Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

terina25
27. jan 2009

veď to,že mi to už ide na nervy.Každý týždeň mi povedia,že už mám čakať každú chvíľu,že sa to rozbehne a stále nič. niekedy mám taký pocit,že už budem furt tehotná 😀

patkao
27. jan 2009

muriel aj ja som to tak myslela 😀 , ze 38-39tt , nalievam sa malinovým cajom, upratujem, drhnem dlazku, chodim po schodoch, ale nic..no nevyberies si..

muriel293
27. jan 2009

terina 😀 😀 😀 😀 To mi dneska niečo podobné povedal muž,že sa mu zdá že som tehotná už večnosť! 😀 😀 😀

Bola som v potravinách,ľudia ja som nič normálne okrem štyroch jogurtov -aj to čokoládových nekúpila! Neviem koľko druhov pudingov-malinový,karamelový,čokoládový,mandľový,banánový....šlahačku,samé sladkosti uuuuuuuuf 😀

patkao
27. jan 2009

ja som dnes navarila obed, pol dna som mala chut na hrachovu kasu s klobaskou..a ked som dovarila tak som dostala chut na pudingový zavin, tak som tu kasu ani nejedla a uz cakam kedy mi vykysne cesto na ten zavin..malo by si svihnut, lebo som uz zjedla polovicu tej plnky do toho 😀

terina25
27. jan 2009

muriel: presne ako píše Paťka.Aj ja som si to tak predstavovala,že 38 týždeň by bol ideál.A vidíš, furt nič 😠

Ja som tiež začala piť ten malinový čaj,ale akosi mi ,,nešmakoval,,,tak som prestala.Ale nemyslím si,že by mi to nejako pomohlo.teraz akurát beriem len homeopatiká.A s tým prataním....ja fučím jak slon a nie to ešte pratať.Keď si sadnem do vane,tak polka vody sa z nej pomaly vyleje 😀 😀 Včera som si urobila taký dobrý horúci kúpeľ a ani to nepomohlo.Akurát tak poslíčkovia prišli a nič iné. Vidím to tak,že už nebudem experimentovať,lebo mám taký pocit,že čím viac chcem tú našu malú zo mňa ,,vyhnať,,,tak tým tvrdohlavejšia je..

muriel293
27. jan 2009

xixi,ja si nahováram že po pôrode už žiadne prežieranie ani sladkosti no neviem neviem... 😀

muriel293
27. jan 2009

terina a neskúšala si tie drepy v sprche v kombinácií s teplou vodou na kríže???

terina25
27. jan 2009

niekto hovorí,že pomáha aj sex,ale u nás ani to neúčinkuje. celé tehu som akosi nemala chuť a teraz??by som len sexovala,hoci s takým bruchom je to na hovno. Minule sme sa do toho,,pustili,,že či to náhodou na malú nezaberie,ale nie. A mám pocit,že sa asi chúďatko urazila,lebo odvtedy akosi menej kope a hýbe sa len trochu.Asi sa na nás hnevá,že čo tá moja mamina a tatino robia 😅

s tými sladkosťami to poznám aj ja.Nič nerobím,len žerem sladké.Aj teraz som dojedla perník a už kukám,že čo ďalšie by som zjedla 😀

patkao
27. jan 2009

😀 muriel to si aj ja nahovaram..ale vraj pri kojeni budeme dost na sladke, tak ja uz fakt neviem...ale aspon to prezieranie budem musiet zastavit..uz mi je az trapne tento mesiac hlasit na poradni kazdý týžden o kilo viac..to som za cele tehu tak nerastla 😀

terina25
27. jan 2009

muriel:nie,drepy som neskúšala.Mala som čo robiť,aby som sa z tej vane vytrepala von a nie to ešte robiť drepy. 😀 Musela som volať manžela,aby mi pomohol sa z nej dostať.A to si neviem predstaviť ako by som asi robila drep.Len by som si čupla a už by som sa asi nepostavila 😀 😀

terina25
27. jan 2009

alebo by som rovno porodila do vody 😀

patkao
27. jan 2009

tak keby som zacala robit v tej smyklavej sprche drepy, tak ma asi odvezu na urazovku, nie do porodnice 😀 😀 ..ved ja mam problem sa niekedy len do vane a z vane vytrepat 😎

muriel293
27. jan 2009

no teri,o tom sexe mi už viacerí vraveli že to vôbec nezaberá a tie drepy,keď som tak nad tým rozmýšľala tak ma napadlo len to ako by som sa v tej sprche pritom jedine vykydla alebo tiež kto by ma tak vytiahol hore 😅 😀 a koľko ste pribrali? ja ak dobre rátam tak už 21 kilov to je dosť ale mne priberá len pupok a ,hore stehná-už mám také srandovné kolíky z tých nôh ešte ako sa mi fajn trú o seba tak to fakt vyzerá desne 😖

terina25
27. jan 2009

pati:tak to sme na tom rovnako 😉

cvirko
27. jan 2009

Ahojte babky, tak ja som na tom podobne, tiež už rodím tri týždne...s každej strany počúvam ako to príde skôr a nič.. 😀 😀 😀 zátka mi odchádza už tretí týždeň, otvorená som na dva prsty, kontrakcie nepravidelné a hlavne večer a v noci......... 🙄 no a ja čakám a čakám...Dnes mi zase odišlo zo zátky, tentoraz bola už s prímesou krvi....ja sa už neviem dočkať, začínam byť netrpezlivá 😒

patkao
27. jan 2009

muriel ja uz +18, mozno aj 19..ako vravim, teraz co týžden, to kilo hore..uz nech idem rodit lebo ma roztrhne 😀 ..ja to mam hlavne na stehnach a zadku...

terina25
27. jan 2009

muriel:ja som pribrala 17 kíl.len dúfam,že už budem rodiť každú chvíľu,lebo keď to takto pojde ďalej,tak ešte priberem aj 10 kíl..

cvirko:ty si netrpezlivá??a čo mám ja povedať 😉

patkao
27. jan 2009

veru cvirko..ty mas este týžden cas 😉

terina25
27. jan 2009

ja už tuším priberám aj do hlavy 😀 😀

muriel293
27. jan 2009

no paťka ale stále to nie je plus 21! a to ešte nekončím aj keď...musím uznať jediné čo ma teší že teraz nepriberám tak veľa ako počas predošlých mesaicov...ale tak tých 23-24 do konca očakávam ale nadšená nie som teda!

inak sa chcem spýtať,neviem či bude niekto vedieť ale to je normálne aby sa z ničoho nič z malej šošovičky stala taká veľká čo vytŕča? som si takú našla na úplne blbom mieste,vzadu na krku,zakrývajú ju síce vlasy ale predtým tam nič také nebolo a vyrezať to už nestíham dať teraz a je to fakt blbé miesto,aj s hrebeňom keď tam šibrinkujem... ☹

patkao
27. jan 2009

muriel len my sme asi vsetky od teba minimalne o hlavu mensie 😀

terina25
27. jan 2009

muriel:keby si si ju šla vyrezať,tak aj tak by ti ju asi nevyrezali.Ja som bola tiež a sa na mňa moja obvodná vykričala,že teraz nemožem,lebo som tehu... 😖 mne sa tiež teraz počas tehotenstva urobili tiež samé ,,výtvory,, Ale hneď po porode sa chystám na kožné dať všetko vypáliť .teda ak bude čas.

muriel293
27. jan 2009

no pati tak hej zas to je pravda ale tak ja som začínala s váhou 73 a teraz keď zbadám to číslo tam že 92 tak mi je až zle bo sa to tak blíži ku stovke a muž si robil naposledy zo mňa prču že: no čo,na stovku to nevytiahneme? 😠 😠 😠

muriel293
27. jan 2009

vlastne kdeže 92 kilov veď naposledy mi ukázalo 94 čo tu klamem?! 😒 😝 😀 To asi seba chcem tak ukludniť xixi

terina25
27. jan 2009

tí naši muži sú fakt niekedy...Moj našťastie nemá k mojej váhe žiadne reči.Akurát ,že povie,že sa mi zase zväčšilo bruško alebo že ty máš nejaké veľké prsia 😀 to sa mu asi najviac páči 😉

muriel293
27. jan 2009

ja môjmu teraz nadávam že má špinoš aké štíhle nohy pri mne ako modelkoš ale tak chvalabohu krivé ako sviňa tak nemusím tak závidieť 😀

terina25
27. jan 2009

muriel: 😀 😀

Ja mám zase s mojím manželom teraz rovnakú váhu,tak sa smejem,že sme obidvaja tehotní 😀

muriel293
27. jan 2009

haha terina ja ti radšej ani nenapíšem že koľko má váhu môj muž,on je vo váhe taký drobec a ja som teraz pri ňom ako slonica možno keby sa za mňa postaví tak ho ani nezbadáš ale tak to radšej neskúšam lebo by som mala depky 😀

patkao
27. jan 2009

ja uz mam o 3kg viac ako moj drahý, tak vzdy mu len poviem ze mam viac ako on, on to tiez neriesi..teda urcite nie so mnou a predo mnou 😎

muriel293
27. jan 2009

tak u mńa nejde o pár kilov viac od neho ale o nejakú tú desiatku.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre