Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
18. feb 2009

ja sa idem este vyvalit,som nejaka nedospata..dufam ze mi tu dovedy neporodite 😅

marsela77
18. feb 2009

sladké sníčky 😵 neboj ja na Teba určite počkám,aspoň do zajtra 😀 😀 😀

fodorka33
18. feb 2009

no dufam ze lulu uz konecne stastne porodi aj janulke drzim moc moc palceky....🙂 😉
tomu nasmu betarikovi sa nechce ale tak nezufam max.bud.tyzden ho mam v naruci 😉

nelagra
18. feb 2009

Čaute maminky a buduce maminky. Nebola som tu už hadam pol roka, ale aj tak vam chceme dať vedieť, že 8.2.2009 sa nam v TO porodnici o 7.35 rano narodil Martinko, mal 3750g a 50cm a mal krasne huste čierne vlasky, teraz sme už doma a bojujeme s nočnými krmeniami a pod. Tak vam, ktore už mate doma detičky blahoželame a ostatným držíme palčeky. 🙂 🙂 🙂

zuzi26
18. feb 2009

ahojte tak mi uz sme doma z porodnice, v pondelok nas pustili - Hanka prisla na svet dost vtipne piatok 13. Porod super rychli za 5 hodin, o druhej v noci mi zacali slabe kontrakcie, ale boli casto kazde 3 minuty, tak o stvrtej sme uz boli v nemocnici a kratko po deviatej bola Hana na svete 😀 Bolesti boli dost huste ku koncu, lebo doktor mi praskol plodovu vodu, ale dostala som na posledne 2 hod epidural a to bola nesmierna ulava - fakt to je vyborna pomoc, usetrilo mi to silu na tlacenie. Mala bola na sieste zatlacenie vonku. Inak je dost malinka 48 cm a 2850 g - a to este schudla v nemocnici na 2650, ale to dorastieme. Je to krasny pocit byt maminou, nevieme sa na Hanku vynadivat 🙂 tieto dni su trochu ubolene, lebo som mala nastrih a tak nesdim a ledva chodim 😅 i bradavky mam z kojenia dost podrazdene, ale co by sme nevydrzali pre nase deticky..Vobec neviem aky je stav porodov, kto este neporodil..tak vam drzim palce vsetkym, nech to prezijete v pohode..

mirea
18. feb 2009

ahojte,

Janula rodí? alebo už porodila? 😨
A ako ste na tom vy ostatné? Fodorka, Lulusy, Clarissa, Sisa..
Ja idem predsta nakoniec na cisársky, takže v sobotu ráno idem na príjem. Už som aj rada že to budem mať za sebou 😵
Inak Nicollete sa ešte neozvala.. 😖

mirea
18. feb 2009

Zuzi, blahoželám k malinkej Hanke 😵 😵 😵
Nezabudni pridať foto

hanuk
18. feb 2009

Zuzi, blahozelam k Hanke!

krasulka
18. feb 2009

Dobre ranko lasky,

tak ja idem rodit. Doktor ma poslal do nemocky, lebo ten tlak som mala vysoky a opuchy tak ideme vyvolavat! Jupiiiiiiii sa tesim ani neviete ako, Michal az tak zbelel v prvej chvili,ale zlaty je, ideme na to. Budem vas informovat ja alebo Michal Myslite na mna kocky, normalne sa trasem,ale ni eod strachu ale od ocakavania 😵 😵 😵 Ja budem tiez mysliet na vas. Dam vediet cez janulu alebo cez Evkustipku keby cosi. cmuk

fodorka33
18. feb 2009

jej zuzi blahozelam k malinkej...

mirea ja som na tom nijako,lulu uz asi pojde,pisala tu asi stranu dve dozadu ze ma kontrakcie takze asi uz bude mat dnes potom....ja akurat popijam kavicku a rozmyslam ci si to ten moj maly do pondelka rozmysli....ja ti budem drzat vsetky palceky aby ti cisarsky dopadol ok a aby ste boli hlavne zdravy...🙂
aspom vies ze uz bude potom 😉
ja som vcera vecer dost dobre zaspala....som sa az cudovala ze ako je to mozne mala som iba slabe tlaky a to bolo vsetko...

kvietok23
18. feb 2009

krasulka - drzim palce a dajte vediet 😉

mirea
18. feb 2009

juuj, Krasul, tak sa držte, budeme čakať na dobré správy 😉

budem na vás myslieť, aj na Lusy

ďakujem, Fodor,aj mne sa už prakticky uľavilo, už len v kľude čakám na sobotu 😎
Len neviem čo s tým pohlavím. Včera totiž dokyna povedala že síce je tam málo miesta, ale že pipíka tam nevidí... žeby dievčatko???? 😨

kvietok23
18. feb 2009

lulusy - ty sa tiez drz, podla mna malinke uz je na svete 😵

fodorka33
18. feb 2009

jej krasul no tak drzim palce,uz za chvilku budes mat malu pri sebe...moc sa mi drzte 😉

no mirea zeby bolo nakoniec do paru ozaj do dievca???tesila by si sa aj tak nie?

shupolienka
18. feb 2009

jeej ahojte babule. Drzim palceky 😎

maly mi zase tak zakusol bradavku pravu ze zase sa mi sposstila krv ☹ tak som ho kojila z laveho kde mam straaaasne vela mlieka. v tom pravom mam pomenej 😖 tak odsavam teraz aaach jo 😢

mirea
18. feb 2009

no neviem, Fodor, už som bola nachystaná na chlapca.. No, neverím že je to dievča 😝

fodorka33
18. feb 2009

jasne never to uz je tam chudacik tak ztlaceny ze mu ho ani neni vidiet 😀
jaj ked mne sa tak nic nece...moj manzel je v praci a ja sa nudim ako taky pes...akurat hovorim malemu ze keby uz isiel na svet tak by som sa urcite nenudila 😀

mirea
18. feb 2009

určite je tam zatlačený, pipík môj malý 😉
ja mám práveže teraz dosť roboty, musím všetko prichystať chlapom aby mali keď budem v pôrodke - ale nechceeeeeeeeee sa mi

fodorka33
18. feb 2009

no vidis lenze ty to mas v pohode lebo musis behat okolo jedneho synatora....no a manzela samozrejme ale ked pre toho mam nachystane aj papat ked pride z roboty vsetko tak sa nudim....

mirea
18. feb 2009

ani toho syna tu nemám, svokra mi ho zobrala 😀
Teraz som akurát na skype polhodinu kecala s kamoškou čo sa vydala do Londýna.
Už to vidím koľko toho dnes veľa urobííím

Ale vieš čo? Uži si ešte trocha tej nudy a samoty, lebo to je takto posledný krát. Po pôrode to bude úúúúplne iné, ako iný život 🙂

fodorka33
18. feb 2009

ja viem,viem...no ked ja nenavidim samotu pre mna je to utrpenie....ja keby som mohla tak sa rozpravam aj 24hodin denne 😀 ...esteze moj manzel nieje taky ukecany lebo to by bola hroza,takto ja mu porozpravam obcas ho pustim k slovu a je nam dobre 😀 😎 jaj ale ked uz sa taaak tesim na toho nasho prcka🙂

andrea142
18. feb 2009

ahoj
tým čo rodia držím palce 🙂

fodorka: keď sa malé narodí ,budeš mať po nude. 🙂 moja má už 2 týždne ,strašne rýchlo mi to ubehlo, veď len teraz sa narodila

mirea
18. feb 2009

aj ja som ukecaná. Od malička som Samkovi rozprávala a spievala. A Samko začal veľmi skoro rozprávať. Teraz už rozpráva normálne ako prváčik - aj tak mudruje. A huba sa mu nezatvorí 😀

takže môžeš sa s tvojim Markom rozprávať koľko chceš, uvidíš, bude aj on ukecaný 🙂

fodorka33
18. feb 2009

no tak to sa tesim aspom maly sa bude so mnou potom rozpravat.... 😀
nebudem sa tolko nudit,ale tak ja uz cem aj von chodit kocarovat a tak....lebo tak kazdy je v robote a co mam svagrinku tak ta byva daleko a tam sa az nedotrepem 😀

mirea
18. feb 2009

hm, tak to máš fakt smutné keď nemáš ani s kým pokecať.. Ale už nie dlho, aj keď prvý rok toho malinký veľa nenarozpráva.
Moja sestra bude mať bábo začiatkom mája, takže nebudem sama ani náhodou.
A mamina robí len polovicu mesiaca.., svokrovci na dôchodku.. Takže ja mám dosť ľudí okolo seba, niekedy mi takáto samota dobre padne.. 😅

fodorka33
18. feb 2009

aaa tak to sa ti necudujem keby ich bolo tolko okolo mna tak by mi to liezlo asi na nervy 😀
svokra ta ide teraz na dochodok od jula bude doma no zase urcite s nou necem travit svoje volne chvile 😉
ja sa len tesim kedy manzel zacne robit 12ky,to znamena ze bude robit povedzme jeden den praca druhy volno,ale tak len teraz pondelok nastupil do prace a zatial robi do druhej takze neskor sa uvidi..

terina25
18. feb 2009

ahojte baby.

Lulusy sa dnes ráno o 9.50 narodila Dominika.Miery 3640g, 51 cm.

fodorka33
18. feb 2009

oooo boze to je supeeeeer GRATULUJEM LULU k dominike....🙂to musi byt kocka po maminke...🙂

len aby ste boli obe zdrave a maminke vela mliecka...terina ked mozes pozdreavuj🙂

andrea142
18. feb 2009

Lulusy gratulujem 🙂 🙂 🙂

mirea
18. feb 2009

sem - tam 😀
ja mám super svokru, takže s ňou som rada, v rámci normy 😝
No, vidíš, tak to budete mať perfektné keď bude mužík niekedy aj cez deň doma. Ten môj chodí domov najskôr pred šiestou. Takže cez týždeň nehrozí spoločné kočíkovanie, možno tak cez víkend.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre