• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
aj ja ho zajtra nedam, som zvedava, lebo doteraz som nebola opuchnuta a fakt beriem ho od piatku a hruuza, tak to bude tym urcite ked tak pisete baby...som zvedava ci to pomoze...a pri porode vykrvacam na stole :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som spuchla tak z večera do rána, a teraz ani pohnúť :angry: , no nič, odložím potom asi aj s prstom do úschovy... :grinning:
26. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska fuuha tak nic moc teda...snad este tolko odpuchnes aby sli dole :wink:
26. jan 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tak zvyknutá na prstene, že mi to je aj divné ich nemať, no ale asi si spravím ľadový kúpel na ruky a bude babka ťahá repku, no hádam ale keď vysadím to železo, odpuchne to aj samé a pojde to dolu... :dizzy_face:
26. jan 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miruska a kde mas album :fearful: ?
26. jan 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Najdi si na nete nejaky zaruceny recept ako ich dat dolu...
26. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruska skus studenu vodu s mydlo... Cim skor to vyskusaj, nie ze odlozis aj prsty :grinning:
Veru, kde mas album?????????? :confused:
26. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa ti xeni k tomu stále neviem dokopať, nesťahuje mi z foťáku doma do PC fotky, niečo je tam blbo nainštalované a som bola posledné obdobie tak rozbehaná, že ani fotiť nemám kedy...som neporiadna, viem... :sweat_smile:

no nič, idem si mydliť prsty asi zajtra, lebo sa mi to fakt nepáči, ani s nimi nepohnem :frowning2:

Sue a aj ti povedali koľko má maličká? A je všetko OK?
26. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miruska ten link co som hodila tak tam jedna baba pod menom alionuska pise zaruceny recept ako dat dole prsten,,, skus mrknut,,,
26. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už mám konečne všetko nakúpené do nemocky, postieľka poskladaná, veci požehlené, pediatrička vybavená, tak adrenalín už hádam pred termínom nebude xeni :dizzy_face:
teraz chodím ešte si pocvičiť na tie tehu cvičenia, lebo ma otrasne bolí panva, niekedy sa neviem ani postaviť a každý týždeň na poradňu, už sa snažím skľudniť radšej...však už si nemám ani pomaly čo na seba,minule mi aj zips rupol na bunde :sweat_smile: , no ja už novú kupovať nebudem na tých pár týždňov...
26. jan 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni dikiiii, poštudujem, zajtra vyskúšam, inak sue, pravdu máš, idem aj v noci menej na ten záchod, len tak zo 2x, tak to asi fakt bude tým železom...že tak puchneme...
26. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja uz tiez finisujem s vecami a este je otazne do coho vojdem po porode,asi pojdem postupne nazad ako som to nosila v tehu az kym nevojdem do normalnych veci... no netesim sa na to obdobie :frowning2: chcela by som byt hned nazad v svojich povodnych vecoch minimalne,,,a keby sa mi zadarilo zhodit aj viac,tak nebudem proti :grinning:
26. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už oblečiem len jedny gate, aj tie ma už fest režú, mám strašne špicaté bruško :dizzy_face: a najlepšie sú tepláky, tak sa musím zdržovať už len doma, no som tiež zvedavá, do čoho sa navlečiem po pôrode...
26. jan 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no bola som sa trošku natiahnuť, ved som mala poslíčkov....ale už som oki...bože teraz každý pohyb a každý sťah sledujem... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

xeni z toho klesnutého bruška si nič nerob...mne kleslo pred dvoma týdňami o takých 10cm....ale ono to je oki....je jasné, že to už teraz može prisť hocikedy,ale dufam, že do toho 9.2 vydržíš... :grinning:

a k tym prstňom....Ja som to tiež zanedbala, bo to bolo tak.Ja som vobec nepuchla, takže prstienky mi nevadili...potom som jedno ráno napuchla a hups....prstene, čo s nimi?????? :frowning2: tak som si dala ruky pod total ladovú vodu a namastila klasickym olejom....chvilku to trvalo, kym akotak odpuchli....trošku som si aj bolesť užila ale zišli dolu.... :grinning:
26. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kočky chystať neskorú večeru, robíme si už odvčera chute na živánsku, tak idem kuchtiť s drahým, v dvojke se to lépe táhne :dizzy_face:

babulky, tak ak by to na niektorú z vás čo ste v poradí medzitým prišlo, tak myslím na vás a nech všetko dobre dopadne...pa paaa a dobre sa vyspinkajte.... :slight_smile:
26. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska hovoŕí sa,že ak má žena špicaté bruško, je to chlapec :grinning: :grinning: :grinning: a ako tak divam, ty si toho aj príkladom :wink:
26. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruska ano vsetko je ok. :wink: Karinka mala takto minuly tyzden 2730g, je pekne hlavickou dolu. Prietoky tiez super tak uz len cakam kedy sa vypyta von :dizzy_face: Dufam ze to bude uz coskoro :slight_smile:
26. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sue, ked som sa dnes vrátila z nemocky, hned som kukala či si meno nezmenila...ako pozeram, tak KARINKA zostala...JE TO UŽ NASTALO?
26. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja by som stale len jedla a jedla a jedla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ako kyselina.... :pensive:
26. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no molly ja som jasný príklad, u mňa tie povery na 100% sedia :dizzy_face:

Inak ja som z Handlovej-pôvodne, robila som asi tak 10 rokov v bojnickej nemocnici, poznám tak dosť ľudí, u koho budeš rodiť?
26. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Molly ano zostava, ja dufam ze uz definitivne. Uplne som sa stotoznila s tym menom aj ked este cca pred 2 tyzdnami ani raz nebola o nom rec :sweat_smile:
Aj mojmu drahemu sa paci ale pred uplne celou rodinou to tajime :dizzy_face: Dufam ze konika nikto necita z nich :grinning:
26. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue, tak drobci naši sú na tom asi rovnako, my sme mali tento piatok 2,8kg :slight_smile:

tiež som rozožratá, už neviem, čo by som od rozkoše...
26. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miruska dobry nazov ze neskora vecera :grinning: tusim idem aj ja nieco urobit este jest,u nas je len 7 a ked uz teraz som hladna,tak co bude o hodinu??? :grinning: Idem aj ja nieco ukuchtit,,,,od obeda daleko :wink: tajne som dufala,ze tie tri kiwi mi postacia,ale to som tusim spotrebovala len pisanim na koniku :grinning:
26. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby mne je dneska tak dobre,az mam vycitky :grinning:
26. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale snazila som sa menej jest a bola som aj na dlhej prechadzke.... alebo ze by to bolo tym klesnutym bruchom? :confused: no neviem,dufam,len ze to nie je ticho pred burkou :wink:
26. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruška idem rodiť do Bojnickej nemocnice a pri pôrode by mi mal byť primár - neviem či vieš, ale je to Dr.Ďurčenka....A na akom oddelení si robila?

sue tak to je super, a hlavne to prekvapko...dufam, že vás nič neprezradi :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena :grinning: :grinning: :grinning: Len to neprekecni!!!! :wink:
Mirus tak su si podobni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Citala som na nete ze za tieto 2 tyzdne moze este babtko pribrat aj 600g :unamused: Myslite ze je to pravda? :confused:
Mne sa to zda vela...
26. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue vraj ano..dieťa by malo priberať o tohoto týdňa tak 200 - 300g za týdžen.....
26. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sue ano posledny mesiac priberaju babatka tyzdenne 250-300 g preto idem az 9teho,lebo sa im zdalo,ze by mohlo to moje este cosi nabrat,lebo je drobnucke :unamused: tak sa idem vykrmovat :wink:
26. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok