Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

heidy26
10. feb 2009

Fodorka33, takto trpieť do soboty dúfam nebudem. tie bolesti su dosť hnusné. ale zatial sa dajú vydržať. a to som k tomu ešte aj prechladnutá, plný nos, zachripnutá, no super 😢

lulusy
10. feb 2009

muriel
no .. ano ... prejavuje sa mi to takto ako si to napisala, tie pluzgeriky palia, svrbia - prasknu a potom je to take mokvave - lepkave ... ked prasknu, hoji sa to a je to take suche...
Ja som si ruky viazala na noc, pretoze cez den sa viem kontrolovat a neskriabat to, ale v noci som si to drela az do krvi ... ☹ normalne v spanku a zobudila som sa az na to, ked mi v tom manzel branil. Ked mam nutkanie sa skrabat, tak si pustim studenu vodu na ruky a prejde to, ale potom si musim poriadne ruky vysusit hlavne pomedzi prsty ... nesmu ostat vlhke

clarissa
10. feb 2009

lulusy 😕
takze ziadna tepla voda..a ten krem je aj volne dostat ci len na predpis???
muriel---ja tiez ziadna zatka ani nist,a tiez sa ma vsetci vypytuju ze co tu este robim,ci uz som nemala ist a kedy pojdem...co som vestec do kelu...

janula10
10. feb 2009

heidy no u mna nic a keby si tak mala pravdu by som bola spokojna.....ale fakt ze ja nic nemam divne..... 😠

lulusy
10. feb 2009

clarisa
tepla ano - taka letna, ale nie horuca !!! Neviem ci je dostat ten krem volne, ale mal by, pretoze neobsahuje kortikoida, ktore su uz na predpis

clarissa
10. feb 2009

lulusy..mne to ale strasne mokvavalo..ked som si to prlepeila leukoplastom tak este viac a s tych luzgierikov mi siel hnis a postupne sa to zmenilo na take mokvave ranky vacsie..no neviem co to je za pliagu 😠

Sue ja mam stvrtok poradnu tak uvidim,pockam si na slovo doktora... 🙂

sue13
10. feb 2009

Clarissa ja idem vo stvrtok uz na poradnu do nemocnice. Vtedy mam oficialny termin uz vraj 🙂
Tiez som zvedava co a ako....
A kde je Marsella??? Zanedbava nas 😠 🙂

lulusy
10. feb 2009

clarisa
ano mokva to,ked ti tie pluzgieriky prasknu, nelep to leukoplastom, ten nie je vzdusny, radsej tenku vrstvu obvazu.
A ano, moze z toho ist hnis, ked je to zapalene, u mna tie plizgieriky niekedy vyzeraju ako male jebaciky, ale je ine .... sorry za vyraz

clarissa
10. feb 2009

sue to je bomba...a okolkej...???ja by som sla aj s tebu...
marsella...noneviem..ona nas povacsine len cita....ale sk mohla by prist na kus reci....ze?

sue13
10. feb 2009

Clarissa inak pre malinku potrebujes do porodnice iba plienky, vlhke utirky, tycinky do usiek a cumlik 😉
Nic viac. Vsetko ostatne nam daju. Akurat este beriem deku ked pojdeme sa vytrcat na chodbu 😀

muriel293
10. feb 2009

lulusy
ja som si včera medzi prsty musela nasypať detský zásyp lebo ma to otrasne svrbelo!

sue13
10. feb 2009

Ja neviem o kolkej pojdem. Musim si zohnat odvoz lebo Patko bude v Brne. A ja tym padom bez auta. 😝
Veru mohla by sa k nam pridat a popisat trosku ze ako sa citi a pod... Ona tiez ide vo stvrtok??? 🙂

muriel293
10. feb 2009

lulusy 😉 vďakaaa!

lulusy
10. feb 2009

muriel
mne pomaha prud ladovej vody a potom dokonale vysusit.
A skus si to odpozorovat, ci Ta to nesvrbi ked ti nieco kvapne na prsty, napr. stava z pomaranca, voda z kyslych uhoriek, stava z paradjky, ked cistis zamiaky a pod.
Ja som ako decko nemohla jest ziadne tropicke ovocie, pecene masa, udeniny, kyslu kapustu, redkvicku,cokoladu, paradajky bol to zoznam na 2x A4 papier. Najviac zo vsetkeho si zelam aby to moj pokladik nemal zdedene po mne ☹

lulusy
10. feb 2009

babulky, nemate nahodou nejaku stranku alebo navod ako maju cvicit tehulky pred porodom na fitlopte????

clarissa
10. feb 2009

dik lulu
sue-ide tiez mohli by sme sa vsetky stretnut....aha sory ved ty uz idez mozno aj rodit 🙂 pre nu vzdy chodi manzel..aj ju zaveze aj odveze..mna miso rano doveze a poviem mu aby aj prisiel po mna,,dufam ze sa bude mu dat..hm bude muset 😀
no ja si beriem tiez decku na chodbu 😉 teda tu mi michal donesie na druhy den..alebo aj v ten uvidim..a este aj ciapocky svoje som si zobrala...

sue13
10. feb 2009

Lulusy tak toto presne aj na zaujima 😉
A vy este stale neviete pohlavie? Ja by som to teda nevydrzala ale to prekvapko po porode musi byt prefektne 😵

mirea
10. feb 2009

Jani, dosť mám veľké kolesá. A ešte by sa aj natiahli na väčšie podľa mňa

muriel293
10. feb 2009

mne moja fitlopta podomnou zmäkla! 😀 😀 😀 😀

janula10
10. feb 2009

mirea dikes....

lulusy
10. feb 2009

sue
nie nevieme 😵 bude to velke prekvapko pre vsetkych 😵 Mamka sice uz ustrikovala svetlomodro - biely overalik a backurky, ale ved keby tak aj dievcatko to moze vynosit ...
mala som slabe chvilky, ked som bola zoparkrat na 3D, ale odolala som 😉

Skusim nieco vyguglit ci nie je nieco na nete ....

sue13
10. feb 2009

Murial aj mne ju drahy uz par krat musel dofukovat 😀 😀 😀
Clarissa veru ja uz nejdem nikam radsej ked nemusim. Fakt sa uz necitim dobre 😅 A bola by som nerada keby mi niekde v cokoladovni odtiekla voda 😀 😝 😀
Ciapocka je dobry napad 😉 idem hned pribalit 🙂
Inak v tej nasej cokoladovni ma tak nasrali ze som povedala ze tam uz nepojdem 😠 😝

molly28
10. feb 2009

ahojte kočky 🙂 dalšie babo....super to ide...len tak dalej... 😀 😀 😀

a tomu atopickému ekzému - moj manžel je atopik - pomaha mu beloderm, nie krem, ale masť....anezabudať po každom umytí miesto riadne vysušiť.... 😀 😀 😀

clarissa
10. feb 2009

Sue a coze sa stalo???

muriel293
10. feb 2009

Sue,jaká čokoládovňa?! Ty chodíš do dákej čokoládovniiiii? aj ja ceeeeeem! 😝 😝 😝 😀 😀 😀

lulusy
10. feb 2009
clarissa
10. feb 2009

ja pozivat belogent to je antibiotikova mast takze len tak opatrne..ale zabralo mi to 😎

lulusy
10. feb 2009

ohladom cvicenia na fitlopte mi doki povedal, ze si mam na nu sadnut, nohy pevne na zemi a tocit panvou ...

sue13
10. feb 2009

Chodila som aj s Clarissou ale uz tam nepojdem. 😠
Bola som tam nedavno s drahym aj s maminou a prislo mi tam nejak blbo. Asi tlak, bol tam zly vzduch. Tak som si objednala nesytenu mineralku, ja inu nelubim a ani nepijem. A oni ze nemame. Tak moj drahy ich poziadal nech mi dinesu cistu studenu vodu, ze mi nie je dobre a oni na to ze "vodu nepodavame" 😠 😝 😔

Pritom sme tam mali naobjednavane aj cokolady aj kavu aj dzus a oni mi normalne tu sprostu studenu vodu nenaliali, ze oni nemozu 🙄 Normalne mi bolo do placu nad sprostostou niektorych ludi,..... 😝

Potom mi siel drahy kupit vodu vedla do Billy. Ale som povedala ze uź tam ani nepachnem. Kravy!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre