Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

katulikzlatulik
26. jan 2009

xena... dik za tie linky... idem to nastudovat... snad budem mudrejsia 🙂

marya.. no tak to som zvedava, mozno budeme mat vo stvrtok dve februarcata.. Molly a Ty a mozno aj Terina 🙂

bubatenko
26. jan 2009

ahojte,

marya nemrodím neboj.... len včera som bola celý deň mimo a potom som do tretej rána rozchádzala poslíčkov, ale pod 40 min. interval som sa nedostala a dnes som tak unavená, že celý deň spím..... čítam vás na etapy, lebo dnes ste veľa toho popísali..... 😉

zajtra idem do poradne, tak uvidím , čo povie doki.... že nakoľko som otvorená a ako to podľa neho vyzerá...... dám potom vedieť.....a gratulujem všetkým dnešným poradňovkám...... 😉

Idem si lahnúť... nie je mi dnes akosi dobre od žalúdka .. Dobrú noc a čaute zajtra...... 😉

molly28
26. jan 2009

marya ako sa citim?????doteraz som to tak nevnimala,ale posledný týždeň pociťujem neskutočnú túžbu mať už malu pri sebe a na to, že budem maminou sa straaaaaaaašne tešim 😀 😀 😀 a pocit pred cisárakom?No čo ti poviem....strach strach strach ☹ ☹ ☹ a čim je to bližšie tym sa viac bojim.... ☹ ☹ ☹ ale ja to zvládnem 😀 😀 😀

ludika rozhodla som sa pre spinalku...chcem mať hlavu čistu 😀 😀 😀

marya
26. jan 2009

Katulik, kiez by si mala pravdu, ja by som brala keby sa Petkovi chcelo von uz zajtra, lebo v stredu mam poradnu a chcela by som to stihnut pred tym, lebo ja mam z poradne vzdy stres z toho tlaku...necudo ze mi tam tak vyskoci, ale neviem si pomoct...z toho merania tlaku mam uz normalne asi aj vacsie stresy ako zo samotneho porodu 😖

Bubatenko, drzim zajtra palceky na poradnu, hned podavaj info potom 😉 tak uz aj Ty poslickujes, to je dobry signal, ze uz je to ozaj blizko 😉 aj ja chceeeem 😠 🙂

Molly, neboj, zvladnes to 😉 aj ja by som si asi vybrala spinal, nech som online pri tom 😀 to mame asi kazda rovnake pocity, vsetky sa tesime na babatka, ale aj sa bojime porodu...ale vsetko dobre dopadne 😵 😵

molly28
26. jan 2009

ved sme silné, a pre tie naše batôžky vydržíme aj nemožno 😀 😀 😀

molly28
26. jan 2009

marya sranda...pozeram, že ty máš termin den po mne a si už v 39týdžni.....a ja 38...zvláštne nie?

molly28
26. jan 2009

babulky prajem Vám dobru noc...som dnes daka vyčerpaná.... 😵 😵 😵

patkao
26. jan 2009

jej marya..aj ja mam termin 29ho..mohli by sme uz ist veru rodit,nechce sa mi zasa stvrtok na poradnu 🙂

molly28
27. jan 2009

dobré ranko tehulky 😀 😀 😀 ja som dnes mala prííšernu noc.... 😔 so mnou tie nervy asi už riaaaadne hraju ☹ ☹ ☹ každú chvilu som bola hore,bo mala Soňula sa prevalovala, a ja som sa bala aby som nechytila kontrakcie.... ☹ ☹ ☹ Už mám navarené nemala som to sice v pláne, ale vybehnem dnes do mesta...ved to bude naposledy, pred mojim velkym dnom... 😀 😀 😀 potom sa tam už dlho neukážem.... 😀 😀 😀

nada.hope
27. jan 2009

Ajojte babenky, tak konecne rano, vyprevadila som manzelika............ 😵
akurat pocuvam v radiu ze sa narodili zivé 8-cata, viete si to predstavit mat v brusku 6 dievcat a 2 chlapcov? ja teda nie 😅

molly28
27. jan 2009

....preboha, tak to nie...ja mám dosť aj pri tejto mojej bambulke.... 😀 a na akom radiu to vykvakali?

nada.hope
27. jan 2009

na exprese v spravodajstve, teraz neviem ci to bola cinanka po umelom oplodneni😉 som si to predstavila a zalial ma studený pot 😅 😅

nada.hope
27. jan 2009

a vraj chce vsetky aj kojit 😅 😅

nada.hope
27. jan 2009

Tak doplnam presnejsie :
V Amerike v južnej Kalifornii sa narodili osmorčatá. Šesť dievčat a dvaja chlapci vážili pri pôrode od 820 po 1.540 gramov. Na svet prišli v deväťtýždňovom predstihu cisárskym rezom. pôrod trval len päť minúť.
Je to iba druhý prípad na svete, keď sa matke narodilo spolu osem živých detí. Kojiť ich chce všetky. či matka otehotnela prostredníctvom umelého oplodnenia,odmietla zverejniť. 😵 😵 😵

sue13
27. jan 2009

Dobre ranko.
Ty kokso ja mam dost ze osemtorcata 😵 No to si neviem ani nahodou predstavit, staci mi ze mam v brusku jeden 2,7kg zazrak a dava mi zabrat aj za piatich 😀 😀 😀

sue13
27. jan 2009
katulikzlatulik
27. jan 2009

Dobre rano maminy, cooo osemstvorcata??? paaaaaaaaanecky... tak to si neviem ani predstavit 😅
Mna dnes rano takyyy krc chytil, ze som to ledva rozdychala... mam pocit, ze moje predporodne bolesti budu same krce, ktore ma prenasleduju od zaciatku tehu 😒

nada.hope
27. jan 2009

skopda, ze neukazali, ake mala mamicka pred porodom brusko, si to neviem dost zivo predstavit, uff 😝

lenkahrehusova
27. jan 2009

Ahojte 🙂
no dobrý šok hneď takto z rána, že 8 detí 😀

clarissa
27. jan 2009

dobre ranko 😉
to je uz ine kafe ze osem deti...ja by somsa asi zblaznila 😅

lenkahrehusova
27. jan 2009

ja budem mať dosť pri jednej a nie pri 8 🙂
ale aspoň si mamina zašportuje 😀 😀 😀 a nebude mať problém schudnúť 😀

clarissa
27. jan 2009

ta schudne aj tak...sak sa napchavaju len ryzou.. ale na slovenske pomery by to bol prvotriedny treningovy plan 😵 😵 😵 😀 😀

nada.hope
27. jan 2009

lenka ja si myslim, že tento problem nebudeme mat ani my 😵 😵 😵

sue13
27. jan 2009

Ta mamicka uz teraz vyzera chudunka... Ani sa nedivim, vraj su velmi chudobni 😒
Marsella sa neozvala??? Mala nam dat infosky z tej prednasky co mala vo stvrtok. 🙂
Clarissa nevies ako bolo??? 🙂

clarissa
27. jan 2009

sue neozvala, ani neviem ako bolo vobec..ale ona nas citava tak ked uvidi ze sme ju spominali snad sa ozve... 😵
inak ako sa citis???netlaci sa Karinka uz von???ja som sa zobudila dnes na fest kramove bolesti,tak som sprintovala na wc..a uz je lepsie 😵

marsela77
27. jan 2009

Ahojte,akosi som nestíhala Sue 😝 prednáška bola o tom ako začína a prebieha porod,čo robiť v určitých situáciách, učili nás dýchať, tlačiť a potom sme si pozreli porodné sály, celkom fajn... 🙂

marsela77
27. jan 2009

clarissa 😀 😀 😀

clarissa
27. jan 2009

vidis to-vravela som ti 😵 😵 😵

sue13
27. jan 2009

Tak si pockame kym sa nam ozve 🙂
Veru aj mna boli od rana brusko 😒 A aj tie panvove kosti brutalne citim, chodim ako postihnuta 🙄
Vcera mi povedala ze je o vela nizsie uz ako bola pred tyzdnom. Tak dufam ze to uz dlho nebude trvat 😅
Mne pride bracho 9.2 z angl. tak do vtedy by som uz mala rada po 😀 Lebo on pride oslavovat uz 😀

clarissa
27. jan 2009

ja som pocula ze v tej chvily ked budes rodit si na to ani len nespomenies 🙂 ale oplati sa pocuvat doktora tak to je pre mna jedina nadej ze porodim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre