• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
patka to je normalne ked ho mame take velke, kam nam to ma padat :grinning: :grinning: aj ja som gramblava vsetko mi pada a nadavam si ze ledva sa zohnem a este aj gramblim :angry:
27. jan 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima ved to..vsetko sa na tom bruchu zastavi :grinning:
27. jan 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue este nespim ale uz je najvyssi cas :sweat_smile:
27. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mňa teraz čaká žehlenie :unamused:
riady mám už umyté a ešte toto. no mám tak asi na 2 hodky o program postarané :slight_smile:
ale sem tam kuknem, čo píšete :slight_smile:
27. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clarissa, popoludňajšia siesta :slight_smile: to znie lákavo :slight_smile:
tak sladké sníčky :wink:
27. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat mi prisiel drahy, ideme aj my uz papat. Cakala som na neho :dizzy_face:
lenka-akosi som si na to zvykla :wink: dakujem :wink:
ja sa chystam pre moju princeznicku do skolky o chvilku a pojdeme svokricku pozriet :sunglasses: co dobre piekla :grinning:
27. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clarissa len si pospinkaj kym sa da :sweat_smile:
27. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. uz som t u dlho nebola. no ako sa maju budúce mamičky?
:slight_smile:
27. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile:
ja len na chvíľku nakuknem, už sa 3 dni neviem dokopať poprezliekať posteľné prádlo, tak už som si dala záväzok, že sa hneď do toho pustím.. no už vidím, ako pri tom budem fučať.. :grinning:

baby, choďte už niekto rodiť, však toto už nie je normálne, koniec januára a len 3 februárovky majú odrodené.. :wink: žeby boli tie naše bábätká také disciplinované, že budú čakať až do februára??? :sweat_smile:

mne dnes volal brat, či som ešte celá, že by som sa mohla do nedele posnažiť.. na nedeľu si zobral dovolenku, šéfovi povedal, že sestra rodí, že bude oslavovať.. no ja by som sa teda nenahnevala, keby to vyšlo.. :grinning:
27. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojsejovka
heh, ty presne vtedy cakas ked ja. no len ci sa budu pytat na svet presne na den. ja by som bola najradsej keby to bolo uz teraz :-ň
27. jan 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam 12. teho :grinning:
27. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám v knižke písané 13-teho, tu mi to ukazuje o deň skôr.. to bude piatok trinásteho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamamima
no super. tak podme setky 12teho rodit. ale ty uz jedno mas tak mozno aj skor bude :-P ja prve, ale velmi sa bojiiiim. neviem spavat v noci, rozmyslam ake to bude, ci to boli ci sa nieco nestane a tak. no depku proste mam.
27. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam tak dak, sak ja mam asi 4terminy. 12,13,15,17. hehe, ale posledny je dvanasteho.
27. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sacrifices.. nestresuj.. nie je to až také strašné.. :wink:

ja mám druhý termín 9. február, aj mi to chcel doki prepísať na ten deň, ale potom povedal, že sú to len 4 dni, tak je to zbytočné.. :slight_smile:
27. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tak bojim sa. aj ty si sa isto bala. pri prvom. a chcem aby priatel bol pri, ale zaroven sa bojim ze tam este aj odpadne :grinning:D
27. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa trápiť s tými perinami.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom idem do vane, musím si spraviť "frizúru" na zajtrajšiu poradňu.. zas bude musieť drahý prísť pomôcť, už si ani nedočiahnem na šušku poriadne.. :grinning:
27. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam podla uzv 8.2., potom mi povedal ze aj koncom januara mozem ze je taka velka, ale ved oni vedia kedy vyliezt :grinning:

ja sa nebojim vobec, ani pri prvom som sa nebala, proste netreba na nic hrozne mysliet...ja uz chcem den D bez ohladu na to ako budem trpiet...
27. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sacrifices.. nebála som sa.. ale ja som taká povaha, že také veci si nepripúšťam, vždy si poviem, že však nejak to dopadne.. :wink:
27. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojsej. presne moje slova, ved nejako musi byt a stresovat sa dopredu moc neprida, ale tomu sa neda vyhnut, zavisi od povahy :unamused:
27. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to chce asi kazdy. ja neviem spavat. mam depku zo vsetkeho. a prosim porad co mam vziat so sebou do porodnice, bo ja nemam ani sajnu. tu nic take u nas ako pripravne kurzy neni ani nic.
27. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nie že bojím. práveže to nie, iba sa bojím ako to dopadne. nech už to je za mnou :slight_smile: malý ma už dávno prichystanú izbičku. ty kokso žienky ale teraz je všetko také drahé. postieľka ma vyšla na 6tisíc korún a prebalovací pult na 3. jajajajaaaaaj. o par rokov už ani nevravim :grinning:
27. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v PC naskenovany zoznam, ak chces, hod mi do IP mail a poslam ti cca to asi v kazdej nemocke rovnake...
27. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.

ja som ešte furt celá :confounded: Zajtra mám termín a zatiaľ nič. Už to vidím,že budem prenášať.zajtra mám aj poradňu v porodnici,tak som zvedavá.Mohla by som tam už aj ostať a porodiť.Nebola by som proti. Lenže tej našej malej sa nejako nechce. A od soboty sa ani veľmi nehýbe.Stále len spí a pohne sa len sem tam.Už som z toho nešťastná,lebo u nej som na to nebola zvyknutá.Stále ma kopala a teraz nejako nič.Žeby ticho pred búrkou?? :wink:
27. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
&terina, u prvorosiciek je to bezne ze prenasaju...prajem ti to mat co najskor za sebou :wink: aj moja mala sa hybe uz len sem tam, uz su velike, nemaju miesta...chudiatka :frowning2:
27. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a prave preto by mohli uz vonku :-P aj mna maly len sem tam kopne. a hlavne ked zjem banan. tie mu velmi chutia :astonished:
27. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to už chcem mať za sebou :cry: Bojím sa síce,ale už chcem mať po tom. A či je veľká netuším,lebo sono mi robili v 31 t a to mi povedali,že bude asi maličká. :unamused:
27. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, moj mal v 32tt 2,2 kg, tak asi bude veliky. a teraz uz 37tt.
27. jan 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok