• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
supeeer, blahoželáme rinuska :dizzy_face:
16. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, clariss, hocikedy to môže prísť.
A na krst už budete fit a kráásne :wink:
16. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeej rinuska gratulujem a to teda fajne miery ma mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super, sa to nejak dviha, baby ake sloniky porodime my posledne? :grinning: :grinning: Ha takze zacal sa pondelok dalsim babetkom, parada, tak sup sup dalsia je ktora na rade?

idem uz off konecne do tej nemokcy ahojte zatial
16. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, nemáš náhodou niekde uložené tie homeopatiká čo brali niektoré babenky pred a po pôrode?
Neviem to nikde nájst.. včera som skoro celú tému prebrázdila, ale nikde som to nenašla. :confounded:
ahojte, babenky.. no konečne sa to trošku rozbehlo zase, gratulujem novým mamičkám a prajeme drobčekom veľa zdravíčka.. :dizzy_face:

krasul.. ja mám B-čko krvnú skupinu a žltačku mala aj Emka aj Tamarka, ale len slabú, takže nás normálne pustili domov na 4-tý deň.. :slight_smile:

mirea.. ja som mala pred pôrodom seknutý zboku na rebrách.. ale keď som rodila, tak mi to prešlo a po pôrode sa mi to znova vrátilo.. :slight_smile:
mirea.. tu sú dobre rozpísané tie homeopatiká.. http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2006012004
16. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojsej, tak to si ma upokojila :grinning:
Pri niektorých pohyboch až zavrčím od bolesti, to je ako nôž v drieku :cry:
16. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeer, vďaka za link :dizzy_face:
16. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirea.. ja som sa tiež nemohla skoro ani hýbať.. som sa modlila, nech mi to prejde, kým pôjdem rodiť.. a ako naschvál ma to chytilo akurát vtedy.. :angry: ale ako nejakým zázrakom mi to prešlo, keď sa mi začali silnejšie kontrakcie.. :slight_smile:
16. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj? tak v to dúfam aj ja. Mne to už týždeň trvá.
V nedeľu mám termín, tak hádam sa to dovtedy upokojí, lebo keď som v piatok bola v poradni, tak som ledva vyliezla na kozu a tá poloha bola bolestivá
16. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirea.. hádam nebudeš musieť pri pôrode celý čas ležať.. :confused: ja som skackala na fit lopte väčšinu času..
16. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snáď nie, fitlopta by bola super :slight_smile:
A inak ešte nie je rozhodnuté, ale prvý som mala cisársky, takže možno bude aj druhý
16. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
Kde ste vsteky, co este nemate mimi?? Rodíte :wink: ???
Ja idem zajtra uz sa zacinam trocha aj bat, tak drzte palce :sweat_smile:
16. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nikol,
ideš na vyvolávačky?
16. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem no..
Len neviem ako to bude prebiehat.. ja som myella ze zajtra dojdem a v ten den mi to vyvolaju...
a niketo pisal, ze to mozem cakat aj do stredy tam v nemocnici.. brrrr :confounded:
16. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...aj ja sa hlásim stále 2v1... a na poradni nič nové... takže sa zmierujem s tým marcovým termínom...
K tej žltačke...aj ja som B-éčko a malá mala žltačku...ale len slabú...
16. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tak bola s prvým. V utorok som nastúpila, v stredu prvá vyvolávačka, potom štvrtok, aj piatok a porodila som v piatok v noci, minútu pred polnocou..
16. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirea... aaaaaaaaaaaaaa, nestraš... to je mozne ze budem do bohvie kedy cakat.. och nie.. a tam v nemocnici, sama... neeee...
Ja som si mysela ze zajtra nabehnem, vyvolaju, a zajtra mam odrodené :wink: no asi som sa mýlila :frowning2:
16. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miskelka.. ešte nehovor hop, veď je len 16. do konca mesiaca môžeš kludne hocikedy porodiť :wink:

Ja už normálne rozmýšľam že pôjdem cisárskym. Keď mi každý hovorí že po cisárskom sa máloktorej podarí porodiť normálne..tak čo to budem naťahovať a trápiť sa... ja nevieeeem.. :confounded:
16. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nikol, ja by ti želám aby to bolo tak ako chceš, lebo to čakanie je fakt hrozné a predĺži aj pobyt v nemocke..
16. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirea keby sa to dalo vybrat, tiez idem cisarskym, hned...
ale to sa neda.. asi... :frowning2:

Moja mama rodila cisarskym 3x... :slight_smile:
16. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej rinuske moc moc gratulujem uz bolo nacase a ved vlastne aj bola uz davno na rade...:slight_smile:
este lulusy je tusim predo mnou a potom ja...no nakoniec to dopadne tak ze si tu budem pisat sama... :grinning:
ale tak tolko ma nenecha doki cakat,zajtra idem k nemu do poradne tak uvidim...no uz rada by som to mala za sebou kedze termin uz bol :frowning2:
16. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mám tú možnosť a velice o nej uvažujem..
Bude mi lúto že nezažijem spontánny pôrod, ale zase ak sa tam mám koňovať a potom ma aj tak budú rezať, tak nech ma režú hneď.. no nie??

neboj, Nikol. Skúsiš normálne a uvidíš. Možno že to bude také rýchle ako tu mali baby prvorodičky. A ak je už malý Chris pripravený, tak určite pôjde po prvej vyvolávačke.. :wink:

Fodorka, tak dúfam že s tebou už tiež budú dačo robiť, nech už toľko nečakáš :unamused: už by som ti to naozaj priala.
16. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gratulujem k novemu babatku, tak uz nevedieme v tabulke my :grinning: fajnove miery teda :sweat_smile:

krasul malo by sa byt v nem. 4x24 hod, ked porodis do obeda, pocita sa ti cely den, ak napr 12,05, tak az druhy den sa rata ako prvy...
16. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviete mi povedat do akeho cisla je CS? Dnes som bola v poradni a mam tam CS 3 a to som si myslela, ze najviac moze byt CS 2. Tak som teraz mimo.
Dakujem :grinning:
16. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirea dakujem...ved dufam ze uz coskoro to bude za mnou...

no co mamima ako sa mame???miska s natalkou posluchaju???
16. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ja by som si na tvojom mieste vybraôli ten cisarsky, veru naco sa tam mordovat, ked to bude nakoniec ajtak zbytocne..
Veru Lulusy j e uz na rade..a co vy viete mozno uz rodi, ked tu neni :grinning:

Fodorka nooo, uz aj ty by si pomalicky mohla..

No ja som zvedava na zajtra, ci mi daju tu vyvolavacku hned, ci az zajtra rano, a ci to vobec hned zaberie...
Baby, uz zaaaaaaajtra, normlane sa bojím :sweat_smile: :confused:

Takze od zajtra tu uz nepisem.... nejaky cas....
16. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikol... neželaj si cisárskym, nie je to nič extra.. baby v pôrodnici, čo rodili cisárskym, ledva chodili po chodbe ešte aj na tretí deň.. ja som už na druhý deň behala ako srnka a to som nemala veľmi ľahký pôrod.. :wink:

fodorka.. juuuj, no ty už 41 tt.. a čo ty vieš.. ešte môžeš aj do zajtra porodiť.. :wink:

inak aj ja som tak bola pri prvej, že ma poslal doki vo štvrtok do nemocnice a rodila som až z pondelka na utorok..
16. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolete budem drzat palce,no ked je to ako u nas tak neviem neviem ci ti daju hned vyvolavacku to som este nepocula..mam zname no mali aspom 3dni po termine ked ich zobrali a vyvolavacky mali slubene az 3dni nato...
a preco vlastne ides uz teraz?
16. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka, este sa trapis? no hruuza a to si chcela aby som na teba cakala hehe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok