Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mirea
14. feb 2009

ahojte,
aj ja sa pripájam. Všetkým, mamičkám, čakatelkám aj bábätkám prajem krásny sviatok Valentína.
Veľa lááááááásky 😉 😵 😵 😵

mojsejovka
14. feb 2009

ahojte.. 🙂
ja zas len na skok, gratulujem k novým bábätkám.. 😵

no s tým mliečkom je to fakt ťažké.. maminky, čo nemáte dosť mliečka, tak sa nestresujte.. ja som Emku skoro vôbec nekojila a rástla riadne a je zdravá.. 🙂 akurát ten pocit je blbý, že nemôžete kojiť.. človeku je až do revu niekedy.. 😒
teraz mliečko je, ale doma je bordel, neviem sa dostať ani von, malinká každú chvíľku cucká..
hlavne predvčerom večer sme mali krízu, začala viac papať a mliečko sa nestačilo tvoriť, tak som už mala pocit, že mi na bradavke prirastie, kojila som skoro v kuse celý deň.. napratala som sa homeopatikami, čajom na kojenie, meltou, kyslou polievkou zemiakovou, mliekom.. našťastie v noci sa mliekárne naliali.. 😀

mamamima.. ja tiež v noci stresujem.. my síce negrckáme, teda aj áno, lenže Tamarka sa drží hesla "ani kvapka nazmar", takže keď jej mliečko vybehne do pusinky, tak všetko poctivo pohltá naspäť.. 😅 a jasné, že jej pri tom zvykne aj riadne zabehnúť.. 😖 tak spím len tak na jedno oko stále, aj keď ju máme medzi sebou na posteli v noci..

krasulka
14. feb 2009

krasneho Valentina zelame aj my vsetkym 🙂 Ja uz sa tiez zmierujem s tym ze asi len tak neporodim..no co uz..v noci sme mali rusnu noc doma, ale nechcem pisat na sklo co sa dialo preto som bola hore tak skoro. ☹

krasulka
14. feb 2009

no tu to zijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎

co vsetky valnetinujete co rodite? 🙂 dufam ze ta druha moznost...Inaaaaak...mne poslal muzik donaskovou sluzbou kvety 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zlaty.. 😵 😵

kvietok23
14. feb 2009

jej, krasul, to je mile, ze takto to poslal 😵
my sme sami dneska, drahy isiel na taku rybarsku show, nechcel, ale reku, ze to zvladneme sami s Miskom dneska 😉

nikollette
14. feb 2009

Krasneho Vlantína..
No co, žiadne valentínovské miminko???
Hm ani to moje asi nebude, nejak sa mu nechce 😅

nikollette
14. feb 2009

Vazne je tu nejak prázdno, bud si kazda robi romanticky dník, alebo rodíte??? 😕 😀 😀
Som zvedava ci bude nejake valentínovské miminko 😉

Krasul to je milé..
Ja so mdostala ružičku a vonavku od mojho 🙂

kvietok23
14. feb 2009

ako davate spat babatka? maju zavinovacku? 😉

nada.hope
14. feb 2009

ahoj kvietok, ja malicku do zavinovacky nedavam, mame iba spaci vak a je prikryta dekou, zistila som, ze je strasne nerada, ked nema volne ruky 😵

kvietok23
14. feb 2009

no, ja dneska skusim asi tiez spaci vak - aj cez den je v tom?

kvietok23
14. feb 2009

a nema tvoja malinka stikavku? lebo moj maly po kazdom napapani,

patkao
14. feb 2009

mne ninka spinka v zavinovacke a na boku,aby ked vrackala to slo rychlo von.boky striedame,nech nema vylezanu hlavicku..

kvietok23
14. feb 2009

patka hej, aj ja tak , ale ja mam zavinovacku na suchy zips - a mne sa zda, ze mu tam ide zima
kolko mate stupnov doma?

avuska19
14. feb 2009

ahojte, maminky.to tu už píšte tuším iba vy, čo máte doma ratolesti 😉 , vám je hej!
smiem sa spýtať ako ste si niesli domov bábätká?v čom boli zabalené, nejký overal alebo vo fusaku a tak v autosedačke?stále mám dilemu že čo a ako?lebo ja mám do autosedačky len taký teplý väčší overal, nemám originál fusak do vajíčka.

tak to vyzerá, že valentínske bábo nebude...

kvietok23
14. feb 2009

ja som ho mala v overale a v autosedacke a kedze fukalo, tak sme cez autosedacku dali este deku 😉

avuska19
14. feb 2009

aha, dík, tak si to aj ja predstavujem, ale mám ten overal o pár čísel väčší, ale myslím, že to tak bude lepšie, aby
malinkej nefúkalo na nožičky a ručičky.

patkao
14. feb 2009

aj ja mam na suchy zips zavinovacku,niekedy jej cez to este deku prehodim.my mame doma tak cca 23stupnov..nostek aj ruky ma mala teple,tak myslim ze jej je dobre 🙂 my sme malu z nemocky mali v overale,autosedacke a cez to deku,lebo snezilo..

hanuk
14. feb 2009

Ahojte baby! Krasny Valentin vsetkym! My mame za sebou prvu prechadzku, konecne po tyzdni prestal fukat mistral, takze sme boli v miestnom parku. Mala zboznuje jazdu autom, spi jak dudok.
K tej stikutke, moja ju mala chuda po kazdom kojeni, ale odkedy davame odgrgnut smerom dopredu - drzime ju zvislo, ruka pod pazuchami, druha medzi nozickami, tak jej to ustalo.
Mlieko zatial nic moc, navela,navela som vcera z jendeho vytlacila 30ml, ale to aj tak nestaci, zacala byt dost velky zrut, to by sa teda cudovali v nemocnici teraz.

krasulka
14. feb 2009

kuk babulk,y to je krasne ako uz pisete o babetkach aj ja chcem 🙂

mne je akosi divne uz som si aj dala prasok na tlak..ale neviem ci to je tym. A tie nohy mam strasne opuchnute uz aj zvrchu prsty na nohach ledva ohnem chodidla..fuj..uz nic nezabera na to ani vylozene nohy ani nic ☹

nada.hope
14. feb 2009

moja malinka ma stikutka tiez po kazdom napapani, skusam ju tlmit cajikom, ktory sa moze pit od jedneho tyzdna 😵 😵 😵
Cez den je malinka iba v deke , spaci vak ma iba v noci. a co sa týka teploty, idealna teplota na spanie je vraj 18 stupnov, a ako mi ukazuje angelcare tak mame v spalni od 18-20.
ale aj tak ma malicka stale studene rucicky 😉

sisa29
14. feb 2009

ahojte zienky.
prajem nadherneho a laskou naplneneho valentina.ja som akurat prisla domov.bola som pre kocik je uplne uzasny vyzeram jak blb chodim s nim po byte.muz sa mi smial.bola som pon az v zlatych moravciach tak sme mali aj vylet.

krasulka tie opuchnute nohy mam aj ja uz som uplne zufala a hlavne cizmi neobujem iba tenisky aj to mam snurky uplne roztiahnute no hroza a jak to boli.

kvietok23
14. feb 2009

ahoj sisa - hlasim, ze na kramaroch bolo super 😉 a hlavne doktor JANY 😵

sisa29
14. feb 2009

ahoj kvietok dik za infosku.na dr janiho som pocula len chvalu.aj kamaratka unho rodila.

lila13
14. feb 2009

ahojte babulky,
dlho som tu nebola, ste toho velmi popisali, musim precitat kto ma tiez uz babatko, alebo mi viete v skratke napisat co sa udialo za posledny tyzden? 😉

9.februara sa nam narodil krasnucky zdravucky syn Jakubko, od vcera sme doma a veeeeeeeeelmi sa tesime aj s manzelikom 🙂

kvietok23
14. feb 2009

ja chcem napisat mail oficialny na porodnicu s podakovanim, lebo sme ho nestihli v stredu, ked sme odchadzali 😉

kvietok23
14. feb 2009

a cisarskym rodila sisa?

sisa29
14. feb 2009

ano cisarskym

kvietok23
14. feb 2009

no, lebo on ze velmi rad robi cisarske 😀

fodorka33
14. feb 2009

ahojte tak ja len na skok ze popozeram ci neni valentinske dietatko🙂
mojmu malinkemu sa akosi nece takze valentin to nebude....no manzel mi to vynahradil🙂dostala som torticku,taku salocku srdieckovu a este stojancek na mobil-to si ma ale hicka to zato ze som uz na nervy 😀

nikollette
14. feb 2009

Hm, zaidne valentines baby??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre