Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
4. feb 2009

uz mam 77 kilov to ma byt

mamamima
4. feb 2009

krasul, preco do 10 dni? podla coho? ale mozno uz aj dnes 😀 no tie 2 kila mas 100% z opuchov, ja som pisala ze som fakt od vecera do rana +3 kila...a to sa neda tolko tuku na seba za noc 😀

nada.hope
4. feb 2009

mima ty co tu este robis? 😨

krasulka
4. feb 2009

mamamima, neviem podla cohoto, asi podla toho krcku, alebo coho..Aj brucho mi hmatal..neviem..asi to videl aky mam spodok v stadiu, aj hlavicka uz je tam prichystana.

No dufam ze tie kila su z opuchov 😀 😀 a ze opadnu medzi prvymi.

Baby musim ist do Orangu, uz druhy mesiac sa nam nestrhli platby z uctu, tak sa tam musim trepat..Neviem co s tym robia, ved prachy tam maju curaci...

mamamima
4. feb 2009

nadi preco? 😀 😕 ja mam este cas ako vidis, termin az o tyzden cca, prvy mam teraz v nedelu 😉 uz aj ja by som tu najradsej nestrasila, ale su tu baby s vacsimi cislami, tak doradu 😉

nada.hope
4. feb 2009

krasulka ja som mala podobny problem v januari, som ich nato upozornila a oni hazlici ani nezavolali, ani sa neospravedlnili, len sa vyhovarali na banku. 😒

mamamima
4. feb 2009

krasulka, to ani mne nestrhli, aj sa mi smskou ospravedlnovali, ze maju tech. poruchu, tak som to cez IB platila...

ja mam tak krcok uz dobre dlho, hlavicku uz nahmatam aj sama, tak dufam ze ta moja princezna nezabludi a vie kade vyliezt 😀 to mas inak super spravy, nebudes dlho cakat 😉

nada.hope
4. feb 2009

nie ze by som ta vyhanala, ale ked tu nebudu uz ziadne vyssie cisla pojdeme na rad my 😀 😀 😀
a teda ja by som pristala aj dnes 😨 😨 😉

mamamima
4. feb 2009

no ja dufam, ze coskoro pojdem 😀 v piatok mam 40 tku, to uz bude lepsi pocit... 😅

krasulka
4. feb 2009

mima no minuly mesiac aj nam prislo ze to kvoli prechodu na euro boli nejake meskania a neviem co..a teraz zas to iste..tak neviem.

mamamima, no to sa moze zvrtnut hned. Mima22 nemala ani krcok otvoreny, ani brucho klesnute, termin mala az tento tyzden a vidis. Zrazu jej rupla voda a mala uz ma dva tyzdne 😀 😀

mamamima
4. feb 2009

no ved jasne a tie co su od 5 mes otvorene vid Patka, prenasaju 😀 sranda inak ta priroda... 😝 ja mam aj brucho dole, aj otvorena bez krcku a pockaj este mi tam bude aj 42 svietit, ale to ma aj drbne 😠

nada.hope
4. feb 2009

mima, neboj v piatok pojdes, ved musis dostat darcek k narodeninam 😉

mamamima
4. feb 2009

nadi ja nemam narodeniny 😀 ale prijmem darcek len tak 😉 hovorim muzovi, ze nech si z hlavy vyhodi ze mu dam darcek na valentina, potom ma 17 teho narodky on, aj to odmietam, ale ani on nechce, uz ma kazdy den posiela...sak toto je hruza, zavidim vam co mate male pupiky, uprimne...toto nosit, to je katastrofa...ked sa v noci prehadzujem, strasne je tazke a take krce dostavam ze az... ☹

krasulka
4. feb 2009

mima neboj, co chvila je to tu. Musis aj ty nejako vyhanat..len kebyze vieme co ozaj zabera ze? Sex vam nepomaha? Vidis my sme si suchli v 31tt a skoro som porodila... 😕 😕 Aj ked neni potvrdene ze to bolo vyvolane tym,ale myslim si.

katulikzlatulik
4. feb 2009

mima... fiiiha, tak to ti nezavidim... ja mam male brusko, ale aj tak si pripadam ako slon 😀 a kde ta chytaju tie krce? lebo mna zo spodu... neviem, ci to tak ma byt alebo nie... dnes sa popytam porodnika, co on na to...

nada.hope
4. feb 2009

jaj ni vidis tie moje pribrzdene zavity az teraz som to pochopila, ale raz narodeniny mat budes 😀 😀

mamamima
4. feb 2009

krasul, no neskusali sme 😀 aj som chcela, ale co ja viem, sa aj bojim, ked je hlavicka uz tak dole...mozno to je blbost, taky moj pocit...a u niekoho nezabere proste nic a vydis niekto si raz uzije a ako to dopadne...ale neverim tomu ze sa daju nejako vyhnat...oni vedia same 🙂 ja sa nesetrim teda vobec...ale som rada, nech si ide kedy ma, nehovorim presne 12 teho, ale som rada ze to nebolo v 37tt napr....ze do konca 39tt odovzdavame drobcom protilatky na pol roka zivota na imunitu 😉

mamamima
4. feb 2009

katulik do stran, na bokoch...ale katastrofa aj dnes v noci...ja ho mam cele dopredu, boky ziadne a to je zataz ze to neni tak rovnomerne...

mamamima
4. feb 2009

nadi, ale az v lete, neblazni 😀 😀

mamamima
4. feb 2009

a vidis s makkym, boze 🙂)

zuzi26
4. feb 2009

no tak predsa je vas tu este niekolko 2 v 1 😉 nada my mame podobny termin. Mne podla utz urcil 22. 2, ale posledne dva tyzdne mi nevedel vysetrit krcok, lebo bol zle stoceny 😕 tak teraz vo stvrtok idem zas, som zvedava ci sme pokrocili. Ludika uz rodila v Ruzinove? Zeby sme sa tam stretli? Zatial to tu vyzeralo na celkom lahke porordy alebo ptotm cisarske, nic dramaticke zatial, tak hadam to tak ostane 🙂
krasul ved ty si vela nepribrala..ja som si davala zavazok 13 kg a minuly tyzden na poradni som uz mala na vahe plus 16 kg, tak kludne ocakavam aj do 20 kg prirastok. Pripadam si hrozne tucna, ale obmedzovat sa teraz uz nebudem. Jem vela zeleniny i ovocia kvoli imunite, ale aj sladkosticky a tak 😉 no zmenila som sa dost...

nada.hope
4. feb 2009

zuzi mame, ale neviem ci to vydrzim 😉
v poslednom case som strasne rozcitena, revem uz hadam aj pri pocasi, tiez ste na tom tak isto 😅

mamamima
4. feb 2009

nadi ja skor vrcim 😠 😠 😠

zuzi26
4. feb 2009

ja som skor na nervy ako rozcitena, chytaju ma take depky, ci to zvladnem - porod a starostlivost o dieta, ci sa doma neunudim, aka to bude zmena atd...skor si vobec neviem predstavit co ma caka, az mam niekedy vycitky, ze sa malo tesim...ale to uz je asi aj z tych obav z nepoznaneho a ze uz toto obdobie trva dost dlho.

nada.hope
4. feb 2009

mima prave som sa pozrela na tvoje brusko a teda klobuk dolu, ja mam mozno polovicne, uz sa nebudem stazovat 😀 😀 😀

nada.hope
4. feb 2009

zuzi depky z porodu mam aj ja, uz som sa vcera spytala manzela ci musim malu porodit, ze sa bojim a on neboj budem tam s tebou 😅 😉 tak neviem ci to mi pomoze 😀 😀

zuzi26
4. feb 2009

mamamima podobne - ja som hrozne netrpezliva a rychlo sa rozculim, som aj na seba uz nahnevana, ze aka som hrozna, ale to uz je asi tym, ze mam pocit, ze dlho som doma a nemam sil na nejake velke prechadzky a navstevy, uz nech to mame za sebou..

zuzi26
4. feb 2009

no idem si urobit leco a potom si idem kupit nejaku cokoladku 😉 😉 to si stale hovorim, ze pri kojeni uz nebudem moct takto dobroty, tak si este doprajem - potom sa budem snazit zmensovat obvod svojich bokov, mam pocit, ze vsetko mam v nohach.. 🙂

mamamima
4. feb 2009

nadi 😀 😀 aj tak mas co s nim robit, ze? 😝

nada.hope
4. feb 2009

to hej 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre