• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
evka ...
:grinning: aj ja som si zo zaciatku myslela, ze ciiiii ako mi chuti, jedla som ako banik :sweat_smile: a vaha stupala a stupala az doki mi povedal, ze je to z liekov, ze mi tak chuti :sweat_smile:
26. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy...no mne to lekar ani nepovedal, ja som si to doma tak "obhajovala" sama :grinning: ... ale co uz, aspon budeme mat na co spominat o par desiatok rokov, ked si budeme odkladat do servitka a papkat kasovitu stravu :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka:
ja dufam, ze necham aspon 6 kg :sweat_smile: chi a ze do krstin mi ostane navyse max 7-8 kg ...
asi som velka optimistka :sweat_smile:
26. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy...myslela som odkladat zuby do servitka...
26. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka:
hej hej, pochopila som :grinning: :grinning: :grinning: heeheee a budeme davat rady vnucatam ako a co pri tehu a porode a spominat na konika :slight_smile:
26. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patkao...no neviem kolko v porodnici, ale 5 kg minimalne, sesternica co je necely 3 tyzdne po porode ma uz dole 8 kg a kamoska, co je 6 tyzdnov po porode ma dole vyse 10 kg...ono to pojde, niekomu rychlejsie niekomu pomalsie, ale straseme to zo seba... :wink:
26. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by sme my museli krstit az v lete aby mi ostalo len 7kg :grinning: :grinning: ..alebo mozno az na jesen :sunglasses: ..necham sa prekvapit ako to pojde/nepojde dole..ta vaha myslim
26. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy...len ci nase vnucatka budu nase "dobre mienene rady" budu aj tak dobre prijimat,to uz bude generacny rozdiel fajny...
26. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj maminky,
asi trosku blba otazka ...
beriete do porodnice aj svoju perinku? alebo ako to je? pretoze ja mam uz zbalenu tasku - velku tasku a to tam este nie ani zupan! ani sa uz nezmesti - ten asi len tak do inej tasky dam, tak neviem ked bude treba aj perinku, ze kde ju dam...
aj vy ste na tom tak ako ja s tym balenim?
26. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka:
wow tak to maju dobre spalovanie, uz sa tesim na to zhadzovanie :dizzy_face:

generacny rozdiel bude dost velky :grinning: aspon si pošomru ako my teraz :wink:
26. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy,ja perinku neberiem,to by ti v porodnici mali dat,teda este som nepocula ze by si brali baby svoju :confused:
ja uz som zbalena,ale este tam musim napchat jednu osusku a potom uz len doklady-sobasny list,obcanak,tehu preukaz-ale to az ked uz pojde do tuheho :wink:
26. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka
ved to, dufam, ze do aprila budem fit ...ehmm :confused: a ked nie, tak spon bude pamiatka na šunky a rici :slight_smile:
26. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy...povodne som si chcela zobrat tak mensi kufrik, ale len zupan zabral 75%...tak som si zobrala trosku vacsi a tam to mam vsetko nasackovane...perinku si neberiem u nas v nemockach babatka zaodeju...a ak nieco bude este treba, vsak ti drahy donesie...s tym si hlavu nezatazuj :wink:
26. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy perinka ti staci, ked pojdete az domenko. v nemocnici budes mat mimco v ich vecickach akurat si zober ciapocku a rukavicky pre mimco, lebo to vacsinou nedavaju
26. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clarisa,
no ved pride mi to divne, brat este aj perinku, to potom manzel donesie, ked pojdeme domov ... no nie?
a treba aj sobasny list ???? naco?
26. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy...nezabudni aj na "cici" :wink:
26. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy...sobasny list z toho dovodu, ze ked si vydata, tak aby ako otca dietata zapisala toho "pana" co na nom uvedeny....
26. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka
presne ten problem so zupanom ... ja ho do tasky uz ani nevopcham, zoberiem ho len tak do inej tasky...

Ludika: ano to mam zbalene rukavicky, ciapocku a ponozky, pre istou aj jedny dupky :sweat_smile:
a keby nieco cink cink a mangelik dobehne aj s modrym z neba ... :grinning:
26. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evkastipka, veď už skáčem na fitlopte :grinning: len keby sa tie kontrakcie rozbehli..mám ich ale sú sporadické a nepravidelné
ja som pribrala najskor 14 a teraz som kilo schudla, takže hlásim prírastok 13 kg
26. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka:
ja sa cicinkam teraz vytesujem a budem aj potom ked sa naplnia mlieckom .... :dizzy_face:
lebo moje povodne su tak akurat do ruky a teraz su tak do obrovskej ruky a potom sa nezmestia vobec do ruky, potom ich konecne budem vystrkovat svetu :grinning:
26. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka:
:grinning: aha takze tak, som myslela ze bude stacit OBN ...
26. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvirko...no, moja fitlopta je bezpecne sfuknuta a odlozena, lebo ked drahy videl ako na nej skacem, tak ju radsej sfukol a odlozil :grinning: ... ked to bude mat prist tak to pride, aspon ja sa tym tak "upokojujem"...

lulusy...a to som si zobrala taky kratsi zupan, z kt. mi teraz trci pol ritulky, ale ked sa brusko sfukne, tak bude snad akurat :slight_smile:
26. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvirko
wow, tak to mas super vahu, ty sa asi po porode zmestis do svojich povodnych veci
ja budem musiet asi nieco kupovat - teda nohavice urcite :unamused:
26. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka
ja mam nachystany hrubsi, dlhsi a vacsi ... ja som taka zimomriava osika - momentalne velka zimomriava osika :grinning:
26. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na fitloptu chystam az po ukonceni 39 tt, teda o tyzden .... :wink:
26. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stipe aj Vas koža na brusku?....mne ako padlo dole brusko tak ma v okoli pupceka fajne stipka, asi to bude tym ze sa svistula presunula dole a velmi natahuje kožu, vsak?
26. jan 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka
mna nic nestipe, mozno zatial ... ale asi to bude tym ako pises, ze je tam asi najviac natiahnuta koza
26. jan 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem sa trosku poprehrabkat v komodke, kde mam babatkovske vecicky, torsku pokombinovat a preukladat, nech mam zas krajsi den, ked uz slniecko zaslo.... :slight_smile: ....

Pekny zvysok dna Vam prajem :wink:
26. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka a brusko sa ti zosunulo tak razom alebo postupne? mne pri natalke tak dost rychlo kleslo a vtedy ma stipkalo, teraz zatial nie
26. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby tak gratulujem k dobrym vysledkom co maju z poradni a patke nech uz vydrzi...aj ja som mala pri natalke taky tlak takto pri konci a radsej ma poslali do nemocky, kde som na druhy den porodila :grinning:

lulusy mne sa mata ozvala, su so samkom ok, rodit sa nechystala a mam aj kontakt... :wink:
26. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok