• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
clarisa
tak som rada, dali Ti ho bez receptu? kolko si platila? ked to mas velmi mokvave, tak si ho velmi nedavaj ... nechaj nech sa Ti to trosku presusi ....
10. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka tak aj vy dve s Lenočkou to mate za sebou.... :grinning: :grinning: :grinning: tak vám prajem hoooodne zdravíčka :wink: :wink: :wink: je to úžasný pocit, že???? :grinning: :grinning: :grinning:
Leni ja na pranie používam Lovelu - bola mi doporučená že vraj je menej alergena ako batole, ale ak ste v rodine nemali ekzémistov, tak môžeš požívať aj batole :wink:
10. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

jaj moj boze chudatko ludika ja som na nervy uz z toho za nu asi........chudatko.....neviem co jej neurobia sekciu ako mali boze.....snad uz zajtra bude andrejko medzi nami :wink:
10. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu..pravezemne to uplne ustupilo,vyliecilo sa to..ale po par dnoch kukam ze zas malinke pluzgieriky ako keby to slo odznova..alekoza je zacelena tak kremujem=)stalo to nejake 4eura aj par drobnych,bez receptu :wink:
10. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac ludika mala byt este doma a tu s nami konikovat..podlamna zbytocne skoro isla do nemocky teraz sa tam len trapi a ako dlho uz..juuuj sak co jej nespravia sekciu nech ma pokoj..
10. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
clarisa
mozno Ti nieco opat poskodilo ....hmmm, ale kremik ma aj ukludnujuce ucinky na kozu, tak svrbenie by malo ustupovat.
Dufam, ze Ti pomoze.

janula pozdravuj od nas Ludiku, ze na nu myslime a ze dufame, ze netrpi !

Idem babulky do sprchy a potom ku panelaciku, tak pa zajtra a dobru noc, prajem vam nech sa vsetky poriadne vyspinkate
10. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...bože ako to tak čiiitam, tak tu Ludiku lutujem.... :cry: je to fakt hroozné, v takomto napäti byť...mne stačilo čakať 24hodin :frowning2: a už som bola z toho na nery...

pozdravujem ju----
10. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja idem asi uz off...radsej zabuvam nech je rano a nech uz tu mam moje trdielko..ajojte
10. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej jasne ja jej napisem ked napise ze ma andrejka dnes pisala sue ja napisem zajtra ked tak.....

clariss snad ta to nechyti teraz ked manzelik je mimo...kedy ma prist spat...??
moj otec ten v noci odchadza do prahy a dojde v sobotu tak sa boji o mna ze co ked to na mna pride a nebude on tu pri mne a tak.....jemu sa aj sniva so mnou akurat tuto noc vstal o 3h vnoci a kukal ci som mu nevolala :grinning: :grinning: :grinning: to je tak vztah otec dcera :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
molly no povec 3x vyvolavacka a ze ked nic tak sekcia a sekcia nic.....uznaj!!!!!!!
chudatko :cry: :cry: :cry: :cry:
10. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janul..moj tatino je podobne starostlivy :dizzy_face:
misi ma prist zajtra rano
10. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janul..sak bude mato pri tebe,ten sa o teba dobrepostara keby cosi prislo tuto noc :dizzy_face:
10. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hejhej ale oco to preziva tak horsie si myslim ten zle spi uz teraz......vsak to poznas :sweat_smile:
10. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak jasne..poznam veru
10. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj ocino ked som mu ako prvemu oznamila s mamou ze cakame tak prvu noc nespal vobec a budil mamu ze ako mozes len tak spat????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kukulienky
tak uz sme doma z porodky
ako sa mi mate? idem vas troska pocitat, ake babatka pribudli. :sunglasses:
10. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mamina ja stale nic nove....vcera som pisala s tatinkom hovoril ti??? :grinning:
10. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeezis vy ste toho popisali :grinning: to nedocitam ani do rana :grinning: jani vies mi to nejako zosumarizovat ? ja viem naposledy o mamamine ze porodila. :confounded:
10. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem za gratulácie :slight_smile:

práve som Lenulku prrebalila, napapaôa sa a spinká ako anjelik :slight_smile:
10. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....janula a ludika si tu sekciu nemôže vyžiadať?
10. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni a ako to máš z mliečkom?všetko oki?
10. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som prala v batole, ale zdá sa mi, že akosi málo voní :wink: Mám aj aviváž batole. Neviem to porovnať.

Lovela je vprášok aj spolu s avivážou alebo ju treba dať zvlášť?
10. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mliečko mám, malá ťahá až až. Ale zdá sa mi, že je ho málo :unamused:
je stále hladná :slight_smile: neviem...
10. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale v pôrodke mi povedali, že to stačí. Že to sa ešte priebežne tvorí :slight_smile:
10. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...lovela je aj aviváž...ale ja ho nemôžem davať, kvoli alergii..
10. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
molly neviem ale akoze nechapem mam dost mala ist sekciou potom ze 3 vyvolavacky a ked nezabere co nezabralo mala byt poobedie sekcia a nebolo.....

leni avivaz tu baby nepouzivaju co viem ale ja pouzivam.....vsetky detske som v tom oprala....

shupol

no kukni tabulku vo februarovkach 2009 :dizzy_face:
naposledy mi pisala bubatenko a xena ze porodili a mamamima a anit :wink:
10. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...leni a s tym mliečkom...aj mna mala cucka jak blazniva, ale ja mam malo mlieka....pretoju musim aj ked straaaaaaaaaaaasne nerada :frowning2: :frowning2: :frowning2: prikrmovať....
10. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani a aký prášok a aviváž?
10. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no keď bude stále hladná, začneme aj mi, veď v noci by som musela stávať každú hoďku :unamused:
10. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pouzivam prasok aj avivaz z rakuska prasom omo sensitive a quanto baby avivaz.....krasne to voni no nie moc tak normal detsky....detske nemoze byt parfumovane.....
ja nepouzivam ani pre nas prasky zo slovenska preto som si nekupila ani lovelu ani batole ale viem ze chvalia baby.....

baby pijete vineu na mliecko??? :slight_smile:
10. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok