Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
26. jan 2009

ooo mima tak úprimne ti poviem že mne hneď vtedy nesadol keď som videla aký je odvecák veru by som ho ani pri pôrode moc nechcela ešte by na mňa nakričal alebo čo,tak si ho ja veru predstavujem,takého nevrlého prísneho... 😢

mamamima
26. jan 2009

muriel, neboj, ams pravo na vyber dr, modli sa aby tam bol aspon jeden v sluzbe normalny, alebo min. kalmanka nech je tam 😅

muriel293
26. jan 2009

no mima,pri mojom šťastí hehe,no veď dúfam že nebudú obaja na prd čo tam práve budú mať službu to by ozaj bola smola brrrr

Dneska som si našla šedivé pramene oooooj či som nadávala,som chcela od Peťa nech mi ich vytrhne! 😀 Tuším ešte tento mesiac dám naporiadok vlasy aspoň so šamponovou farbou,oholím sa lebo nohy mám už tiež ako tarzan a nechám si odchlpiť ksicht! 😀 Nech som pekná na tej koze hahaaaaa! Nech sa ma môj syn nezlakne!

mamamima
26. jan 2009

😀 😀 😀 aj ja som si teraz vlasy urobila, som bola zanedbana som si cele tehu nefarbila, teraz ku konci je to uz ok si myslim...aj som sa odchlpila, nech sme hviezdy na koze veru 😀 😀 😀

evkastipka
26. jan 2009

Kuk...zas som tu na chvilku, sa mi nechce uctovat tak sa tu zadrbkavam 😀 ...
muriel, vsak by skusil na teba zakricat, by som mu povedala, ked sa mu dana profesia nepaci, tak nech ju nevykonava, je plateny aj z tvojich dani...moja ex ocna lekarka bola na mna arogantna ked som mala nejake cudzie teliesko v oku, tak som sa nechala osetrit a potom som si vypytala kartu, hned obrat v jej spravani o 100 stupnov, ale aj tak som odisla....

muriel293
26. jan 2009

No ja som chcela že pred poradňou sa zbavím bobra ale už som bola potom unavená a aj tak veď nekukal ma a som povedala že nabudúce za trest sa just neoholím nech sa najprv preseká mačetou k vchodu ako princ k ruženke!!! Zato že tam tolko musím čakať! 😀 😀 😀

xena22
autor
26. jan 2009

Ahoj - kuk - idem precitat nech som v obraze 😉

Muriel aj ja som sa minule oholila zbytocne 😀 tolka namaha,som sa nafunela pri tom a obhliadka nebola 😀

marya
26. jan 2009

Muriel Ty si pripad 😀 😀 😀

Joj baby, piekla som vanikove veterniky a musim sa pochvalit mnam su vyyyborne 😵 😵 😀 😀 som si povedala, ze sa este poriadne "nazeriem" teraz, lebo po porode uz budem mat pocit, ze musim chudnut...takto si hovorim, ze to je pre Petka, tak mozem 😅 😀

muriel293
26. jan 2009

maryaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa veternííííííííííííííííííííkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam nerob tu chute lebo skočím do monitora juuuj mne by sa veru nechcelo prdkať teraz s veterníkmi šak to je babračka ale dala by som siiiiii 😝 😝 😝

andrea142
26. jan 2009

ahojte
aj ja som dnes bola na kontrole, tlak dobrý moč tiež. krv na epi - dobré výsledky. Zavidím vám ,že viete koľko vážia vaše bábätká mne povedal doki naposledy v 30tt ,že má malá 1570g a odvtedy nič. dnes nachystaná sa spýtať či mi nespraví ultrazvuk ale poslal ma obliecť a o chvílu dobehla sestrička ,že mám dojsť v pondelok 😠 .

fodorka33
26. jan 2009

andrea z toho si nic nerob aj mne doki povedal naposledy v 30tt a ked som sa ho piatok na poradni spytala tak mi povedal ze je taky aky ma byt,ze sa dozviem v porodnici kolko ma....

andrea142
26. jan 2009

no, ale keď som zvedavá .či to bude sloníča ako mala sestra alebo v norme do 3kg 😀

andrea142
26. jan 2009

veterníky mňam to by som si dala aj ja. práve som zjedla balíček syrových chipsov a idem si pohladať nejakú čokoládu 😀 😀

hanuk
26. jan 2009

Andrea, ja som naposledy bola tiez v 30tt a odvtedy nic, takze sa vahu dozviem az pri porode. A najblizsiu poradnu mam az 2.2., takze vobec neviem, ci sa otvaram alebo co. Tu keby som sa sama neobjednavala, tak fakt po mne ani nikto nestekne. Vam zavidim, ze na SK vas kontroluju naozaj tie kazde 2tt ako sa ma.

marya
26. jan 2009

Muriel, tak dobehni, mam ich dost 😅 ale musis rychlo, lebo potom uz nebudu 😀 😀

Andrea, mne naposledy povedal hmotnost v 37 tt ked mi robil uzv, to mal maly cca 3000 g, ale odvtedy uz nic, tiez neviem, a uz do porodu mi ani robit uzv nebude...ved uvidime, tieto odhady su aj tak nepresne, realitu sa dozvieme az ked bude na svete 😵 😵

xena22
autor
26. jan 2009

Baby ako tu citam dnesne prispevky tak sa mi menili chute z citrusov na sosovicne privarky a nakoniec to tu zaklincujete veternikmi??? Kde ich mam tu v irsku zobrat??? 😀 😀 😀

ANi mne nepovedali kolko mala vazi,len mi povedali,ze nie je to velke babo,skor take mensie 😉 no to mi moc povedali...teraz sa trasem,ze by mala aspon 2,5kg 😀 mam este dva tyzdne aby som ju vykrmila 😉 Tak sa neobmedzujem,ako ja tie svoje speky dam dole to netusim - ale ako hovori mamamima - do leta sme kocky,akurat ze ja fakt neviem do ktoreho 😀

marya
26. jan 2009

Hanuk, no ono neni nic moc ked doktori na vas kaslu, ale zas mna uz nebavi chodit na poradnu kazdy tyzden 😝 take dva tyzdne by bolo ok, ale kazdu stredu tam sediet dve hodiny a cakat co zas z neho ( dokiho ) vylezie... 🙄

marya
26. jan 2009

Xena, ved dobehni aj Ty 😀 😀
A neboj, to leto raz pride... 😅 ved uvidime kedy 😀

andrea142
26. jan 2009

to či som otvorená neviem ani ja dnes mi len povedal ,že všetko ok. akúrat sestra mi kukala knižku a na poznámku od dokiho CS2 mi povedala ,že keby mi tam napísal 10 tak už idem rodiť 😀

to čakanie na poradni ma tiež ubíja . dnes som tam bola o siedmej lebo mi brali krv a odišla som niečo pred desiatou. 😠

muriel293
26. jan 2009

marya teraz môžeš za moju pažravé predstavy a túžby! Len zgíňam čo by som dobré natlačila a ako na just nič doma také nemáme a cukráreň býva v pondelok zatvorená! 🙄 A ja by som si zúfalo dala niečo krémové sladké jak svińa!

marya
26. jan 2009

Muriel tak to je vazna kriza... 😖 😀 ja som sice napiekla a mozem sa nazrat do sytosti, ale taky bordel v kuchyni uz daavno nebol...takze idem to poumyvat a mozno ma aj chut prejde 😀

mamamima
26. jan 2009

muriel to s tou macetou a sipovou ruzenkou bolo dobree 😀 😀 😀 to je na nervy inac, aj ja som sa tolko x zbytocne oholila 😠 ale teraz viem ze uz ma pozerat nebude, ale zase nemozem to zanedbat, tak sa holim preventivne, keby to na mna prislo, nech nemusia pouzit motorovu pilu 😀

mamamima
26. jan 2009

marya aj ja som robila uz veterniky par x a celkom vysli, neni to az take zlozite to odpalovane a boli mnamky 🙂

molly28
26. jan 2009

ahojte babule...
taktže III? nebola som tu od minulého tyýdňa...

v piatok som bola na poslednej poradni...tam dopadlo všetko oki.Povedali nám aj váhu malinkej - cca 3200g. BODAJ BY 😀 😀 😀

Po poradni sme s mužom mali isť do mesta, ale mna premohol neskutočný hlad, tak sme išli domov sa najesť..ešte ma moj mangel podpichol, že rátal, že si ma v nemocke nechaju - nádcha, opuchnuté nohy... ☹ ☹ ☹ ved to porodu mám už len 3DNI!!!! 😉 😉 😉

Prišla som domov a utekala som na WC a zrazu panika-----krv.....z ničoho nič som sa rozkrvácala..... 😲 😲 😲 hned som volala dr a ten, nech si zbalim veci a dojdem....BABY TO STE MALI VIDIEŤ TU PANIKU 😀 😀 😀

tašku som 3x vybalila či mám ozaj všetko zbalené... 🙂 no totalny chaos.....hrozne som sa zlakla, že idem rodiť..... ☹

Hned ma teda hospitalizovali a do soboty mi to skončilo 😀 Uzvreli to ako potyrený krčok, ktorý je už pripravený k porodu 😉 😉 😉 NAŠTASTIE 😀 😀 😀

dnes ma pustili domov, ale v stredu idem na prijem lebo........................................VO ŠTVRTOK TU BUDE S NAMI UŽ AJ NAŠA BABULA 😀 😀 😀

mamamima
26. jan 2009

fodorka, Hlavaty asi tym vaham cez uzv moc neveri, preto ti to nechcel povedat...niekt. dr tomu nepripisuju vyznam 😉

sisa29
26. jan 2009

molly tak ti drzkam palceky a tesim sa s tebou ze to budes uz mat za sebou.

tu paniku to ti verim ja som zacala krvacat v 24 tt a to bolo na nervy tiez hned nemocnica manzel na konci s nervami no des

mamamima
26. jan 2009

molly no to si viem predstavit tie stresy, krvi sa bojim... 😖 myslim teraz v tehu...nieco s placentou alebo tak...ale dobre to dopadlo, juuj ako ti zavidim ze uz finisujes 😅

muriel293
26. jan 2009

mima,mali by sme si zaobstarať krovinorez! 😀 😀 😀

juuu molly to je super že už budeš mať bambulku pri sebe ja tak závidííím

Mima a kde je tá Janula???? zanedbáva koňa?

mamamima
26. jan 2009

muriel, mame doma aj pilu aj krovinorez, nezhanaj, nieco ti poziciam 😀
no o janule neviem...len to co tu pisala o poradni...

muriel293
26. jan 2009

mi robí stresy,potom si myslím že už niekde rodí! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre