• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
fodor gratulujem a prajem moc moc zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka, super, gratulujem ti velmi, taksi si tiez uzila svoje pri porode :frowning2: ale uz to mame za sebou vsetky, a mozme si uzivat babetinka :slight_smile:

klem, aj ja uz som sa stretla s nazormi ze nenos ju, nepestuj ju...ale ja ju aj tak stale mojkam ked je hore a rozpravame sa..ved kedy si ich uzijeme ked nie teraz? no nie? A nam sa osvedcilo uzasne to hojdacie kreslo, to je paradicka..tam zasadnem a hojdy hojdy a mala ani nemukne.
5. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka gratulujem
5. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam.ved to je hlavne ze sme konecne domka.-)
ozaj baby tie co kojite mozem vajicka a spenat???
6. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka vsetko s mierou mozes. spenat by sa velmi ze vraj nemal, skus a uvdis reakciu drobca. baby tu pisali, ze jedli spenatovu polievku a reakcia ziadna, tak aj ty skus. ved drobci si postupne musia zvykat na vsetko
6. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka a vajicka mozes kludne..ja sa snazim davat si pozor co zjem, ale uz sa mi stalo par preslapov a nastastie sa nic nedialo, takze uz mam sirsí jedalnicek..inak najvacsi problem mam vymysliet co varit, uz mi dochadza fantazia..co mate na obed??
6. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zevraj by sa nemali ani strukoviny, ja mam uvarenu kyslu luskovu polievku s koprom, uz som si aj vcera dala a maly nic nastastie. postupne musime pridavat aj ine potraviny ako len tie obmedzene co sa mozu. vajicka som aj ja uz jedla a nic. tie nam dokonca na tvrdo davali aj v nemocnici. dokonca som citala, ze by sa nemala ani brokolica, a ja ju lubim iba tak jemne povarenu v slanej vode a malemu sa nic nestalo
6. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v nemocke to bola sranda so stravou..jeden den karfiol a pomaranc, druhý den brokol.polievka a pol grepu, som sa normalne pýtala sestriciek ze ci to mam dobru stravu, ci sa nepomýlili :confounded: ..tak ked uz v nemocke toto serviruju :wink:
6. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved praved patka, my sme tiez mali jeden den vajicka na tvrdo, kelovy privarok, sunku (co by sa udeniny tiez nemali), med atd
6. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dakujem vam.ja som varila na obed ryzu a k tomu kuracie prsicka na platky osmazene na panvici a potom som to dala na trosku masla do pekaca a na to platok syra a broskynu.mnam:slight_smile:
inak brokolicu chcem vyskusat aj ja taky fajnovy cestovinkovy salat s nou...
6. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka skus a ak nenaskoci u maleho reakcia do 12 hodin, tak ju kludne mozes papkat aj dalej
6. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak s tou nemocnicnou stravou mam tiez zazitky, jeden den leco :grinning: :grinning: :grinning: k tomu pomaranc :grinning: :grinning: na obed cibulovy salat a hribova polievka :grinning: no komedia..

mne povedala laktacna poradkyna ze do mlika sa ti strava dostane po 6 hodinach. Takze ked babetko place od bruska, mala by si si spetne 6 hodin dozadu spomenut co si jedla, ci to neni z toho. A ze na kojenie by sme mali davat najvacsi pozor prve 3 tyzdne, potom postupne pridavat vsetko na skusku. :slight_smile:
6. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludika si mi narobila chute na kyslu polievku, uz mam aj ja, ale zemiakovú kyslu s koprom :slight_smile:
6. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako zistim ci sa Ninka vysypala z jedla, alebo su to len potnicky? lebo ma par drobných výrazticiek na tvari a teraz som v pomykove :fearful:
6. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby ktore mate ste zapalene ocka, umyvat kamilkovym cajom. Nam sa to od vcera vyrazne zlepsilo.
6. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
hlásim sa po viacerých dňoch. včera sme boli na kontrole s kĺbami. ..... máme ich v poriadku :grinning:. nemusíme baliť naširoko. ale budem v tom pokračovať aspoň do 4.mesiaca. na kontrolu máme ísť v piatom mesiaci .

na tie zapálené očká je aj mne poradili kamilkový čaj, aj som kúpila ,keby sa malej zapálili ale ... klop,klop ... našťastie s očkami problém nemáme.
6. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patkao natri jej tie vyrazky trosku liehom. aj nas maly je trosku botkovany na tvaricke a lekarka kazala potierat liehom a krasne sa mu zasusili
6. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mojej malej prepichovali uško kvôli náušniciam , strašne plakala , chúďatko moje. ale teraz už spinká ako anjelik ,ako keby sa pred chvýlou nič nestalo. :slight_smile:
6. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
au andrea, malej ked prepichovali uska, tak som plakala s malou a kym sme prisli domenko aj zabudla a tvrdo zaspala.
6. mar 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som v izbe ani nebola, boli tam s ňou manžel a svokra. ja by som to nevydržala tak som zutekala do druhej izby :sweat_smile: .
6. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam ich prepichovali u detskej lekarky a mna poslali za dvere do cakarne, ale ked som pocula ten krcovity zalostny plac, tak mi to teda dvakrat jedno nebolo. a ked mi ju uz dali, tak som s nou fakt plakala az som volala muzovi, ze nech po nas pride, lebo nie som schopna ist s nou cez mesto domov, lebo bucime obe
6. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku nám došla domov bývala detská sestrička tá jej to robila. našťastie :sweat_smile: ......... keď som ju brala od manžela ,už mala náušnice v ušku, ešte plakala ,v očkách mala slzičky .... aj mne vyhrkli
6. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, andrea ja som si az teraz vsimla, ze sme boli spolu v porodke :slight_smile:
som tu citala od viacerych, ze balite aj ked vam povedali, ze uz nemusite. preco?
6. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tiez povedal ortoped, ze uz nemusime, ale ze ked chcem nic zle s tym nespravim, ked maleho este obcas dam na siroko. dnes je cely den bez sirokeho balenia a je spokojny ako american. on je velmi nervozny z toho balenia, lebo si nevie potom poriadne volne kopkat, tak neviem, ci ho vobec obcas budem davat na siroko
6. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: áno

mne viacerý tak hovorili, že je dobré baliť aspoň do tých 4.mesiacov. uškodiť jej to neuškodí a aspoň sa mi malá lepšie chytá, takto má aspoň nejaký zadok :grinning:
6. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak môžete, dajte naušničky radšej nastreliť...naša doktorka nastreľuje a to je podstatne šetrnejšie...
6. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
setrnejsie a rychlejsie a menej bolestive
6. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nastrelovanie robia aj malým bábetkám alebo až neskôr?
6. mar 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamarátka mala mať tiež februárove mimi ale mala sa popýtala skôr a tak je januárová ...ked mala Veronika tri týždne tak jej naušničky nastrelili pritom spinkala a ani nemukla tak to asi fakt nieje také bolestivé :wink:
6. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, inak ako fodorka písala, že sa maly zobudi v noci len raz.. myslite ze to staci??
nebudite kazde tri hodinky, aj v noci, aby sa male napapalo??
Mne tak v nemocke radili, ze ak sa same nezobudi aspon kazde tri hodky, tak musim ja zobudit,a dať papať...
6. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok