• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
no baby, však už dva dni sme nemali nové bábätko, tak hádam dnes to sue rozbehne a bude sa zas rodiť o 106, držím palčeky maminkám aj bábätkám... :dizzy_face:
11. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem seeeeeeex..........ale krasuliak je v Irsku :angry: :angry: :angry:
11. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas nejako sex nezabral :sweat_smile:
11. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak u mna ten sex vobec nezabera.ja som na manzelikovi doslova jazdila po termine a to aj 3x denne a nic nakoniec to islo vyvolavackami.ale mozno vam to zaberie
11. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka takto verejne si to tu nepytaj :confounded: :confounded: :confounded: nevies kto ti zaklope na dvere :grinning: :grinning: :grinning:
vydrz este v utorok ma ho doma mas :grinning:
11. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ta sue uz nepisla?
11. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čavte,
nikollette ešte robí ťuťu muťuuu? Ja už to mám za sebou ale žeby som rodila nemôžem povedať akurát čo mám divné až priam nepríjemné pocity medzi nohami! :confounded:
11. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, jeeej som tu prva, asi preto, ze uz nemozem spavat poriadne. zaspala som o tretej v noci a o siedmej som uz na nohach, nejaky strach ma chyta alebo co.. :frowning2: :confounded: nejake novinky? Sue ako uz si v nemocnici??? :slight_smile: mozno uz aj fedorka bude dnes..prajem jej to. Ja mam dnes poradnu, tak hadam sa uz nieco pohlo, ale som uz zmierena, ze budem prenasat.
12. feb 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mamulky,
mame malu Karinku ? :dizzy_face:
12. feb 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a janula drzime palce na skusku!!!
12. feb 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi asi sme sa rovnako prihlasili :slight_smile:
12. feb 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, nejake info?
12. feb 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi janula bude vediet info,
ozaj a ako je na tom Ludika? :confused:
12. feb 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lulusy, vsak ty uz si po termine pozeram -a stale nic?? stale nevies co cakate, ci chlapceka alebo dievcatko? obdivujem trpezlivost, ja by som od zvedavosti pukla :grinning:
12. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ani ja este stale nic a od zajtra nastupujem do nemocnice tak uz duham ze na valentina budem drzat filipka v naruci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. feb 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, vidieť vás tu s takým číslom nie je pre nás veľmi povzbudivé... Ja nechcem až v marci :angry: :angry: :angry:
12. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskelka ahoj,

ja som bola vcera na poradni a povedal mi gyndos ze ked do stredy neporodim tak ma posle do nemocky uz. :slight_smile:
12. feb 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, konzervičky :wink:
Fíha, večer tu bolo dobré vzrúšo, dúfam že Sue to už má šťastne za sebou :dizzy_face:
12. feb 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....no ako vidim sue tu neni takze urcite uz ma Karinku pri sebe-pevne tomu verim:slight_smile:
12. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasul...ty sa máš... Ja som bola v pondelok...a že malá sa vôbec nechystá... teraz idem až v utorok..to ty už budeš mať možno šťastne za sebou :wink: .. Ale aj tak super,ako si nakoniec vydržala :slight_smile:
12. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedorka tak ty si este tiez tu? nejak je tu prazdno dnes..aj vas chyta nervozita? Ja mam dost stiahnuty zaludok zo strachu, ako som bola doteraz v pohode, dnes som ako na ihlach a neviem sa upokojit.. :frowning2:
12. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,
ano drobcek si tam lebedi v brusku a nechce sa mu ist von ...
ja som trpezliva ale rodinka ta salie :grinning: :grinning: :grinning: budeme mat vsetci prekvapko :dizzy_face:
12. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja už som strašne zvedavá ako tá Sue včera dopadla..

Zuzka, inak ja som celú noc nespala, boleli ma kríže (som seknutá), tak som premýšľala že kedy asi pôjdem. Normálne ma chytila panika, že čo keď už čoskoro.. ja neviem, tiež som ako na ihlách.. :sweat_smile:
12. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow bambula, tak teda Ty uz si presvihla az o 7 dni :confused:
12. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy ty si super, ze si tak v pohode, aj chceeeeem..mirea tebe aspon vyplna cas Samko a musis sa o nho starat, tak nemusis cely cas mysliet na porod. Ja som teraz dost sama, lebo muzik vela pracuje, tak mam pochmurne myslienky :unamused: a Sue vcera mala kontrakcie?
12. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,
ja mam obavy len z toho, ze co ak neviem ze mam kontrakcie - ze ich nespozorujem, alebo co ... ale mamka ma upokojuje, ze to sa neda nespozorovat .... :confounded:
12. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, Zuzi, mala, však kukni, bolo to tu napínavé. Najprv o sexe, a potom že Sue asi rodí :grinning:
12. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi
hehe ... :wink:
ano sue maĺa vcera kontrakcie a cakala az na kazdych 5 min a az tak chcela ist do nemocky, tak asi uz je tam aj s malou Karinkou, ked naposledy pisala tak mala kontr. kazdych 10 min.
12. feb 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambula fakt sila :slight_smile: ty uz dobre prenasas, drzim palce, aby sa to rychlo uz pohlo :wink: ja nechceem prenasat, to uz je ako cakanie na Godota :grinning:
12. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, Lulu, tak tie kontrakcie fakt nemáš šancu nespozorovať.. Ale možno budeš mať šťastie ako Marya tuším (sorry ak si zle pamätám), tá nemala bolesti. :wink:
12. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok