Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
23. jan 2009

leni, ja som si zvykla malu polozit na taky vankus podlhovasty alebo len tak naholo ci v perinke...vtedy som take vankuse ani nevidela a to su len 4 roky 😀 ako to ide vsetko boze...esteze som chodila aj na tu pripravku, fakt sa toho dost zmenilo aj v nemocniciach...

mamamima
23. jan 2009

leni ani nie, to si najdes taku polohu co ti vyhovuje, mame take super kreslo , teda mali sme tam sa mi super kojilo...a nohu som si vzdy vylozila, ruku podoprela, ale v noci na leziaka to vzdy 😉 tak som si vlastne malu naucila medzi nami spavat 😒 ale nevadi mi to o chvilkju ma vyzenie ze ma nechce 😝

bubatenko
23. jan 2009

ahojte,

lenka poviem ti pravdu , vankúš na kojenie je môj momentálne najlepší kamarát, bez neho nezaspím aj keby som moc chcela... je to vynikajúca pomôcka už teraz , ja ho používam od 5 mesiaca , ale samozrejme hovorím o tom veľkom, ktorý môže tehulka využívať na spanie a potom na kojenie.

Patka no mne v nedeľu naskočí 40 a tiež mi je to také divné, že v podstate máme termín na budúcu sobotu.... len dúfam, že sa malý nevypýta teraz , lebo od dnes až do nedele je mangelík v práci , tak idem dohovárať juniorovy nech do pondelka minimálne zostane tam kde má 😉

mamamima
23. jan 2009

ale moze to byt super pomocka ten vankus...kamoska ho ma...vyskusam a mozno si ho kupim potom

krasulka
23. jan 2009

lenka, ja ho mam z tadialto: http://www.noseniedeti.sk/polohovaci_vankus

je to fakt super, ja to mam tiez medzi nohami,/ aspon nieco za posledne mesiace/ to tak odlahci tu panvu,alebo aj pod brusko si ho dam, za chrbat..ako mi je treba.A sestricka ked to videla v nemocke co som bola hovorila ze je to super ze ozaj aj mamicky co to tam mali s babetkami tak ze si to dali na kolena jednu cast druhu za chrbat a tak kojili.

lenkahrehusova
23. jan 2009

Krasul, aj ja som objavila túto stránku a pozerala som ho 🙂 vyzerá to super pomôcka 😉

sue13
23. jan 2009

Ahojte 🙂
Patka pekne Ti svieti ten tt. 😵 Cela rodinka je uz v strehu co??? 😀

Clarissa ako vcera na poradni???? Dozvedela si sa kolko Miriamka vazi??? 🙂

Krasul zaha nech rychlo zmizne!!!! 😠 Ved mame dost inych starosti uz 😝 😅 Mne uz zaha dala pokoj tusim.

Ja mam ten vankus a neviem si ani predstavit spat bez neho uz teraz. Podopiera mi vzdy nohy aj brusko 😉
A kamoska to vyuziva na kojenie tak hadam vyuzijem aj ja. Mam ho z Quellle.

clarissa
23. jan 2009

ajoj sue....na poradni ok..som otvorena na spicku prsta,michal mysli ze do dvoch tyzdnov pojdem 😉
ja tenvankus veru nemam a asi si ho ani kupovat nebudem..misiak mi vravi ze nemusim mat vsetko 😔

sue13
23. jan 2009

Clarissa 😀 😀 😀 Misiak je velmi prakticky. 😀
Skoda ze sme sa vtedy este nepoznali ked som ho kupovala. Oni to vypredavali iba za 230 Sk, by som kupila aj tebe. 😉 Teraz neviem kolko tam stoji...
Tak ty si uz trosku otvorena??? 😕 Nie ze ma este aj predbehnes!!!!!! 😀 Alebo by sme sa tam mohli stretnut 😵 To by bolo super 😉
Inak mna v noci navstivili poslickovia, nenormalne ma boli chrbtica este aj teraz a prehana ma 😒
Joj nech uz mame potom.... 😝 Tiez ma to uz ubija. 😅 Niekto to tu dnes uz pisal... 😅

lenkahrehusova
23. jan 2009

A veru, a ja chcem mať už potom 🙂
Sue, pozerala som Quelle - majú tam 3 na výber a stoja: 23,20 39,80 a 49,76 eur.
No neviem, ešte rozmyslím, či ho kúpim 😉

krasulka
23. jan 2009

sue, clariss ahojky.

sue presne aj ja som mala takych poslickov v noci ze uz som myslela ze pojdem..Este Michal mi volal ze kebynieco ze mu mam hned datvediet 😀 😀

tak som bola na nakup a uz t 😀 lacim mango, som zvedava ci to nieco zabere na ten zaludok.

sue13
23. jan 2009

No aj ja som tam teraz pozerala, uz su drahe. Minuly rok ich vypredavali. Som mala stastie. 😅

Krasul 😀 😀 Michal aky zlaty, ze mu mas dat vediet potom 😀 😀 😀

Baby mate nakupene aj pancusky pre babatka??? 😕

lenkahrehusova
23. jan 2009

Sue, ja som kúpila pančušky 🙂 veľ. 62, aby z nich hneď nevyrástla 🙂

lenkahrehusova
23. jan 2009

dupačky zo zatvorenou nožičkou som kupovala málo 🙂 buď otvorené a už od 2mes. jej dám rifle 🙂

sue13
23. jan 2009

Rifle??? Aj ja mam kupene rifle 🙂 To budu ake frajerky 😵
Lebo som videla v tom Quelle 3ks pancusiek za 298Sk. To je dobra cena nie???
Ja som kupovala normalne v obchode jedny za 170 Sk 😝

lenkahrehusova
23. jan 2009

to je dobrá cena 🙂

clarissa
23. jan 2009

no sue to by bolo superkeby sa tam stretneme.-...vsetky tri aj s marsellou 🙂
no inac za hentaku cenu to sa oplati ten vankus
ja veru neviem ci mam ci nemam tych poslov!aj mna prehana,neboj a inac ono aj to zelezo dosz sarapati..ja uz som ho vysadila..
mnam mango by som si dala 😉

mamamima
23. jan 2009

clarissa, ja som otvorena od 28tt, patka tusim ovela skor a mozno aj prenasat budeme 😝

lenka, babatku je najlepsie co najdlhsie v dupinkach pohodlnych, ja viem ze ma nic do toho neni, ale este sa tolko nanosi tych frajerskych veciciek 😉 ja som kupila nenormalne pancusky hello kitty, svetove su ze v. 56, ale to sa natiahne, takze aj vacsie 😵

mamamima
23. jan 2009

sue to je super cena za pancusky, babo hadam neznici, ja som kupila natalke odtial to 3 balenie ale hned sa jej prsty prederavili a strasne sa vydrali, to ich mame hadam od novembra...ale pre babo to je ine, to je jasne 😉

claris vysadila si zelezo? preco? nerobilo ti dobre? ci uz nemusis...mne kazal ze aj ked budem kojit...dlho si ho brala?

lenkahrehusova
23. jan 2009

pančušky hello kitty mám aj ja a sú super 🙂 krásne 🙂

sue13
23. jan 2009

A kde ste take kupili???? 🙂
Ja som pozerala tieto http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...
Sa mi aj pacia a aj ta cena ked pisete ze je dobra tak ich asi objednam... vel. 62.

krasulka
23. jan 2009

sue, ty mas skusenost s tymi mandlami. Kolko ich mozem zjest, Ci to je jedno?

sue13
23. jan 2009

Potom som pozerala tieto podbradnicky ale nikde nepisu kolko kusov 😕
Myslite ze tolko kolko je ich tam odfotenych??? Co myslite? 😅
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

🙂

mamamima
23. jan 2009

Sue ja som ich kupila u nas okolo 120.- 100% bavlna, jedna kocka nosi z HM aj CA a tak...a tie podbrad. budu podla mna tak ako na obr.

sue13
23. jan 2009

Krasulka baby tu pisali ze sa to nema prehanat s mandlami ale priznam sa ze ked to na mna prislo spapala som co som mala. Mne to velmi pomahalo a citila som ulavu po nich 😅
Pomalicky ich chrum a sama uvidis kedy pocitis ulavu... 😉

lenkahrehusova
23. jan 2009

ja ich mám s C&A z výpredaja, tiež vyšli okolo 100,- kus a aj H&M. 🙂

mamamima
23. jan 2009

ja osm zjedla na posedenie aj balicek, nejem to kazdy den, si myslim ze raz za mesiac neuskodi

sue13
23. jan 2009

Tak ich nemam objednavat??? Lepsie je 100% bavlna ze?

clarissa
23. jan 2009

no mna s toho aj prehanalo a celkovo sa mi to nepozdavalo 😔
inac zo mna stale nieco vyteka uz som to aj vcera pisala..ja teda neviem akovyzera ta zatka..ale hadam to este neni ono 😨 😨 😨
pancusky som aj ja kupila v normalnom obchode...jedny su take uplne malinkate 🙂
moja bude mat tiez rifle 😵

mamamima
23. jan 2009

baby ja som vcera zacala tak opuchat...och tie moje clenky...hruuuza, ale som rada ze az takto na konci...ale je to hrozne, ved ledva chodim, to som chcela zehlit a upratovat 😝 ale citala som, ze to si telo robi pred porodom zasoby krvi ked jej vela strati...tak snad je to to, uz si predstavujem vysoky tlak, bielkoviny, sibe mi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre