Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
17. feb 2009

krasul veru tak presne je to ine ked ju spolu uvidite 😉 😵

krasulka
17. feb 2009

joooooj uz nech aj my ideme spolu na salu 😵 Ved dnes hadam malu trosku postuchneme zvnutra 😅 😅 xi xi a inak zajtra poradna, pojdem konecne tak pysne aj s tatinkom 😵 😵 😵 ako ine mamicky

janula10
17. feb 2009

ani mato neukaze cit ale verim tomu ze aj jemu nejaka kvapka vypadne predsa je to 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 neopisatelne 😵

sisa29
17. feb 2009

je to naozaj nadhera a ten chlap sa vie tak pysit no proste to sa neda opisat to treba prezit

fodorka33
17. feb 2009

ahojte no predchvilkou som prisla z poradne.doki ma konecne pozrel odspodu 🙂
no takze povedal mi ze do par hodin to urcite nebude pretoze sa este neotvaram.... ☹ no povedal ze sa to moze zvrtnut a do rana mozem porodit takze asi tolko...maly je inak zdravy...ked nic tak stvrtok idem na CTG piatok k dokimu a ked furt nic tak pondelok nastup do nemocky.... ☹
no pevne verim ze maly sa umudry a vyjde aj sam dovtedy....

janula10
17. feb 2009

dofor no si na tom ako ja asi....co s nimi ked su lenivy ti nasi prckovia....asi im je dobre v bruskach 😀

fodorka33
17. feb 2009

no tak janul ja mu verim ze sa mu nece do tej zimy ale tak aj on nech pochopi ze uz sa neviem dockat a chytaju ma riadne depky ☹

janula10
17. feb 2009

😀
mna nie ja si praveze uzivam tu pohodu 😉

fodorka33
17. feb 2009

jaj ja ta normalne obdivujem ale ked ja som taky typ cloveka ja si zo vsetkeho robim strasne velku hlavu.... ☹
moj drahy ten ma furt len ukludnuje a hovori ze za chvilku pride maleho cas....no ked ja uz cem...☹

janula10
17. feb 2009

fodor jasne kazdy inak.....ale mne aj kamaratky hovoria ze este si oddychni s bruskom ale asi to aj beriem ze mi nic nieje keby bol naznak bolesti asi aj mozno by som chcela aby bol vonku tazko povedat....no je mi dobre zatial 😉
neboj ty nastupis v pondelok do nemocky a ja tiez pravdepodobne aspon tam idem na pasy ked si ma nenechaju tak mi povie kedy s taskou mam dojst ale mozno to aj na nas dojde skor 😀

fodorka33
17. feb 2009

a ved uvidime teda ze co a ako....idem nachystat drahemu papat akurat mi prisiel z prace....musim mu ist vyrozpravat... 🙂 potom sem nakuknem neskor..zatial papa janul 😀

janula10
17. feb 2009

papa 😉

lulusy
17. feb 2009

kvietok sisa
takze toaletak a vlozky ... dik 😉

krasulka ... jojo uz som v pohode, zatial sa nic nedeje
sa vytesujes ze pride krasuliak, ze? 😵

sisa, no dufam, ze to bude coskoro, cakat este 3 tyzdne ako Ty tak to by bol macek riadny 😀

lulusy
17. feb 2009

fodorka
uz pojdes aj Ty,pretoze ja to uz mam na male, takze si na rade 😉

lulusy
17. feb 2009

tak narychlo som popocitala, ze este asi 10 sme kinderka
teda aspon tie co si tu piseme

sixinka
17. feb 2009

Baby, ... ja mam strach ze nerozoznam kontrakcie. je mi dost zle, a taha ma nieco,.. no nie je to pravidelne, ani sa bolest nejako nestupnuje,.. nieco ako pri menstruacii.. nic moc. zajtra mam ist na prijem, tak hadam to vydrzime uz. zacinam sa bat

fodorka33
17. feb 2009

ozaj baby teraz som si vsimla v tehu knizke ze doki mi tam napisal CI=3...co to znamena neviete???

lulusy
17. feb 2009

sixinka
nebojaj sa, ako je Ti zle? a kde Ta to taha ?
ja mam zase obavy ze pri cikani mi odtecie plodovka a ja na to nepridem 😖 no neviem ci je to mozne 😅

janula10
17. feb 2009

sixinka to su kontrakcie ked to tak ciitis....ako casto to mas kazdych kolko minut???

lulusy
17. feb 2009

fodorka
myslim ze to uz niekto rozoberal ale neviem co to znamena

fodorka33
17. feb 2009

sixinka takze vidis maly to asi stihne do prijmu🙂
aj mne sa zda sa tunato uz niekto pytal no dost davno...asi musim popozerat...

lulusy
17. feb 2009

fodorka
ja som teraz kukla do papierov co mi dava - lekar.sprava a mam tam:
vag. - CS 3., hlavicka nad vchodom
UZ - PPHL, tvaricka za sy.
tiez neviem co znamenaju tie skratky

adamko05
17. feb 2009

... ahojte baby...

... troška vás čítam....(už dlhšie) lebo som sa obávala, že sa ku Vám pridám a v januári to nestihnem, lebo termín som mala 30.01... ale stihli sme to 27.01.

... všetkým vám veľmi držím palce, tým čo už porodili, gratuľujem a želám všetko dobre, a tie, čo ešte len pôjdete... žiadne strach, všetko rozoznáte... aj odtekanie vody, aj kontrakcie (tiež som sa toho bála.... že nerozoznám - prvé som mala plánovanú sekciu)... hlavne, nech Vám všetko dobre dopadne, nech ste zdravučkí a maminky majú veeeľa mliečka....

držte sa 🙂 🙂

lulusy
17. feb 2009

adamko
dakujeme a blahozelam k Alexovi 😵 a taktiez vela zdravicka a mliecka

lulusy
17. feb 2009

baby mna vkuse tlaci ako na velku ....

janula10
17. feb 2009

veru gratulacia a vela zdravicka 😉
lulusy tak taketo kontrakcie typu co ty pises mala kamaratka....

fodorka33
17. feb 2009

jaj lulu chod uz prosim ta 😀 😀 ale ja tipujem ze do zajtra budes mat babetko na svete..aj si idem lahnut lebo mi tvrdne brusko ako ddiva svina..

lulusy
17. feb 2009

janula fodorka
dufam, ze to babenko nevykadim 😅
idem si lahnut a uvidim co sa bude diat, potom este napisem

lulusy
17. feb 2009

fodorka
pockaj mi nakoniec pojdeme naraz 😉

lulusy
17. feb 2009

tak sa tu zatial majte papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre