• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti 2006

anka bezala aj tu reklama ,aj tema tu je :wink:
mozes sa prihlasit :wink:
19. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooo nie dakujem :grinning:
19. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej uz vas vidim :wink: :slight_smile:
19. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda :confused: to ako sa Ti podarilo??? :wink: si Ty sikulka :dizzy_face: aj si zahlasovala :grinning: :grinning: :grinning:
a preco nie?pridaj sa :dizzy_face:
19. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, aj ja som ti poslala hlas :dizzy_face: Len som neprisla nato, ako to mam robit, ked ti chcem dat viac hlasov :confused:
20. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moc to nejde,ale da sa to este na ceskej,ta ista adresa len .cz,alebo po vynulovani historie.....ale uz pekne klesame.....

elri mooooc dakujeme :dizzy_face: ako ste ma tam nasli???? podla nicku????lahka logika :wink: no sranda :dizzy_face: a Vy sa nepridate????
20. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, :grinning: :grinning: hej, podla niku som skusila a nasla som ta...skusim teda vynulovat historiu a znovu hlasovat. Veru klesate, tusim mate nejake miesto okolo 200.
Ja sa nepridam, ja by som na tom pracom prasku dobre nevyzerala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak podla nicku som ta nasla.Len som sa dovtipila ze mas asi taky isty ako tu :grinning:
keby som sa ja pridala tak by radsej nevyrabali ten prasok akoby mna tam mali dat :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ste Vy sikulky :wink: ved som mohla mat aj predsa uplne iny.....
a co ste takeeeee?mali by ste skusit!!!!! :wink: :dizzy_face: ved sranda,nie?
a dakujem Vam za hviezdicky :wink: oplatim Vam ich len sa pekne zaregistrujte :dizzy_face:
20. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte po jarnych prazdninach-mame snehuuu,tak miesto kvetinkovania sme snehuliakovali a sankovali-koliba,baba na sankovanie parada-sme si to naozaj uzili :grinning:
23. feb 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
24. feb 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriam, tak ste si uzili prazdniny...tyzden ubehol rychlo, bodol by este jeden taky, co? :grinning:
24. feb 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elri ,MATKOVI prajeme vseeeetko len to najlepsie k meninkam :dizzy_face: hlavne vela ,vela zdravicka,stasticka a lasocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes oslavujete?Peknu oslavu prajeme :dizzy_face:

miriam tak Ti to ubehlo a uz si v praci aj ste vybavili tie prehliadky?
24. feb 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dlho som tu nebola, lebo som nestíhala
boli sme u našich na prázdninách, potom u nás bola sestra

u našich bolo toľko snehu, hrooomadyyy, malé sa teda vyblíznili dokonale...
a tu nás nič moc...
24. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, pozerala som tvoju fotku, tiež som nevedela o tej súťaži, tak tiež pošlem hlas...
24. feb 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky z.g. dakujeme :dizzy_face: a ty sa neprihlasis?
no tak vam teda bolo na prazkach :dizzy_face: my sme boli cez vikend u svokrovcov ,stavali sme vsetci spolu snehuliaka :dizzy_face:
stale sme na sankach,snehu je teda riadne,ale dnes sa to u nas dost zacalo topit :unamused: snad este bude padat :wink:
24. feb 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte - prehliadky ok,na zenske vysledky este cakam,no dufam budu ok.dalsia dovcu planujem cez velku noc mam este 9 dni starej tak si tam vezmem 2t.-dufam ze na kvetinky a nie na sneh. :grinning: .inak dnes rano poriadna poladovica.rano milan bez hlasu s bolestami hrdla,tak ide k doktorke-hned som mu povedala nech ho neha doma aj buduci tyzden lebo ma prax a tam by nachladol este viac.aspon mi umyje stresne okna -teda ked mu bude lepsie.
25. feb 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Minka, dakujem za blahozelanie pre Matejka :slight_smile:
Miriam, tak mas sikovneho synatora, ked aj okna poumyva :wink:

moje deti uz nebavi sankovat, oni su ako ja, radsej by uz chceli jar a leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, poriadne ste klesli :frowning2: ....zvyknem ti dat hlas, ale nie vzdy sa mi da hlasovat. Niekedy su tie hviezdicky zlte a vtedy sa neda hlasovat...ako to robia maminky co davaju naraz aj 10 x po 5 hviezdiciek? :confused:
25. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojky Elri dakujeme,si zlata,no ja uz ani neviem ako sme na tom.....dost tam tie baby podvadzaju,vraj je na to nejaky program a da sa im hlasovat viackrat,nieco take ze zakazdym to ukazuje inu IP pocitaca ,moc sa tomu nerozumiem :confounded:
no a tiez davaju iba po 1* tym co su pred nimi a tym vlastne stupaju....no a potom cez tu cesku sa da dat znova...a co ja viem co este vyspekulovali.... :confounded:

a aka bola oslava?co dostal Matko?
25. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, ani ja tomu nerozumiem, ale nemam rada take podvody. :unamused: Potom je ta sutaz o com? :confounded:

Oslava bola, prisli stary rodicia, maly to nejako nevnimal, ze ma nejake meniny :grinning: Dostal auticka, pokladnicku a ulozny box vsetko Cars ( nahoda, ze mu vsetci kupili tuto znacku :grinning: ) a nejake sladkosti ale hra sa len s jednym autickom, takze zbytocne toho tolko podostaval.
25. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave.....

no teda,tak toho dostal :dizzy_face: a fotecky budu?

my sme mali dnes take mini stretko v int.ihrisku,kuk fotecky :wink: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=156993&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
26. feb 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, ani som ho neodfotila :sweat_smile: Ja ich fotim malo. Je pravda, ze ked bola Gabika mala, tak sme za tyzden vyfotili film do fotaku. :grinning: :grinning: Matej nema ziadnu fotku, len na cd-ckach. Uz sa chystam, ze mu dam nejake vyvolat, nech aj on ma albumcek.
idem si urobit kavu a popozeram fotky zo stretnutia :wink:
26. feb 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, popozerala som si fotky, super, ze mate take ihrisko, deticky sa pekne vyhrali. Aj my sa stretavame maminky z LC ale my v zime chodime do cukrarne, v lete do parku. U nas ziadne take ihrisko nie je. :confounded:
26. feb 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte!tak snehu ubuda,fotecky su krasne :grinning: ,tiez sa chystam s marekom cez vikend niekam sa vyblaznit.v ivanke nic take nemame tak pojdem kuknut do blavy. :grinning: uz mu chyba ihrisko a to nase na namesti je zasnezene a studene :frowning2:
26. feb 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no my chodievame aj do jednej kaviarne,kde je pekny detsky kutik s paradnou smykalkou :wink:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=136244&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D6780%26vOrderBy%3D2
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=136294&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D6780%26vOrderBy%3D2

elri no my sme do roku vyvolavali fotecky,teraz to mame vsetko v PC,tiez sa na to chystam....ale ked je toho toooolko :sweat_smile:
u nas zase zacal sniezik poletovat :sweat_smile: to bude zase clapkanice :sweat_smile:
26. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
normalne som kukla von okno-u nas sa vsetko roztapa a bude travicka a kvetinky....ale bohvie kedy :grinning: ,ja sa tesim na leto do medickej zahrady .tam je krasne ihrisko a aj v zoo :grinning:
26. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas fuka strasny vietor :angry: po snehu zachvilu nebudu ziadne stopy. Ja uz chcem jaaar :grinning:
26. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ahojte!dnes rano otras-lejak a musela som ist cez celu ivanku :sweat_smile: aby ma na druhom konci zobrala kolegina,mokra som jak mys :sweat_smile:
inak doma ok-milan uz vymysla-nudi sa doma,tak prestavoval domcek potkanovi,potom samozrejme povysaval obyvacku-za co som ho pochvalila a kupila cokinu :grinning:
michal ma pisomku za pisomkou,co nechapem tak sa ucil az bol z toho nervozny a plietla sa mu chemia s fyzikou a zemepisom :grinning:
marek bol trosku mrzuty nedalo sa ist von koly dazdu ,tak sme boli dole u babky a hral sa so psami :grinning:
27. feb 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok