Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

krajcoanka
autor
12. okt 2008

no neviem, ja som to skušala a mne to zase išlo 😕

capy
12. okt 2008

ani ja som s tym nemala ziadny problem 😉

danci27
13. okt 2008

ahojte kocky.tak skuste napisat ako ste to stahovali lebo mne to tam vobec neide stiahnut.diky 🙂
ako sa mate?my s emkou sme nachladene tak teraz je so mnou doma a kasle aj Martinko tak dufam ze nebude chory aj on 😉

janna1830
14. okt 2008

ahojte,
danci, dufam, ze vas tom cim-skor prejde...co chystate vsetky na Vianoce, co nasim 3 rocnym????

vsimla som si, ze martinusa tu uz dlho nebola...kde siiiiiiiiiiiiiiiii? ☹

danci27
14. okt 2008

to dufam je to uz trosilinku lepsie.a co na vianoce?to fakt neviem.daj tip.Martinkovi asi oblecenie hraciek mame este po emke a nemam ich kam davam 🙂

capy
14. okt 2008

my chceme na vianoce LCD-cko detskam do izby a potom urcite neake oblecko. vikino chce este bicykel, ale babka povedala ze bicykel kupia oni, tak mam o jednu starost menej 😅 hracky? tak tie pomaly vyhadzujem, ale urcite tam bude neake auto alebo neaka spolocenska hra. to este neviem

krajcoanka
autor
15. okt 2008

ženy ja vôbec neviem čo na vianoce, ale už je najvyšší čas na nákupy. My ešte v sobotu máme jednu oslavu-Davidkove 1. narodky a potom môžem robiť vianočné nákupy 😝 😝 😝

capy
15. okt 2008

tak svagrina je uz z porodky doma. mame stanka, 3950g a 53cm. je cela mamina 🙂 dnes sme ich boli pozriet. boze ake je to milunke ked je to take malinke 😅

krajcoanka
autor
16. okt 2008

jeeeej aj ja chcem také maličké 🙂

martinella1
16. okt 2008

Ahojte baby, aj ja uvažujem, čo na Vianoce, keďže mám rada, keď mám darčeky nakúpené radšej v predstihu, ako potom nestíhať. No vôbec ani netuším, čo to má byť. Hračiek máme vyše hlavy, o oblečení ani nehovorím. Rozmýšľali sme, že jej nanovo zariadíme detskú izbu, keďže už je "veľká" kočka. Ona chce lego, tak uvidíme. Dajte tip.

krajcoanka
autor
16. okt 2008

no baby to majú dobré, ale čo chlapcom?furt len tie autá.... 🙄

martinella1
17. okt 2008

Aj u dievčat je niekedy veľký problém, čo kúpiť, hlavne, keď už majú takmer všetko. U chlapcov je menej možností výberu. Ale dnes je obdivuhodná doba.... 😀 každý deň vymyslia nespočetné množstvo hračiek, takže stačí len ísť do obchodu a mať plnú peňaženku.... ☹

krajcoanka
autor
17. okt 2008

no, hlavne aby bola plná!!!!! 😀

capy
17. okt 2008

aj mne by sa zisla plna penazenka a nemam problem co na vianoce. 😅 alebo lepsie by bolo pozicat si na jeden den billovu kartu 😀 😀 😀

krajcoanka
autor
18. okt 2008

capy a čo ty mávaš doma nočné? 😕

capy
18. okt 2008

ako sa to vezme. konecne mam cas pre seba tak kecam s babami. 😉

krajcoanka
autor
18. okt 2008

no, my mame za sebou druhu oslavu Davidkovích 1. narodenin, takže mame tohto roku pokoj od oslav , no a teraz hor sa na nakup. na vianoce 😝

danci27
23. okt 2008

Ahojte kocky.dnes som bola s emkou na ockovani proti pneumokokom a proti chripke.zvladla to super ani neplakala a doma vie tolko becat ze az.a vy ako?

krajcoanka
autor
24. okt 2008

no nieako sa nám tu všetky odmlčali... 😝 😕

capy
24. okt 2008

my sme prave u nasich. dneska sme boli trosku po nakupoch. a inak vsetko po starom. 😀 akurat tomino akosi zacal pokasliavat tak dufam ze mu to rychlo prejde ☹

danci27
27. okt 2008

Caute ako sa mate?akosi dlho ste nepisali.my sa mame dobre,emka chodi do skolky a v stredu maju vystupenie pre dochodcov u nas v dedine tak pojdem sa na nu pozriet a vytesovat sa z mojej bambulky.zacali sme opat plavat teraz vydrzat co najdlhsie. 😉

capy
27. okt 2008

my sa mame tiez dobre. akurat tomino trochu pokasliava. tak uvidime ako to dopadne 😒

janna1830
28. okt 2008

ahojte kocky,
aj my sa mame fajn...Sofi zacala chodit do skolky, dnes ( v pondelok ) bola prvykrat...neplakala, ale nespinkala tam a nechcela jest ( ucitelka ju musela krmit ) 😝 dufam,ze si rychlo a v pohode zvykne, ja to este tak zvlastne beriem...chyba mi a myslela som na nu cely den nonstop, kym neprisla domov...zlatinko moje .
Ako dlho a od akej do akej su v skolke vase deti?

danci27
28. okt 2008

Ahoj janna.Emka je v skolke od 8,00 do 15,30.ja na nu tiez myslim cez den co roia a som rada ze je tam aspon sa stihnem venovat Martinkovi.a ked maju volno alebo je vikend vie poriadne vytocit 🙂

janna1830
28. okt 2008

dani, No Sofinka ma skolku tak od 8 rana do 6 vecer... 😒

capy
29. okt 2008

ahojte tak mi do skolky stale nechodime ☹

dnes sme boli v meste. a zazitkov mam az dost. pri poste sa prevratila teta na strechu s 3-mesacnym babom a 11 rocnym dievcatkom. a potom som to pozerala v spravach, tak hovorili ze keby to babo nebolo priputane tak je po nom. chudatko vyselo dole hlavou. a ked sme sli z mesta domov tak sme skoro havarovali s autobusom. taka jedna cica mu vybehla z vedlajsej cesty. keby nebol dupol na brzdu a nestrhol to do protismeru tak ju zramuje. nastastie nic neslo v protismere. to bola taka supa ze vsetci co stali tak popadali a ani si neviem predstavit ako by to bolo dopadlo keby stal vikino. co vsetko mi prebehlo hlavou no nic idem sa ukludnit este teraz sa mi trasu ruky.

martinella1
31. okt 2008

No capy, cudujem sa ti, ze o tom dokazes este hovorit, asi by som uz bola na praskoch.....samozrejme myslim to obrazne.....ale verim ti, ze si toho zaizla poriadne.....strach pomysliet

capy
1. nov 2008

martinella no bol to zazitok. 😝 😝 😝 dufam ze ho uz nezazijem, lebo to bolo uz druhy krat behom mesiaca a vzdy na tom istom mieste.

krajcoanka
autor
3. nov 2008

capy 😲 tie deti boli sestrine, alebo koho? Videla som to v spravach.Takím by nemali ani dávať vodičák!
Nech si chodia zajazdiť na kolotoče! 😠
Babenky ja nestiham, mam užť pripravu na vianoce 😒

capy
3. nov 2008

zevraj to male jej a to duhe neviem. mozno segra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre