Druhé stretnutie marcoviek 2008

jaja0110
19. jan 2010

No babenky kedze minuly rok sme zacali stretavku planovat takto koncom januara, tak som zalozila tuto temu nech sa to pomalicky rozbehne... 🙂
Uz mame letenky domov na 4.4 , a Vasko bude s nami do 19.4, preto by som bola moooc rada az by vam to vyhovovalo, keby stretko vyslo niektory vikend medzi tymito datumami....kedze vtedy budeme mat auto, potom ked uz mm odide, sa okrem MT nikam nedostanem 😖

Tak moj navrh na stretko je 9-11.4. (piatok, sobota, nedela) a je to vlastne tyzden po Velkej noci, tak pozrite do kalendara ci tam uz nieco mate.... 😉

liliana15
19. jan 2010

a kde planujete to stretnutie? tento rok by som sa rada k vam pridala, ak sa bude dat.

jaja0110
autor
19. jan 2010

lili, to by bolo super 🙂 🙂

Ja by som kludne znova brala BOJNICE, bolo tam super, hlavne ta ZOO pre deti, teraz by si to uz uzili ovela viac, akurat iny penzion, v takom v ktorom je aj restika (lebo minuly rok sme sa chodili najest vonka) 😉

anezena
19. jan 2010

jaja - my vtedy nemame nic, uz aj pisem do kalendara a posielam mail aj majovi, nie je doma, a aby som nezabudla 😀 a on sa nemal na co vyhovorit, ze som mu to nepovedala 😀

mne sa bojnice pacia, ale ked bude aj iny navrh, v pohode berieme. 🙂 🙂

liliana15
19. jan 2010

proti bojniciam nemam nic, je tam pekene. budem o tom uvazovat, hadam sa nam bude dat prist.rada by som vas spoznala. 🙂

deina
19. jan 2010

Jeej, ja by som sa pridala, ale teda neviem, neviem... 😒 Kebyze idete niekam blizsie, aspon by sme vas zabehli kuknut.

blcha
19. jan 2010

tak ja sa pridava mne to vyhovuje a ani do kalendara pozerat nemusim a s muzom tio neako vybavim ten sa tam aj tak bude tesit viac ako ja 😀 😀 😀
no a ani ja nemam nic proti bojniciam aspon si tu zoo tie decka teraz lepsie pokukaju no ale tiez som za iny penzion aby sme sa mohli dobre najest 😉 a navrhujem aby sme zacali uz vo stvrtok ia az v piatok 😉

blcha
19. jan 2010

este ma napadlo ze aj niekde pri bratislave by sme to mohli dat ze by sme isli do zoo tam ja som tam v zoo tam je aj ten dino park len neviem kde by sme tam byvali ci priamo v Ba no nieco vymyslite 😉

jaja0110
autor
19. jan 2010

No super babenky tak je odhlasovane pisem si do kalendara 😀 😀 ale samozrejme bolo by fajn keby sa aj ostatni vyjadrili 😉

Blava je fajn ale len pre tych "z juhu", ja som skor za stred aby sa aj zapad mohol zucastnit, ze zrzuska 😀
Ako Bojnice sa nam osvedcili, aj ten velky park pod zamkom, len ten Penzion nejaky vybrat a hlavne pomaly zistit ze KOLKO by nas islo, nie ako minuly rok bolo nahlasenych 15 rodin a boli sme tam 5-ti aj s recepcnou 😀 😀

mamatata
19. jan 2010

ahojte, dufam, ze nam to tento rok podari zucastnit sa, minuly rok sme mali auto v oprave, my nemame nic ten termin, takze vyhovuje, kludne mozu byt bojnice, uz sa tesim 😉

kuko7
19. jan 2010

aj my ideme na sto percent a do Bojnic moooc radi🙂

blcha
19. jan 2010

no ved mne je to jedno mne sa v bojniciach pacilo ja len ze mozme aj zmenu spravit ja by som aj do tatier isla mne je to fakt jedno ci sa stretneme v bratislave alebo v poprade 😀 asi by sme mali zacat hladat hotel aj ked najskor by bolo dobre aby sme aspon trocha vedeli ze kolko nas pojde koli kapacite lebo ako pise jaja minule sme mohli ist aj do mensieho a lepsieho penzionu keby sme vedeli ze nas bude tak malo 😉

kuko7
19. jan 2010

jaja: ale aj tak bolo super, si zober ze by nas tam bolo este viacej, by sme sa navzajom ani neuzili 😀 ale samo budem rada ked pride co najviac🙂 sa uz teraz mooooc teskame 😉

kacenqa
19. jan 2010

jaja: nemas dako pomotane tie svetove strany? 😀 😀 😀 😀 BA je tazky zapad, nie juh...a zrzuska z Pribyliny teda to je vsetko mozne len ne zapad 😝 😝 😝 😝 ci to ako existuje bulharsky meter, tak existuje aj bulharsky system svetovych stran? 😵 😀

ja sa zial nezucastnim, to budem este pomaly v sestonedeli v tom case a tipujem, ze budem rada, ze som rada....

teda...az by ste t dali do tej BA, tak mozno, ale bojnice nezvladnem urcite....kazdopadne good luck v planovani

ivularadula
19. jan 2010

no baby rátajte aj s nami 😉 síce ja by som rada aj niekam inam, lebo veď bojnice máme toť za rohom, ale prispôsobíme sa, a ak to bude v Bojniciach, tak by som tiež uvítala iný penzionik, hlavne by sa mi páčilo keby tam bol lepší výbeh pre decká, nejaký altánok a ohnisko 😕 😉

jaja0110
autor
19. jan 2010

kacenqa, no vidis tak to si ma teraz dostala vobec som sa nad tym nezamyslela 😀 😀 aj ked fakt je ten ze ja mam Blavu z nejakeho neznameho dovodu zafixovanu ako juh, aj ked sa ma tuna niekto pyta kde je BA, tak vravim ze juh slovenska 😀 😀 akurat s tou zrzuskou som sa sekla nooooo sak to zase nieje celkom vychod...nazvime to blizky vychod 😀 😎

jaja0110
autor
20. jan 2010

Inak celkom slusne to zatial vyzera, tak mame predbezne nahlasenych:

blska
anez
kuko
mamatata
ivu
lili
a moja malickost

Tak sup sup babenky, capy, bubli, zrzus, petka, janka (jaz)........a zvysok, nech to je riadna jazda 😀 😀

Inak baby tu flasu Baileysu od svokry odkladam pre vas 😀 😀 😀

bublinkajasminka
20. jan 2010

no ja dufam ze hej, my sme na velku noc v rakusku tak dufam ze sa dovtedy zotavime 😀

ivularadula
20. jan 2010

babulky a nedáme spraviť nejaké pekné tričká pre detičky, šupneme tam nejaký nápis MARCOVČATKÁ a rok stretka, alebo niečo podobné 😉 , sesterka keď chodili na stretka vždy mali detičky také tričká, podľa mňa to je zlaté, oni sa tak tretávali akurát keď mali detičky narodeniny a mali spravený aj velikánsky plagát, strašne podarené to bolo 😉

jaja0110
autor
20. jan 2010

ivu, to je super napad! 🙂 opytaj sa segry kde im to robili, pripadne by sme to mohli dat urobit v BESS, tam by nam mozno pri takej velkej objednavke dali zj zlavu, a mohli by sme dat aj logo Modreho konika a napis "Marcove pohromy 08" to by bolo supeeer 😎 😎

petuska55
20. jan 2010

no takže aj my sa hlásime, manželovi som povedala termín, tak dufam že si vybavý volno na ten víkend.
Mne je celkom jedno kde, aj ked tiež bojnice máme za rohom a chodíme tam 4 krát do roka, ale neva, však skusme aj niečo iné pohladat a uvidíme.
Hrozne sa tesím, minulý rok sme boli len na jednu noc, ale tento ideme určite na obe. 😉

jaja0110
autor
20. jan 2010

petka, no my sa do Bojnic dostaneme tak raz za rok aj to ked mame stretko, inak nemame ako, takze pre nas su to ako Vianoce 😀 😀

blcha
20. jan 2010

podla mna dobry napad to s tymi trickami a mohli by sme tam dat ten napis marcove pohromy to tak pasuje na na tie nase deticky 😀 na bess nam to urcite spravia 😉
petka ved navrhni nieco ine ked sa bude dat spravit jeden den neaky dobry vyletik pre deti a mozme ist 😉

grisa
20. jan 2010

caute baby, skoda, ale ja urcite nedojdem ☹ ja mam volno v praci az v lete... 😖 ale ved to hadam nie je posledne stretko, tak dufam, ze vas raz vsetky uvidim nazivo, aj deticky krasne marcove 😉 .Ale budem sa tesit na fotecky zo stretka

blcha
20. jan 2010

npr taketo a dame tam vlastny text http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

jaja0110
autor
20. jan 2010

blska, tam by skor pasoval namiesto toho modreho kvietku, modry konik 😉 myslis ze by aj to vedeli urobit? 😅 a ten napis musi byt taky vacsi, viditelny 😀

jaja0110
autor
20. jan 2010

grisa, no ved toto hadam nebude posledne stretko, raz to musi vyjst 😉

bublinkajasminka
20. jan 2010

to triko je super napad..

mozno budete nadavat a kludne si ma nevsimajte ak nechcete, len som chcela ze ci zaciatok aprila nie je trochu skoro..pocasko u nas byva vtedy dost zrande, napr. ak bude okolo 10 stupnov a bude kosno v aprili je to bezne zaciatkom tak to asi nebude ono..lepsie by to bolo ako minuly rok vonku kde by decka behali...ja chapem ze pocasko neovplyvnis len tak mi to napadlo

jaja0110
autor
20. jan 2010

bubli, ja som len preto ten termin vybrala lebo bohuzial moj manzel bude s nami na slovensku len 3 tyzdne a iba vtedy budeme mat auto, potom sa uz z domu nepohnem 😒 ...prvy vikend je velka noc, druhy vikend to potencionalne stretko a treti vikend uz odchadza ☹

Ako pocasie podla mna naozaj neovplyvnime, minuly rok bol april nahodou krasny rovnako zima moze byt aj v maji...no v pripade chladnejsieho pocasia obleciem o jeden sveter navyse a je to vybavene 😉

Ale samozrejme ak chcete vyberte iny termin, ale to uz potom pojde mimo nas....

jaja0110
autor
20. jan 2010

A co povies na taketo tricko s dlhym rukavom, cervene a biely napis "marcove pohromy 08" 😀 😎
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

jaja0110
autor
20. jan 2010

....a co "poviete" som chcela napisat 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre