December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
9. nov 2008

kati to poobdne spanie bolo dohananie vcerajsku normalne spava tak cca 2 hodky poobede 🤐 len je problem ze teraz este nespi lebo uz aj zaspavala ale tatinko zacal s niecim robit buchot a to ju zobudilo a prebralo tak ju musi uspavat nanovo 😀 len zasa rano milu slecnu budem musiet budit aby sme stihali na desiatu tanecnu a potom ju varuje tatinko v praci lebo ja idem na hematologiu po vysledky a ortiel 😀 🤐

aktak
9. nov 2008

aj 2 hodky su super 😉
tak drzim palec v dokiho, uz musis mat poriadne busko 🙂

lucxy
10. nov 2008

ranajsi vyrok od malej: :"ten konik je bozsky"ja sa nanu pozeram, a pytam sa jej ze aky? a Laura: bozsky,,,,som myslela ze umrem od smiechu
baby dneska sme spali do 6,20 no parada 🙂

adaa
10. nov 2008
https://www.youtube.com/watch?v=r43yCiKlbCo

tak toto dievcatko je tak stare jak nase deturence.. som cumela

adaa
10. nov 2008

luxy wow mala je jaka paradna 😀 nasa zatial tak pekne nerozprava. Aktak podla mna to ma asi z tych snov. Vraj sa snivaju tahsie sny ak sa ide spat tesne po jedle, ked ma plne brusko. Neviem co je na tom pravdy, ale u mna to tak niekdy byva tiez. Nasa Sasi sa zase sem tam zobudi s takym tantrumom, tiez nechapeme. Nikdy take place neboli
Poobede sa vzdy spi cca3h. Sem tam tiez da aj 4hodky. Rano vstava 7-8h

zuz11
10. nov 2008

no ta mala je ina makacka 😀 😀 😀
inak adi a kedy chodi Saska spavat ked tak dlho spava? 😀

lucxy
10. nov 2008

adaa tak to ti tiez mala dost spi,,,mojej kamaratky mala je tiez decembrova a chodi spat vecer medzi 8-9tou a rano vstavaju o 8mej,,,,,a cez den jej spi 3-4hodky,,,,no by museli byt unas vianoce aby spala dlhsie 😀
vsetko hovori" dneska muzovi povedala : prestan hned nadavat",,,,,dieta fakt vsetko vie,,,,a ako pozoruje ked sa rozpravame 😀

kiwuska
10. nov 2008

nasi choda spat nieco po osmej. zaspa okolo pol deviatej (to teraz, lebo je skoro tma). vstavame o siestej pol siedmej. spia zase od dvanastej take dve, tri hodinky. musim zaklopat, ze tak fajn spinkaju poobede. Ked nemam skolu trosku zdriemnem s nimi abby som stihala.
rozpravame sice nie suvisle vety ale takmer vsetko. najradsej rataju. vedia povedat ze budu mat dva rocky, ze do vody treba sedem odmeriek nutrilonu. teda povedia cisla ked sa ich spytam 🙂 tak asi tak 😉

zuz11
10. nov 2008

nasa Hanka stale nespi a to som viac ako hodinu pri nej uz lezala a uspavala 🤐 🤐 🤐
som zufala hrozny problem je u nas zaspat, potom ju musim rano o deviatej budit 🤐 🤐 🤐

aktak
10. nov 2008

zuz ja by som ju na drzovku budila rano o 8mej, snad by skor zaspavala - by sa jej to posunulo, inak si neodychnete a male vas bude tiez potrebovat

som pridala fotky, Adelka ma 3 mesiace dnes 🙂

zuz11
10. nov 2008

asi budem musiet nieco take podniknut ale je mi jej vzdy rano luto 🤐 🤐 🤐
hrozne aky cirkus mi tu robi 🤐 uz mam nervy v....... asi sa na... a spojazdnim jej tam postielku odtial neutecie 🤐
Adelka aj s Adamkom su suprovy, ja sa ale bojim ze Hanka surodenca dotlcie 🤐

aktak
11. nov 2008

zuz a jej neni vecer luto vas? 🤐 neboj, aj horsie veci sa detom stavaju ako ranne budenie 😉

Adelka ked vidi Adamka ze sa blizi tak zablika ocami akoby sa na nu nieco rutilo a da rucky pred seba 😅 a to ju "len" bozkava 😀

lucxy
11. nov 2008

no zuz budes jej to musiet posunut,,,,vecer pojdem spat okolo 8mej vstane rano a potom pekne okolo 12zaspi napriklad do dakej druhej a do vecera sa unavi do tej 8mej
aktak su zlatucki,,,,maly ziarli? 🙂

z.g.
11. nov 2008

ja sa ani nevyjdrujem, ako my spávame, hlavne posledný týždeň, neviem, čo sa deje, či očné zúbky....

ozaj, tuším ste písali o darčekoch, dajte najeké typy,. hlavne čo kúpiť rodičom, z toho som každoročne mimo...
vďaka za každý typ...

aktak
11. nov 2008

ja planujem kalendare, a nejake ftivpne hovadinky lebo aj tak nic mudre sa rodicom neda kupit, teda nasim, oni si kupia co potrebuju takze len tie hovadinky nam ostali 😀
a z hraciek este ani ja neviem 😕

zuz11
11. nov 2008

takze tiez kalendare, dedkom este salky s vnuckou babky si pockaju na dalsie vnuca a potom o rok dostanu jeho na salke🙂

no dnes rano som sa ju jenme pokusal zobudit a spala ako zarezana tak som to vzdala 🤐 zasa nechcem byt neaky drastak ale teraz poobede jej nedovolim dlho spat, lebo zasa sme same doma az do noci 🤐

z.g.
11. nov 2008

díky za typy, a ešte kozmetika...ale moja mati má ešte z minulého roka ak nie z predminulého 😀 😀 😀

adrika teraz v noci spala vcelku fajn- to u nej znamená vkuse od 1.00-cca 8.00, takže som teraz vcelku vyspaná a ešte tu straším 😀 😀 😀
mám pocit, že mi stačí menej spánku pri deťoch, alebo je možno intenzívnejší
cez obed ju obyčajne tiež budím, lebo ideme pre natálku do škôlky, lebo by inak vyspávala aj 3 hodiny

adaa
12. nov 2008

Ahojte
zuz dufam dnes sa vam lepsie zaspavalo ;( Mozno jej malinke bude inspiraciou ked bude zo zaciatku tak vydriemkavat a bude chcet spat s nim v izbicke.
No moja chodi okolo 20-21h. Zalezi kedy ide poobede spat. Ted nechodime presne, zalezi kam ideme a tak. Ale okolo 13-14h a pak spi tie 3hodky. Je fajnova co sa tyka spania, my sme nikdy neuspavali. Polozim, poviem dobru noc, dam jej dva dudle (to mame taky blby zlozvik), caj a si ja mafia o 3hodky. Ona uz od narodenia dlho spi. Ale v noci sa mi este prebudza na pitie.
Mam problem.. 2dni mi nekakla. Dnes uz to brusko asi nevydrzalo a slo jej to samo.. chytala hysteriu ked jej s prepacenim nieco islo z ... Nechapem to. Nechcela si ani rychlo sadnut na serblik ani plienku uz nechce. Cikat sa mi pyta, ale toto.. Snad ju to prejde a nebude zadrziavat. ☹ 😖

aktak
12. nov 2008

adaa snad to je len vynimocne, neboj 😉

baby navrhujem spolocnu dovolenku v Tatrach v januari alebo februari (zuz vy asi nebudete moct ma teraz napadlo 😅 ), bud v tom hotely co bola uz aj adaa 😉 alebo si najdeme mensi penzionik s krbok a krpci sa zahraju kym mi budeme odychovat 😀 😀 😀 my by sme sli aj na tyzden, ale kto by chcel tak staci ked na vikend pridete, co vy na to? 😀

adaa
12. nov 2008

no my planujeme tiez aktak 🙂
zatial nas ten stres kak nepresiel, uvidime zajtra.. ale pocula som ze to mavaju deti 😖

zuz11
12. nov 2008

adi, a spava vo velkej posteli?
v postielke sme nemali ani mi problem zaspat bez uspavania ale z velkej a neohradenej posteli uteka 😀 😀 😀
no to je pravda nehrozi v januari a vo februari aby sme sli do tatier 🤐 mozno v marci 😉
u nas sa este pozera rozpravka 😠 poobede nemam sancu ju uspat pred tretou 🤐 🤐 🤐

rybecka
13. nov 2008

Ahojte,
ako sa mate?
My celkom fajn. az na to ze zasa soplime pred 2 ty. skoncil a teraz zacal opet a este aj ma hnacku tak neviem ci neskocim k doktorke.
Moje tehu je zatial bez problemov v utorok idem na ultrazvuk a asi budeme vediet co mame velmi sa tesim.
ja by som za vami do Tatier prisla ja to mam blizko.ked mozem ja viem nie som tu casto ale ked mne to Matej nedovoli.
nemozem mat zapnuty net lebo aj on chce ist hned na kolena a ja nechcem aby vysedaval pri PC ako jeho mamina 😀

aktak
13. nov 2008

rybecka to by bolo fajn keby si prisla 😉 teda ak tam aj nekto z nas bude 😀
ked ti povedia pohlavie tak daj vediet, drzime palce 😉

adaa
13. nov 2008

zuz .. mala spava v postielke. Ale u mojej mami spi cez vikendy vo velkej. A tam je to raz tak raz tak.. ale vacsinou zaspi hned. Uspavat ju ako neuspavame, to vobec nikdy nezaspi potom.. ona ked tak len zlezie a hra sa. Ale ani nemukne samozrejme aby sme ju naaahodou nenacapali 😉 Neboj Hanka si isto coskoro zvykne 😉
Rybecka no to by bolo super, ak nam to vyjde tak ta radi uvidime 🙂

aktak
13. nov 2008

Aduska je taky anjelik, ze mam normalne chut aj na tretieho 😀 muza ide zo mna porazit 😵

lucxy
13. nov 2008

aktak tak to mas fakt stastie ze mas take super deti,,,,,dneska sa uz aj muz chytal za hlavu ze to co mala stvara,,,,vymysla nechce sa jej dako ani cez den spat,,,, 😠

zuz11
13. nov 2008

nasa Hanka nema problem spat cez den len chodi neskoro spavat cca o tretej, skor mame vecer problem zaspavat....
jaj adi tak v postielke to tiez u nas nebol problem a ani u nasich ked spava vo velkej posteli nie je problem to len doma si dovoli viac 🤐
uf netusim este ako to riesit ale snad prichod druheho mimina to poriesi 😀 teraz mi to ze tak dlho spi vyhovuje lebo aspon sa vyspim do syta aj ja 😀 😀 😀

lucxy
13. nov 2008

zuz tak o ktorej ti ide spat vecer? a do ktorej spi do rana? 🙂

zuz11
13. nov 2008

no vecer ju ukladam uz pred desiatov ale pred jedenastou nezaspi, vcera sla spat o pol dvanastej a vstava o deviatej pol desiatej.... a problem je ju skor zobudit a aj ulozit 🤐 ale vravim zacnem to riesit po porode 😀

lucxy
13. nov 2008

zuz tak ma napadlo viem ako ju ulozis skor spat teda aspon ako by som to riesila ja,,,,kebyze vstane rano o pol 10tej tak uz ju nedam cez den spat a vecer pekne zaspi,,,,, 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre