Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

marya
10. feb 2009

Ahojte baby 🙂 Tak na chvilu som sa sem dostala, drobec konecne spinka 🙂
Tak tu uz je nas asi vacsina mamiciek ako pozeram 🙂 Vsetkym gratulujem ku krasnym babatkam a prajem hlavne vela zdravicka 🙂

Mimka, Miska je krasna, tie vlasky su uzasne 🙂 To mi je luto ze Natalka je chora, ale neboj, rychlo vyzdravie a coskoro budete vsetci spolu 😉

krasulka
10. feb 2009

mima no fakt jak schvalne..

Marya,Petko je tiez ake krasnucke babetko, oooj, akurat kukam fotecky! 😵 😵 😵

marya
10. feb 2009

Krasul dakujem 🙂 😵 Ja uz sa tesim na fotecky Tvojho babatka 😅

muriel293
10. feb 2009

jeeej ahoj marya,Peťko je aký riadny chlapík,páči sa mi,tak nejako si predstavujem toho svojho valibuka! 🙂

zuzi26
10. feb 2009

ahojte mamima a marya, mate nadherne deticky, obidvaja aky buckovia gulatucki krasnucki 🙂 to musi byt pekny pocit mat ich uz doma pri sebe. Ako ste prezivali tie prve dni doma, je to moc velka zmena? Mima chuda Natalka ze nemoze byt s vami, ale mozno si ty viac oddychnes a zzijes sa s Miskou.
Ja stale nic necitim ziadnych poslickov, vcera sme boli dve hodiny v meste si sadnut s kamaratmi a fakt mi nic nie je, uz by to chcelo nejaky prejav bliziaceho sa porodu.

zuzi26
10. feb 2009

kolko nas vlastne je este v celku 2 v jednom?

clarissa
10. feb 2009

jjjeeeej babulky kraasni drobci... 😵 😵 😵

nikollette
10. feb 2009

Ahooojte, no co baby stale nic???
ja som bola dnes u mojho dokiho , a vravel, ze ked do buducej poradne, co u neho mam, t.j utorok 17teho, nedojdu na mna kontrakcie, ze mam normalne dosjt do poradne a uz si ma tam neha, a idem na vyvolavacku 😕
takze do 7mych dni je babo hocijako na svete..Inak ma aj prekvapil, nakolko este nic necitim, ani len zdaleka porod.. tak ted viem na com som..a zevraj som uz otvorena na jeden prst,ale to je este nic.. takze o chvilu je drobec tu.. juchuuu 😀 😅

fodorka33
10. feb 2009

ahojte bambulky..jej mima,marya babenkla su prekrasne...no mima a ta tvoja miska tie vlasky -no uplne super...🙂
jaj ja si idem dat horuci kupel lebo cely den ma tak bolia krize ako keby ste ma pichali s nozmi do nich....fakt dost hrozne dufam ze mi to povoli ked sa okupem.... ☹

krasulka
10. feb 2009

foforka, zacinaju ti porodne bolesti 😎 do rana si tam 😀 😀

baby ja som si zas kus zdriemla, a kuknem z okna teraz a tu brutal chumelii...

janula10
10. feb 2009

cafte
krasul aj tu chumeli a mokro je no neviem ako koniec sveta 😀
pekne deturence veru....

a micka mimina ma ake vlasky aj ja som hovorila super..... 😵 😵 😵 a maryin aky bucko...... 😅

janula10
10. feb 2009

zuzi ani neviem
ja, ty, fodorka, krasulka, muriel. sue, clarissa, heidy, mirea.....
netusim kto este.... 😕

sue13
10. feb 2009

Jeeej baby krasne babatka mate. 😵 Musi to byt uzasne mat ich uz pekne doma 😵 Strasne sa na to tesim 😵

Fodorka to uz neprejde, zacina Ti porod 😉 Budeme mat nove babatko, maleho Marka 🙂
Krasulka ty nas tam uz vsetky posielas 😀 😀 😀 Aby si nas este nepredbehla 😀

Ja som si chcela zdriemnut ale nedari sa mi. Som nejaka nervozna sama zo seba. 🙄 A boli ma hlava 🙄

sue13
10. feb 2009

Janula nevieme nic o Ludike???? Ja som dnes rano pisala s jej muzom a este nemala Andrejka 😔

zuzi26
10. feb 2009

inak viete co sa hovori, ze ked sa meni pocasie je viac porodov, tak nech sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 len si celkom neviem predstavit teraz fujazdit do nemocnice - mame pokazene auto, tak len taxikom 😖 ale zatial nic..janula tak este zopar nas ostava skalnych februaroviek, ostatne uz sa staraju o babynka 😉 uz nemaju cas na net..a zrazu prestalo u nas chumelit, to je divne pocko

janula10
10. feb 2009

neviem nic ale rano jej mali dat vyvolavacku co pisala a ak nie poobede vecer cisarak......tak dnes uz to musi byt cakajme len a uvidime snad to chudatko uz bude mat za sebou 😉

no pocasie hrozne veru....

sue13
10. feb 2009

Aj u nas snezi ale hned sa to topi. Kolko mate stupnov v BA? Tu su dva. Uz nech mam doma draheho, fakt som nejaka nervozna a je mi smutno 🙄

clarissa
10. feb 2009

sue-co draheho ale malicku 😵 .....ale nie ja ti len zavidim ze dnes budem bez partaka 😢

janula10
10. feb 2009

tu sa nedrzi sneh ale su tiez 2st ☹

sue13
10. feb 2009

Clariss veru. 😵 Keby sme aspon tie babiky uz mali pri sebe. 😵 Ale uz coskoro sa dockame 😵
Sakra ja mam nejaku depku 😠 Musim sa jej zbavit rychlo nejako 😠 🙂

clarissa
10. feb 2009

ja zas nie..ja salen sialene nudim...a vobec nist sa mi nechce 😔

miskelka
10. feb 2009

aj ja som ešte 2 v 1... Ale asi mám aj posledná termín...podľa sona až 3.3..., podľa môjho lekára 28.2 a u nás v pôrodnici mi píšu 25.2....Raz neviem, ako to rátajú... Ale rada sa predbehnem.. 😅

sue13
10. feb 2009

Som sa pozerala do zrkadla a nech robim cokolvek stale vyzeram ako velka "gula" 😝 😀
Cizmy v ktorych som sla do nemocnice som uz z nemocnice ani nezapla, mam spuchnute nohy 😝 😅
Nosim stale tie iste nohavice, vsetko ostatne ma tlaci 😝 😅
A este by som sa mohla dlho takto stazovat 😀 😀 😀
Idem sa obliect, pride mi uz polovicka a ideme k mame na krtkov dort 😵

miskelka
10. feb 2009

No a pre úplnosť..podľa koníka 24.2. 🙂

clarissa
10. feb 2009

miskelka..len sa neponahlaj este mas casu dost..pekne do poradovnika 😀

janula10
10. feb 2009

miselka ti to posunuli....no ale nic to vsak 2tyzdne pred terminom to uz budes mat aj ty 😀 takze mozes ist aj ty kludne..... 😀

clarissa
10. feb 2009

sue aj ja idem do tn..idem si kupit to futro do perinky a trencianske novinky 🙂

sue13
10. feb 2009

Miskelka pekne do radu! 😀
Inak je tu vela mamiciek co sa predbehli 😠 😀 To si este vybavime neskor 😀 😀

sue13
10. feb 2009

Clarissa a ako ides? Busom? Ty davaj si pozor na seba, ty mas riadnu odvahu. Ja uz sama nejdem nikam. 😅
Ja to stale hovorim ze Teba to chyti raz v tom buse 😀

miskelka
10. feb 2009

Spolieham na to , že u nás v pôrodnici mi rátajú toho 25.2 😉 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre