodnosť tuším 😕 ja som mala kamaratku ktora dostala kiahne ked bola tehotna ale nastastie vsetko dobre dopadlo 😎

aktak
23. mar 2009

ja som si neni ista ci som mala kiahne alebo osyipky 😅 😀 kati aj kiahne su vraj velmi zle pre dospeleho, ze aj v nemocke moze skoncit ak si dobre pametam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre