Dunajská Streda, je tu niekto?

izus
27. jún 2007

baby je tu nikto z DS, alebo okolia

ani_sama_neviem
18. sep 2010

@kira0039 ahojeeeeeeeccc no to osm rada ze konecne aspon niekto sa ozval lebo uz viackrat som sem pisala, ale nejak nikto mi tu nenapisal tak uz som myslela ze DS vyhynula :DDD

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ani_sama_neviem
18. sep 2010

no jo len neviem co by som robila na ihrisku kedze este nemam ani babo 🙂))) heehehe ale mozno o take dva roky 🙂))

lujzik
18. sep 2010

Dobrý včer všetkýým...baby tak ja som sa tu nejak dlhšie neukázala, fakt ma to mrzí 😲 a ja sa určite polepším... 😀 ako sa máte?Monr ešte že máš také šikovné dieťa, dnes mi aspoň cinklo 😀 😀 😀 v matici som nebola dlho a vonku na ihrisko chodievame ale akosi sa tam tak sporadicky stretávam len s therou... 😉

kira0039
20. sep 2010

@ani_sama_neviem no ano, to by bolo naozaj divne sa tam len tak ponevierat bez dietka 🙂 ale mozno by si to nikto nevsimol :D

kira0039
20. sep 2010

@monr som myslela, ze šudí je nejake nove slovicko... ja reku, ze som zas o kusok mudrejsia 🙂
ako sa mate?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kira0039
20. sep 2010

juj, tak to ma mrzi, aj som mala cely min tyzden nadchu jak totok...skore uzdravenie stuplinke 🙂

lenca30
20. sep 2010

Baby caute. zajtra budeme s luciou od 11 v tescu tak snad sa tam stretneme. alebo ak by tam bola nuda tak budeme na ihrisku. papa

inak platia tie stretka v matici alebo uz je to nerealne, lebo furt niekto nemoze prist....

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reni25
21. sep 2010

Ahojte mamicky, neviete o nejakom matersko centre v Gabcikove,a ako funguje??? mam 9 mesacneho synceka a rada by som snim niekde aj isla medzi deti, uz zacina byt velmi aktivny.

lujzik
21. sep 2010

Ja uz do matice nemozem, malá je v škôlke a ja začínam pracovať od 1.10. 😎 Takze to akosi nestiiham...

kira0039
22. sep 2010

@reni25 jeeej, konecne niekto z gabcikova...my tu byvame dva roky a neviem o niakom materskom centre... moja ma rok aj devat mesiacov a tiez je s nou tazko, aspon ze v DS je nejake ihrisko...

reni25
22. sep 2010

@kira0039 Ahoj, ano aj my sme z Gabcikova, presnejsie ja som sa sem vydala, a byvame tu uz asi ť rok. Ale vcera som zistila ze tu je akoze jedno materske centrum, ale nejako sa mi nepaci, lebo mavaju len otvorene od pol desiatej do pol dvanastej a to len v pondelok,zda sa mi to dost blbe ...lebo co ked nemam cas prave v pondelok...alebo tak...maju to tu strasne zle zorganizovane....aj som troska nahnevana.
To je dobre ze aspon chodite do DS, lebo ja velmi ni es malym nakolko moj manzel chodi do prace na auta, a tak nemam sancu sa niekam dostat, len cez vikendy.a a preto som bola zvedava ako je to s tymito centrami...
Aj ty si sa sem vydala, alebo ste sa obaja sem nastahovali???

kira0039
22. sep 2010

@reni25 ja som sa sem nevydala, obaja sme sa sem prestahovali... pochadzame zo Samorina 🙂
skoda len, ze tam su domy a byty podstatne drahsie :/
nepoznam tu ani nohu okrem susedov /ktorych som predtym samozrejme tiez nepoznala/. asponze vo vedlajsej dedine /vo Vrakuni/ mam krstneho syna, tak s nim travime nejaky cas. o tom, ze tu je nejake centrum som ani nevedela... ale kedze je to len v pondelky, aj to len chvilku, tak vlastne - akoby ani nebolo... my travime vela casu na dvore, a chodievame na prechadzky... tot vsio..viac sa tu asi ani neda :/

kira0039
4. okt 2010

no to je teda pocasie dnes.... 😠

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kira0039
6. okt 2010

no veru..jedno pozitivum to ma...mala spinka jak mao kazdy den poobede cez dve hodky :D
ako sa mate?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kira0039
8. okt 2010

skoro kazdy druhy den som tam 🙂
alem oja spinka do jednej do tretej kazdy den..plus minu pol hodka...
aky mate rezim vy?
zeby som vas dosla pozriet niekedy?

denuschka7
11. jan 2011

@liinda Ahoj 🙂 Ja som na tom podobne. Uz tu byvam 2 roky a tiez nic. Mozno je to tym ze byvame v panelaku, kde su sami dochodcovia 🙂)) Ak by si mala zaujem, budem rada ak napises. (neboj, som uplne normalna) 🙂))) a mame deti skoro v rovnakom veku. Moja Lianka ma 1 rok a 3 mesiace 🙂

denuschka7
11. jan 2011

Ahojte mamicky. Som rada ze som tu nasla mamicky z DS, alebo okolia. Byvam tu uz 2 roky, ale najst nejaku mamicku je tazsie ako som si povodne myslela 🙂

liinda
11. jan 2011

@denuschka7 som rada ze si napisala.nebyvame priamo v dunajskej ale chodime casto.a odkial inac pochadzas? 🙂

denuschka7
12. jan 2011

@liinda Byvala som v Bratislave, a teraz som v DS..manzel odtialto pochadzal takze som sa prestahovala 🙂)) a ty si odkial? poznas dobre DS?

liinda
12. jan 2011

@denuschka7 ahoj.aj ja som z bratislavy a byvame tu uz 3 roky.kupili sme dom a sme tu.je to taka mensia dedinka a skoro nikoho tu stale nepoznam.asi jazykova bariera. ☹ dunajsku stredu da sa povedat ze poznam,len nazvy ulic nie.

denuschka7
12. jan 2011

@liinda Ale? tak to je nahoda 🙂 kde v BA? Ja v Petrzalke pri Inchebe. A ako sa vola ta dedinka kde byvate? ako je to daleko od DS? Takze asi nevies po madarsky, ze? ani manzel? Moj manzel rozprava po madarsky, ucime aj dcerku 2 jazyky, takze sa na mna uz zacina nieco lepit 🙂))

liinda
12. jan 2011

🙂 byvali sme v starom meste a potom chvilku v petrzalke pri drazdiaku.teraz sme v dedinke vieska je to 6km od dunajskej stredy.po madarsky nevieme ani ja a ani manzel.a susedia hovoria s nami po slovensky,tak zatial sa na nas nic nenalepilo 😒 ja som taky antitalent na jazyky....

denuschka7
15. jan 2011

@liinda tak dolezite je, aby si rozumela tym, ktorym chces rozumiet 🙂 ja som sa v DS nestretla este s niekym kto by nerozumel slovensky (asi som mala stastie) 🙂 a tu dedinku kde byvate nepoznam, este som o nej nepocula :/

liinda
15. jan 2011

🙂 no je to taky zapadakov.blizko je orechova poton.mozno to si pocula.vsak ak sa ti bude chciet mozeme niekedy hodit stretko.mozno sa k nam este nejaka mamicka prida. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre