Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

heidy26
4. jan 2010

jasné mamamima je to indivindi, aj moja kamoška odstavila zo dna na den, a jej malinka to vôbec nevyžadovala, ani nehladala prso nič. moja aj cez den ked si ju položím na kolena tak hned otvara pusinku 😀 😀 😀 😀 , závislák jeden malinky 😀 😀 😀 😀
no uvidím, ale určite vydržim, odhodlaná som. ja už potrebuje spanok ako sol.
a ako píšeš Muriel aj mne už začína , hrabať, taktiež bývam u svokry,ale ja mám svoje podkrovie- svoj vlastný vchod- čiže bytovú jednotku ale aj tak , staviame na druhom konci dediny, atakže sa už neviam dočkať kedy sa presťahujeme a budeme sami 😎 😎 😎 😎 , dúfam že toto leto už to bude!
Ináš malinkami zaspala asi po 5 minutach, len sme si lahli, pohladkala som ju a bez prsa zaspinkala 😵 😵

muriel293
4. jan 2010

heidy tak tebe je supčo keď máš aspoń vlastný vchod! mne je už dosť na grc,veľmi dávno som sa už takto zle psychycky necítila ako teraz keď som doma na MD,to však ale nechápte tak že ma neteší to že mám krásneho syna,jasné že teší,ale akoby ma okrem toho už netešilo vôbec nič.... ☹ ☹ ☹

heidy26
4. jan 2010

Muriel mne je zase na hovno z toho že moj muž si myslí že ked som na MD takk by som mala byť len doma alebo na prechádzke s malinkou. už mu hrabe z toho že nikam nejdem, normálne sa teším že zajtra vypadnem na pol dna na nákupy sama s kamoškou.
Ja som do tehotenstva žila uplne na plno, robotu som mala super, tam som bola niekedy aj 24 hodín, aj som hýrila aj všetko a teraz už je to na mna velmi dloho že stale trčím doma,a to tiež nechcem povedat že malinka za to može, nie, len to ten stres u nas doma a všetko naokolo, proste, proste, však ma asi chápete, dúfam! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , lebo keby som išla niekam tak svokra už bude hovoriť že kam idem však mám dieťa doma adt....

fodorka33
4. jan 2010

jezis maminky moje no ako vas tu citam,my s markom presne to iste v noci uz ani neratam kolkokrat ho kojim,to je horza cez den mozno tak 3-4krat niekedy ani to no a vnoci sup hadam kazdu hodinu skusala som aj UM a vobec otaca hlavicku a vypluva to.... ☹ tiez som chcela ze aspom nech sa vyspim no ked on to nechce ja neviem uz fakt co mam spravit,niekedy ked mrauci v postielky tak ho prehodim na postel a kym vytiahnem prso sa spokojne tvari a spi dalej akonahle ho dam do postielky konec sveta uz je hore,ale s tym ceckom ma to uz hneva..ved sme uz boli tak ze prespal max. raz sa zobudil a teraz furt....jaaaj...
inak ahoj mirus uz sme sa sto rokov nevideli ☹ este sa nam neozvala ani banka ohladom hypoteky uz ma seru aj tam,len nech to vyjde lebo ma drbne zajtra tam zas idem volat..a inak vy ako?

muriel293
4. jan 2010

heidy
presne tak,kým som bola tehotná všetko bolo super,bola som síce od začiatku tehotnosti na rizikovom doma,ale vôbec som nepociťovala takéto depresívne stavy,stále som išla na prechádzku,bola som medzi ľuďmi s kamošmi,teraz si pripadám dosť obmedzene a ešte tu nič nemôžem lebo toto ani nie je môj dom a so svokrovcami sa stále o seba potkýname a ja už z toho všetkého chytám hroznú ponorkovú chorobu,cítim sa tu zbytočná,lezie mi to na mozog,z týchto depresíí mám len na prd imunitu tak sa ani nečudujem že sa na mňa nacapil ešte aj ten zápal pľúc! 😔

muriel293
4. jan 2010

och a keď už spomínaš to šalenie v obchodoch tak to tiež,predtým som chodila do obchodov ako normálny človek,teraz keď sa raz za čas dostanem len do tesca a pri big box obchody tak som ako "slepica" uletená z kurína,celá bez seba že som vôbec medzi toľkými ľuďmi,kde to žije a že si chodím po obchode,ako nejaká trafená nána,nikdy ma tak nebavilo nakupovanie ako teraz lebo je to jediná šanca ako zmiznúť odtiaľto....môj muž si totiž naivne doteraz myslel že však ako nie som medzi ľuďmi že však chodím každý deň s malým von ale pritom každý deň vonku skoro nikoho takého nestretnem a on si myslí že sa zastavujem po každých desiatich metroch a že vykecávam o dušu,bodaj by aj bolo s kým! 😖 😠

lenk30
4. jan 2010

muriel, tak to ti nezávidím. a nemáš pri sebe nejakú kamošku s decom? to by asi aj mne šlo na mozog. ja si niedeky poviem, že kedy sa ja začnem nudiť............na jednej strane ma robota trochu obmedzuje, ale na druhej som fakt rada, že som neskončila a dá sa mi to sklbiť. a keď ja upotená konečne ráno vybavím aspoň časť mailov a idem s malým von, tak oproti susedka mi za každým povie: to je nuda, čo? tak ja si odfúknem, že hej, ale už by som si želala zažiť tú nudu, čo by mi asi ani bez roboty môj malý nedoprial.

a murie......dúfam, že aspoň nemáš svokrovcov ako ja, lebo to by ma behom pár dní isto jeblo

A dnes sa náš poklad v strede obyvky postavil a urobil 4 kroky a potom to do 22 hod opakoval.......sa mu rátalo, že mu tlieskame, bol bohovský 🙂

monika77
4. jan 2010

ahojte bambuľky

len tak som to tu preletela,neni moc času na čítanie všetkého...ale čo som postrehla, chcem poradiť tým maminkám ktoré chcú skončiť s kojením

moja kamoška mala malého tiež prilepeného na cicku skoro každú hodku v noci asi tak rok a pol má už malý...a poradili jej, aby si natrela bradavky lekvárom ... neverila som tomu, ale vraj to hned zabralo, aj ked sa malý jedoval prvú noc ale prešlo to...už len urobí fuj, a nechce ani vidieť ciciky 🙂 keď sa ho minule predo mnou spýtala či si dá cicik, len pokrčil nosom a krútil hlavou že nie nie ...dokonca ked mu ich chcela dať, stiahol jej tričko xixi...taká podarená príhodička...vyskúšajte aj vy ...a skúste namiesto mliečka dávať už len čajík ... len nezabudnite CO PLATI NA JEDNO MIMCO NA DRUHE NEMUSI!!!

monika77
4. jan 2010

fodo ked dávaš ráno pečivko s maslíčkom...kedy má cez deň marko mliečko?

lenk30
4. jan 2010

monika, asi skúsim. mňa po noci už tak bolia cicky. normálne mám pocit, akoby mi vytiahol až z päty........už je to až auuuuuuuuuu

baby, ma napadlo, čo keby sme zorganizovali na začiatok leta nejaké stretko s detičkami niekde na chate, čo????????

patkao
5. jan 2010

lenka presne, rano aj ja myslim ze mi ich za noc do kvapky vyzmykala, bradavky vycmulane, prsia uboho makke..ale ja som to odsledovala, ze mi to robi len nadranom..o osmej ide spat, o polnoci ju nakojim, o tretej zasa a do rana je na mne skoro vkuse nacucnuta..inak kolko vam vypiju deticky cez den tekutin? lebo vcera som citala v papieri od dokyny, ze 150ml/1kg vahy..to by pri ninke znamenalo skoro 1,5litra, co urcite nevypije..

kvietok23
5. jan 2010

baby, rozmyslali ste uz nad dovolenkou? deti uz budu chodit 🙂 uz sa bude dat - my sa nevieme rozhodnut, ja som za Egypt v septembri, drahy by zasa autom niekam na juh chorvatska a na apartman 😉 este sa mi aj Grecko pozdava, ale ja neviem, ja na Egypt nedam dopustit, na to teplucke more 😵

bubatenko
5. jan 2010

ahojte,

tak aj my dodatočne prajeme ŠNR 2010 🙂

k tomu mliečku asi takto, ja som síce nekojila, ale 10,5 mesiaca som malému odsávala moje mlieko... v podstate do 9 mesiaca mal iba moje mlieko žiadne UM, potom prestal papať tuhú stravu , tak som musela začať dokrmovať UM, lebo som mu už nestíhala toľko odsať. Tak som mu na odporúčanie kamarátok kúpila Sunár, že je chuťovo najbližší MM, lebo predtým som skúšala Nutrilon, Hami a poslal ma kade lahšie a Sunar mi zobral ihneď. Ale so začiatku som mu mešiala, napr. 150 MM a 100 UM a potom som ten pomer menila až kým nebol čisto na UM. Pomaly som ho takto učila na UM ja som si tak postupne znižovla laktáciu, až kým nemal moje mlieko iba jedenkrát denne a jedenkrát denne UM a posledný krát mal moje 26.12 a ja som sa úplne odstavila, ešte raz som odsala mlieko, ale už iba nejakých 150ml ked sa mi naliali prsia a potom už len tak oťaželi, ale už som nemala potrebu odsať a už dnes mám pocit, že mliečko sa strebalo a mlieka nikde.... trvalo to asi 1,5 mesiaca a som rada , že som to zvládla bez liekov na zastavenie laktácie.

lila13
5. jan 2010

ahojte 😉
tiez sa pripajame a zelame vam vsetkym stastny novy rok a nech je lepsi ako ten predchadzajuci 😉 nech su deticky zdravucke a nech vas deticky posluchaju a robia len radost a pokroky 🙂

monika ja davam malemu na ranajky rohlik s maslom, sunkou alebo syrom a potom mu dam este nie celu davku mliecka.

baby chcem sa vas spytat kde sa hraju vase deticky? my sme mu urobili taky kutik v obyvacke, zatarisili aby nemohol chodit k telke a na miesta kde to nieje bezpecne a on potvora sa naucil vyliezt a zliezt z gauca 😀 😝
a samozrejme hned k telke a tam kde nemoze...

lenka aj nas maly vcera urobil 4 kroky sam 😉 a tiez sme mu tlieskali a radovali sa a on po nas opakoval, taky bol zlatyyyyyyy 🙂

andrea142
5. jan 2010

ahojte

Lia: ja som malej urobila v obývačke taký kútik na hranie tam sme skoro celý deň. dole má penové puzle a na tom sa hrá. na vianoce dostala ukladací box tam má teraz hračky a strašne ju baví ich odtiaľ vyberať. ale len do vtedy kým som tam. akonáhle vyjdem hneď za mnou leze s plačom 😠 .

aj Lili už urobila zopár krokov. strašne sa jej večer páči behať od otca ku mne ale to je asi všetko. keby chcela tak už ide sama len sa strašne bojí. už ma iba ona drží za prst a tak chodíme. ale akonáhle ju pustí tak zastaví a trase ako osika. ale keď sa zabudne tak už pekne chodí.

Muriel : to ti nezávidím. sme na tom podobne aj ja som u svokrovcou v jednej izbe. a tiež sa potkýname jeden o druhého. plus milion vecí ešte čo ma trápia. takže kedy len môžem padám aj s malou odtiaľ a idem k sestre a mame. keby som bola ako ty tak sa už asi scvoknem.

muriel293
5. jan 2010

presne takto som to stále riešila aj ja,vždy som s malým niekam vypadla,len teraz sa stále krútim v zdravotných problémoch,bohovsky som prechladla,dneska sme malého zaniesli slúžiť k babke a ja som sa celú cestu odtiaľ krútila v krčoch v podbrušku,nevedela som ani sedieť ani stáť,hneď ako som prišla domov tak som si napustila vańu s vrelou vodou a užila panadol femina a sa mi trochu uľavilo ale neni to bohviečo,celý deň pijem urologický čaj,dávam si brusnicové šumivé tablety ale je mi hrozne,ide mi to na nervy neviem si pomôcť a všetci doktori majú dovolenky,už ledva čakám na štvrtok... ☹ takže mi je fasa,mám hlieny v hrdle,zápaľ pľúc,asi prechladnutý celý spodok a možno že mám aj ladviny chytené lebo na wcku ma vždy rozbolí a strieľa mi to až do zadku...baby nemáte nejakú radu ako zmierniť tieto bolesti???????? 😒 😖 ☹

terina25
5. jan 2010

Ahojte baby.

ja len v rýchlosti...

bola som na poradni,všetko o.k. Len je problém,že nepriberám.Stále som nepribrala ani kilo 😒 A tlak som mala 139/81/tiež nič moc... 26.1.idem na tripple testy a zoberú mi krv aj na štítnu žľazu,lebo sa jej niečo nepozdáva.2.2.mám poradňu a 18.2.idem konečne na ultrazvuk.to už budem v 20 týždni.huráááááá 😵 dúfam,že sa dozvieme čo to bude.

ináč všetko v poriadku.Sofi bola s nami hore na silvestra do 0.30 a tancovala nám .bolo to super 😀

pekný večer.

terina25
5. jan 2010

a ešte som zabudla napísať,že už mám vybavený ten zvýšený rodičovský príspevok. 😉 manžel dnes bol vybaviť.ak pojde niekto za vás,tak treba vás OP a vypísať žiadosť s vašimi údajmi a údaje o dieťati.

lenk30
5. jan 2010

teri teším s tebou a teraz ti už tíško závidím. tak ako som bola vykoľajená pri prvom meškaní menzesu - teraz by som sa už na to pozerala inak. ale pekne si počkáme, kým sa nám dostavia domček a možno sa pár nocí vyspím a potom....

inak naozaj si už myslím, že čím skôr tým lepšie. môj závislák je na mne nalepený len doma, ako náhle výjdeme von, tak je z neho odvážny chlapček, po každom vykrikuje, od dedkov nechce chodiť domov /čo teda pociťujem ako podraz ☹ / a neviem, či keď raz začnem spať normálne, či sa odvážim ísť do toho zasa.........myslím, keď sa vypadne z toho kolotoča, musí to byť veľmi náročné

muriel, skús aspon ten cikací bilinkový čaj, alebo tie tabletky z černíc. to je prírodné. ale nepodceňuj to..........ľadviny sú sviňa. a ten zápal pľúc? máš atb?

baby ako teraz spávajú vaši drobci. filipko teda od 3.mesiaca spí mizerne, ale čo sa deje toto. už som si zvykla, že som nevyspatá, boľavé cicky a o 1 sa hráme..................ale teraz už haraší aj po zaspaní. ked zaspí o 19, 20, 21.....to je jedno.................predtým som si aspoň čosi urobila, teraz nemôžem ani cikať poriadne, lebo len zaspí, vytratím sa z izby a každých 10min. MAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. ked ide k nemu muž jačí ako besný. ja ho len chytím a ukľudní sa. ved držíme sa celú noc. ale v podstate nespí kľudne ani hodinu. cez deň ked zaspí doma, to normálne vstanem z postele a tuho spí. a večerné a nočné spanie........kým sa vyštverám z postele, potom dobre že po štyroch neodchádzam z izby. už som rozmýšľlala, či neni zle otočená postel a bla a bla. ja fakt neviem. unavený, napapaný, vykupkaný, izba vyvetraná..........
keď ho nechám chvíľu plakať, že ved tam nejdem behať každých 5-10min. , tak jačí a už si aj zlezie sám z posteľe a na štyroch pri dverách. chytím ho a aj po stojačky zaspí. JE TOTO NORMÁLNE?

mamamima
6. jan 2010

ahojte, teri super, vidis...ako si sa bala a mala zmiesane pocity, tak sa teraz tesite, ze? 😵 a s tym priberanim to je taky problem ked ti ostalo este nieco po sofi? asi si berie z teba, nie? podla mna horsie ak nepribera vychudnuta tehulka, my mame zasoby este 😀 teda len moj nazor na upokojenie ...

soni a mohla si prist pre behul...ked si tam matka vcera brala...a pocuj, utekaj na pohotovost...ved to neni sranda...hentake bolesti...

ja som uz dnes zacala uvazovat o odstaveni, fakt som uz z toho na nervy...aj muz hovori aby som zacala...no chcem az vo fabr., az vydrzim psychicky...ja sa nemozem pred nou ani prezliekat, hned ako zazrie kusok mojej pokozky, hned krici nam nam a musi mat svoje zavislacka jedna...u nas kupanie na verejnosti nehrozi 😀 stale je na mne pricucnuta aj ked sa spolu kupeme vo vani...a v noci ma to brutalne unavuje...natalku som odstavila tak, ze som si natrela bradavky hnusnym calciovym sirupom a nechcela viac aj ked som nukala 😀 ale to bola starsia...ale skusim to takym sposobom aj teraz...za 2-3 tyzdne...

lenka, ja presne pre toto davam malu spat vecer tak, ze ju uspim v kociku, mam ten mali PP Pliko, tak sa da a na ujasnenie, mame velky podkrovny dom a malu by som z dola nepocula, tak az kym nejdeme hore spat, je pri nas v kociku a potom ju prelozim...vyhovuje mi to celkom, mam ju na ociach a ona je zvyknuta celkom na hluk...aj cely den mi takto spi...ked som ju nechavala v izbe samu, tak tiez sa stale budila...ine som nerobila, len behala hore-dolu...ale v lete planujeme dat kocky spolu same do izbicky, urobime im letisko a nech su same 😅

mamamima
6. jan 2010

maly PP Pliko nie mali 😀

andrea142
6. jan 2010

ahojte

muriel: aj moja rada : choď na pohotovost. aj som mala chytené obličky a som dva dni preležala s 40stupňovými horúčkami. nečakaj na štvrtok.

lenk: neviem ti poradiť moja spí v noci ukážkovo. len keď sa nám tlačili zuby a keď mala sopeľ vtedy mi spala nekľudne. koľko ti spí za deň?

ja keď som dávala Lili ešte spať dva krát za deň vtedy mi robila to že večer hoci už bola unavená, tak som ju išla uložiť ... už okúpaná, najedená nič jej nechýbalo aj mi zaspala tak som ju zdvihla z postele dala do postieľky ... tuho spala ... ešte som ani nevyšla po schodoch do obývačky a ona už bola hore. sa to opakovalo zopár raz kým potom už naozaj zaspala. ........... tak som jej zatrhla spánok dva krát za deň. hoci to spanie na obed nám ešte robí problémy. niekedy spí póll hodinku ,niekedy hodinku alebo aj hodinu a pól.

fodorka33
6. jan 2010

baby s tym spanim mi stale uspavame na fit lopte cize ho zoberieme na ruky a sup kompalame sa na lopte ale napr.len tak na rukach nam zaspat nechce alebo este v aute alebo popripade vonku v kocari to sa docela dobre vyspi.no ja este neplanujem maleho urcite odstavit az take hrozostrasne to neni ako tu niektore baby citam.no uvidime ako to pojde vecer ho dam spat o tej 20:00potom sa zobudi okolo 23:00ked idem spat ja to mu dam cecik a potom okolo asi 2v noci sa zobudi a kedze som nevyspana tak ho mam na cecku a spolu zaspime no a potom ked citim ze sa cmuka alebo hlada prso tak vytiahnem a je to,lebo uz nadranom ked ho chcem prleozit do postielky uz sa zobudi a bude sa rwehotat na mna.
monci vies co ja to akoze nejak extra neratam malemu ked dam rano maslovy chclebik tak potom mu davam ja zapijat cajikom aj cez akoze vla aj cajika alebo popripade vodicky mi vypije.no a okrem toho ked sa moc cmuka tak mu dam este aj prso a to si trosku cucne a je spokojny...

heidy26
6. jan 2010

Muriel hlavne psychika - dá vie narobiť poriadnu robotu 😠 😠 😠 😠 , ja som bola teraz v lekarnia tam mi Mgr., hovoril že psychika zo všetkým súvisí!!!!!
No ako pokračujeme v odstavovaní - môžem povedať že sme uplne vylúčili zatial iba polnočné kojenie - no prvá noc hrôza- 1,5 srcervúci plač- druhá noc - hodinu bola hore a z toho plakala asi pol hodku, ale stalá sa prehadzovala a dnešná noc tretia- zobudila sa o polnoci dala som si ju k sebe, zaplakala TROCHA, zistila že sa nič nezmení, dostala čajík, a zaspinkala do pol hodky.
ale ráno medzi štvrtou a piatou jej dám prso spinka do siedmej a potom ešte prso. no a cez den ako si vypýta. 2-3 x určite cez den. a väčšinou večer pred spaním ju už nekojím. da si kašu a zapinka.
ale Mamamima, to že je to závislák a nemôžeš sa vyzliecť pri nej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , hmmm moja to iste ked sa kojí tak normálne čuchá tak nahlas, no proste malinky fetišista.
No ale m§ôžem povedať že sa to naše spinkanie lepší. no uvidíme čo bude dalej.
Baby a tak super som si včera oddýchlahmmm pol dna sama na nákupoch- vrelo odporúčam a sú výýýýpredaje. tak šup šup 😵 😵 😵 😵 😵

muriel293
6. jan 2010

ahojte,mám sa dneska trošku lepšie,na pohotovosť som nešla,bála som sa predsviatočnej a medzisviatočnej neochoty,našťastie je to dneska trošku lepšie a zajtra ráno už frčím k lekárovi tak snáď mi pomôže....
Malý je odvčera u babky a my sme sa konečne v noci aj trochu vyspali! 😀

lenk30
6. jan 2010

muriel, nebudeš bez neho plakať? no pekne chod k doktorovi.

filipka mám chorého. doobeda sa jašil, behal. len nič nechcel papať. potom sme šli vonku. hodku a pol spal von a prišli sme domov, teplota 38, tak hneď dala paralen. v momente hodil šabľu, čo som bola happy, že som do neho dostala čajík a aj sa straaaaaaašne poserkal. myslíte, že chrípka, ked nemá soplík? nič nepapá, len cicík, keby ho bolelo hrdielko, to by asi ani ten nechcel, či áno? ja len dúfam, že nám ide nový zúbok a ráno to bude OK

muriel293
7. jan 2010

lenka prvý raz som aj plakala ale potom som zistila že sme mu vôbec nechýbali tak som to pojala tak že to využijem aspoń na to že si trošku oddýchnem a vyspím sa 😀 dnes sme boli pre neho a hroozne sa nám tešil tak možno už začínajú aj dáke tie väzby na nás... 😉

Dneska som sa nedostala k lekárovi lebo tam nebol ale zajtra už na beton bude,toto čakanie ma zlikviduje,akoby to všetko nestačilo,rozbolel ma aj zub,však keď sa serie tak sa serie že?!
Baby dneska ma zase svokra tak nasrala že už asi vybuchnem,včera som sa jej pýtala či nebude mať malého kým odídem do mesta k lekárovi a ona že nevie ešte čo bude robiť a pritom viem že nič také lebo je už dva mesiace doma,tak som si na to musela vybaviť kamošku ktorej ho zanesiem akože dosť trápne vzhľadom na to že svokra bude doma a ja ho musím niesť k cudziemu človeku!!!! no ale čo už... 😠 a stále ma s niečim naserie,dneska som si zakúrila v kúpelke že sa budeme sprchovať a kým som tam prišla tak mi to už stihla vypnúť, a do krbu nacápala dáke handry a umelé misky že mi ten smrad išiel rovno na vyprané veci,bože už aby sme boli sami!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

lenk30
7. jan 2010

muriel, želám pevné nervy. ale nevyberieš si. ja som malého až teraz začala dávať ku svokre.......a tiež mám teraz z toho nervy, lebo ho chce stále. čo je jej? ja jej za to, že si neužila svojho syna nemôžem. ja ho dávam mamine, alebo jej, keď idem do roboty a ona vyvoláva každý deň a vymýšľa si na mňa chujoviny, len aby som s ním prišla.
ale želám ti, aby ste čim skôr boli sami. a črtá sa vám niečo?

filipko stále teploty. boli sme u doktorky, má angínu, tak aj ATB

muriel293
8. jan 2010

lenka začali sme stavať rd taký malý ale postačujúci a na financie je to aj tak dosť....máme základy a tento rok by sa malo pokračovať keď dajú úver,uvidíme...ešte do jari ďaleko....

náš krpec sa už rozlozil ale dáko opačne,cúva a z ľahu si cúvnutím vie už aj sadnúť. Dneska sa skúšal aj postaviť pri stole a pri stoličke ale mu to nešlo. Dokáže už konečne ísť aj na odrážadle ale tiež len dozadu! 😀 Musím mu ostrihať ofinku lebo mu už ide do očí! :D

Bola som u ženského,nie som nachladnutá,nemám ani ľadvinu ale mám cystu. Ževraj buď z antibiotík alebo zo zápalu čo som mala v tele. Tak ju musíme sledovať čo to spraví... 😖

heidy26
8. jan 2010

Muriel do roka Martinka nestriihaj! Nemá sa to!!!! Tak radšej počkaj ešte mesiac 😀 😀 😀 😀
Inak je ti už lepšie?
Jaaj začínate stavať dom.... hmmm my už pomaličky dokončujeme, ale poviem ti ... bude ťa to stat kopu nervov, ale vždy si spomen na ten nádherny pocit ked sa tam budeš stahovať 😀 😀 😀 😀 , hned ťa všetzko prejde.
A ako daleko od svokry staviate? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my na druhom konci dediny 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre