• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti 2006

ahojte :slight_smile:
elri dakujem,snazim sa ,ale vies si predstavit,ze sa to celkom neda..... :sweat_smile: ale dnes rano ma nechali spinkat do 11:30 :wink: isli na vychadzku a na vlacik-ten mala zboznuje(viete taky ten za 10,-co byva v OC...)
uz mi je aj trosku lepsie :slight_smile:

z.g. hlavne,ze sa im paci :dizzy_face: no mate to tazke,ale zase uvidite kopec noveho a aj deti....budete mat spomienky :dizzy_face:
aspon kym si doma treba to vyuzit :wink: a deti si rychlo zvyknu,skor nez my :wink:
a odkial su Vasi?tak Vam zase bude :dizzy_face: pekne si oddychni :dizzy_face:
21. dec 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Minka, tak si si super oddychla. Aj mna dnes nechali pospat do pol 9, vtedy nabehol maly a dostala som budicek autom po hlave. :sweat_smile:
aj Matejkovi sa strasne pacia vlaky. U nas taky na 10 sk nie je, len nejake lietadlo, konik, auto a na to nechce ist. My sme minule cestovali vlakom a jemu sa to tak zapacilo, ze sa kazdy den pyta aj 10 krat, ze kedy ide vlak :grinning:

z.g. uzite si navstevu u vasich, nech sa stary rodicia vytesia z dievcat a ty si aspon oddychnes. :wink:
21. dec 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elri tak super budicek :sweat_smile:
aj nasa ma strasne rada vlacik :wink: tiez sme jej slubili,ze pojdeme v lete vlacikom ,tak sme sa vybrali na vylet-no to bol zazitok a cez 3 velke tunele :sweat_smile: :dizzy_face:
ona si sadne este do tych auticiek,ale do niecoho ineho ani za svet,minule sme ju dali do takeho vrtulnika a hned sme ju museli dat dole,tak sa tocil prazdny :sweat_smile: a my s placom..... :confounded:
21. dec 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.g. ahojky-dakujem za opytanie,ale bolo te len take jednodnove.....uz to preslo
Takze musis zhanat novy Vianocny darcek?? :slight_smile: :grinning:

Minkak-co myslis?bicyklik sa bude pacit?malej?
22. dec 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka Tvojej ci mojej? :sweat_smile:
ale urcite sa obom budu pacit :wink: :dizzy_face: uz sa neviem dockat.....aj Ty,ze? :dizzy_face:

Anka prajeme vseeeeeeetko len to najlepsie Tvojej slecne ku krasnym 2.narodeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes oslavujete?budu aj nejake fotecky???
22. dec 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme pekne.urcite sa obom budu pacit a ja sa uz neviem dockat,hihi
az po vianociach budeme oslavovat,lebo teraz mame vela prace cela rodina.......tak by nikto nemal cas na oslavu. :unamused: takze 25oslavujeme
dakujeme :wink:
22. dec 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ankam, tiež gratulujem

naši bývajú v senici- cca pol hodiny cesty autom od nás, takže sa tam dá odskočiť aspoň 1x do týždňa
a malým je tam fajn, lebo tam chodia aj bratove deti,
len moja mati má toho niekedy plné "brejle" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

darček nový nekupujem, jednoducho bude pod stromčekom o jeden menej

dnes bolo v obchodoch nenormáklne veľaˇľudí- ako vždy pred sviatkami, ešte som išla aj kupovať darček môjmu otcovi :pensive: , no jasné, na poslednú chvíľu
22. dec 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
anka tak bude musiet vydrzat :unamused: ,ale o to bude vacsia radost :wink:

z.g.jeeee tam to veeeelmi dobre poznam :wink: no veeelmi -byvala som tam do mojich 5rokov :slight_smile:takze sme boli mozno aj susedky :grinning: narodila som sa na MY :wink: a zhoda -nahod MM tiez :sweat_smile:

to verim,ze mamina ma dost....my sa takto stretavame nedaleko od Vas :wink: u mojich svokrovcov :wink: MM ma dve sestry,jedna ma 2 deti a druha 3....tak si to vies predstavit,ked sa tam vsetci stretneme :wink: :dizzy_face:

aj u nas bol dnes vsade blazinec.....zapchy :confounded: no hroza....isli sme len vybavit jednu poistku a isli sme skoro hodinu a nedalo sa nikde zaparkovat.... :angry: a dalsiu skoro hodinu domov :angry: co inokedy zvladame za 8-10min.
tak si to viete predstavit.....
23. dec 2008 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, to je náhodička, kde presne ste bývali? a kde máš svokrovcov?
ja som sa tiež narodila na Myjave
ja som bývala na senici do svojich 26 rokov

a aby som nezabudla, všetkých prajem KRÁSNE VIANOCE
23. dec 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

minka a z.g. to je nahoda, nakoniec zistite, ze sa poznate :slight_smile:

ankam, aj ja prajem malickej vsetko naj ku dvom rockom. :dizzy_face:

Veru, ludia sa zblaznili, ako keby isli vsetko vykupit. Aj ja som mojich vcera poslala do tesca, co mame cca pol km od nas, prisli az za 3 hodiny. Len pri pokladni cakali pol hodinu :confounded: Na poste dalsiu. Ale aspon som doma v klude piekla :grinning: A moj drahy zistil ako je to nakupovat s dvomi detmi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dec 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:

z.g. teraz si za ten svet nespomeniem ulicu :sweat_smile:
elri asi nie,ked som odisla ako 5 rocna :sweat_smile:
chudacisko tak to mal tiez vesele tvoj mangelik :wink:
baby a co stromcek?kedy robite?a s detmi?ci ako prekvapko?my sa nevieme nejako rozhodnut.....ci hospravime s malou,alebo bez... :sweat_smile:
23. dec 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, my uz mame stromcek hotovy, ocino dnes zdobil spolu s detmi, maly podaval salonky a gulicky . Zjedol aj jednu marcipanovu salonku, ale nechutila mu, tak aspon nevyjedal :grinning:
...ja som to chcela povodne urobit tak, ze stromcek ozdobia, ked bude maly cez obed spinkat, ale dcera uz bola nedockava :unamused: Ja by som bola za to prekvapko. :wink:
23. dec 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, pekné

ja vám posielam zas takúto formu pozdravu
http://www.nasefoto.estranky.cz/

ja som zdobila včera s malými taký malý stromček v detskej, nech majú z toho radosť, aj mali
a teraz ide muž zdobiť veľký, živý v obývačke
ja som ani nekupovalal salónky, lebo u nás nikomu nechutia, dávam len ozdoby na stromček, vlastne stromčeky...
23. dec 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..ja len na skok, popriat vam Krasne vianoce, detickam bohateho jeziska :wink: :dizzy_face: .. uzite si to, a po sviatkoch sa vidime :wink: :slight_smile: ..
23. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame tiez stromcek hotovy :dizzy_face:
davala som len ozdoby a "vytvory", ktore sme so samkom vytvorili :slight_smile:

salonky som kupila take, ktore lubime - margotky :grinning:
a potom tie plnkove s prichutou - milena, kastany a kofila :slight_smile:

ale nedavam to na stromcek, ale len do misy, nech nemame moc roboty s oberanim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz tomu chyba len jedno ................ darceky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme aj my uz spravili stromcek,nakoniec aj s malou :dizzy_face: mala z toho veeeelku radost :dizzy_face:

zuzitka my zase banany v cokolade :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie salonecky my mozmeeee :dizzy_face: ale my mame na stromceku,nech je co hladat(kradnut) :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
veru uz len tie darceky,dnes snad ani nezaspim :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja Vam prajem kraaaaaasne a pokojne sviatky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2197996&vReferer=
24. dec 2008 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru ani my sa nevieme dockat, kedy pride Jezisko :grinning: :grinning: Deti uz su hore od 6, bude dlhy den, musim vymysliet nejaky program.

....Aj my mame radi salonky margotky a banany v cokolade :grinning:

Zelam Vam vsetkym stastne a vesele Vianoce :dizzy_face:
24. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvoní,zvoní zvonček malý,
Vianoce sú pred dverami.
Rozvoniava celý dom,
vianočný je plný stôl.
A keď sa sviečočka slávnostne zapáli,
nie v jedných očičkách iskrička zažiari.
Iskrička radosti po líčku sa zgúľa,
mamičkine rúčky nežne ma pritúlia....

krásne Vianoce všetkým mamičkám a detičkám prajú Mirrinka a Lilinka :wink:
24. dec 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kraaaaaaaaaasne Vianoce vam zelame :wink:
24. dec 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa detičky tešili z darčekov?

malé boli také vytešné z nových darčekov, že išli spať až skoro o polnoci, a adrianka sa ešte aj budila v noci a od rána znovu hrajú

manžel je nachladnutý, ten išiel spať hneď, ako sme rozbalili večer darčeky

dnes sa chystáme k našim pre darčeky, to bude znovu radosti..., aspoň dúfam
25. dec 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

nas maly otvoril jeden darcek a ostatne ho nezaujimali.
Taktiez sme ich dostali do postele o pol 11 a od rana sa pekne hraju ani najest sa nestihaju. :grinning:
25. dec 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:

tak my sme isli tiez neskoro spat....vianocovali sme u nasich,domov sme prisli o 22-ej,este kym to vsetko MM ponosil z auta domov....mala sa na to vrhla 2*vsetko sme si zase prezerali a potom nie a nie zaspat...uz bola taaaaka unavena,ze ani spat nechcela ,stale ,ze cikat,cikat.....uz sme ju nechceli po neviem kolkykrat dat tak plakalaaaaaaa.....no horor na koniec sme ju uspavali na rukach ako babo a zaspala o 00:45!!!!!!
ale rano vstavala v normalnom case o 8:45.....a hned sa isla so vsetkym hrat a ceeeely den sa hraaaa,boli sme sa trosku poprechadzat,vcera pred 17-tou nam zacalo snezit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mame ozajstneeee Vianoce :dizzy_face:

z.g. tak nech je mangelik co najskor fit :wink: my este trosku posmrkavame,mala to od nas nastastie nedostala :dizzy_face:

ankam a Vy ?ako ste dnes oslavovali???
25. dec 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,.. mne tiez vcera zaspala o polnoci :wink: , boli sme doma, potom po 20h smer svokra a ex, tam ju cakala dalsia davka darcekov.. tak ich ma plnu rit :grinning: .. bola som na polnocnej, vychutnala som si to :dizzy_face: ..
a podobne ako u ostatnych, sama sa prehrala cely den :grinning: ..a doobeda sme boli v kostole, aj mala.. zlata bola, furt sa pytala po hrackach :grinning: .. a navecer sme sa presli, a to som ju ledva prehovorila.. nechcela ist :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

teraz mi tu spieva s flaskou mliecka pre babiku , ze buvaj dieta krasne :grinning: :grinning: :grinning:

dobru noc :slight_smile:
25. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:

anka no ako?co oslava a bike????ja uz som dala fotecky :dizzy_face: Veronika z neho nechce ist ani dole :sweat_smile:

wladka,emka musi byt podarena ked tak spieva :dizzy_face: viem si to predstavit aj nasa stale vyspevuje :dizzy_face:
26. dec 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
manžel sa už cíti lepšie
adrianka aj včera išla neskoro spinkať, teraz dospáva...

minkak, to je teda kopa darčekov...
26. dec 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka to na com ste vykrajovali tie medovnicky,to bol obycajny obrus pogumovany ci to mas tu "dosku"od tupperware???
26. dec 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
my sme isli vcera k svokrovcom a po nastevach...mala zase dostala kopec hraciek....dnes vecer sme prisli-ideme oddychovat :dizzy_face:
27. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás bola včera svokra, zajtra sa chystáme k našim a skočím na kafe s kamoškami po sto rokoch /teraz chodím asi tak 2-3x do roka/
v utorok ideme zase k svokre, takže aj my sme furt na návštevách :slight_smile:

ale dnes sme mali kľudnú nedeľu, doobeda na nákupe, potom doma, ani sa von človeku nechce v takej zime
28. dec 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bubba,mám tú "dosku" od tupperware........ :wink: baby,ako budete sláviť Silvester? :slight_smile: :wink:
29. dec 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok