• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
jeeeej lulu gratulacia...vela zdravicka obom....boze aka rychlovka... :dizzy_face:
18. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cez deň tiež sama s malou.manžel chodí domov okolo šiestej ale svokra chodí domov okolo jednej tak jej zvyknem dať malú nech ju zobere na hodinku von, lebo mňa nechcú pustiť von :angry: .
18. feb 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak akoze aj moja svokra je v pohode ale ze by som ju potrebovala vidiet kazdy den tak to urcite nie ona je taka dost svojska povaha a kazdeho by chcela komandovat a tak mne nebude nikto kazat ako si mam vychovavat svoje dieta a tak..este pones den co maju svagrine dobre ze nie odrastene deti a ked jej povedia ze napr.ma zaracha tak ju k vam nepustim na prazdniny tak sa zacne rozvculovat a ze vsetci si mozu vysrat oko a pod..no tak toto akoze je silne kafe na mna...
18. feb 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odovzdala som gratulácie :wink:

clarissa:to si len ty myslíš ,že rýchlovka :grinning: aj ja som tu ešte večer písala a ráno už bola malá na svete.ale pre mňa to teda nebola vobec rýchle :angry:
18. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ako uz lulu zavidim a to si robila srandu ze nakoniec pojdeme naraz...
a aky mala porod???
no dufam len ze ten moj drobcek si to do pondelka rozmysli
18. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ja som slepá.
Akurát som sa chcela opýtať že čo je s Lulu a ona už je po. Tak srdečne blahoželáááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri..mne sa to zda asi :wink: ono s pohladu nasho je to pre kazdu ze----TO UZ? sak vcera vecer sme este pisali a uz ma babo...... ale asi tie hodiny tam su nekonecne..no sak uvidim sama :sweat_smile:
18. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clariss, presne tak. Asi to nebola až taká rýchlovka ako sa nám zdá. Ale hlavné je že už má malinkú pri sebe a že sú v poriadku.. :wink:
a čo je s Janulou? nevieš?

Fodor, tak to hej. Moja svokra nemá tendenciu sa mi do ničoho starať. Ona je veľký dobráčisko, aj so svokrom. Ja som šťastná že sú takí. :sunglasses:
18. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj mirea zavidim ti:slight_smile:moj svokor ten je strasne zlaty on mi zvykne aj volavat by len chodil pre mna na aute aby si isla k nim na kavu a tak :grinning:

no ved lulu pisala vcera vecer ze jej zacali bolesti nie?ked si nato dobre spominam...
18. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písala Lulusy,že ďakuje za gratulácie.Vraj tie silné bolesti jej začali o 4.00 a že stáli za to.

pozdravuje janulu a drží palce :wink: a samozrejme aj ja :slight_smile:
18. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula sa nam ozve alebo da vediet po niekom..no uvidime.. :slight_smile:
18. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, dobrá je, naprv že nič, žiadni poslovia a tak a viď ju. Zrazu to na ňu prišlo.
Ale ona to tak asi aj čakala že z ničoho nič začne rodiť.. No uvidíme. Každopádne na ňu veeeľmi myslím

Mali by sme si povymieňať t.č. navzájom, lebo keď tu nebude Janula, tak si nevieme dať vedieť o pôrodoch a tak.. Čo vy na to? Ale najlepšie by bolo, keby sme šli všetky naraz... :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda ale ved nech sa im dari hlavne zdrave maminky a ich babetka...:slight_smile:
18. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, musím končiť.lebo naša malá hladoška zase reve.

zatiaľ ahojte a držte sa
18. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj terina..dobre bambulky ide aj ja si lahnut nejak na mna ide unava....zatial sa majte:slight_smile:
18. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terina, aj vy sa držte. :grinning:
pa pa
18. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, teda, necháš ma tu Fodorka?? :grinning:
Ale nie, dobre robíš, aj tak by som mala doma makať, a nie si tu kysnúť pre PC
Tak zatiaľ pa :wink:
18. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak gratulujeme lulusy a krasul drzim palce.
ja som dosla s poradne sa otvaram lekar vravel ze je to na dobrej ceste ze tento tyzden snad to bude.aj monitor som mala ten bol ok kontrolne kultivacie tiez a bola som na uzv malinka ma presne 3700g a ukazovali mi ju bola tvarickou kumne aj zazmurkala no uplna parada
18. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy srdečná gratulácia a krasulke držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sisa dobré správy,dúfam že také čakajú zajtra aj nás s clarissou :slight_smile:
18. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dufam ze sa to este dnes rozbehne.pri prvej dcerke som bola otvorena na 1,5cm rano a poobede sa mala narodila.tak by som sa nenahnevala keby to bolo aj teraz tak
18. feb 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držím palce :wink:
18. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa, tak super, bodaj by mal doktor pravdu :dizzy_face:
A malá má dobrú váhu.. no zvyknú sa seknúť aj o 300g, takže vôbec to nemusí byť presné :wink:
18. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, baby, tak tento týždeň sa snáď odkinderkujeme všetky.. to by bolo super :dizzy_face:
18. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsella uz by nas mohli poslat lezat zajtra spolu pekne :sweat_smile:
18. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:
gratulujem novým mamičkám a ich bábätkám :wink:
18. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola s malou na poradni :slight_smile: krásne priberá :wink: tešíme sa :slight_smile:
18. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, teší ma že sa máte dobre. Malá Lenka je zlatučká, prajem veľa zdravia :wink:
18. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasime prichod z porodnice domov.porod bol celkom rychli 16:10 bolesti kayde dve minuty ,16:20 porod plodu a 16:30 porod placenty. mala sa vola sofia a jej miery su 2860g a 50cm
18. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja uz som v nemocke, dostala som pred pol hodinou yvolavacku do zadku :confused: :confused: :confused: tak cakam. Mam nadstandardku nastastie bola volna tak tu moze byt Michal s nami, ale este som ho poslala domov dostavat skrinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom pride, ved ktovie kedy sa to rozbehne :slight_smile: Inak Janula je tiez v nemocke, zacala v noci spinit krv tak si ju tam nechali. Pisala mi ze caka na svojho porodnika ci s nou nieco budu robit. :slight_smile:

Inak som bola na zachode a taky velky hlien som mala krvavy cez cely hajzlak tak neviem co to bola zatka alebo len z vysetrenia...

Lulusy, gratulujem k dcerke, tiez krasne miery mala! Super. Mne sestricka na CTG povedala ze, ale mate velke brucho, kolko vam povedali ze bude vazit?

:confused: :confused: tak som zvedava aj ja sama co zo mna vypadne :grinning:
18. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul tak sa tam drz a hlavne aby ste boli obe zdrave ved uz coskoro budes mat bambulku pri sebe:slight_smile:
18. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok