Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
12. feb 2009

baby myslite ze sue este rodi? myslim na nu..dufam ze jej daju epi..aby sa netrapila..

clarissa
13. feb 2009

babky pisala som sue,zatial neosdpisuje tak uvidime,,,mozno je vycerpana po porode a odfukuje 😅
ja len dufam ze uz to ma za sebou

janula10
13. feb 2009

ahojte
fodorka no tí chlapcekovia su lenvijesi co narobime 😀

no mozno tlaci teraz niekde..... 😵

sixinka
13. feb 2009

AAch baby. Ja uz to tiez chcem mat za sebou, som den po termine,.. vsetci mi vyvolavaju, vypisuju,... a ja stale to iste dokola omielam, ze este nic,.... sa zacnem asi citit ako neschopna porodit alebo co. ale pokial je tam malemu dobre, ved nech si tam je. ale uz nie dlho 🙂

clarissa
13. feb 2009

Babulky tak je to tuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Sue sa narodila Karinka s mierami 3,7kg a 52 cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵
blahozelaaaaaaaame zuzi, nech ste zdravucke 😵

marsela77
13. feb 2009

Super Sue blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no clarissa a my dve pojdeme pekne spolu 😀 😀 😀

avuska19
13. feb 2009

takže piatok 13teho je šťastný deň aj pre Sue, gratulujeme a prajeme veľa veľa zdravíčka!

mirea
13. feb 2009

ahojte kinderká 😀
tak už som aj ja tu z poradne. Ešte si tu postraším, do termínu rodiť určite nebudem 😖

SUE, blahoželáááám 😵 😵 😵 Prajem všetko dobré, hlavne však zdravíčko a nech ste čoskoro doma.

A kedy sa narodila Karinka, ešte včera či dnes 13teho?

clarissa
13. feb 2009

marsella veru mi pojdeme naraz aj mne doki povedal ze poradna na bud.tyzden a potom do nemocky..no co..mozme ist naraz 😅

clarissa
13. feb 2009

mirea veru datum mi nepisala ale sms mi poslala rano tak ja si myslim ze k dnesnemu datumu 😵

marsela77
13. feb 2009

clarissa aspon nam bude veselšie 😀 😀 😀
je to sranda,jak cez kopirák 😉

mirea
13. feb 2009

ale v podstate je to jedno Clariss, hlavne že to už majú obe za sebou. Len nech sa teraz rýchlo zotavia.. 😉

A pozerám že konečne už dotrápili aj Ludiku a už si užíva Andrejka. Tak blahoželám aj im, nech sú zdraví 😵

janula10
13. feb 2009

jeeej sue gratulacia velika.....a prajem zdravicka vela 😵 😵 😵 😵 sme my bosorky tu niektore veru 😀

mirea tak si na tom ako ja 😀

clarissa
13. feb 2009

marsell,presne mi sme fakt cez kopirak... 😀
boze ja sa tak tesim s tej zuzky...uz nech sme tam aj mi dve 😵

jasne mirea,hlavne ze uz su spolu

mirea
13. feb 2009

Janul, tak ale keď im tam je dobre tým našim drobcom, tak to ešte vydržíme. O to viac sa z nich budeme tešiť, keď musíme na nich čakať dlhšie.. 😀

Ludika teda asi mala ten cisársky nakoniec, neviete?

clarissa
13. feb 2009

mirea neviem veru ako sla ludika nakoniec

marsela77
13. feb 2009

neboj už to dlho nepotrvá,ked sme vydržali doteraz už tých pár dní vydržíme 😀

janula10
13. feb 2009

neviem som jej dnes pisala sms
pozdravuje vas 😵

fodorka33
13. feb 2009

jej no lken som nakukla a v kutiku som dufala ze uz tu bude sprava od sue ze porodila...jaj ja som taka stastna aj za nu🙂
uz ma konecne karinku pri sebe a mala nadherne miery...GRATULUJEM KOCKA a prajem vela vela zdravicka....este ja musim odstrasit🙂 😀 dneska o 13:00idem do poradne...

clarissa
13. feb 2009

jasne marsella uz vydrzime..to by bolo teda aby sme nevydrzali 😅..ja som stale otvorena na prst 😒 a akurat odvcera ma bolia krize

krasulka
13. feb 2009

Dobre ranko,,

Sue, tak super! Konecne..gratulujem ku Karinke, a miery tiez paradneeee 😵 😵 😵 Pekne si ju krmila 🙂

Janula dnes je piatok 13...Ja som v tom ze dnes ma to chyti...len ci je v tom aj mala moja to neviem 😀 😀

krasulka
13. feb 2009

jeeej nadka, dala fotky malej Ninky, aka je krasnucka a drobnucka 😵 😵 😵

fodorka33
13. feb 2009

jaj baby dokedy tu budeme strasit.... ☹

krasulka
13. feb 2009

Baby mne sa na skype prihlasil nejaky dilino ze z Dubaja, pisal po anglicky a ze by chcel anal sex...chuj jeden..tak som ho zablokovala...

janula10
13. feb 2009

krasul ty ani neuvazuj dnes tvoja princeznicka caka na tatinka 😵 😀

janula10
13. feb 2009

no krasul takych je dost tam......otras ze? 😠

krasulka
13. feb 2009

janul ked ja by som aj bola radsej keby je to skor...aby sme potom boli uz doma spolu, ked Michal zas len na par dni bude doma... ☹ to je dilema..

no ani nehovor, minule aj nejaky poliak mi pisal..asi si tam dam aktualnu fotku a pochybujem ze ma este nejaky oslovi 😀 😀 😀

fodorka33
13. feb 2009

jej ahoj janulka vidis kto ta tu strasi???? 😀

mirea
13. feb 2009

mne zase na FB poslal nejaký Talian Raffaele čo som v živote nevidela že chce byť zaradený medzi mojich priateľov...
Neviem kde na mňa prišiel.. 😖

lulusy
13. feb 2009

dobre ranko maminky

aka krasna sprava hned po prebudeni 😵 mame v klube KARINKU, Sue velka GRATULACIA, prajem vela zdravicka a mliecka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre