Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
27. okt 2009

Ahojte...

Aj ja sa pripajam k tym, co sa vidia v lenkinom prispevku, asi nas je vacsina ☹

Ja som sa tiez v muzovi dost sklamala, vcera po 1X uspal malu co je na svete, aj to len preto, ze som musela ist do obchodu, lebo isiel vecer do nemecka a to mi povedal, ze ved uspi ju a potom pojdes a on nohy vylozene...a co som ja robot?? mala u neho reve jak besna, lebo ho skoro ani nepozna, takze take ako niektore pisete ze kadernicka, ci fitnessko si ani neviem predstavit...ja mam najvacsi problem momentalne so skolou ako budem chodit na skusky...bakalarky a tak...no pomoc doma tiez ziadna, esteze mam natalku, ta mi s miskou najviac pomoze 😵 a ze sex? hehe to je co? 😀 kym dam do postele 2 deti je aj 10 hodin, este seba a som KO ... esteze aj moj muz je dost vytazeny a sme na tom rovnako 😀 prajeme pekny dnik 😉

krasulka
27. okt 2009

Mima sex? to ani neviem ze take slovo existuje, musim kuknut maly synonimicky slovnik 😲 nech si rozsirim obzor. Ale co baby vsak bude hadam lepsie nie? a chlapi maju ruky. Baby ja som sa dnes vazila po tyzdni tej diety, zacinala som 64,2 kg a dnes rano 62,7 jupii pohlo sa to dole 😵 😵 😵 chcela by som ist na 55 kg dufam ze do Vianoc to dam dole pokym vydrzim na dietke.A ma to velke pozitivum, odkedy takto zdravsie papavam a hlavne vela ovocia a zeleniny je tam, tak sa mozem aj normalne vykakat 😅 lebo ma trapila bolava prdel od porodu

mamamima
27. okt 2009

Krasul, super ze to ide dole...inak to je fakt zarucena dieta a potom ked schudnes, tak uz len si to zdravo udrziavat, ale takto urcite schudnes a nie je to tyranie vobec nie, da sa aj pri nej napraskat 😎

a lepsie bude, neboj, aj pri natalke to bolo taketo a ked mala dva rocky som si konecne povedala ze zijem a som clovek 😀 ale bolo to az ked som nastupila do prace a isla som o rok skor a to z takychto dovodov co pisem a fakt to pomohlo aj vztáhu aj vsetkemu...

tak krasul drzim palce nech vydrzis co najdlhsie a nieze bude z teba anorekticka, tebe sa hodia pekne licka 😅 ale 55 chcem aj ja, to je moja vaha 😝

mamamima
27. okt 2009

inak keby sa nasli baby co potrebuju schudnut par kil a hromadne im to ide lepsie, pridavam sa 😉

mamamima
27. okt 2009

Anit, malinka je krasna, aj sa podoba na toho drobceka z nemocnice, ten nostek ... 😅 zato moja miska sa dost zmenila 🙂

andrea142
27. okt 2009

ahojte

tak v tom Lenkinom prispevoku aj ja sa vidím .... ak sa niekto iny hra s malou ako ja tak hned pokukuje na mna , mne da hned pusu ak si od nej pytam ostatným az po prehováraní, akonáhle ma uvidí tak hned ku mne, .... ale na manžela nemozam nic zleho povedat ,lebo s malou mi pomoze ...... az na malé vynimky ale cca podobne ako u vás.

ja mám v sobotu volno ,lebo mama mi bere malú na cely den ,vecer si pre nu chodím

baby kamarátka mi ponukla robotu a strašne nad tým rozmyslam ale z druhej strany mám vycitky kvoli malej ..... ☹ ale je to vyborná ponuka ......... ☹

mima: ja by som sa pridala .... ze 55kg moj sen ale stacilo by mi 60kg 😅

mamamima
27. okt 2009

andrea, zacinam zajtra, ja to poznam uz, keby si sa chcela pridat, tu su pravidla 😉

http://www.facebook.com/search/?q=90+dnova+diet...

krasulka ma navnadila 😀

mamamima
27. okt 2009

aha, tam sa musis prihlasit, ale na nete je toho vela a na fb tiez 😉

patkao
27. okt 2009

fiha,zeby som sa pridala s dietou?mne by tiez stacilo 60kg,to som mala aj predtym..len mne az tak tie 2kg navyse nevadia,len ta visiaca a mlandrava koza a to asi treba vycvicit..ale to som asi leniva,ked dobeham okolo ninky a porobim si,padam na nos,nieto cvicenie..

terina25
27. okt 2009

ahojte baby.

tak sa aj ja pridávam k tým nespokojným 😠 Tiež to už nie je medzi mnou a mojim mužom,také ako kedysi 😢 Ale je zase pravda,že teraz má otrasné zmeny v robote,takže je to aj tým.A sex????tak raz za mesiac.Aj to sa po minulom výkone dosť trasiem,že čo z toho bude...Ináč,aj vás to pri sexe ešte stále bolí??lebo mňa áno.je to síce už lepšie,ale stále to nie je ono.

k tomu chudnutiu.aj ja sa pripájam. 😉

lenk30
27. okt 2009

čavélo. takže sme na tom viaceré podobne? ja som si to asi len menej reálne predstavovala, takto keď som s malým celé dni sama sa cítim ako zvedená opustená 🙂

no ale to moje sťažovanie má aspoň jednú svetlú výnimku - už mám o 4kg menej ako pred tehotenstvom a oblečiem rifle zo strednej, čo teším

že sex? hahaaaaaaaaa. malý spí v našej posteli, takže len v obyvke - a to kým zaspí, tak mi zaspí aj muž, takže periodicita ako v geriatrii. zo začiatku sa nechcelo mne, som kukala na hodinky, že za koľko kojím, teraz už by sa mi aj hej, ale už si muž zvykol na to nie a tak dookola. proste fasa. Inak dnes som nad tým rozmýšľala - myslím si, že sex nie je všetko, ale čím je ho menej, tým sa mi viac odcudzuje............

andrejka, na celých 8 hodín? nedalo by sa to nejak upraviť? alebo že by si robila len 2 - 3 dni v týždni a potom doma? neviem o čo ide, ale skús ju poprosiť aj o nejaké možnosti, aby si neprišla o príležitosť.

Ja som veľmi rada, že som ostala robiť, lebo ja robím doma a do firiem vybehnem tak na 2 hodky do týždna - ale psychycky mi to pomôže

lenkahrehusova
27. okt 2009

Ahojte 🙂

Krasul, držíííííííííííííííííím silno päste, nech sa dostaneš na takú váhu ako si želáš 🙂
Tak rozoberáte dietu.... ja cvičím, teda snažím sa, podľa času, jem väčšinou zeleninu, malé porcie jedla - tak ako pred tehu.Hlavne sa snažím zdravo.... teraz mám 56kg a chcem sa dostať na pôvodných 52kg 😉Trošku spevniť svaly potrebujem. Tak to hádam zvládnem aj bez diety. Krasulka mi poslala recepty a také jedlá varím aj ja.

Andrea, ak sa ti ponuka práce páči, skús a uvidíš. Ja tiež pôjdem asi od leta trošku pomôcť drahému. Aspoň ho budem mať pod kontrolou, tak ako pred tým 🙂
Zatiaľ len tak 2 - 3x do týždňa. Uvidím podľa malej ako to bude znášať.

mamamima
27. okt 2009

No takze kto to zacina zajtra? 🙂 takze ja mam na obed pangasa na zelenine s natur bujonom, to odporucam, su to super vyvary s morskou solou a oliv. olejom. Tak zacinam so 62,5 kg 😎

terina25
27. okt 2009

mima:ja mať takú váhu ako ty........Jaaaaaaaaaaj,kde sú tie časy. 😠 ináč,tie recepty by sa zišli aj mne.

lenk30
27. okt 2009

ja by som vyhlásila súťaž: kto sa opäť dostane s partnerom do normálu.

Tak ja idem začať. idem mu urobiť šumák /ak ho nájdem, lebo pred spaním sa s ním hral malý a niekde mu bááááác/, potom vypnem PC /a požiadam ho, aby vypol aj on/, potom vyberiem epedá z gauča, aby sme si mohli pred telku ľahnúť spolu ako sme pred tým kukávali /ak ovšem malý už 6 x od zaspania nezačne mrnčať/......a idem zo seba robiť nesamostatnú ženu a som fakt zvedavá, kedy mu to začne liezť na nervy, keď mi vyčíta, že som samostatná a už ho nepotrebujem. od zajtra neviem, či budem vedieť bez neho vôbec spláchhnuť.

sa smejem, ale asi by som mala niečo vážne robiť, lebo to nem vypadá dobre.

Dnes som kúpila fusak, toľko som kukala na nete a dnes do prevého obchodu, čo som vbehla, tak som kúpila. je super a dokonca si v ňom malý hodku zdriemol.

Tak baby našim cieľom ZDAR!

lenk30
27. okt 2009

krasul, hod aj mne recepty. Ami má strach z cudzích ľudí? to je možno "vekom". To Filip zase nie, ten len zabuchnem dvere na byte, tak vykrikuje po susedoch, rozhadzuje rukami, výjdeme pred vchod, tam babky sedia na lavičke a ohovárajú a on na ne vykrikuje a proste na všetkýc okolo. Ten sa teda nestratí - ale musí ma mať na obzore, vtedy je frajer. Včera sme boli v potravinách len tak na rukách a ako obzeral ľudí v rade, vykrikoval po nich, vyžadoval si pozornosť. on je iná predvádzačka - no myslím, že to má v génoch po tatovi.

a aj vaši začali zúriť? normálne taký vzdor v ňom. aj keď mu zoberiem niečo z ruky a včera nechcel spať, tak som vyšla zo spálne - výťazoslávne sa na mňa pozrel a hodil cumeľ o zem tak, že sa odrazil ku stene, sme s mužom len kukali na seba čo to........

aha, už som chcela vypnúť - ale môj muž sa netvári, že by PC zatváral

krasulka
27. okt 2009

Lenkaaa napis mi do IP mailovu nech ti to poslem, to je uzasne ze by ste s ana tu dietku tolke dali wooow to bude suuper 😵 😵 ja vas tak lubim baby, kebyze vas neni tak ja neviem 😎

zajtra napisem viac, akosi nestiham aj mala bola hore pred chvilou ☹

kvietok23
28. okt 2009

ahojte, stretli ste sa niektora s fistulou pri konecniku? nasmu malemu sme pri kupkani toto nasli . je to malinka dierka, pediatricka nas poslala, aby sme zasli na chirurgiu na kramare, ze nech mu to pozru sondickou, ze by to nemalo nic byt, ze by to malo zrast, ale aby sme mali istotu...
😒

a2303
28. okt 2009

Ahoooojte

Mimka, ďakujem za pochvalu!!! Ale vieš čo? Vy ste všetky 3 krásne!!! Tam kde ležíte 3 baby, to si Ty????? Ak áno, tak si fakt kočka!!!! By som Ťa nespoznala!!! Malá sa Ti fakt zmenila 🙂 Je zlatá!!!

Baby, aj u nás to bolo všeljaké... Obaja sme boli nervozny, vyčerpaný, atď... malá, domácnosť, roboty, škola... ale tento posledný mesiac sa to akosi upravilo. Drahý mi vždy pomáhal s malou, takže sa nemôžem sťažovať a aj medzi nami dvoma je to už ako kedysi... nechcem zapárať... 😵 ale posledný týždeň bol u nás sex každý deň 😀 v noci, keď malá spala. Už som povyťahovala aj sexi nočné prádielka 😀 Ale fakt, človek by si nemyslel, ako sex vzťah opäť oživí a znovu nájde tú intimitu medzi dvoma. Baby, uložte malých spať, šup prádielko, otvoriť vínko/šamp. a ide sa na to 😉

Kilá ja veľmi nechcem zhadzovať, pred teh. som mala 54 kg a teraz 53 kg. Ale cvičiť musím aj ja, lebo som taká ako puding, hlavne na bruchu... Držím Vám k diéte palce a prípadne dajte dobré typi na recepty!!!

mamamima
28. okt 2009

Ahojte 🙂

Anit aj ja dakujem 🙂 noo, to som ja, ved v nemocnici to bolo hrozne 🙂 a povedzme si ktora vyzerame bez makeupu k svetu? 😀 a par kil navyse spravilo svoje 😝 no mlandrava som aj ja, ale nemam fakt cas cvicit a vyhovorka to nie je, ved to poznate 🙂 ale ja na to bude cas...

krasul, tvoj prispevok je svetovy...aj my ta lubime 😅 sak aspon tu si mozeme srdiecka vyliat, ked nas doma nema kto pocuvat...aj ja dnes muzovi, ze uz som psych. uplne v prdeli z malej, vkuse reve, mrzuta je, v noci casto hore, sama som na nu, svokra na dochodku, ale kocikat nepride, potom sa kazdy divi ze je na mna naviazana 😠 ale nie to som chcela, ja ze sa vystazujem muzovi ze som ko a on ze aj ja a ja ze a z coho? on ze z malej 😀 skoro som ho prizabila, sak ju ani nepopestuje, chodi domov vecer, ale ze ani spravy si kludne nemoze pozriet 😠 😠 kokos a ja sa nemozem ani vytentovat...preco su ti chlapi taki pribrzdeniiiii????? 😠 😠

wewe8811
28. okt 2009

caute kocky, ako vidim mame spolocny problem. U nas je to s ocinkovanim podobne. Chapem, ze je drahy od rana v praci a pride domov, tak si chce oddychnut, ale nevie pochopit, ze ja som v praci 24/7 a ze tiez potrebujem chvilu pre seba. Este ze som zacala chodit na jogu, aj dnes vecer sa chystam, takze aspon na hodinku a pol vypadnem a nemyslim na nic ine len na relax. Inak draheho styl hrania sa s malou je asi taky, ze sedi za pocitacom, Zoe na kolenach a potom sa rozculuje, ze po 5 min. sa zacne vrtiet.

A co to je sex??? Ja si ani nepamatam kedy sme sa milovali naposledy. Je to strasne, ale uz sme si na to nejako zvykli, takze si ani neviem predstavit, ze by sme mali zase sexovat. Zeby vtedy, ked budeme miesit na dalsie? 😀

kvietok23
28. okt 2009

tak nikto nevie nic a tej fistule? no nic, pockam do piatku ☹

lenk30
28. okt 2009

haloooooo,
kvietok, ja nič neviem

už ste dnes schudli?
wewe, aj môj sa tak hrá s malým, resp. ho nechá stáť pri ňom pri stole,nech búcha po stole, obžúva kábel a pod. hocičo, len nech môže čumeť do laptopu

Ja som dnes bola 3 hodiny u kaderníčky. Je to kamoška a vždy sa na mne smiala ako ma tam žrali mrle, aj s mokrou hlavou som šla preč, lebo mi bolo dlho sedieť, zábal čosi........a tak. no a dnes som sedela ako päťkorunačka, urobila mi kapučínko a bolo mi supiš, potom som tam s alobalom na vlasoch zaspala a prebrala sa až keď mi kvycla hlava. Malý sa zatiaľ 3hodky vozil s tatom v aute - z toho 2 spal. no neporazí ma? tak u neho bude ako med a ja vyzerám, že len frflem. ešte sa môžem dočkať, že mi povie, že ho nezvládam. no hotovo

kvietok23
28. okt 2009

baby, co idete kupovat detickam na vianoce? ja pozeram nejake skladacky a vkladacky, drevene kocky, nejake to odrazadlo.. no a oblecenie - ale to az po vianociach, vo vypredajoch, lebo sa mi zda, ze uz teraz nahodili vianocnu prirazku v obchodoch 😀 ale nejake veci z UK nextu predsa len objednam
co sa tyka toho sexu . my sme na tom rovnako, ale ako sa vravi, naozaj, sex nie je vsetko. 😅
no, mne maly tiez nevie vydrzat bezomna. Neviem si predstavit, ze by som niekam sla - preto si teraz hladam kadernicku ku nam domov a manzel bude s malym len tuto na blizku s nim 😀

krasulka
28. okt 2009

Weweee ja umrem, ty musis mat urcite mojho chlapa, neverim ze taka kopia existuje 😀 😀 😀 😀 presne presne preeesne takto sa hra moj muz s malou hahaaaaaaaaa

ale musim povedat ze pomaha aj v noci aj mliekos pravi, prebali..uspi..ale tiez ffle ked pride domov ze chce mat cvilu klud, oddych, spravy a tak..no a ja nechcem? kua kua 😠 😠 😠

lenka co to je kadernicka? 😅 ja som drbla na hlavu ciernu paletku a aka som hviezda pchaaaa 😀 😀 😀 😀

mala uz spi asi zalomim aj ja..dnes sa ma michal pytal ze naco berem antiku a ja ze kvoli pravidelnym kramom...tolko k sexu u nas 😀 😀

krasulka
28. okt 2009

kvietok ani ja niv neviem k tomu problemu, neskusala si v inych temach? alebo vygooglit cosi? to veru pocujem prvy krat ☹ ale dufam ze to bude dobre, a ako bude Misko rast tak to zmizne. Lebo neviem si to ani predtsavit ze ako to vyzera. KAzdopadne daj vediet potom co vam povedali odbornici.

a2303
28. okt 2009

Kvietok, ani ja Ti bohužial neporadím... je mi ľúto.... ☹

Babyyyyy, my máme sexu hojne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zlá som, že? 😀 😀 😀

Tatino mi pomáha, ale aj on má svoje "dni" ked sa mu nechce....

patkao
29. okt 2009

my sex tak raz za mesiac, to sem veru dopadli baby, co? ale aspon nemusim brat ziadnu antiku, pri takom zriedkavom výskyte by sa mi to ani neoplatilo 😎 ..ale co, mozem to kaslat..a ta kadernicka..mam najdlhsie vlasy v svojom zivote a v najhorsej kvalite, ale teraz to ani neriesim, lebo ked idem von si dam capicu,baretku a to mi vlasy skryje a citim sa hned lepsie 🙂 .a takto to budem riesit aj v zime 😎

wewe8811
29. okt 2009

kvietok tiez som o niecom takom nepocula. Dufam, ze budete coskoro v poriadku. Hmm no a vianoce. Jaaaj uz by sme sa mali zacat po niecom obzerat. Tiez chcem kupit nejake take skladacky, nech sa drobec trenuje a mozno kupime nejaku kombinaciu s trojkolkou, aby mala Zoeinka na com na jar behat po parku 🙂.

Inak uz pekne sedkame, stojime s oporou a lozime kade tade. Zacali sme tvorit vety a objavili sme ako veeeeeeeelmi dokazeme kricat 😀. Boze u nas v obyvacke to vyzera ako keby tam vybuchla bomba. Pospajane gauce, ohradka z dalsej strany, na zemi deky a z dalsej strany stol obaleny perinami 😀.

wewe8811
29. okt 2009

hehe patkao ja to s vlasmi riesim niekedy podobne. Ked nestiham umyt tak sup satka na hlavu a ide sa 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre