• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
autor
Baby a preco by sme zakladali novu temu??? Ved nasa sa vola tak univerzalne - Februar 2009 tam spada vsetko od porodov po babatka :slight_smile: Ale potom ma kopnite do prdele,ked sa nahodu presuniete niekam inam :grinning:

Janula vitaj doma :wink:
23. feb 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som "vydavala zvuky" asi poslednú hodnu porodu a hlas mam, asi mam dobre hlasivky :grinning: ..ale zato som mala popraskane zilky a bola som farebna ako indian :sunglasses: ..ja som to tlacenie vobec nezvladla a to som sa na to tak psychicky pripravovala, aj cela priprava mi bola nanic, ta bolest uplne vygumovala celý moj mozog :rolling_eyes:
23. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... tak aj my sme uz 5 dni doma aj s nasim pokladikom .... :wink:
23. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som uz chcela zalozit temu mamamima a vraj az ked budu vsetky babatka :wink: tak este musime pockat, aj na krasulku a pod :sweat_smile:
ja si natieram bradavky s BEVITA kremom
23. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulaaaaaaaa a mozme ist kocikovat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paťka ja som tiež vyzerala po pôrode "úchvatne" Som mala na celom ksichte také bodky červené vyzeralo to otrasne a oči aké mám krvavé doteraz tak to akože non sens!
A zvuky som už vydávala pri tlačení také ako ke´d už riadne tlačíš že mmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiez problem s ragadami a prestala som nosit podprdu doma, chodim v evonim ruchu, lebo vetram nastrih i bradavky :sweat_smile: tecie mi sice mlieko po parketach, ale pomaha to..obcas si dam calciovu mast alebo tu masticku z DM babylove na bradavky..celkom sa to hoji..inak prsniky moc neumyvam, vraj to vysusa.
23. feb 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie ragady su prasklinky, nie? lebo mna jedna bradavka pri prisati maleho boli, ale prasklinky nemam ziadne...
23. feb 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel ze mmmmmmmmmm :grinning: to znie ako meditacny zvuk :wink: myslim ze ja som ani hlaska nevydala, ale pri kontrakciach som stale volala dookola na sestricky nech mi pomozu....ze pomozte mi prosim.. :grinning: a oni sa na mne skerili, ze to sa neda, ze si to musim odzit sama..
23. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mozno to aj tým parketam prospeje :grinning: ..muriel ja som mala fialove bodky po krku :grinning: , a u nas sa foti aj do zilinskych novin maminy aj s babatkami, tak som sa ukludnovala ze to na ciernobielej fotke nebude vidno..a technika pokrocila a oni tie fotky vydavaju uz farebne :grinning: ..ale nebolo to nastatsie vidno :grinning:
23. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pri siti som teda robila randal..ani nie od bolesti, skor psychika, ze ma tam dole stopkaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
23. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi
ja som ani necítila kedy ma nastrihol len som sa čudovala že ide vyšívať,mám šitie odspodu a mi to aj opuchlo tak som si užila svoje ale sa to lepší a beriem na to aj homeopatiká
No to šitie mi nervy drásalo aj keď som bola napichaná nech to necítim ale aj tak to bolo nepríjemné a doktor mal v paži vyšíval tam a popri tom si objednával u môjho muža stolík na šach! :grinning:
23. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy tu sa clovek kadeco nauci..veru aj to ake zvuky pri tlaceni vydavat=)
inac toho sitia sa aj ja bojim..presne uz len pre ten pocit..brrr
23. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie nastrihy by mohli zrusit.. mne to dost pokazilo tie dni po porode..iba som pendlovala medzi postelou a sprchou a stale to boliiii :frowning2: pripadala som si ako neschopna, muzik aj prebaloval, lebo som nevladala vstavat k malej..teraz sa kupem v repiku a je to trochu lepsie
23. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata... ja sa len chcem opytat, rodila ste niektora v ruzinove? len som chcela nejake info o tom ako to tam teraz je,kedze mam v plane tam rodit. mate nejake vyhrady?
23. feb 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila v ruzinove, neviem pororvnavat - bola som spokojna..ale ja nemam rada nemocnice vobec, takze som bola rada, ze nas pustili skoro domov, doma je doma :wink: inak sestry v pohode, nadstandard ujde, strava blba, ja som tam isla kvoli svojmu doktorovi.
23. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som rodila v ruzinove, presne tak ako zuzi pise, nadstandart ujde, lepsie ako klasicke sestonedelie, sestry a lekari v pohode a strava od hladu sa celkom da.

zuzi a koho si mala doktora?
23. feb 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky uz som doma dneska nas pustili nelka je v poriadku je to kus zeny aj ma potrapila ale bolo to rychle
23. feb 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala Draba, ty koho?
23. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala zazmluvneneho, ale zacinala som pri Redechovi a poobede ma prevzal Kriska ml. Oboch mozem iba odporucit aj ako lekarov aj ako ludsky pristup, teda ako cloveka
23. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patkao: No na lavom mam skoro zahojene ale je tam este taka malicka ragada, ale vobec ma to nebolelo ked sa prisal, to cez klobucik som umierala, lebo tahal len bradavku. A na lavom este tiez nemam zahojene tak ten som mu este nedala :confused: tam sa bojim aj s klobucikom :confused: ten odsavam nech sa zahoji, este pockam jeden den a skusim aj tam ho cucnut bez klobucika. :sunglasses:
23. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka je už na svete.Narodila sa v nedelu 8.05h,vážila 2870g a merala 49cm je maličká,krásnučka.
Ahojte Marcel
23. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už nás ubúda :slight_smile: miskelka gratulujem,kto tu ešte zostal 2v1 okrem mňa,clarissi a mounty?
23. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej gratulujemeee..ozaj a co krasul??
23. feb 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj :confused: tá už má možo malinkú pri sebe :dizzy_face:
23. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozeee veru asi hej...dufam ze da vedet
23. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vsimas,vsetky baby uz sem chodia len tak sporadicky a my tutvrdneme vkuse,lebo nemame co robit..teda aspon ja=)
23. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babule, tak teda cim dalej je viacej maminiek a ubuda kinderiek. jej babule, nech uz ste vsetky mamule a mozete si popestovat vase pokladiky
23. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase kolko sa od nich naučíme clarissa,my už budeme vyškolené mamičky :wink:
a ono sa to zachvílu zmení :wink: neboj
ludika po inom ani netúžime :dizzy_face:
23. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsela tak to verim. mne stacilo cakat v nemocnici. prislo mi to strasne dlho a nekonecne.
23. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok