Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
23. feb 2009

zuzi, aj ja cez 10 mam na sebe, ale to pojde dole, aj ked nie do leta, som rada ze sme zdrave 😎

patkao
23. feb 2009

my sme mali uplne supinate aj brusko..no citala som ze chuderka dostala kiahne, to tak zle ako na potvoru vyslo..ale uz si "bačujete" spolu, uz je vam dobre 😉 jaj ale je super mat uz tie babulky doma, ja sa len cudujem ako ten cas bezi, ako sa mala meni a casy s bruskom mi pridu uz dalekoo

kvietok23
23. feb 2009

co sa tyka tej suchej koze, nam dneska v poradni dali taky olejcek do kupela, idem pozret znacku 😉

mamamima
23. feb 2009

no veru ako sme tu pisali v 15 tom tyzdni 😀

som akurat citala, ze v 3 tyzdnoch sa zacinaju babatka usmievat 🙂 to je krasne ked malej hovorim, vytresti okale velike a tak sa usmieva, ani nie ze usmev, ale taka spokojnost 😅

shupolienka
23. feb 2009

🙂 caute babule 😎
tak mi tiez akurat spime dnes prvy krat na balkone.
malinky mal posledne dva dni uplakane lebo prdel. Ale dnes je uz zase kludny.
dnes pred spanim papal prvy krat z lavej didky bez klobucika. Sice sa najskor jedoval ale nakoniec sa prisal. Tak dufam ze sa mi ho podari od nich odnaucit.

zuzi26
23. feb 2009

jasne su podstatnejsie veci ako vaha 😉 ale chytila ma trochu depka, ked som skusala najvacsie rifle co mam a neboli mi dobre 😖 ale nastane cas prechadzok a sup ho von - uz sa tesim na jar..my sme dnes boli u lekarky s kocarom, to mame blizko a dalo to zabrat tlacit v tej snehovej brecke..

patkao
23. feb 2009

no zuzi ja som rada ze som dala obycajne bavlnene nohavicky kým som mala stehy, a teraz uz si stahovacie nejdem kupovat, uvidim ako sa to samo upravi a ked nie potom to budem riesit, ved v 6nedeli sa to telo este vela meni

zuzi26
23. feb 2009

az po 3 tyzdnoch sa usmievaju??? Nam sa mala od zaciatku rehoce, robi uskrny a my sa na nej pukame od smiechu, uplna betarka je

mamamima
23. feb 2009

my sme uz boli vcera vonku s kociarikom, uz 2x...spinkala tam, pacilo sa jej, ale bolo pekne, bezvetrie...

zuzi26
23. feb 2009

inak baby co mate problemy so spanim malych alebo kolikou, fakt odporucam Miracle blanket zavinovacku od Red castle..nerobim reklamu, ale u nas fakt funguje 😉 mala haja vkuse 4 hodiny bezne a po kojeni v nej zaspi za 5 minut bez budenia

mamamima
23. feb 2009

zuzi aj nasa mala sa smeje, ale len v urcitej faze spanku, ked napoly spi...ale ked je hore tak sa nerehoce este nie...len tresti oci a tak pozera a vidiet ze je spokojna, ale usmevy ze rozumeju myslim este nerobia...

kvietok23
23. feb 2009

ten olejcek sa vola balnea hermal

caly8
23. feb 2009

ahojte maminy už a aj čakateľky 🙂 (nech už to máte za sebou)

naša Ela akurát zaspala dnes sa po hodinke budí, ale vždy na cice zaspí aj ked ju budím ochvíľu znova spí, ale aspoň už sa aj ja v noci vyspím celkom, alebo žeby som si už zvykla 😉 kojím každé 3 hodky a už sa nebudíme s velikánskym plačom ale len takým mrnčaním..bože naozaj ako ten čas letí, už bude mať mesiac 😕 😵 😵
baby čím natierate bábätká po kúpaní? ja mám taký olej od Salusu vraj ukludňujúci detsky olej je na bruško dobrý vonia ako tie čaje na kojenie 😀
a umývate tváričku aj ráno? moja Ela je celá od mliečka po noci tak ju len odlič.tamponom a prevarenou vodou umyjem..hádam správne robím 😕hmm?

mamamima
23. feb 2009

kvietok, hej ten mame, natalke ho davam do vody, je vynikajuci

zuzi26
23. feb 2009

caly ja od kojenia utieram len navlhcenou platenou plienkou, vodu neprevaram - nemam cas 😉 ..to sa musi? ako casto kupete? ja sa priznam ze nam sa nechce kazdy den, dokonca som pocula ze 2 krat za tyzden je OK..kaku vzdy umyjeme pod umyvadlom..

klementina
23. feb 2009

my sme mali tiez supinky, a dostalisme na suchu pokozku od lekarky infadonal, tusim tak sa to vola. je to bez predpisu a zabralo to hned.

mamamima
23. feb 2009

zuzi kazdy den sa ani nema kupat...ja kazdy druhy...a tiez vodu neprevaram ked ju utieram, ved ani ked kupeme neni prevarena tak co 😉

klementina
23. feb 2009

zuzi, mne lekarka hovorila, ze do siestich tyzdnov sa ma umyvat prevarenou vodou tvar a ocka, tak ja prevaram. a kupeme sa kazdy druhy den, ale tiez mi lekarka hovorila, ze staci dva krat do tyzdna, ze urcite nie kazdy den. 😒

patkao
23. feb 2009

ja kupem kazde dva dni, aj to nie stale mydlom..a omývam tvaricku podla potreby v priebehu dna, lebo my kojime s klobucikmi a sem tam nam to mliecko z toho vyfrkne aj na tvaricku..tiez vodu neprevaram, normalne vlaznu z vodovodu 😅

kvietok23
23. feb 2009

my sa snazime kupat kazdy 2 den, a tiez pokakane umyvame v umyvadle, ak je nejako viac spinavy, ak nie, len vlhcenymi utierkami ho utrem 😉
co sa tyka vahy, ja mam 3 kg este na sebe

caly8
23. feb 2009

zuzi...asi sa nemusí prevárať čo je viem 😀 ale tak neuškodí..ja ked mi ostane v varnej kanvici tak odlejem a tak umyjem..
ja kúpem každý druhý deň, ale som zistila, že bambuľa po kúpaní lepšie spí, tak ju asi aj dnes okúpkam ale bez mydla len tak teplou vodičkou trochu.. tiež rituľu umývame v umývadle takže hygiena je 😀

mamamima
23. feb 2009

inak baby ja nemam od porodu vobec hlas 😀 😠 ja som cely cas len pekne predychavala, aj dr ze take bolesti a ako to dobre znasate, ale to tlacenie skor 4 kil. malej bolo narocne, tak som si zakricala veru a hlasivky mam v rici ☹

kvietok23
23. feb 2009

presne, tvaricku aj rucky umyvam ja tiez len mokrou plienkou, alebo aj vlhcenou utierkou.
baby, vy si prsia umyvate pred kojenim? 😕

mamamima
23. feb 2009

prsia sa nemaju umyvat, ale ako kto zvazi 😉

muriel293
23. feb 2009

xeni
malý teraz papá každé tri hodiny 60ml...ale neboj sa tiež to bude dobrý žrút lebo to stiahne ako nič!
a aký máte nutrilon? ten comfort či? lebo ja mám dáky iný a že z toho môže mať tiež tie koliky že comfort je lepší

mamamima
23. feb 2009

kedy zalozime novu temu??

mamamima
23. feb 2009

inak janula ide akurat domov 😉

xena22
autor
23. feb 2009

Muriel ja nedavam Nutrilon,ale nieco ine... tu v irsku su k dispozicii ine znacky,ale vsetky tie UM su na jedno kopyto co sa tyka davkovania a nutricnych hodnot... takze tak...no nasa stiahne aj 120 😅 ale zas nepyta kazde tri hodiny 😉 takze je to asi to iste...
Koliky chvalabohu nemame... zatial... 😖

caly8
23. feb 2009

ja som tie vlhčené prestala používať..teda zakaždým som ju utierala s tým mám od nivea a ritku sme mali fest zaparenú..používam sudocrem a plienočky Huggies.. mám pocit, že od pampersiek sa nám tá rituľa zaparila..teraz ťuk-ťuk je to oukej aj ked drobunké vyrážtičky sú.. 😒
mamamima..ja som si tiež veru zaochkala aj ked ja som malú vytlačila na 5 kontrakcií za 10 min.ale bolo treba 😀
kvietok..ja si po každom neumývam a v noci nie..nechám si mliečko zaschnúť a vraj to pomáha aj..
natierate si bradavky niečím?

patkao
23. feb 2009

ja si prsia neumývam pred kojenim..som rada ked mam ususene bradavky, ja stale bojujem s tými ragadami..inak shupolienka ty uz to mas uplne zahojene ked skusas bez klobucika? ja neviem ci sa odhodlam, ked si predstavim tu bolest ak sa mi to zasa vytvori..teda este som toto nevyliecila, ale ked to vyliecim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre