• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
Krasulka, mňaaam tu Jasenku by som si dala... aj bábovku.
No vidíš, aká si šikovnica, si hovorila že sa ti nechce variť a ty ešte aj vypekáš.. :grinning:
13. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cha ale babovka je rychlovka :grinning:

a nejak to tu stihlo, ktovie co fodorka na poradni :confused:
13. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, nepečiem, mám na to ludí :grinning: Kým svokra vypeká, alebo mamina, tak ja sa nehrniem. Možno keď decká podrastú

no, možno fodorka už aj rodí rovno, to by bolo super :wink:
13. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam podrobnejsie spravu o Zuzke, pise: " Mala som rychly porod. Od 2 v noci kontrakcie kazde 3minuty, o 4 sme boli v nemocke, pred 7h. prepichol vodu a dali mi epidural. To bol teda rozdiel, super vynalez a pred 10h. uz bola mala na sieste potlacenie na svete. Tie kontrakcie ale boli riadne bolestive. Ale mame to za sebou....nastrih bol a boliiiiiiii. Mala je vlasatucka a zlata......"

Tolko spravodajstvo z Ruzinova :wink: , som zvedava kto sa este bude takto ponahlat, ci ma ozaj vsetky predbehnete.........s mojim terminom mozem byt este aj marcovka :frowning2:
13. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mounty,
dík za info.
neboj, nebudeš sama, lebo mne dneska doktor povedal že moja maternica sa ešte na pôrod nepripravuje, termín podľa poslednej MS mám 25.2., a dosť možné že to bude až po tebe.. :wink:
13. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maličký vyzerá že nevie do 5 narátať a už sa mu podarilo splodiť dieťa! :astonished:
13. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej no teda Zuzka to mala super rychlo, fakt zlate epiduralky :slight_smile:

tak to je sila s tym chlapcom..sak vyzera tak na 9..ja neviem co uz take deti kde to zasuvaju...a v 13 som fakt na sex este ani nepomyslela..
13. feb 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak sme konečne doma, celé dve hodiny..... tak len tak pre info.... ideme kojiť, lebo ma roztrhá asi.... zatiaľ sme obaja ok.... dúfam, že aj tu všetko fičí ako má...... foto dodáme, keď bude čas...

papa žienky moje :wink:
13. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubu vitaaajte :slight_smile: tesime sa na fotky a hlavne na zazitok z porodu :wink:
13. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubu no super ze ste doma :dizzy_face:
inac uz nam to forum riadne redne :slight_smile: ...chcelo by s tym volaco urobit :wink:
na mna ide nejaka choroba,ale ani sa nedivim kedtu mam choreho synovceka a choreho manzela :frowning2: vsetci chripkuju :pensive:
13. feb 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clariss tak sme dve..ja uz sa tiez liecim..
13. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...gratulujem všetkým maminkam a ich dietkam :grinning: :grinning: pre doplnenie k SUE a Karinke - narodila sa dnes o 7.14hod :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano krasul??ja este okrem toho vyvaram a staram sao tych mojich dvoch pacientov..teda maly zrovna buva..ale aj tak mi to dava zabrat..vkuse vyvaram cajiky,kvapky,v lekarni som bola,obed varit..kurnik este teraz dovaram druhe :grinning: a este sama zo sebou mam co robit sak ledva sa hybem a este sa aj naprd citim :frowning2: ..takze aspon vidimmco ma caka pri babatku :sweat_smile:
13. feb 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeeeee :wink:
13. feb 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kvietok ako sa dari s Miškom? :grinning:
13. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubu, vitaj doma , dufam, ze budes mat tiez take dobre noci, ako my :dizzy_face:
13. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyborne, len akurat sme mali poplach - zacal nam pipat angel care :unamused: neviem, co tam zblblo..
maly spi, papa, v noci ako kedy, ale min. 2 hodky prespinka, dneska napr, spal od 4.30 do 8.40 :sweat_smile:
a tebe?
13. feb 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak to je fajn..mne malinka spinkava tak 2-3hodinky...tiež ako kedy...dnes sme boli na očkovaní proti TBC tak som zvedava aku noc budeme mať, bo den nebol najlepši... :frowning2: :frowning2: :frowning2: je dosť umrnkaná...

a mliečka máš dosť?ja teda nie..ale stále ju kojim ako to len idem, lenže musim ju aj prikrmovať :frowning2:
13. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam mlieka strasne moc, musim mat tampony, inac mi mlieko tecie po bruchu a som cela mokra ...
maly ak chce papat kazdu hodinu , tak moze :dizzy_face:
ty si mala tiez cisarsky, vsak?
13. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, my este nemame zalozenu temu februarove babatka 2009? zalozim ju? :wink:
13. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietok vitajte doma :slight_smile:

nezakladajte baby este..pockajte na nas ved nas uz neni vela..lebo ked vy odidete z tadeto tak mi sa tu aj ususime :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre krasul, tak tu budeme s vami a aspon budete vediet, co vas caka :grinning:
13. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.veru ja som mala cisársky tiež.....tak to ti faaakt závidim, že máš toooolko mliečka.... :wink: ja nech robim hocičo, to mlieko sa mi dako nie a nie vytvárať...tvori sa sice ale minimum, ktoré už nojej babulke nestači :frowning2:
13. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja neviem, ja som mala dost hned, ale co je, nemusi byt zajtra :wink: ale zatial som rada...
bala som sa, ze po cisarskom nebudem mat tolko, ale super - pijes dost? lebo ja som stale strasne smadna a hlavne jablkovy dzus treba :wink:
13. feb 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja dopozerat panelak, lebo nestiham kukat nazivo :wink:
ahojte zatial.
13. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kvietok maly je fakt zlatunky :grinning: :grinning: :grinning:

ano pijem vela - vodu, čaje na mlieko, jedávam každý den pudingy a jogurty :frowning2: :frowning2: :frowning2: kyslé polievky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale neva....už si takú velku hlavu z toho nerobím, bo ma to ubijalo....je ako je, bude ako bude :wink:
13. feb 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..idem si ja nachvilu k malej lahnuť - daka som ospala...ja sa tu však ešte dnes hadam objavim :grinning:
13. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len na skok...na poradni som sa dozvedela ze je maly v poriadku,doki ma nepozeral takze viacej neviem.pondelok idem na ctg do nemocky a utorok zase dokimu a tak uvidim...no hadam dovtedy porodim....
idem sa napapat tak zatial papa:slight_smile:
13. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok