Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

otrivinkajanka
9. máj 2008

beke hody tu vo vydranoch este neboli co tu byvam rok a pol minuly rok to bolo v blahove ale teraz neviem kedy to bude susedka mi hovorila,ze za 2 tyzdne tak neviem

beke
9. máj 2008

janka,
pýtala som sa sestry a bude to 18.05.2008 budúcu nedeľu a hody bývajú každý rok len kolotoče sú vždy v blahove...my tam chodíme každý rok k sestre. Pár kolotočov býva aj vo vydranoch ale to nie je nič moc.

otrivinkajanka
10. máj 2008

dakujem beke ja tam urcite pojdem

otrivinkajanka
11. máj 2008

caute baby tak buduci tyzden nedela,pondelok,utorok su v blahove hody nepojdete?

beke
11. máj 2008

ahoj janka,
my ideme v nedeľu k sestre a možno sa pozrieme aj do blahova.

ingrid.av
12. máj 2008

Ahojte, ja mám v sobotu stretávku zo strednej po desiatich rokoch, ale v nedeľu určite pôjdeme kuknúť na kolotoče.

otrivinkajanka
12. máj 2008

caute baby ingrid ja tu v sobotu mam svokrovcov dojdu gratulovat simce mala dva roky a v nedelu okolo tej druhej pojdem aj so susedou s deckami do blahova tak sa dobre zabav a neprezen to aby si v nedelu vladala ist s dcerou na kolotoc 😉 🙂

ejdzi
12. máj 2008

Caute caute, my sme stale chori, takze len na skok som vas dosla pozdravit. No dufam, ze konecne na tych kolotococh bude prve stretko 🙂 urobte potom foto aby sme mohli zavidiet

mia85
14. máj 2008

ahoj baby, ja len na skok, kto je na materskej a z DS, co takto zajtra vo velkom parku??? este sem kukne ci niekto pisal...

otrivinkajanka
15. máj 2008

cauet baby nejako to tu flakte 😠 mia ja nemozem musim drhnut dom lebo v sobotu mame navstevu ale v nedelu ideme na hody do blahova

ingrid.av
19. máj 2008

Janka, Simonke prajeme všetko naj naj k narodeninkám 😵

otrivinkajanka
20. máj 2008

ahoj ingrid dakujeme 🙂 hovoril ti muz,ze sme sa stretli? dufam,ze sa aj my dve uz stretneme konecne 🙂

beke
20. máj 2008

Čaute baby, kde ste?
Simonke prajeme všetko naj naj.

otrivinkajanka
20. máj 2008

dakujeme baby to tu flakaju

ingrid.av
21. máj 2008

Ahojte, áno Jani hovoril, tak som sa zasmiala 😀 On nemá problém niekoho osloviť.
To počasie sa nám dosť pokazilo, hrôza 🙄

otrivinkajanka
21. máj 2008

ingrid ja som taka ista pustim sa do reci s hocikym pozerala som spravy od soboty ma byt 26 stupnov

ingrid.av
21. máj 2008

Až od soboty? 😒
Však ma dovtedy porazí. Keby aspoň nepršalo. Inak ako sa máte?

otrivinkajanka
21. máj 2008

ved len nech si poprsi a potom,ze maju nastupit letne teploty tak som zvedava ako sa mame?no normalne simka je chvalabohu zdrava vyvadza ostosest zajtra mame ist ku mojej mame ale moc sa mi nechce a co vy?ako alexka je uz zdrava?a co mamina?

ingrid.av
21. máj 2008

Alexka je už zdravá, chvalabou, dúfam, že ju po tomto počasí zase niečo nechytí. Simonku už máš zaočkovanú?
Mama je momentálne doma a o tri týždne by mala ísť do nemocnice na rehabko. Teraz je doma moja sestra Gitka, budúci týždeň bude s ňou moja sestra Iveta a potom si ja beriem dovolenku. Ale že čo bude ďalej ešte nevieme, a veľmi sa bojíme, že už sa na nohy nikdy nepostaví.

otrivinkajanka
21. máj 2008

no to mi je luto ingrid ale netreba to vzdavat niekedy clovek vidi veci horsie ako v skutocnosti su treba verit,ze to bude dobre so simcou idem na ockovanie v juli a buduci mesiac idem na kramare na konrolu s ocami ved mi napis ktory den budes mat taky volnejsi a mozeme sa stretnut hoci aj u mna doma ved ja som so simcou stale sama doma

ingrid.av
21. máj 2008

ok, teraz už idem domov z práce, teraz chodievam skoršie, odkedy sa to mame stalo. Dúfam, že nám to už konečne vyjde a stretneme sa. 😉

otrivinkajanka
21. máj 2008

ved ked budes mat niektory den taky volnejsi,tak sa mi ozvi tc na mna mas 🙂

otrivinkajanka
21. máj 2008

ingrid tak som to zakrikla simka ma teraz teplotu 39 slahne ma uz uvidim do rana ako jej bude a popripade skocime k lekarovi

ingrid.av
22. máj 2008

Mám pocit, že tá tvoja malá je v poslednej dobe dost často chorá 😖
Kedy ju dáš zaočkovať, alebo to už máte za sebou?

otrivinkajanka
22. máj 2008

no akurat sme sa vratili od doktora urobil jej vytery dal jej silne antibiotika ved ma uz ide slahnut,lebo do roka a pol chora nebola a teraz za posledne 3 mesiace stale uz ma to nebavi ockovanie mame 8 jula uz som sa dohodla s lekarom dufam,ze uz bude zdrava

ingrid.av
22. máj 2008

No pekne, určite si celá happy. Hádam sa z toho čoskoro dostane a po očkovaní už bude lepšie. Skoré uzdravenie 😉

otrivinkajanka
22. máj 2008

dakujem ved sa uz vyspala a zacala vyvadzat ona aj keby mala hadam 42 teplotu,tak tu bude skakat ako besna ale som rada,ze teploty znasa velmi dobre a ze neni nejaka cintlava len dufam,ze to uz prejde

beke
27. máj 2008

Kde ste všetky? 😠

otrivinkajanka
27. máj 2008

no ja sem chodim stale,ale kde su baby to netusim 😒

ejdzi
28. máj 2008

ahojte hlasim sa po dlhsej odmlke. Ako sa mate? Janka, uz ste zdrave?
U nas nic nove, teplo a same komare 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre