• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
no ja uz idem
paaa vecer
11. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem radšej aj ja! :grinning:
11. feb 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha..tu sa to riadne zvrháva... :grinning: Už nám tie hormóny pekne lezú na mozog...
Sex po pôrode...hm...katastrofa... Minimálne rok trvalo, kým sa to dalo ako-tak do normálu... :confounded:
A keď sa teraz bojíte sexovať, vraj dobrú službu spraví aj masáž bradaviek niekoľkokrát denne aspoň 10-15min... Tiež podporuje vylučovanie oxytocínu...sťahy maternice... To uvidíte, keď budete kojiť, ako bude bolieť maternica, kým sa bude sťahovať...
A Sue sa nejako odmlčala..., žeby predýchavala?
11. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskelka
ooo to fakt? tak to bude mať dneska starý plné ruky práce! :grinning: :grinning: :grinning: Dám mu popritom všetkom ešte aj masážovať kozy! :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel dobra stranka :wink: taku este nepoznam :grinning:
11. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sue sa sla kupkat...mozno uz ju to chytilo :wink: by som bola rada za nu....
11. feb 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte... tak sa hlasim... konecne sme dnes po 5-tich dnoch doma... v piatok 6.2. sa nam narodil JAKUBKO s mierami: 3190 g a 49 cm.... porod bol v pohodicke... nestihli mi pichnut EPI, lebo som sa otvarala po 2 cm... takze behom necelych 2,5 hod bol nas anjelicek na svete.... citim sa fajn... JE TO SUPER POCIT!!!! DRZAT SVOJE BABO V NARUCI!!! :wink:
11. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulik gratulacia obrovska...uz vam maminkam vsetky tak trochu zavidime :wink:
11. feb 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej katulik gratulujem k malemu Jakubkovi :slight_smile:
sue asi sme prepojene ja som mala kontrakciu 15:40no odvtedy zatial nic tak uvidim idem sa okupat,ale poviem vam ze to bola bolest ako svina ked budu taketo bolesti kazdych 5minut a menej tak ja asi umrem....no dobre idem ofik keby daco tak dam vediet po janule....ale pri mojom stasti termin to isti....
11. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte znovu,

katulik vitaj doma, gratulujem k jakubkovi a pridaj fotecky ked bude casu :dizzy_face:

Inak baby tusim ani jedna co ste zatial mali v plane epi tak vam ju nestihli pichnut :slight_smile:
11. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ta Sue, mozno vazne isla rodit :confused: :sweat_smile:

Ja dnes asi vyskusam to ťuťumuťu :sweat_smile: uvidíme co to spraví :dizzy_face:

juuj, mne dufam tu EPI stihnu pichnuť :confused: :wink:
11. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale este nesla..keby ide da mi vediet :dizzy_face:
11. feb 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte už tu aj ja ksichtím znova..... :grinning: :grinning: :grinning: Ja budem tiež bez epi lebo u nás ju nedávajúúúú :sweat_smile:
11. feb 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas davaju ale ja nechcem....nech aspon viem o com je porod :sweat_smile:
11. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mureil nedávajúúú??, Nikomu??? To som este nepocula,,hm zaujimave :confused:
11. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No najprv že dávali ale že neni dosť anesteziologov teraz hm
11. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou,

baby ta hlienova zatka "musi" byt len s primesou krvi? :confused: Ja uz som si dva krat po sebe utrela total taky hlien ale priesvitny..to som doteraz nemala..Myslim takto bezne..
11. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak,práve som sa dočítala a teraz nad tým dumám či je to možné a či je to pravda že vraj gynekolog môže žene nosiacej zrelé dieťa napísať dáke čípky čo by mali vyvolať pôrod! O tom ste dakto už počuli??? :fearful: :sweat_smile:
11. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj, no tak to je smola.. asi si cchela čo..
Asi dnes vyskúšam to ťuťumuťu, uvidime co to spraví :wink:
11. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ďalší ohlas na to bol že v uk dostať taký krém čo rozbehne pôrod! :angry: :angry: :angry: Prečo ja o ničom takom neviem?! :angry:
11. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katulik, gratulujem Ti k narodeniu Jakubka! Prajem Vam obidvom vela zdravička :slight_smile:
11. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasul, nemala tam kazda aj krv, niketora cisty hlien, ina s primesou krvy, ina zasa uplne do hneda..
Takze to uz moze byt zatka :wink:
11. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul
žiadna zátka,ty tu musíš trčať s nami! :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooo cítim vúni spermatuuuuu,muž jde z práce už je tuuuuu!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( hehe keby tak vedel čo chystám na nehoooo tak radšej nepríde domooov! :grinning: )
11. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel aj ked to bola zatka, Krasul nemusi hned porodit.. niketora porodi do par hodin, ina do par, dni, do tyzdna.. Kazda to ma ine,, ten porod je fakt taka vec, ze jedna tak, druha onak :wink:
11. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí ja len tak pre istotu,nech sa pekne drží v klube nás konzervových! :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel ty si komediant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja nemozem z teba..vuni spermatu ha ha ha

nikolette a mozno to bol len nejaky vytok..ktovie..ale to bol origos hlien..tak nechajme sa prekvapit..ale ze ta Sue sa neihlasila..hmmm
11. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haah krasul my o vlku a vlk tu ksichtí heheheeeee :grinning:
11. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja smirujem co sa tu deje, kukam spravy popri tom a hojdam sa v mojom kresielku fantastickom, nech si mala zvyka :slight_smile:
11. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok