Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
12. feb 2009

clariss a kedy mas dalsiu poradnu? Mozno pojdeme naraz.

patkao
12. feb 2009

ano tu arnicu..5guliciek rano aj vecer..a po porode som to tiez cmulala, ale len kým som neminula to balenie...zacala som to jest asi týžden pred terminom...

mirea
12. feb 2009

ok, dik, tak skúsim, snáď to aj mne pomôže. Uvidíme, povedal slepý..
🙂

clarissa
12. feb 2009

krasul-19.2 aj s marsellou..ona je na tom podobne ako ja 😔
tak valcime spolu a dufam ze budeme spolu aj v pordke ked uz sue sa od nas odpaja

mamamima
12. feb 2009

miska mala presne ako tvoj samko 3,85 a 52 cm...no ale vytlacit ju bola riadna fuska a mam tam dole dobru vybavu povedal doki ze som sa nepotrhala az po neviem co 😅

patka ja som tu arnicu zacal abrat asi mesiac pred terminom, tak som to tu na MK aj na nete nasla potom sa mi to asi za tyzden aj nieco minulo a uz som to nebrala, krvacam nie velmi, nie sice na intimku, ale neni to velmi, hlavne ked kojim a potom sa postavim to zo mna tecie, ale to je normalne po kojeni...teraz beriem ten ricinus a pijem neskutocne vela...

a ten malinik som pila a prisla som na salu a uz som bola na 6 cm bezbolestne, tak mozno to ma nieco do seba, tazko povedat ci je to tym...ale neuskodi urcite...

mamamima
12. feb 2009

patka sranda inak, hod mi z tvojho mliecka trosku, miska je taky papkac, ze jej nestaci a ty si nebudes musiet odsavat 😉 ja mam malo a ty zapal z toho ze ho je vela... 😒

mirea
12. feb 2009

Mima, na dievčatko dosť. Ale ani nevyzerá. Je fakt peknučkááá 😉
Určite sa za vami budú obzerať na ulici keď podrastie a pôjdete všetky tri kočky na prechádzku 😵

Veru, ako hovoríš. Možno že na tom niečo je. Za vyskúšanie to určite stojí.
A idem si zaliať maliník! 😀

mamamima
12. feb 2009

dakujem mirea, je to sice oproti 2,8 kg taky vacsi kusok, ale ked ju vyzleciem, boze taka je malicka 😅 ale je tost dlha, aj chodidla ma take velke 😀

no len pekne pi 😉

muriel293
12. feb 2009

Ahojte,
tak ja si dneska užívam prvý deň samoty a bačovania s manželíkom,je to fakt neskutočný pocit,svokrovci ráno o siedmej vyrazili a vraj sa vrátia sedemnásteho marca...ja som mala z rána toľko energie,všetko som vyluxovala,vyupratovala,ešte pri sporáku som tvrdla-proste som sa vyžívala pomaly ani nevidno že tu bývame ešte s niekym! 😀 😀 😀 (Svokra by asi z tých zmien nebola nadšená keby sa náhodou teraz ocitla doma.... 😀 😀 😀 )Ale je to úžasný pocit,tak dávno sme s drahým neboli sami že nám je to vzácne len som si asi dobre dala s tým luxovaním a pobehovaním všetko ma bolí,tak som hrozne chcela porodiť ale poviem vám tak sa mi strašne páči toto že sme tu len my dvaja že už ani malého nebudem hnať von! 😀 😀 😀 😀 (hehe a teraz že by na just onedlho!)

mamamima
12. feb 2009

muriel tak si uzivaj...az 17. marca? a ked sa martinko narodi? ci az potom ho uvidi?

muriel293
12. feb 2009

čaw mima,jasné že si užívam xixi,no a čo hádam nemám ja tam cestovať do Kováčovej za nimi a ukázať ho naživo?! 😀 😀 😀 Pošleme im mms! 😀

nikollette
12. feb 2009

dobré ranko 😀

no včera bolo ťuťumuťu, celkom v pohode, ešte priatel bol prekvapeny, že zrazu, ked skoro cele tehu nic, lebo ja som sa bala, aj ked mi lekar nezakazal, ale predsa nechcela som nic riskovat sexom, tak bolo len take mojkanie a pod veci.. a teraz nechapal, este povedal, že:hm, to ako keby si ma chcela zneužiť 😀 😀 😀

No moc to nepomohlo, aspon zatial necítim, nic.. ani zatka neodisla, ani vytok,ani špinenie, čo po sexe može byť ani nic.. citim sa stale moc super 😅

už mam aj horúci kupel za sebou, a ajtak nič... 😠
Som sa tešila že možno zajtra na piatok 13teho, alebo na Valnetína vykukne malý 😉 ale asi sa neponáhla.. aj ked bruško mi troška už kleslo dole 🙂

Hm Sue, este stale nic, ale uz sa to rozbieha, tak mozes cakat kazdu chvilu, ty to uz maš na skok 😉

mamamima
12. feb 2009

no jasne tak pri svokre to nikdy nie je ze AZ 17. marca, ale UZ? 😀 😀 jaaj, tak ty sa teraz pekne psych. naladis ked ste sami, nema ta kto drazdit a martinko sa pekne vypyta, ze vzduch je cisty, mozem ist von 😀

mamamima
12. feb 2009

je tema ze oktober 2009 😀 no nechcela by som byt na ich mieste, uz stacilo...ked som porodila tak doki ze o rok pre syna? no uz nikdy vic 😝

muriel293
12. feb 2009

mima
no uvidíme kedy si zmyslí,z čistej zvedavosti ma to fakt zaujíma a vy ako sa máte? všetko ok? ň

Nikolette ani mne ťuťu muťu nepomohlo ale aspoň sme mali pekný večer checheeee

evkastipka
12. feb 2009

Pekny dnik Vam prajem 😉

mirea
12. feb 2009

super, Muriel, len si to užívaj 😵 😵 😵 hneď sa lepšie dýcha, čo? 😝

muriel293
12. feb 2009

mirea
ráno som si robila srandu že odpratávam posledné dôkazy ich prítomnosti 😀 😀 😀 Ale tak čo ani neviem kedy sa malý nachystá tak nech je tu upratané no nie? Konečne si dačo niekam položím a ostane to tam xixi,na nezaplatenie! Presne ako mi napísala švagriná: škoda že sa nemôžeme večer s mužom opiť a sexovať v každej miestnosti! 😀 😀 😀

Ahoj eviiiii,ako sa máte?
To je super že vidím že aj maminky majú čas na chvíľu koníkovať,snáď aj ja budem môcť! 😉

nikollette
12. feb 2009

Hm, my tu nejako zaostavame už.. nakoniec pojdeme vsetky zostavaju ce cakataelky naraz 😀
a vratime sa a zaplnime februárové termíny 😉

Muriel a uz sa ti posuva brusko troska dole,alebo neco??

muriel293
12. feb 2009

nikol
posúva ale velmo biedne,pomaly! 😀

evkastipka
12. feb 2009

muriel...xixi...ja som len nakukla, lebo dnes som stihla do seba ledva natlacit jeden roztek a osprchovat sa..uz som si aj foto Karinky dala do feruaroviek...

mirea
12. feb 2009

Muriel 😀 😀 😀

dúfam že nebude čakatelky do nekonečna 😖

mirea
12. feb 2009

nebudeme 😅

muriel293
12. feb 2009

mirea xixi no myslím že v tomto období to až tak moc riešiť nebudem hehe kedy príde tedy príde aj keď dneska som to asi prehnala dúfam že si neprivolám pôrod haaaah,inak hrozná som,ešte včera som mraučala že už chcem ísť rodiť a dneska už nie 😅 😀

nikollette
12. feb 2009

No aj um na pomaly..a to som si mysella ze po vcerajsom sexe, to do dnes vypukne, uz som aj mala take divne pocity, ale asi som si to len namyslala..
Ale maly sa hybal, natahoval ako divoch po tom sexe v brusku.. skoro ma roztrhlo... 😅 tak uz som si myselal ze sme ho vyrusili, a bude chciet ist von, ale nic.. dnes to vsetko prešlo... 😠

A taaak som chcela datumik na tento piatok ,alebo sobotu... ale co uz ked inak sa nebude dat, tak utorok 😅

mirea
12. feb 2009

presne tak, keď to príde, tak to príde 😉
Inak ani ja sa dnes necítim na rodenie.. Sa mi nechce, celú noc som nespala, unavená som ako krava 😠

muriel293
12. feb 2009

nikol aj ja som mala kadejaké pocity a tiež sa mi veľmi potom hýbal dlho do noci! A nič....ale tak ešte máme šancu stihnúť krásny valentínsky termín,no to by bola iná romantika! 😀

Evi malinká je nádhernááááá!
A koho je to neoznačené bábatko pred ňou??? 😕

clarissa
12. feb 2009

evkastipka-boze ta malicka tvoja je krasnucka.. 😵 😵 😵
a ten maly batoztek nepodpisany je koho??? 😕 😕 😕

nikollette
12. feb 2009

veru ten Valentínovksy dátumík by bol inak supeeeer 😉
Etse vyskusam asi aj dnes to ťuťumuťu 😉

najhoršie je ze sa mi v noci taaak zle otáča, musim pomaly, jak hroch 😅 😝

Jaaj ja uz tak cakam, ale ajtak citim, ze sa malemu nechce von, takze to istí vyvolávačka utorok 😕 😅

mirea
12. feb 2009

krásna princezná 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre