• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti 2006

ahoj z.g. uz som aj rozmyslala co je s Tebou,ci uz to nemate nahodou tatina :wink:
no teda tak uz ste po zapise :wink: a ako?ake to bolo?ty si to ako prezivala.....jaaaaj to si ani neviem predtsavit... :sweat_smile:
tak ste toho teda mali,kolko bol doma?a kedy by ste mali ist?uz ma pre Vas vsetko vybavene?
10. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj!tak bude dalsia skolacka :grinning: ja si pamatam zapisy mojich starsich a tesim sa aj na marekov :slight_smile: ,no najskor ho musia zobrat do skolky tak uvidim v marci ako dopadne :slight_smile:
10. feb 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
miriam presne tak,aj ja som zvedava.....
u nas je snehuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
na zápise bolo dobre, nechceli žiadne náročné veci ako na niektorých školách- geom. tvrary, napočítať do 10, číslice, farby, kreslila zvieratká, ... a neviem už, lebo od nás súčasne spisovali údaje
a páčilo sa natálke v škole :sunglasses: a aj mne :grinning:, taká som bola pyšná na ňu :grinning: ...
sranda, ako to rýchlo ubehlo :confounded:
dnes som už pozerala školské potreby v TESCU aj na internete, ešte sa to len nedávno narodilo :grinning: :grinning: :grinning:
...a tak nám to ubehne aj s tými našimi "krpčekami"

muž bol doma od stredy do nedele, aspoň tak...
my tam pôjdeme zrejme začiatkom apríla, chcela som už v marci, ale v tom apríli sú lacnejšie letenky

aj u nás poriadne husto snežilo poobede, malé sa pýtali von, tak sme vyrazili- aj po tme, ale fúkalo, takže sme sa rýchlo vrátili domov
a sniežik sa nám už aj topí...
10. feb 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a v galérii "natálka" mám 2 fotky zo zápisu
10. feb 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a čo bola sranda, na tom zápise sedela natálka pri stole s chlapcom, s ktorým sme ležali v pôrodnici vedľa seba na izbe... :slight_smile:

a ja už končím, naozaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.g.kraaasne fotecky-uz je tam fakt taka riadna prvacka :dizzy_face: no waaaau tak to je ozaj srand,ze sa tam takto stretli....no este pockaj .......mozno to bude osudove :sweat_smile:
tak uz zhans pomocky :sweat_smile: este mas cas :wink: nie? :wink:

no aspon trosku ste si ho uzili :dizzy_face: a to ste sihli este aj tu prahu :confused: no wauuuu,musis mat dost.....tak si trosku poveget do toho aprila ,lebo to zase tak zbehne....

u nas sa sniezik este drzi....zatial....vsetko je takeeee krasne aj u nas fukalo,tak je aj kazdy jeden stromcek zasnezeny :dizzy_face: no ako v rozpravke :dizzy_face: (hlavne tu na tom nasom sidlisku :grinning: :grinning: :grinning: )ale je to krasne aj tak :wink:
11. feb 2009 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
foto super!sneh sa roztopil-nechce urobit deckam trosku radosti :slight_smile:
11. feb 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v´daka

do tej prahy sme museli ísť vybavovať apostiláciu diplomu pre manžela, ani sa nám nechcelo, ale nakoniec bolo fajn, cesta tam nám trvala 3,5 hod a naspäť 2,5 hod, ani som netušila, že sa to dá tak rýchlo stihnúť

u nás sa sneh topí a topí...ale včera bolo tiež krásne

zatiaľ ešte nekupujem pomôcky, len sa tak pozerám a teším sa z toho a myslím, že aj natálka, :grinning:
ale na narodeniny už dostane namiesto hračiek nejaké tie pomôcky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme už zapratanú celú detskú hračkami, ani sa s mnohými neharjú, mnohé sú poničené, tak idem rodeliť po rodine, čo kto natálke kúpi na narodky- aké pomôcky, ale dostane aj nejaké hračky, ale len málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to mam rada nakupovat pomocky do 1tr.-tasku u nas nosi jezisko :slight_smile: a ostatne veci podla toho co je na zapise :grinning:
11. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

dakujem za blahozelanie pre Gabiku k meninam :dizzy_face:

aj u nas je sneh, ale svieti slnko, tak sa to urcite roztopi. Ani sa mi nechce ist von, boli ma hlava, skriabe v krku a tecie my nos :rolling_eyes:
Matejkovi sa prerezala stolicka, zato soplikoval :slight_smile: Este tri a mame kompletny chrup :grinning:

z.g. Natalka uz bude skolacka :slight_smile: Zlata je na fotkach zo zapisu, a ako sa dolezito tvari :slight_smile:
Veru je lepsie ked zacnes pomaly kupovat skolske potreby. Prvaci potrebuju toho strasne vela a v septembri ti padne vhod ked uz budes mat vsetko pripravene, pretoze bude treba zaplatit kopu poplatkov v skole.
Mali ste pekny vylet. V Prahe je urcite krasne :dizzy_face: Boli sme tam na vylete zo ZS :grinning: je to cca 20 rokov dozadu :sweat_smile: :astonished: ...asi sa to tam dost zmenilo :grinning:
11. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriam, aj u nas tasku doniesol Jezisko :grinning:
11. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ved tak treba :grinning: jezisko to isti,potom zapis a tesenia a potom o par tyzdnov :angry:
11. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, po par tyzdnoch ich to nadsenie prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...moja stale odpocitava dni do prazdnin. Uz sa nevie dockat jarnych :grinning:
11. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj u nas sa to topiiiii :confounded:
elri aj my este cakame na 3zubky a hotovo :wink: ani som nevedela ako jeej ta jedna vysla,min.tyzden som ju tam objavila :sweat_smile:
my sme boli v Prahe s malou ked mala 5mes. s ockom sme sa vybrali na sluzobku-skolenie :wink: :dizzy_face: z.g. tak to ste pekne zvladli casovo :confused:
elri tak nech si ryyychlo fit,ja som to tu prave prisla vypnut,ideme na chvilocku este von vybehnut :wink: tak som Vas prisla kuk a tu to dnes zije :confused: no super :slight_smile:
11. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na jarne sa tesim aj ja budem doma :grinning:
11. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, zije to tu :grinning: :grinning:
Aj my sme radi chodili s manzelom na sluzobky, tiez mal maly 6 mesiacov, ked sme sa prvy krat vybrali. On velmi rad cestuje, tak sa s nim dalo. Gabiku som vypytala zo skoly...len teraz uz robi v inej firme, takze spolocne sluzobky nehrozia, pretoze na ziadne nechodi :grinning:
A coze ty tak dlho ponocujes? Dnes tvoj prvy prispevok bol o 01:05 :grinning:

Miriam, tak si uzijes tyzden volna..aj sa niekam chystate? Alebo jarne prazdniny budete travit doma?
11. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som objednana na niake preventivky a od stredy sme u babky v mederi :grinning:
11. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, veru ste toho popísali

elri, vďaka...

tak sme si vraveli s manželom, že niekedy v lete si urobíme výlet do prahy /teda až budeme na SVK :grinning: /,
lebo od nás to nie je tak ďaleko, bývame hneď pri hraniciach :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

malinká spinká, tiež som si sem len odskočila, boli sme na klzisku a idem si niečo prečítať, nič sa mi dnes nechce robiť, možno poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja musím pozrieť adrike zúbky :sunglasses: , naposledy ešte nemala horné očné a stoličky, spodné sa prerezávali,
tiež vyšli samé, ani neviem ako...
11. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
školskú tašku som kupovala v lete, výhodne z 2000 na 1000,-Sk... no nekúp to,
vravela som si, však využije aj v škole v írsku- ale tam nemuseli toho toľko vláčiť do školy, len peračník- ceruzku, gumu, lepidlo, strúhatko a zošit na domáce úlohy a basta, nie ako tu- celý telefónny zoznam, tam mali všetko v škole :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a včera si adrika dala tú tašku na chrbát, chodila s ňou po byte a bola tá taška väčšia ako ona... :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elri no vtedy tu mam najviac klud...a potom sa tu zabudnem a takto to vyzera :grinning:
no miriam ,ale Ti bude :wink: ty mas dovolenkyyyyyy ,pocuvaj :wink:
z.g.no veru-nekup to :grinning:
to sa mi najviac paci vacsia taska ako deturnce :sweat_smile:
my sme boli trosku vyskusat tu lopatu,ale moc si teda na to sadnut nechcela skor len sneh snou vyhadzovat :sweat_smile:
a potom sme tu mali trochen rososo prisli hasici 2 auta,tak sme mali divadlo,nevedeli sme co sa deje ,ale si len nejake cvicenie,lebo len vysli hore na tej plosine a isli prec-no zazitok :sweat_smile:
11. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no esteze nehorelo :slight_smile:
11. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne,sme nevedeli co sa deje...a kym si to rozlozili a chodili zo stranu na stranu a ja tiez :sweat_smile: zvedavica-zvedava....ale nebola som sama zvedava.....
a zrazu isli na tom dole a hotovo :confused: :sweat_smile:
11. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tú tašku si dávala na chrbátik tá menšia, keby tam niečo bolo naložené , tak ju to prevalí dozadu :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skolacky :grinning:
11. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.g. jaaaaj no teda to som nejako prehliadla,ze Adrika :sweat_smile: no tak to musela byt teda zlatunka :dizzy_face:

ale aj tak prvacikovia maju vzdy tie tasky velkeee :grinning:

anka akoooo,co mate nove???
11. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJTE!vcera som z roboty zdrhla skor :grinning: a ako bolo dobre,prisla som domov zarobila som si palacinky,zobrala som mareka aj psov von.vydrzali sme v tom vetre hodinku.prisla som domov spravila palacinky a kedze dnes kolega robi pre nas vsetkych v praci divinovy gulas.tak som piekla osuchy-klasicky rascovy,jeden tvarohovo - koprovy a jeden ovocny. :grinning: musim ich mat schovane v labaku :grinning: aby ich do obeda nezjedli.kusok som nakrajala mne a kolegovi ku kave a hor sa do prace. :grinning:
inak marek ma prekvapuje kazdym dnom - s babkou funguju vynikajuco ,naucil sa kolo kolo mlynske a oli janko tak sme vecer vsetci doma tancovali-vyzeralo to skoro ako v blazinci :grinning: kedze oli janko hral aj najstarsi a pri vyske 180cm je to take zlate :grinning: :grinning: a na ramene mal potkana :grinning:
12. feb 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,

Minka, uz chapem, preco ponocujes :grinning: No ja mam klud cez den, poodbede a vecer sa uz ku pocitacu dostanem malokedy.

Miriam, tak dnes mate v praci hody a co oslavujete? Super, ze Marek s babkou spolu tak dobre funguju.
Teraz mam pocit, ze maju obdobie, ked sa velmi rychlo ucia nove veci. Matej tiez rad spieva. NA Vianoce dostal CD s pesnickami od Podhradskej a Canakyho, uz vie odtial vsetky pesnicky zaspievat. Musim mu objednat na meniny dalsie.

z.g. veru ti skolske tasky su velke pre prvacikov a z roka na rok ju bude mat tazsiu a tazsiu :confounded:
A na ake odbodie poletite na Cyprus? Dievcata sa tesia?
12. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nic neoslavujeme,to len tak-obcas niekto prinesie divinu,obcas niekto zabija a kolega rad vari v 18l-hrnci :grinning:
12. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok