Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
12. feb 2009

krasne miery 😉 a vela zdravicka vam obom

nikollette
12. feb 2009

Fodorka nepozerá 😕 teraz keby uz praveže mal staále kontrolovať.. hm divné 😕
no prenasat nie je dobré, vtedy mavali baby už zelenú plodovku, tak radsej skor ako neskoro 😉

A Sue ešte stále nič??? 😨 😀

fodorka33
12. feb 2009

no mavali ale tak poznam vela co prenasali aj 2tyzdne a ze vodu mali peknu to je vacsinou individualne...no ja verim ze moj drobcek sa umudry a pekne vyjde zo mna von...dneska si s muzom ideme spravit romantiku🙂

lulu to znamena ze pojdeme do porodky🙂 😀

nikollette
12. feb 2009

Lulusy, uz si na rade ty... ved uz mas podla kníka po termíne 😅

fodorka33
12. feb 2009

jaj dobre bambulky idem od vas na dnes..zajtra mi drzte palce na poradni aj ked radsej by som isla do pordnice jak na tu poradnu ale sak dockam sa aj toho 😀
dobru nocku vam aj vasim babenkam🙂

clarissa
12. feb 2009

A SPRAVA OD SUE:
LEZI NA SALE AJ S MANZELIKOM,KONTRA KAZDYCH 5 MINUT OTVRENA NA 3 PRSTY A VRAJ TO VYZERA NA RANO PIATOK 13TEHO..ALE PODLA MNA TO BUDE ESTE DNES...DRZIME PALCEKY
A GRATULUJEME LUDIKE 😵

nikollette
12. feb 2009

A ty by si chcela prenasat??? Myslím ze tvoj doki, ta prenasat uz ani nenehá 😉

bambulla
12. feb 2009

ahojte babule zajtra idem uz konecne lezat do nemocnice tak uz nieco hadam so mnou porobia lucim sa s vami potom sa vam ozveme ked sa vratime 🙂 🙂 🙂

krasulka
12. feb 2009

jeeej ludika, tak konecne sa dockala! krasne miery, gratulujem aj ja 😵

a sue, no to isto nebude rano, ako som pisala aj vcera 1:15 je mala na svete 😵

janula10
12. feb 2009

ludika konecne 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem a tesim sa
a sue ty drz do 14. malu 😀

clarissa
12. feb 2009

BABY JA SA TAK TESIM AKO SA NAM TO TU ROZRASTA 😵
ANI SPAT NEBUDEM 😀 ..CAKAM SMS OD SUE ZE MALA UZ JE NA SVETE...DUFAM ZE TO BUDE COSKORO ANEBUDE SA DLHO TRAPIT

janula10
12. feb 2009

no veru teda ti poviem clariss....a aj je to take dojemnejsie ked poznas osobne niekoho ze?? ako nieze by som nefandila inym ale je to take ine ked si s niekym tak blizsie ako len pri pisani..... 😉
ja som napr. so shupolienkou aj tlacila som nemohla spat ked mi pisala ked mala kontrakcie az kym neporodila 😀

clarissa
12. feb 2009

JANUL 😀 to bolo zlate ze si snou aj tlacila v myslienkach 😵
presne ako pises,ked sa s niekym poznas je to o to dojemnejsie a zvlast ked viem aka tazka bola zuzkina cesta za babatkom....tak strasne sa s nou tesiiim ale jasneze aj s ostatnymi babulami,lebo vsetky co su tu su suprove a som rada ze sme tu pre seba vsetky 😵

janula10
12. feb 2009

jasne taka babska rodinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ked si predstavim ze sme tu cele tehu prepisali a ze tolko mesiacov tolko ani s matom smsiek som nepisala za 12rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to stretko v lete niekde musime spachat 😵 😉

nikollette
12. feb 2009

idem offik, drahy vypeka niečo, idem papat..
tak sa tu majte, a trpezlvio čakajte 😉

muriel293
12. feb 2009

janulaaaa ja nechápem ako si vieš dávať vaňu! 😀 😀 😀 Tak som si napustila,natrepala som sa tam ale dáko mi telo furt vyskakovalo nad hladinu 😀 😀 😀 Bola som tam ako hroch napchatá akurát že mi okrem hlavy trčalo aj brucho 😀 😀 😀 Potom sa drahý osprchoval a vliezol ku mne aspoň som si mohla do neho zapreť nohy aby som furt nevyplávala navrch! Sranda bola aj keď som zastavila vodu a on pozrel že to ti stačí? A ja že však počkaj keď sa tam natrepem a veru pena mi vyskakovala z vane! 😀 😀 😀 Trošku sme sa tam rozmáčali a bolo to ozaj super až na to že som sa odtiaľ nevedela vytrepať,potom horko ťažko keď mi Peťo pomohol! 😀

zuzi26
12. feb 2009

jeej sue uz bude mat babo o chvilu - drzte sa!!! inak aj ja som uz teraz otvorena na 3 prsty a este som ani nemala kontrakcie, fuha to asi fakt znamena ze o chvilu pojdem? ja nechapem ze som ani necitila to otvaranie a stale nic..

janula10
12. feb 2009

no ja super vanu ako tiez brusko trci ale vana je vana 😵 😵 😵
no tak ale to si dobra ked este peto sa tam zmestil to mato by sa ku mne nezmestil vobec 😀

nikol papa

janula10
12. feb 2009

zuzi baby aj 2mes boli tak otvorene to nezavisi od otvorenia.....niekto nemusi byt otvoreny len praskne voda a ide to....to je indi vindi 😉

zuzi26
12. feb 2009

janul ja uz to nechapem s tym otvorenim, ja som myslela ze ved to je dolezite pre porod..aj mne dnes lekar povedal, ze to nesuvisi, ze mozem byt aj na 10 prstov a dieta neporodim, pokym nezostupi do porodnych ciest a ak som uzka tam, tak idem cisarskym - ale to zistim az na porodnej sale..a to do kolkych prstov sa mozem otvorit bez kontrakcii??

muriel293
12. feb 2009

ja mám v paži,ja sa ani neotváram ani malý sa netrepe nižšie tak čo....čakám kedy ma požiada o predĺženie nájomnej zmluvy! 😀

janula10
12. feb 2009

ja neviem ako ale viem ze aj kamoska bola otvorena 2mes dost a nesla v pohode rychlo nic a inym odtiekla voda a rychlo sa asi otvorili alebo ja ti neviem zuzi......ako to presne je takto nastudovane to nemam ako to prebieha presne no viem ze tym ze ked si otvorena nemusi to byt hned.....
vsak uvidime....mne uz dala dnes porodnicka mobil ze keby nieco aj napriek ze ma pozrela dnes a ze nehrozi nic....
aj emjee jej tvrdili ze maly je hore a aky mala porod vcera bola tu a dnes bol na svete maly a to sa ani neotvarala myslim

janula10
12. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

muriel vidis ake cislo svieti? sice sme v 39 ale tu to rata dopredu

muriel293
12. feb 2009

jeeej ozaaaaaaaaaj ,počkaj keď nám bude svietiť 43! ( minimálne) 😀 😀 😀 😝

janula10
12. feb 2009

baby idem off zajtra cakam ze ked sa zobudim bude tu od clariss sprava ze sue uz ma amlinku v naruci alebo cakam spravu od fodorky na mobile ze uz to ma aj ona za sebou 😀 😀

muriel293
12. feb 2009

janula aká dobrosrdečná a povedz keď tu ostaneme samé od nás kto bude čakať také správy? Keď už tu nikto iný nebude? 😀 😀 😀

muriel293
12. feb 2009

no vidím že tu nemám s kým ksichtiť tak sa idem švacnúť pred telku...

krasulka
12. feb 2009

muriel ja ksichtim...ale kukam ordi popri tom..a nakukam sem tam ci neni nieco nove o sue

rinuska
12. feb 2009

ahoj , tak ja zase nič , zistila som , že som slon 😀
tak snád zajtra pa

fodorka33
12. feb 2009

no som tu len na skok ale janulka moja zlata este sa nedockas...ale inak sme mali dneska s manzelom romantiku tak dufam ze to maleho trosku povzbudilo🙂 😀
sue len tlac drzim palceky aj s malym🙂

rinuska a ty tu nestras a chod uz! 😎

dobru nocku cicky moje aj babetkam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre